Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Clanek o Paintballu pro LEVEL
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bill 98 napsal:
Budu asi staromodni, ale ponejvice hraji šachy Smile Vyše zminovane strilecky jsem v dětství také hrával, ale nejak to vysumelo. proste nuda Smile Doufam, ze veledilo naseho hellredaktora pak bude nekde ku precteni na webu, at ten Level nevykoupěj jen samy paintballisti Smile

Jinak AS muze bejt zajimavej, ale ja proste vzdycky chciju smichy, kdyz v metru nebo v buse potkam americkyho vojaka v plny polni s helmou na hlavě a s igelitkou, co z ni couha hlaven. Pardón, ale takoví lidé to nemají pod tou helmou uplne v poradku Smile Smile Smile


tak teď jsem si mále smíchy cvrknul!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

šmankote asi sem se zamiloval......tak tuhle CHCI!!!

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6729-tactical-paintball-shotgun-16%22-with-flexi-air-system
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
šmankote asi sem se zamiloval......tak tuhle CHCI!!!

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6729-tactical-paintball-shotgun-16%22-with-flexi-air-system


Tak na tu už slintám aspoň 6 měsícu jen ta cena my zabranila jí už mít doma:- Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doppler napsal:
Jen doplním že ten zákon o zbraních a střelivu má číslo 119/2002sb a doporučuji všem přečíst, mělo by se to znát. A k přestupkům co se týče uniforem. Lidi používající uniformy zahraničních armád jsou v klidu a lidé nosících vz.95 po sundání vlaječky z levého ramene a odstranění hodnostek jsou taky v klidu protože to potom není uniforma příslušníka AČR.


No nevim samozřejmě že ten zakon znám taky ale nesetkal jsem se s policajtama co by kuli uniformě AČR dělali ciraty věčinou stačí říc že hrajem paintball a je to v pohodě dokonce si pokecame Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kanec napsal:
No nevim samozřejmě že ten zakon znám taky ale nesetkal jsem se s policajtama co by kuli uniformě AČR dělali ciraty věčinou stačí říc že hrajem paintball a je to v pohodě dokonce si pokecame Very Happy.


To jo obyč cajti jsou v klidu, ale vepři(vojenská policie) jsou na to docela hákliví. ... Paintball má kliku že je docela profláklej to AS skoro nikdo z "lajcké" veřejnosti nezná a blbě se to vysvětluje, většinou se řekne že je to něco jako paintball a vše je v pohodě, pokud nenarazíš na přemnožený druh blbce v uniformě Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doppler napsal:
Kanec napsal:
No nevim samozřejmě že ten zakon znám taky ale nesetkal jsem se s policajtama co by kuli uniformě AČR dělali ciraty věčinou stačí říc že hrajem paintball a je to v pohodě dokonce si pokecame Very Happy.


To jo obyč cajti jsou v klidu, ale vepři(vojenská policie) jsou na to docela hákliví. ... Paintball má kliku že je docela profláklej to AS skoro nikdo z "lajcké" veřejnosti nezná a blbě se to vysvětluje, většinou se řekne že je to něco jako paintball a vše je v pohodě, pokud nenarazíš na přemnožený druh blbce v uniformě Wink


hoši hoši nedělejte z toho takovou kovbojku... osobně sem zažil buzeraci ze strany vojenský policie jen jednou a to právě kvulil vzoru 95 kdy jsem byl čerstvě po vojně... začali na nás držkovat at jim ukažeme občanky jestli nejsme zběhové... na to jsem mu řekl že jemu jí neukážeme ale obyčejnýmu polišovi jo načež se frajer (byl tam s ženskou tak asi chtěl machrovat) dožral a začal vykládat že mu to jako musíme atd a že on byl v jugoslávii a tam to a tohle... načež sem mu pravil že je to sice hezký ale at si přivede pravýho policajta a tomu tu občanku ukážu kde si ho sežene je jeho problém ale mě jako civilistu problém vejenský policie ohledně mojí identifikace nezajímá.. nasranej se vydal hledat strážníka a jelikož to bylo na hlaváku tak ho za chvíli našel. Madam VP mezitim zustala s námi abych udajně nepláchli Laughing načež strážník přišel dali sme mu občanky on je ukázal VP a nasraný VP nás pustili Laughing takže nebát se jich nemůžou téměř nic... pozor ale na situaci kdy jste na vojenském uzemí (ujezdy atd) tam sou chlapci v právu jinka asi těžko je už potkáte v civilní sektoru páč doby se změnili.. dřív postávali na nádražích atd a buzerovali základáky... dnes kdy zakladni vojenská služba neni neni už koho buzerovat tak co by tam dělali Rolling Eyes jo narazit na ně to už je velká náhoda, a narazit na ně a ještě aby tě buzerovali to už musí bejt fakt kurevská náhoda Very Happy a když jednoduše sto to koupili.... znaky na 95 nosim už dlouho, hlavně vlajku a spousta lidí co má vojenskýho veterána má dokonce i výsostnej znak na dveřích ještě nikdo mi neřikal že kvuli tomu je vepříci buzerovali Smile toliko moje zkušenosti ohledně 95 a policie jak klasický tak vojenský
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bill 98



Založen: 09. 11. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz mas veterana a mas V spz, tak ti preci nemuzou nic rict. Je to historickej marking. Leda ze by ti ho pri ohrozeni statu chteli zase zrekvirovat zpatky Smile Smile
_________________
Hardcore winter biker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Fila napsal:
šmankote asi sem se zamiloval......tak tuhle CHCI!!!

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6729-tactical-paintball-shotgun-16%22-with-flexi-air-system


Tak na tu už slintám aspoň 6 měsícu jen ta cena my zabranila jí už mít doma:- Crying or Very sad


hmmm to máš pravdu.....12 000,- je poměrně dost a nevíc teď nemám,ale ta krása-žádnej zásobník,CO v pažbě....a navíc pumpa....musím počkat do léta a ono to snad dopadne! Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bill 98 napsal:
Kdyz mas veterana a mas V spz, tak ti preci nemuzou nic rict. Je to historickej marking. Leda ze by ti ho pri ohrozeni statu chteli zase zrekvirovat zpatky Smile Smile


veterán nemusí mít vždy V značky... může bejt i na klasickejch bílejch SPZ což je pro veterána lepší páč to dokládá jeho čistokrevnost... jinka ono zas tak růžový to při obraně státu nebude už dneska jsou tlaky a povinosti mít techniku zaregistrovanou na policii a to za podmínek pokud je tonějáký vojenský speciál, má zvýšenou bordivost atd... docela pakárna co ti ouřadové vymysleli ale tohle je téma na dlouhý lokte... takže i po x letech pádu komunismu se teoreticky může stát že ti tvýho uaze zabavěji pro obranu státu ikdyž je to tvoje soukr věc Confused
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:

veterán nemusí mít vždy V značky... může bejt i na klasickejch bílejch SPZ což je pro veterána lepší páč to dokládá jeho čistokrevnost... jinka ono zas tak růžový to při obraně státu nebude už dneska jsou tlaky a povinosti mít techniku zaregistrovanou na policii a to za podmínek pokud je tonějáký vojenský speciál, má zvýšenou bordivost atd... docela pakárna co ti ouřadové vymysleli ale tohle je téma na dlouhý lokte... takže i po x letech pádu komunismu se teoreticky může stát že ti tvýho uaze zabavěji pro obranu státu ikdyž je to tvoje soukr věc Confused


hlavni vyhodou V znacek je vyse pojistky, jinak muze jezdit samozrejme i na bilejch/zlutejch.

to, ze je mozne takovou techniku v pripade obrany statu zabavit je ale naprosto v poradku (samozrejme za podminky nahrady) a neni to zdaleka jen u nas, vzdyt takhle se to delalo i za valky v demokratickych zapadnich zemich.
ale ze je nutne registrovat na dalsich uradech je opruz, vzdyt to ty paka maji v registru aut...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setlere výše pojistky 1/12 je možno mít i u klasickejch bílejch značek Cool automobil musí ale splnovat podmínky Fiva
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
kanec napsal:
Fila napsal:
šmankote asi sem se zamiloval......tak tuhle CHCI!!!

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6729-tactical-paintball-shotgun-16%22-with-flexi-air-system


Tak na tu už slintám aspoň 6 měsícu jen ta cena my zabranila jí už mít doma:- Crying or Very sad


hmmm to máš pravdu.....12 000,- je poměrně dost a nevíc teď nemám,ale ta krása-žádnej zásobník,CO v pažbě....a navíc pumpa....musím počkat do léta a ono to snad dopadne! Very Happy

nemáte s ní někdo nějaký zkušenosti Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak v probehlych akcich jsou fotky ze Sedlonov Battle, ktere asi pujdou k tomu clanku. Myslim, ze se docela povedly, tak to zkouknete a kdyby nekdo mel neco zajimavyho a chtel by nabidnout tak se ozvete.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel jsem se jeste zeptat jak to je s pouzitim optiky a kolimatoru podle zakona. Jsou zakazane jako laser?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Doppler



Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolimátory a puškohledy jsou povoleny. Zakázány jsou lasery, noktavizory termovize atp. pevně připevněny ke zbrani. Pokud je na jakékoli zbrani něco podobného namontováno je to zbraň kategorie A tedy zakázaná.

EDIT: Ještě přihodim přesné znění .:ZÁKONA:.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 2:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za rady, clanek je napsanej a odeslanej a mel by vyjit koncem unora v dalsim cisle levelu. Budte ke me mirni Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj já budu určitě jako beránek. Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze clanek je hotov, zalamanej a Level je v tiskarne. Uz jsem ho videl a vypada docela OK. Vyjde to ted v Unoru v Levelu 149. Na DVD budou nejaka videa a ukazky bouchacek a vybavy. Nakonec to ma 9 stran. Doufam, ze jsem se tam nedopustil nejakych excesu a ze vam to udela radost Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marf napsal:
Nejrealnejsi hrou je pro me Hidden And Dangerous II, kde jsem take asi 2 roky hral a zalozil uspesny klan CLC, ale to asi nikomu nic nerika, naprosto realny, i kdyz v MP casto chybova hra - doporucuji!!!!!!
.....


Taky jsem hraval H&D2 za EAS, jestli ti to neco rika - vivat patch 1.3 Surprised)
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Takze clanek je hotov, zalamanej a Level je v tiskarne. Uz jsem ho videl a vypada docela OK. Vyjde to ted v Unoru v Levelu 149. Na DVD budou nejaka videa a ukazky bouchacek a vybavy. Nakonec to ma 9 stran. Doufam, ze jsem se tam nedopustil nejakych excesu a ze vam to udela radost Smile


Jdu si pro nej hned jak vyjde Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 3:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bill 98 napsal:
.....
Jinak AS muze bejt zajimavej, ale ja proste vzdycky chciju smichy, kdyz v metru nebo v buse potkam americkyho vojaka v plny polni s helmou na hlavě a s igelitkou, co z ni couha hlaven. Pardón, ale takoví lidé to nemají pod tou helmou uplne v poradku Smile Smile Smile.....


No vidis a ja kdyz byl hrat "sachy" na LANparty v Cercanech, tak tam dojel typek s pocitacem v TESCO nakupnim voziku... takze busem z bohnic, metrem, vlakem... lidi jsou ruzne....
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz .. bude článek o paintu také v LEVEL mini? Dneska sem si zjišťoval v trafice cenu Levelu a dávat 180kč za časopis s DVD kde mě jde pouze o 9x stran .. se mě teda moc nechce Sad
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vychazi to ted v patek 16. unora. Clanek bude i v levelu mini, je uplne stejnej jako velkej akorat prijdes o DVD, kde je taky par veci o PB, ale nic megaexkluzivniho, jenom picoviny typu rozborka intimidatora, nebo moje malickost ukazujici jak se cisti hlaven Smile a taky video z orechova a z nejakych turnaju.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak predplatitele uz maji doma, zitra je na stancich. Myslim, ze to dopadlo docela dobre, tak sem zvedavej na zdrcujici kritiku Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem četl zde zmiňovaný článek a viděl jsem i video, a musím uznat, že jsi si nechal záležet. Smile Zarazila mě i obsáhlost, abych pravdu řekl myslel jsem si, že toho bude stránka a pár obrázku, ale toto jsem nečekal, opravdu vystihují informace. A proto říkám POVEDLO SE TI TO! Wink Toť má kritika. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Mihalem, dal sis záležet. Video i písmenkování v časáku je z hlediska poskytnutí informací o paintballu pro někoho, kdo neví o co jde, vyčerpávající. Myslím, že si z toho člověk může o paintu vytvořit ucelenou představu. Na tom videu ten druhej chlapík v modrý mikině - ten hraje sport? Koukal jsme mu na prsty, jak předvádí střelbu, toho to asi baví Smile

A ještě OT, ostatní prominou, ale třeba je to bude taky zajímat - ve videu jsi se zmínil o tom, že sis vyvrtal do masky díry navíc (v oblasti kolem nosu), pomohlo to něčemu?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je cocik, hraje za Mrdcom na nejvetsi EU soutezi Millenium a jsou mezi prvni petkou. A ty diry tezko rict, pokazdy je jina situace, ale mam pocit, ze se mi posledni dobou maska poti docela rozume i na delsi akce, tak snad jo. Preci jen jsem na docela male plose vyvrtal sest velkejch dir, takze aspon cast pary z nosu ma kam mizet.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I já jsem si to koupil i já jsem to přečet.... mnooo...... pro popularizaci paintballu jako takového dobrý, poněkud ploché a povrchní, ale to je podle mě spíš klad než zápor v tomto časopise a při současném stavu společnosti. Trochu mě mrzela ta konfrontace sportovní/military, kterou na poslední straně ten sportýk nepřímo vymezil výroky typu Rambo, i já jsem původně hrál v lese, ale teď už mě to nebaví a podobně. Zbytečně to ten člověk hrotil.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hned si to pujdu koupit...
Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No Jaroslave preci jen jsme byli hodne omezeni prostorem, protoze se tam musi vlizt spousta fotek a okenek a taky jsem musel docela klast duraz na srovnani s hrama, kdyz je to herni casopis, takze ten hlavni text clanku je tim poznamenanej. Asi bych radsi pridal na popisu samotne akce, ale na to uz proste nebyl prostor a to nejdulezitejsi je rozhazeno po oknech okolo. Ja osobne mam docela radost z historie, protoze jsem si dal docela praci poshanet verohodne zdroje a ne jen takovy ty povidacky ze to pouzivali honaci a dozvedel jsem se pri tom sam docela dost veci, z nichz se rada do clanku ani nedostala.

A cocika vubec neber vazne on prudi protoze sedime spolu v praci a ctenari Levelu vedi, ze jsme kamosi. Pravda je ze si tam ego trochu honi, ale to je neco, co od nej kazdej kdo ho zna ceka Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate