Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ALEJ PROKLETÍ 09
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Povel k útoku všech lidí na konec jsem dal někdy po půl sedmé a tak pozdě proto, aby nedošlo k tomu, že nám hodinu před koncem vystřílíte všechny lidi a ještě zaberete všechny body. Navíc jsem žil v domění, že na počet mrtvol jsme na tom líp než vy a to poměrně významně, takže výsledek vypadal poměrně vyrovnaně (což nakonec nebyl Smile a tímhle bych ho totálně zkurvil. Útok začal někdy po tři čtvrtě se všema lidma co jsem měl k dispozici a bohužel, hra byla podle hodinek mých i naší zapisovatelky odpískaná pět minut před koncem, což nám sice bodově spíš pomohlo (měli bychom ještě větší ztráty), ale mohla to být prdel. Všichni lidi kteří při posledním útoku zařvali jsme poctivě zapsali jako mrtvoly, dokonce jsem obcházel příchozí, kteří už se začínali balit a ptal se jich.

Jinak na velitelstvi jsme buzerovali ostatní společně s Lubánem, který odvedl přes den obrovský kus práce. Musím taky poděkovat všem za pomoc, hlavně Martymu za CB vysílačky (které nám nakonec nikdo neodposlouchával, odposlech probíhal pouze přes PMR) a mapy, Zemanovi za cigára (za které mu ještě dlužím prachy) a všem ostatním.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no efekt minimalni nebyl...

Proto se ptám na konkrétní ztráty, jelikož jsem měl pocit, že o našich vím téměř vše a o nějakém oslabení/postřílení kohokoliv jsem neslyšel. Bavíme-li se o záškodnících, mám na mysli protivníkovy jednotky působící v našem týlu, které napadaly naše příchozí posily. Protože mimo tyto posily byly ostatní naši na bodech 10 a 11, tam jsem věděl o každé mrtvole a poměr vždy hrál v náš prospěch. Akce protivníka na těchto bodech pak nepovažuji za diverzi, ale běžné útoky, i když třeba s malými jednotkami. Jediné naše ztráty v pozdním odpoledni logicky dělalo vyčleněné pohanské béčko, které v jeho průběhu pročišťovalo pro nás důležité budovy. I když bych nečekal, že pět, šest chlapů dokáže tak efektivně čistit vnitřky budov, za to chválím. Opakuji dotaz. Kdo tedy v překvapení skutečně padl rukou diverzní jednotky, které nečekaně udeřila v týlu?
_________________


Naposledy upravil Vladik dne ne srpen 16, 2009 10:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, mě nejdou do hlavy počty těch jejich (červených) mrtvých
Pro příklad: já za celou hru vyndal 3 rudochy (+ jednoho který utekl a nevypadalo to že běžel na rudé mrtvoliště), fremen ve dvou akcích 7 a 6 rudochů (+ Rejmiho jako bonus Wink ) , Lord Killer 6 při jeho prvním návratu na mrtvoliště když jsme ho stáhli zpět živého kvuli teamové recyklaci. To je dohromady 22 rudých zářezů na třech modrých pažbách.
Zbytek modrých (cca 45 lidí v poli) vyndal jen těch zbývajících 98 rudochů? Tzn. průměrně 2 killy na jednoho? Nechce se mi tomu věřit. Myslím že nejhorším střelcem dne jsem byl já bo mi gun neustále drtil koule..... (proto to neustálé čištění a seřizovací střelba na mrtvolišti - sorry Lubano).

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bych měl použít tvou matematiku v další hypotetické úvaze, čekal by si z tebou udaného průměru 7 zabitých jedním mužem, tedy za celý den 350 červených ztrát odpovídajících rovnici? Pokud ano, můžeme se ptát proč tomu tak není. Tak začni...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik: nemam tu papiry, ale poslednich nekolik hodin byly ztraty na nasi strane dane hlavne cinnosti jednotek v nasem tylu, obvykle to vypadalo na likvidaci jednoho strazneho v baraku a potom 2-4 lidi pri cisteni baraku. Pomer hral ve prospech modrych, ale na druhou stranu to nebyly zadne vyznamne sily.

2Cofey: nic prekvapiveho... napr. pri utoku na vas Sion 1 nas bylo sest, a minimalne pet z nas vyndal jeden clovek, ktery se nam dostal do boku... z obrancu si nekteri ani nevystrelili, byli radi ze zahodili cigaro, svacinu a natahli brejle Laughing Laughing a odeslo jich 4-5 ?
Tak si ten prumer spocitej...

Taktez ranni utok, pomer ztrat 25 : 3-5, jestli si pamatuju dobre vcerejsi rozpravu... proste prumer je hrozne osidny Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Hele, mě nejdou do hlavy počty těch jejich (červených) mrtvých
Pro příklad: já za celou hru vyndal 3 rudochy (+ jednoho který utekl a nevypadalo to že běžel na rudé mrtvoliště), fremen ve dvou akcích 7 a 6 rudochů (+ Rejmiho jako bonus Wink ) , Lord Killer 6 při jeho prvním návratu na mrtvoliště když jsme ho stáhli zpět živého kvuli teamové recyklaci. To je dohromady 22 rudých zářezů na třech modrých pažbách.
Zbytek modrých (cca 45 lidí v poli) vyndal jen těch zbývajících 98 rudochů? Tzn. průměrně 2 killy na jednoho? Nechce se mi tomu věřit. Myslím že nejhorším střelcem dne jsem byl já bo mi gun neustále drtil koule..... (proto to neustálé čištění a seřizovací střelba na mrtvolišti - sorry Lubano).

Cofey


Já třeba dostal 25 modrých,Michal 35,vladík 46,5 (0,5 je airsofťák) a salfa 65 takže mi nějak neštimujou ty počty?!!! Trochu mi to připomíná denní nalety na berlín, když střelci B-17 hlasily přez 200 potvrzených sestřelu německých stíhaču. Přitom měly němci ve vzduchu necelou stovku svích letadel


Naposledy upravil kanec dne po srpen 17, 2009 12:04 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ono je to spis tak, ze na nasich cca 4 utocich a dvou prohrach na bodech III a II jsme prisli behem asi ctyrech hodin o minimalne 100 lidi, kteri meli temer nulovou uspesnost. Maximalne pri obrane bodu II jsme nepriteli zpusobili nejake vetsi ztraty, pri utoku na III asi taky neco, ale nic moc, pri tech ostatnich utocich na III skoro vubec nic. Dejme tomu ze cca 25 celkem. Cca 9 lidi padlo nepriteli pri utoku na I a my meli jednoho mrtveho, vsechny jsme vyndali pri utoku na II to mohlo byt cca 10 lidi. Pri dalsim utoku na I padlo asi taky par cervenych, dejme tomu 6. To mas dokupy dalsich 25. Takze okolo druhe hodiny mohlo byt skore cca 90:60. Za zbytek dne od druhe hodiny jsou vysledky opacne (oficialni vysledky od Jaroslava), my jsme zabily 67 rudých, oni 53 červených (v tom je pravděpodobě minimálně jeden útok, který jsem počítal už nahoře). Takže ono to dohromady i takhle odhadem docela vychází. A vzhledem k tomu kolik lidí docela dlouho kempilo, nebi se nemělo k nějaké větší akci i když se to po nich chtělo rozhodně nemá každý takovou úspěšnost jako Fremen, který svystřílel sedm lidí dírou ve stropě Smile

Takže Vládíku, jak vidíš, naši záškodníci podle oficiálních výsledků od druhé hodiny odpoledne vystříleli vašich 67 lidí. Asi ten přehled nemáš tak dokonalý Smile

Kdyby jsme neprostříkli ten úvodní útok tak rychle a tak snadno, nebo kdybychom se na útočení na bod III po druhé katastrofě vysrali, tak na mrtvoly vyhrajeme, ale kdyby chyby...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:
Vladik: nemam tu papiry, ale poslednich nekolik hodin byly ztraty na nasi strane dane hlavne cinnosti jednotek v nasem tylu, obvykle to vypadalo na likvidaci jednoho strazneho v baraku a potom 2-4 lidi pri cisteni baraku. Pomer hral ve prospech modrych, ale na druhou stranu to nebyly zadne vyznamne sily...

Jasně, o tom vím, to bylo čištění budov jednou poměrně malou jednotkou za situace pevného držení bodu 10. To je ale pouze reakce na přítomnost protivníka v týlu.
_________________


Naposledy upravil Vladik dne ne srpen 16, 2009 11:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

Takže Vládíku, jak vidíš, naši záškodníci podle oficiálních výsledků od druhé hodiny odpoledne vystříleli vašich 67 lidí. Asi ten přehled nemáš tak dokonalý Smile...


Já budu rád, když mi někdo vysvětlí, kdo to byl těch 67 lidí, když já nevím ani o jednom. Veškeré posily obrany dorazily vždy v plném počtu. Zatajila mi něco naše útočná jednotka?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za Náchod dám počty kolik jsme při záškodnických akcích pořešili protivníků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se musim zastat vladíka. My komplet MG jsme teměř celý den (cca od dvanácti) operovaly v našem týlu a hlídaly přísun posil na bojiště.
Krom dvou situací kdy modří vystřelili hlídku z budovy. Rota B je pak pokaždý horkotěžko dobývala zpět(pro přesnost jednou v budově koordinatora a podruhé panelák E5 vedle koordinatora) nebyl v týlu věčí problem.
Co se týká těch dvou číštění budov tam rota B docela krvacela, ale určitě nepřišla o 65 lidí

Nevim o jiné situaci kdy by diverzanti v týlu udělali nějakou vyraznější škodu a to jsem tam opravdu byl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 12:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč to vlastně řešíte? To tu chcete snad rozjíždět debatu o nepřiznávání zásahů? Myslel jsem že na Aleji se takové věci nedějí. Plně důveřuji, koordinátorům(kám), spoluhráčům a protihráčům, že vše probíhalo fairplay. Hádky a nadávky ke hře patří, přece jen je to adrenalin, ale dohadovat se o tom kolik kdo trefil protihráčů a že mu to nějak nesedí.....
Pokud ale chcete.. uvedu příklad proč vám to nevychází:
Třeba náš tým měl při obraně bodu 10 ztráty takřka minimální, jeden nám umřel dvakrát a dva jen jednou. na naši skupinu v podstatě nikdo neútočil, akorát nám protivník přebíhal přes palebné pole, což se nám náramně líbilo. Myslím, že při druhém útoku protivníka, bych mohl říct, že jsem vyndal 5-6 lidí, což je ve skutečnosti blbost, protože někteří protivníci museli inkasovat zásahy i od mých spoluhráčů a to několikrát.
Takže počítat kolikrát jsem zasáhl já, potom můj kámoš vedle a ten další vedle něho je podle mě kravina.
Náš tým byl kompletně vyhlazen až při našem chrabrém, leč zbrklém útoku, srdnatými obránci bodu 11, necelou hodinu před koncem hry.
Alespoň jsem prý pobavil náš štáb mým hlášením pod palbou. Chybami se člověk učí. To jest k debatě o zásazích a mrtvolách ode mě vše.

Chtěl bych za celý náš tým, poděkovat Pohanům, za perfektně zorganizovanou akci, dále za ukázkový útok na bod 10, o kterém si myslím, že nám zajistil vítězství a hlavně za pozvání. Vládíkovi našemu veliteli v obraně, za dokonalý přehled a organizaci obrany. Velké díky všem spolubojovníkům za perfektní spolupráci a protivníkům za fairplay.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Resime to proto, ze chybama se clovek uci. A jelikoz jsme nevyhrali, tak me docela zajima co to bylo za chyby. Kazdy to vidi ze sveho pohledu, podle Vladika, Slepa a dalsich jsme nedelali odpoledne nic, podle vysledku jsme vyndali 67 nepratel Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 4:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravděpodobně rozhodli dvě věci. Komunikace, kterou dle slov Hellboye měli modří slabší, ale rudí zase mimořádně kvalitní. A pak ten ranní útok na bod 10. Jinak jak psal Vader, adrenalin to sice je, ale vulgární nadávky, notabene od mrtvoly, do paintu přeci jen nepatří. Málem mi to zkazilo celý jinak úplně krásný den plný akce v Namových džunglích Smile. Moc sem si užíval. Díky moc!
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ta cisla co ma Hellboy jsou odemne, muzu ti Vladiku i Cofee poslat presne tabuly s tim v ktere hodine (delano na 20 minutovky) umrelo kolik lidi, kazdy z vas si tam toho svyho vystrelenyho muze najit, ono by se v tehle hre hodne spatne podvadelo, kdyz je nekdo mrtvi kam by asi odesel, k nejake jine jednotce ??? kdyz na mrtvoliste za ostatnimi mrtvimi tak je zapsanej, nestalo se za cely den, ze by prisel jednotlivec z nejake jednotky, ze by nekde sam prezil a ted hleda nekoho dalsiho, proste si to podvadeni ani neumim predstavit... nebo myslite ze ste vystrelili celou jednotku a ona se za rohem vratila do boje ??? tak to vas mohu ujistit ze je taky nesmysl, nase jednotky nedelali zadne zaskodniky, jen to co se jim reklo, kdyz uspeli byl bod nas, kdyz ne, tak sme je meli vsechny na mrtvolisti, jak rikam ty data jsou k dispozici a je mozne je poskytnout komukoliv
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na aleji se nepodvadi, alespon ja jsem si niceho takovyho nevsiml, teda krom toho kdyz jsem vyndal jednoho v baraku, myslim cislo 47 a pak kdyz odchazel tak jsme slysely jak svymu kolegovi hlasi kde jsme a odkud to dostal.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Pokud bych měl použít tvou matematiku v další hypotetické úvaze, čekal by si z tebou udaného průměru 7 zabitých jedním mužem, tedy za celý den 350 červených ztrát odpovídajících rovnici? Pokud ano, můžeme se ptát proč tomu tak není. Tak začni...
.. no ono to bylo myšleno do spíše vlastních řad než jako nějaké obvinění rudochů nebo ověřování toho co je zapsáno koordinátorkami - nemám s tím problém. Zajímalo by mě, kolik každý modrý dle svého počítání vyndal oponentů (červený airsoft bych do toho nepočítal). Zcela rozumím tomu, že bylo naše velení překvapeno finálním poměrem mrtvol protože o našich mělo přehled jasný a z bojiště přicházela velmi optimistická hlášení o rudých ztrátách.

Jináč - já jsem v pohodě, nemám s ničím problém, fajn jsem si zahrál.

Kanec napsal:
Já třeba dostal 25 modrých,Michal 35,vladík 46,5 (0,5 je airsofťák) a salfa 65 takže mi nějak neštimujou ty počty?!!! Trochu mi to připomíná denní nalety na berlín, když střelci B-17 hlasily přez 200 potvrzených sestřelu německých stíhaču. Přitom měly němci ve vzduchu necelou stovku svích letadel.
....gratuluji Ti, stejně jako Michalovi, Vládíkovi (náš velitel šel taky do akce ale takovým výsledkem se pochlubit nemůže Crying or Very sad ) a salfovi. Stejně tak smekám i před U.S.A.F nad Berlínem, protože trefit již sestřelenou stíhačku, to je ukazuje na kvalitu palubní střelců
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
ta cisla co ma Hellboy jsou odemne, muzu ti Vladiku i Cofee poslat presne tabuly .....
Díky, není třeba - viz. výše
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skzeman



Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 183
Bydliště: Zeleneč

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:

2Cofey: nic prekvapiveho... napr. pri utoku na vas Sion 1 nas bylo sest, a minimalne pet z nas vyndal jeden clovek, ktery se nam dostal do boku... z obrancu si nekteri ani nevystrelili, byli radi ze zahodili cigaro, svacinu a natahli brejle Laughing Laughing a odeslo jich 4-5 ?
Tak si ten prumer spocitej...


setler tuto situaciu ti viem jasne priblizit z druhej strany... na bode bolo v tej chvili 5 ludi... akurat sme rozbalovali studene pifko a podobne srandicky takze obrana bola zamestnana Wink dostali ste troch ludi ktori hned odisli, 4. nemal co2 a nemal sancu si presroubovat nahradnu flasu ktoru mal u seba... kedz pri prvych strelach padol aj clovek co mal CB tak som musel zahucat na vedlajsi Sion II aby mi Vlastak prisiel na pomoc... sam som obehol barak a vosiel do skolky, z ktorej som zabil asi styroch vasich, o ostatnych sa postarali Foresti, ktori velmi rychlo dobehli na pomoc Sion I.
_________________
Lukas "Zeman" Lukacovic
TT legion organization manager
clen Rady =DG=

www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
na aleji se nepodvadi, alespon ja jsem si niceho takovyho nevsiml, teda krom toho kdyz jsem vyndal jednoho v baraku, myslim cislo 47 a pak kdyz odchazel tak jsme slysely jak svymu kolegovi hlasi kde jsme a odkud to dostal.


47 byl náš michal a řešily jsme koordinatora nám bylo řečeno že se ke koordinatorovi nesmí do patra a michal byl pravě z patra vystřelenej jinak nikomu nehlasil kde kdo je.
navíc jsme operovali celý den jen ve dvou a nevim komu by to hlasil když jsem byl tou dobou už mrtvý a posily byly ještě kdesi v daly


Naposledy upravil kanec dne po srpen 17, 2009 8:44 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě osobně se to taky líbilo, jen mě překvapilo hned ze začátku, že k nám nastoupil maník alá "PREDÁTOR" a jistým korokem si okouknul jak máme utvořenou obranu bo vo co mu vlastně šlo, to jsem nepobral. A myslím že jsem nezvostal čumět jen já. Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
patras napsal:
na aleji se nepodvadi, alespon ja jsem si niceho takovyho nevsiml, teda krom toho kdyz jsem vyndal jednoho v baraku, myslim cislo 47 a pak kdyz odchazel tak jsme slysely jak svymu kolegovi hlasi kde jsme a odkud to dostal.


47 byl náš michal a řešily jsme koordinatora nám bylo řečeno že se ke koordinatorovi nesmí do patra a michal byl pravě z patra vystřelenej jinak nikomu nehlasil kde kdo je.
navíc jsme operovali celý den jen ve dvou a nevim komu by to hlasil když jsem byl tou dobou už davno mrtvý a posily byly ještě kdesi v daly


ja jsem ho odstrelil ze zeme stal jsem pod oknama protejsiho panelaku
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v patře kde byl koordinátor nikdo z modrejch tedy PBN Náchod nebyl. možno ověřit přímo u něj. tedy u ní. nakonec jsme ani nepoužili tankovku na zakouření právě kuli koordinátorovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proto to taky neřešim protože se ukazalo, že to byl pravděpodobně milnej odhad.
a i kdyby v patře někdo byl. Byla to naše blbost měli jsme stim prostě počítat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

EDA napsal:
v patře kde byl koordinátor nikdo z modrejch tedy PBN Náchod nebyl. možno ověřit přímo u něj. tedy u ní. nakonec jsme ani nepoužili tankovku na zakouření právě kuli koordinátorovi.


potvrzuju, tu panickou zpravu ze tam nekdo z modrych je jsem obdrzeli od nejakeho hysterika Laughing Laughing (asi Kanec) a overenim u koordinatora nam okamzite bylo sdeleno, ze se v patre nikdo nenachazi ,tedy k zadnemu poruseni pravidel pokud vim v teto veci nedoslo
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celý den byl naprosto úžasný a všem za to velice děkuji. Co se týče obranných skupin, tak pracovaly opravdu precizně, pomoc od útoku přiběhla pokaždé včas. Střídání pro recyklování bezchybné. Předsunuté jednotky/hráči dávaly přesné informace. Prostě komunikace jako kdybychom byli jeden tým. První hra, za dobu co hraji paintball, kde vše fungovalo na jedničku.

Velkým plusem bylo vyčlenění velitelů pro obranu a útok, kteří fungovali více méně jako koordinátoři, černou práci nechali plně v kompetenci jednotlivých týmů. Bylo parádní, že nám do obrany nikdo nekecal a společně s Perunama jsme vytvořili velice efektivní obranu (bod 10, tuším sion III). Tímto chci také Perunům poděkovat, že nám bezchybně kryli jižní křídlo a velice dobře vystupovali při modrých útocích ze svých pozic na pomoc. Vládík by zfleku mohl dělat operátora, protože komunikace, kterou předváděl s vysílačkami a vystřídal jich snad 5, byla opravdu fantastická. Jaroslav skvěle koordinoval útok, soudím jen z úspěchů, páč jsem ho viděl až ke konci s vražedným kukučem a za každou cenu si chtěl někoho střelit.

Takže chlapi ještě jednou velké díky.

K těm ztrátám, přibližně jsem je za SZ spočítal:
- do 18:30 = 10-12
- od 18:30 = 6 (z toho 2 lidi nám vyndali Pohani a já měl také na mále Laughing )

Záškodnické akce vyřadily celkem 0 členů SZ. Od Vládíka jsme měli přesné informace, kudy se pohybovat, teda kromě návratu 2 živých pro zrychlení recyklace, to nám všichni řekli jen, že modří jsou všude).


Naposledy upravil GEorGE dne po srpen 17, 2009 11:05 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LordKiller napsal:
Mě osobně se to taky líbilo, jen mě překvapilo hned ze začátku, že k nám nastoupil maník alá "PREDÁTOR" a jistým korokem si okouknul jak máme utvořenou obranu bo vo co mu vlastně šlo, to jsem nepobral. A myslím že jsem nezvostal čumět jen já. Crying or Very sad Crying or Very sad


O tom vím, toho jsem poslal já. Nebyla to kontrola vaší obrany, ale měl se s vámi pouze domluvit, že hra začíná s jednotkami nepřekračující linii obsazených bodů. Z našeho pohledu to vypadalo, že jste se o kus předsunuli směrem k nám. S ohledem na další starosti jsem pak ani nevěděl, jak to tam dopadlo a tak tě mohu ubezpečit, že o žádnou výzvědnou činnost nešlo Smile.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Resime to proto, ze chybama se clovek uci. A jelikoz jsme nevyhrali, tak me docela zajima co to bylo za chyby. Kazdy to vidi ze sveho pohledu, podle Vladika, Slepa a dalsich jsme nedelali odpoledne nic, podle vysledku jsme vyndali 67 nepratel Smile

Ono si spíš špatně rozumíme. Já neříkám, že jste nám nezpůsobili žádné ztráty v průběhu odpoledne, ale že akce vašich "záškodnických" jednotek nezpůsobovala takovou kalamitu, jak bylo řečeno. Jsem přesvědčen, že naprostá většina oněch ztrát byla způsobena při operacích, o nichž jsme rozhodovali, že budou - čištění budov, závěrečný útok na bod 11 (Sion II) a samozřejmě i při obraně bodu 10. Úspěšně byli záškodníky vyřazeni pouze ti airsofťáci Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no nemusis mit strach dle nasi taktiky mel jit utok jen a pouze na bod 10, takze vase obrane pozice na dalsich bodech nemeli pro nikoho zadnou hodnotu, navic to byl clovek od Vladika jak se zda, ktery za cely den nemeli jit (a nesli) vubec do utoku, takze zase pro ne 0 hodnota... samozrejme vim, ze tohle jsou informace ktere ste nevedeli a prislo vam to divne, mne by to taky divne prislo, mel mit bilou vlajku a pasku pres oci Wink no vazne Vladiku ste tohle meli resit spis s koordinatorem nebo si tam jako velitel mel na pul cesty navazat kontakt s jejich velitelem
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no nemusis mit strach dle nasi taktiky mel jit utok jen a pouze na bod 10, takze vase obrane pozice na dalsich bodech nemeli pro nikoho zadnou hodnotu, navic to byl clovek od Vladika jak se zda, ktery za cely den nemeli jit (a nesli) vubec do utoku, takze zase pro ne 0 hodnota... samozrejme vim, ze tohle jsou informace ktere ste nevedeli a prislo vam to divne, mne by to taky divne prislo, mel mit bilou vlajku a pasku pres oci Wink no vazne Vladiku ste tohle meli resit spis s koordinatorem nebo si tam jako velitel mel na pul cesty navazat kontakt s jejich velitelem

Mě toto vůbec nenapadlo, má představa byla skočit tam a říci jim, že pokud jsou vytaženi dopředu, musí se vrátit na linii bodů.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate