Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MČR v dobývání objektu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Je prostor určený pro diváky ohrazený sítí tak deset metrů od budovy docela slušně se dá koukat.


Pošlu info dál do týmu, díky.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sup napsal:
1. chtěl byjsem se zeptat kolik lidi muže přijet se podivat. Chtěli jme se zúčastnit ale něktří lide z nevisvětlitelných důvodu přestali o prázdninách hrat.


Mista pro divaky je tam dost. Staci se podivat na mapu arealu, tak ten betonovy placek vlevo od baraku je cely misto pro divaky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Ano jsem egoistickej dement, to uz ale vsichni vite,


tak z některejch tvejch příspěvků mám pocit, že s tebou musím souhlasit...ale nechci bejt hrubej nebo neurvalej, ale povím ti pár argumentů.. proč lidi nejezdí?? přečti si svoje příspěvky a pochopíš ale nebude to jen osobní sympatií... osobně mi komerční akce ve smyslu dobývání nesedí.. netrénuju to, přijde mi to jednotvárný.

srovnáný Xtry a nízkotlakovejch speedů je na jednu stranu blbost, ale na druhou stranu.. k čemu je ti rychlost, tichost, lepší dráha letu když se netrefíš...záleží na stylu hry, ale v military nebo woodsballu záleží na zručnosti ne tolik na zbrani jako ve speedu...

ještě by se asi našlo něco co bych okomentoval, ale raději to nechám...

závěrem podotýkám, že je dobře že si tu dlouho nebyl a nepsal... i když docela to člověka pobaví...
toť můj názor a můžeš mě kamenovat...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
mastodont napsal:
Je prostor určený pro diváky ohrazený sítí tak deset metrů od budovy docela slušně se dá koukat.


Pošlu info dál do týmu, díky.




ja bych si byt vama i vzal zbrane, protoze nekdy se stava, ze tymum chybi jeden, dva lidi, tak se pucujou atd, takze potencionalni moznost zahrat si je, ale je to na domluve a nahode jak prijedou ostatni tymy. vse se bude vedet v sobotu rano
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

" osobně mi komerční akce ve smyslu dobývání nesedí.."

neni to komerecni akce, zajimalo by me kam na to lidi chodi Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nikam na to nechodím, se mi to vyskytne v hlavě...
umím číst a přečet sem že je to nekomerční akce i když na komerčním hřišti...
pro mě je to komerční kvůli tomu že je to jednostranná soutěž...vlítnout do baráku, co nejrychlejš vystřílet a přežít... nesedí mi styl...nic proti takovým akcím nemám, je to ok, jen mi to nesedí.. stejně jako některý vejšplechty lidí... ale to je všude nejen v paintu
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo pravda, nektere vyblitky stoji za to Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

At si o Papezovi mysli kdo chce co chce (treba i pravem), tak pravda je, ze jejich team trenuje asi 100x vic nez drtiva vetsina z nas tady a mam pocit, ze prakticky pri jakekoli prilezitosti a kdekoli s jakymkoli poctem naboju a kverem by drtivou vetsinu z nas zde pritomnych rozdrtili nehoraznym zpusobem. Ono totiz speedovej trenink neni, ze se jde do lesa a tam se po sobe strili, ale neco jako profi trenink ve sportu s trenerem, kde se trebuje postreh, rychlost, idealni pohyby a spoustu dalsich veci. A kdyz te nekdo umi dat na prvni ranu od boku, protoze to trenuje 3x tydne v telocvicne, tak to dokaze i v lese a kdyz je perfektne sehranej se zbytkem teamu tak muzes jeho stylu hry rikat jak chces, ale sance ti to ve stretu neprida.

Speedare bavi hrat s divnejma kverama a strilet hodne kuli, to ale zdaleka neznamena, ze to neumeji i jinak, alespon nekteri a znam jich dost na to abych vedel, ze to umi i s padesatkovym zasobnikem a omezenou munici.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 5:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ono totiz speedovej trenink neni, ze se jde do lesa a tam se po sobe strili, ale neco jako profi trenink ve sportu s trenerem, kde se trebuje postreh, rychlost, idealni pohyby a spoustu dalsich veci.


To je ale obrovskej problém v týmu. Jestli někdo něčemu takovýmu nedejbože řiká trénink, tak to ať se ty lidi nad sebou pořádně zamyslí. Rolling Eyes
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zda se mi ze se tu po Topolankovsku hadate kdo ma vetsi gule Laughing navic nevim kde berete stale to presvedceni, ze MP tymy netrenuji....
dohady o tom kdo koho prestrili patri do materske skolky, mne je to uplne jedno a pokud mne speedari muzou neco naucit rad se to priucim
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

opět Hellboy máš pravdu .. ( kua lepší bylo když jsem měl důvod se stebou dohadovat - viz. můj vztah k US Wink ).

Taky se přidám a řeknu že Speedaři mají dost dobře sehraného ducha - i v lese a s omezením.... - dokonce jsem viděl Profi speedaře uhrát hru s půjčenou pumpou a pořád patřil mezi nejůspěšnější likvidátory nepřítele.

NaTunningu zbraní tým používajicí Speed vybavení a zbraně dokázal postavit " millitary kulomet " - který je hodně dobře hodnocen. - Tím chci říci že aniž by se člověk věnoval lesnímu paintu ( speedař )může natrhnout prdel většině " lesákům " ať hrou tak i kolikrát vybavením nebo prezentování lesnímu způsobu hry vůbec. Přece jenom " vydržet " na hřišti posetým nafukovacímy překážkami a vyhrát je přece jenom těžší než na velkém prostoru kde se dá více improvizovat. Tím jsou Speedaři donucení trénovat i třeba střelbu ve skoku, levá / pravá skluzy a pod. A to vše s použitím omezení záobníků zvládaj naprosto bez problémů i v lese.

A zase najednu stranu na Eagles Cupu taky WB tým překvapí Speeďáky.

Nemám v úmyslu porovnávat styly co je lepší a pod. Jen jsem poukázal na některá fakta, které tu Pap prezentuje a částečně sním souhlasím.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

A zase najednu stranu na Eagles Cupu taky WB tým překvapí Speeďáky.



co že co?! Shocked mohl by jsi to trošku rozvinout? Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes O komercnosti akce se nema smysl bavit, komu pripada 250 za zajisteny zazemi, rozhodci, vzduch na cely turnaj, vecne ceny apod., asi zije ve svete kde je vse zadarmo a at si v nem zustane, urcite je v nem krasne Idea

Ja myslim, ze nevadi , ze militaristi netrenuji v drtive vetsine, pochvaleny budte vyjimky, ale rekl bych at se pak realne podivaji na situaci a nebreci, ze je cvaknul trenujici tym. Proste at si reknou byli lepsi a konec. Zadny vymluvy na barevne orgie....

To co rek Hellboy je pravda, je jedno jestli mas 500 nebo 50 kuli, kdyz se reflexivne trefujes do pet-lahve na treninku v behu na 20 metru 1.-2. kulickou, tak si v pohode jak na speedu, tak v lese, prekazka jako prekazka.

To SUP: maskacu mam mraky, nejradsi mam bluzu v 95kach a k tomu cerne hraci kalhoty...mival jsem i nekolik taktickych vest atp, ale co v nich nosit, kdyz kulicek si muzes vzit do hry 50 a dymovnicku das do kapsy.... Twisted Evil

To supersonic.firestorm : ...vlítnout kamkoliv, co nejrychlejš vystřílet a přežít...._-- tomu se u nas rika paitball, vetsina z nas ho tu hraje a dost casto je to pointa hry, nebo aspon zpusob jak ji dosahnout a vyhrat Rolling Eyes
Teda pokud Ty soupere nezabijis pomalu a dlouho Twisted Evil nebo se od nich nenechavas strilet Laughing
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
tracker napsal:

A zase najednu stranu na Eagles Cupu taky WB tým překvapí Speeďáky.



co že co?! Shocked mohl by jsi to trošku rozvinout? Very Happy


No, proc ne.....

Tusim treba na MCR v speedu 08 nebo 07 se postavil tym urubanda, 5 valecniku z lesa, tehdy jeste vsichni hrdi majitele tippman 98 custom a nebyli snad ani posledni! (kazdej koho cvakli dost koukal....)

Ja napriklad loni vyrazil s Rajkem na malej speed turnaj v praze, kterej on odehral s tipmann carabinou a byli jsme tusim 2......kdyz je dobra taktika a lidi co hrajou, neni to uplne jen o gunech Twisted Evil ...a porazit se da kdokoliv
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave nezevseobecnuj prosim Smile Jen jsem chtel nektere lidi trochu informovat o tom jak vypada TRENINK. At si kazdy sahne do svedomi, jestli nekdy zkousel trenovat mimo hru instinktivni strelbu, skluzy a dalsi veci, ale jsem presvedceny, ze 90% lidi v MP to nedela. O vas vim, ze leccos trenujete, ale porad si dovolim pochybovat, ze to delate nekolikrat tydne Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty nezevseobecnuj Laughing Laughing Laughing to ty, ty, ty a dycinky bych te prepral... presne takhle mi tu pripadate Wink
chapu co tim chces Hellboy rict, ano strileni po sobe neni trening tak jak ho delaji lide ze speedu nebo i nekteri militaristi (treba my) hodne casto MP tym rekne mame trening ale neni to nic jineho nez hry. Nevim jak casto trenuje Vladan, Papez neboj jini speedari (vic jich neznam) vim vsak ze ja sem nikdy nechtel byt tim nejlepsim paintballistou sveta, tim nejlepsim mistrem - velmistrem, nevadi mi ze neumim strilet z leve ruky, vzdycky sem chtel byt ale v tom nejlepsim tymu, protoze to je to co je pro mne dulezite, tymovost, ne individualni kvality.... proto mne ani trosku nemrzi, ze by mne Papez v boji jeden na jednoho roztrilel jako reseto, uz mne zastrelili v boji i 13 lety kluci a muj 8 lety syn, tak by to pro zmenu jednou udelal Papez... nemam proste duvod se s nim v tomhle pomerovat... mne staci, kdyz moji kluci predvedou kvalitni utocnou souhru nebo vynikajici obrane boje jako tym, pak mam pocit zadostiucineni a tohle je to co je trenuju
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave ja si myslim, ze boj zacina u 1 na 1, pokud neuspejes v souboji 1 na 1 co budes delat v souboji 1 na 2? 1 na 3?

Tim chci rict, ze i kdyz chces predvest utocnou souhru, je cely utok slozenim nekolika boju obvykle 1 na 1 ..... a kdyz tyhle boje nevyhrajes, taktika muze byt sebelepsi, proste te ale souper rozstrili.

Ja nezpochybnuju, ze taktika ma velkou roli, urcite! Ale pokud nemas presilu 5ku1, tak musis mit schopne hrace, kteri neco trefi.... kteri jsou schopni udrzet soupere na schodisti a nenechaji ho roztahnout do patra....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Jaroslave ja si myslim, ze boj zacina u 1 na 1, pokud neuspejes v souboji 1 na 1 co budes delat v souboji 1 na 2? 1 na 3?


v tomhle se uplne neshodneme, jsem telem i dusi presvedcen o naprostem primatu kooperace nad individualnim vykonem, mozna mame jen kazdy jine zkusenosti, ze kterych sve zavery delame.... nemyslim si, ze moji muzi jsou nejaci dobri strelci, presto v minulosti predvedli ze jsou schopni porazit soupere mnohem silnejsiho... jak pocetne, tak zbranove, nebo i s mnohem vetsim mnozstvim munice

ale coz shodnout se preci nemusime, oba muzeme se svymi predstavami zit spokojene dal Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
ale coz shodnout se preci nemusime, oba muzeme se svymi predstavami zit spokojene dal Wink


Tos rek dobre, taky si to myslim....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

par fotek z akce zde na ftp: 195.113.182.251 jmeno: kubenkaj heslo: assass365
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotky od kamarada ze soboty ftp://195.113.160.25:8001/MCRvDO2009.zip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MČRDO09

Na již tradiční podzimní záležitost a jediný military turnaj v ČR jsme letos jeli v lehce pozměněné sestavě, než loni a s markou loňských vítězů a letošních adeptů na první příčky.

Pochválen buď nápad organizátorů zcela změnit směr hraní a tím v podstatě zprůchodnit uskutečnění turnaje na stejném hřišti jako předešlé dva roky. Vystavěné zázemí opět umožňovalo divákům přihlížet z bezprostřední blízkosti.

K věcem jež třeba za to stojí promyslet napříště bych z mého pohledu kapitána viděl jasné vymezení hrací plochy a to jak páskou tak ochrannou sítí.
Smysl označení vzduchových bomb jsem považoval za krok kupředu, v domnění, že se budou kontrolovat platné atesty na bombách hráčů, t se ovšem nedělo a tak mě tento systém unikal funkcí, ale což, třeba nějakou měl.
Dále bych stanoviště radaru a plnění vzduchu soustředil u míst vstupu na hřiště, protože to a do jisté míry neukázněnost jednotlivých týmů a velká trpělivost organizátorů vedli k velkým prostojům. Vím, že spousta hráčů je s organizací spokojená a třeba i nikdy takto organizovaný paintball nezažili, ale věřte že celý turnaj by se dal odehrát za sobotu. Nebo s menšími prostoji, to je však pouze úvaha směrem k organizátorům, v celku šlo vše dle plánu a konec v neděli kolem 15hodiny byl v podstatě dle plánu.

Co se týče týmů, je až k nevíře, jak někteří kapitáni dokázali projet soupisku a dorazit dokonce ve 4 hráčích(z 10). Vede mě to k myšlence, že loňské ročníky, kdy se startovné platilo předem pak netrpěli nešvary že z 16 týmů dorazilo 12 a to 2 ještě jen napůl. Je sice pěkné, že jsem si v sobotu stihl zahostovat a postoupit s týmem Nalezenci, ale kdekdo může namítnout, že tento tým by třeba i díky tomu že bych v něm nehrál jinak nepostoupil.

Naše samotné putování turnajem začalo jako loni nedělní ranní skupinou a nebyl to pro nás lehký úkol. Neb jádro týmu v pátek zapilo nový přírůstek do rodiny našeho spoluhráče a v sobotu si vyzkoušelo další křest ohněm, v t době asi největší párty v okolí Plzně ve Štáhlavech, kde se děli VĚCI! Nicméně jsme nastoupili v nazelenalé sestavě: PaP, Taz, Zbyňa, Michal, Králík, Eidl M., Eidl, Čundras, Kamyl, Kamyl a Adélka.
Po dlouhém čekání na první hru jsme útok pojali jako soutěž o to „kdo jich sejme víc“. Soupeři ovšem došli záhy, tak jsme si alespoň způsobili vlastní ztráty a sejmuli si 3 hráče. A zvyklí z Xballu na rychlé hry a krátké pauzy, na přání organizátorů jsme odehráli skupinu v jednom kuse, po 2 totálních výhrách a 2 Obranách jsme jasně postoupili ze skupiny a celkově ze všech 3 skupin jsme postoupili s největším bodovým ziskem.

V postupové skupiny začalo mrznout a když naše první hra měla být s loňskými Vícemistry Urubanou, napětí dalo by se i krájet. Ale rozběhaní z ranní skupiny měli jsme formu a to né malou, nejen že jsme provedli jeden z nejrychlejších útoků, ale přežili jsme jako útočníci úplně všichni. Toto se nikomu jinému nepovedlo. Následovala asi nejlepší obrana turnaje, kdy jsme nedovolili útočníkům strhnout ani jedinou vlajku, což jsme také zvládli asi jako jediní.

Následoval postup dvou nejlepších týmů ze skupiny, což jsme byli my a SAW. Jednak jsme je porazili během turnaje jak v útoku, tak v obraně a z obou skupin jsme postoupili s podstatným bodovým rozdílem, bylo již pro mnohé diváky finále rozhodnuté a do jisté míry formalitou. My jsme se ale rozhodli překvapit, do té doby nejsilnější útok turnaje poprvé neuspěl. Chválím kluky z SAW jak na koukali naší taktiku a díky neskutečně rychlému Treglisovi, tuším, zastavili a rozstříleli náš útok v domečku. Sice jsme za cenu ztrát nakonec prorazili podél budov, ale naše poslední bojovnice stihla strhnout jen dvě vlajky.
Do druhé hry jsme šli s jasným úkolem – muž s brašnou nesmí projít J Nicméně mysle si, ž ve finále zastavíte tak dobrý tým a nedáte mu strhnout alespoň jednu vlajku, je spíše sci-fi. Dvě vlaječky nám ti kanci strhli! A byl to boj, nicméně na vlajky jsme na tom byli shodně, šlo tedy o to rozprášit útočníky do jednoho a udržet plichtu. Blbý je, že útočníci můžou jen na dosah paže od baráku, takže pro Pašeráka schovaného na louce daleko od nás jsme si dojít nemohli a bylo po bitvě. Prohráli jsme jedním z nejtěsnějších rozdílů 200 x 203 , ale tok životu patří a já smekám před kluky z SAW, ajk se oproti loňsku vzchopili a co letos předvedli, doufám že napřesrok nepovolí a opět se sejdeme ve finále, já ten pohár chci vrátit Jindro!
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli vim o cem mluvis tim zastavenim utoku, tak to byl nejpis Caspi. Ten nabihal na stec hned po startu. Ja se drzel v nasich zadnich obranych liniich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebo tak, ale super výkon klucí Wink
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sir Stewart Wallace



Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
papez napsal:
Jaroslave ja si myslim, ze boj zacina u 1 na 1, pokud neuspejes v souboji 1 na 1 co budes delat v souboji 1 na 2? 1 na 3?


v tomhle se uplne neshodneme, jsem telem i dusi presvedcen o naprostem primatu kooperace nad individualnim vykonem........ale coz shodnout se preci nemusime, oba muzeme se svymi predstavami zit spokojene dal Wink


Papež: ano, 1 na 1, dle mě též boj začíná zde.

Jaroslav: nezlob se na mě, ale zkus si představit situaci, kdy bude na 10 tvých bojovníků stát 10 bojovníků, kteří též trénují kooperaci a navíc (tedy nevím, jestli to není též součást vašeho tréninku) trénují pravidelně 1 na 1. Nebude proti vám mít strana protivníka výhodu? Dle mne ano.

Samozřejmě též souhlasím s tím, že oba můžeme se svými představami žít spokojeně dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pape, nam se taky podarilo ubranit vsechny vlajky Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ikdyž bude 10 proti 10 tak rozhoduje z které strany je přečíslí, stačí aby jeden z těch 10 si nepokryl sektor a máš ji za uchem ani nevíš jak. Jinak myslim si že speed má jednu nevýhodu a to že na hřiští máš jasně daný čas, prostor a překážky, jaksi člověka to v tom může opakukji muže vést k pohodlnosti, tady tyto prvky má naservírované, v terenu pak muže být problém že je nemusí "vidět"...samozřejmě každý má pro něco více méně vlohy pro něco zas ne...je třeba si uvědomit že u MP je boj ikdyž se nestřílí...a i to je třebas trénovat...u MP mužete bejt sebelepší střelec když ten co je za vámi si zachrupká a pak přijde někdo z druhé strany vám akorát tak poplácat po ramenou... Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chief



Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To, že máš jasný přehledný hřiště není nevýhoda vedoucí k pohodlnosti. Naprostý nesmysl a názor nezkušeného člověka. A pokud tobě kvůli druhému někdo zaklepe na rameno, moc to o tvé dobré pozornosti nenapovídá. Asi ale potřebuješ, aby ti furt někdo hlídal tvou pr... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út září 22, 2009 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja Vam teda do toho nemam moc co mluvit, ale teorie ze by si kazdej mel kryt porad vlastni zadek je, mirne receno, zcestna.
koukni do prirucky o zakladnich fci druzstva/sekce libovolny armady a jako jedna z prvnich veci jsou zmineny prave sektory palby.
ono ty nejsou jen na vzajemne kryti zadku, ale take jako prevence vzajemneho postrileni se.
kdyz (pro priklad) predni hlidce nepokreju zadek a on zacne palit na svou obranu smerem vzad, tak neni dalek tomu aby rozprasil kolegy...
jedno souvisi s druhym.
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate