Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
... tři lidi dotykem, protože jsem je obelstil a mysleli si že jsem červený, když k nim couvám z modré pozice...

Je to určitě věc názoru, ale osobně to odsuzuji jako zoufalost. Takto "přelstít" hráče za daných podmínek způsobu rozlišení jednotlivých stran tam, kde se lidi vzájemně neznají, není tak těžké a zoufalé mi to přijde proto, že nic lepšího daný člověk asi nevymyslel. Má nejedna osobní zkušenost je taková, že se hráči úmyslně chovali jako mrtvoly - šli po volném prostranství/silnici k mrtvolišti, jako by se nechumelilo, prostě nenápadně a ve vhodný okamžik začali střílet. A díky takovýmto skvělým taktikům máme u nás zavedeno pravidlo, že pokud si nejsi jistý, jestli daný člověk je mrtvý, vždy střílej. To samozřejmě přináší i řadu rozhořčených výlevů od nevinných zasažených, bohužel to ale jinak nejde, aspoň dokud mezi námi budou ti, co se takto chovají.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele Vladiku co kdyby si prestal kafrat do diskuse k akci kde si nebyl Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kreker



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dufam, ze nebude vadit ked vase vzajomne obvynovanie a polonadavanie troska prerusim.

Nejaky chalanisko mi pozical zapalovac na granat a este mi sluboval, ze si ma urcito najde ked mu ho nevratim. Zial si ma nenasiel a ja som na to zabudol tak ak chalanisko toto citas tak sa ozvy a ja sa pokusim ten zapalovac nakym sposobom dopravit k tebe. Very Happy

Dufam ze nevyprovokujem tymto vsetkych co niekomu pozicali zapalovac Very Happy
_________________
Tekvickovi bratia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
hele Vladiku co kdyby si prestal kafrat do diskuse k akci kde si nebyl Laughing Laughing Laughing

Aby si se nepřipojil... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme u toho: Vypůjčil jsem během dne na MPCC 3 tuby (1x50, 2x 100 OPSGEAR) omotané kobercovkou a podepsané nickem: marty+. Vrátila se ke mně pouze jedna 100-vka.
Byl bych vděčen za každou která se ke mně navrátí.
Předem děkuji.
Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Jednou napsat svůj názor naprosto v pohodě ale omýlat to desetkrát je nuda.Uspořádej svoji hru rádi přijedem a pak ti napíšem jakej seš vůl nebo jakej seš borec ale myslim že všichni jenom jednou a né desetkrát


Schválně prudím, ale už končím. Skoro jsem to už vztřebal. Silnej čaj na mě trochu.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Když jsme u toho: Vypůjčil jsem během dne na MPCC 3 tuby (1x50, 2x 100 OPSGEAR) omotané kobercovkou a podepsané nickem: marty+. Vrátila se ke mně pouze jedna 100-vka.
Byl bych vděčen za každou která se ke mně navrátí.
Předem děkuji.
Wink


Jednu měla u sebe LD a tu jsem ti vracel po hře. Ke mě se dostala na Ačku.

Střílející mrtvoly - tohle se snad nedělo. Mrtvola se nehýbe a potom má reflexku. Běžel jsem normálně do útoku. Až si mě všimli, tak jsem dělal že střílím na modré (vlastní) a začal k nim couvat. Z úhlu neviděli modrou barvu na ruce - na tom nebylo nic extra.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
...Střílející mrtvoly - tohle se snad nedělo...

To jsem určitě neměl na mysli, mluvil jsem obecně k takovému chování.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak ke hře. Já jsem začínal v bunkru pod lesíkem, kde jsme byli 20metrů pod palpostem nepřítele a přesto jsme se tam udrželi až nečekaně dlouho, především díky tomu, že se dlouho nikomu nedařilo trefit se k nám granátem a to především proto, že v části těch granátů byl šutr, který obvykle vypadl a tak to lítalo zcela nepředvídatelně (při té příležitosti bych se rád zeptal jestli granáty s šutrem který z nich za letu vyletí byly někým povolené, protože když nám ty šutry začali mlátit do prken bunkru, dost jsme se divili co to asi je).

Nakonec nám tam došla munice, přestože bylo až neuvěřitelné, že se podařilo minimálně jednou Lubánovi přeběhnout přes otevřené prostranství a kule nám dopravit. Několikrát jsme zkusili palpost dobýt a i když jsme se dostali až na jeho vrchol, vždycky to krachlo, protože nepříteli chodili z lesa čerství lidé. Nakonec se někomu podařilo ten granát do bunkru hodit a tak jsme o něj přišli a rozhodli se provést útok skrze pískovnu, kde se o to pokoušelo už několik lidí, zřejmě z Predators. Když jsem se konečně vyškrábal tím nejprudším kopcem na vrchol pískovny v domění, že mě nikdo nevidí, dostal jsem ihned jak jsem vystrčil pracky přes hranu zásah do ruky a kvéru. Naštěstí tam byl zdravotník a ošetřil mě a ještě si se mnou vyměnil kvér. Mezitím zbytek naší skupinky už operoval pod palpostem a tak jsem vyndal borce za nejblížším kopečkem, vylezl na něj a z jeho vrcholku společně s někým s SP8 jsme vyndali zbytek nepřátel pohybujících se v pískovně za dobývaným palpostem a ten se dostal do našeho držení.

Pak se poměrně velké množství lidí ocitlo na čerstvě zabraném území a bylo nás takové kvantum, že jsme se poněkud zbrkle rozhodli zkusit dobýt ještě poslední post nepřítele mimo les u cesty vedle hnoje. Já a Rejmy jsme postupovali na špici jako návnady a podařilo se nám vyndat i zřejmě posledního obránce tohoto postu. Bohužel se ale odněkud ze smrčků vynořilo poměrně značné množství nepřátel, kteří do nás začali střílet (někdo tam měl naprosto brutálně přehulenou úsťovku, svištělo to kolem nás jako ostrá munice a Rejmymu a Kancovi jen v brejlích jsem v tu chvíli opravdu nezáviděl), vyndali Rejmyho, následně i Kance, který se ho snažil ošetřit a pak hrdinně dělal ležící štít. Pak jsem dostal smrtelný zásah i já a nepřítel se mě chystal obrat o munici, to ovšem netušil, že kousek za mnou se plazí dvacet našich a tak jakmile vylezli na cestu byla jich část postřílena. Naši když zjistili, že to nemá cenu se vcelku šikovně stáhli zpět a já, jelikož jsem v tu chvíli už ztratil hlas a málem jsem blil do masky jsem se odebral fotit s pocitem dobře dovedené práce.

Pak už jsem jen slyšel, že na nějakou dobu se Fremenovi a spol podařilo obsadit i kus lesa za hnojem (takže né že to nešlo a že jsme to nezkusili), jenže dospěli k názoru, že je to velice těžko udržitelné místo a vykašlali se na to.

Z lesíka už jsme pak jen odráželi dost marné pokusy dostat se k nám přes hnůj. Tam nepřítel udělal především tu chybu, že vyběhl do kouře dýmek a tam se zastavil jako na střelnici, čímž se z něj stal velice snadný cíl. Co se stížností na přehulené úsťovky na naší straně a tím pádem nerovný boj při přestřelování hnoje, nemyslím si, že by to tak bylo. Co jsem viděl, tak poměrně úspěšný byl v tomto směru Šotek a neměl jsem pocit, že by jeho zbraň byla nějak extrémně přetažená. SPíš jsme měli výhodu, že jsme byli na kopečku, vítr foukal proti vám a zatímco vy jste měli na své straně otevřený les, nás kryli větve borovic. Navíc naši se kryli za stromy, zatímco vaši se tam procházeli jak v obchoďáku v domění, že to k nim nedoletí.

Humornou vložkou pak je, že pár našich si šláplo na naše vlastní miny, kterými jsme lesík zajistili a poctivě se šlo oživit, v jednom případě i dvakrát po sobě Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych měl taky dotaz. Jak fungovali moje sádráky. To škrtátko tam bylo schválně obráceně jako pojistka kvůli bezpečnosti. Selhal nějaký?
Hodně jsem jich rozdal na středové frontě a něco přišlo možná i na levé křídlo.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jedním Lubáno zabil našeho vlastního hráče, takže asi jo Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No jedním Lubáno zabil našeho vlastního hráče, takže asi jo Smile


To samozřejmě Lubánovi nezapomenu, s někým ze Specters jsme dobili kopec s palpostem na pískovně a najednou mi přistane na pupek granát. Jen jsem si říkal, jak se nepřítel krásně trefil a on to hodil Lubáno šejdrem Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...Kanec to vi lepe popsat,tak to mazu Rolling Eyes

Naposledy upravil Predators SK dne čt srpen 13, 2009 12:31 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na češtinu se vyprdni! Čte se to výborně, pro nás co jsme tam nebyli Sad, to je jak koukat na šťavnatej film, kterej eště ke všemu prožili mí kamarádi! Very Happy Další story sééém ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Čížu... heele prrr s tou chválou, byl to hlavně váš úspěch že jste všichni poslouchali Šotka a Rajka, takovou kázeň jsem dlouho neviděl... ja jen posilal munici a sem tam něco popošťouchnul... zas tak skvělý to nebylo Smile... udělal jsem pár fatálních chyb při přeskupování, který kdyby nepřítel zaregistroval, je to náš konec, viz útok v 17:00 v jižním lese u školky... ale dík, potěší to... Wink


Jinak se připojuju k Salfovi, rád bych znal i pohled z druhé strany Wink... víc a víc zážitků lidi...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predators SK napsal:
Jo sadraky fungovali spolehlive . Vypadali realne a taky se dobre hazeli...Klidne vyrob priste znovu.

No tak to rád slyšim a hned najedu výrobu Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem nechtěl psát ale tady nebudu prudit takže:
Na C/D (hnojiště) se přes jedno místo k valu sousedícímu s hnojištěm dalo na dva skoky tu sračku přeskočit, protože povrch byl sice od hnojuvky, ale relativně stabilní.
Tak jsem to přeskočil a provokativně řval a mávál Ahoooj, ahoooj na červené v lesíku. Odpověď byla hromada padáčků které padaly těsně vedle a jeden jsem schytal do kebule. Tak jsem spadl do vysoké trávy a čekal dvacet sekund (blembák). Riskovat pohyb na té straně jsem už nechtěl, takže jsem se překulil přes val k hnojůvce. Z lesa šlo ještě pár střel, ale to už jsem byl v klidu. Lezl jsem po čtyrech dopředu. Kdo tam šel tak ví, že se šmatlalo na 20cm širokém pásu písku, který byl natlačený do těch sraček, takže kdybych ztratil balanc tak se v tom vykoupu. Podařilo se dolézt až k valu, za kterým byli červení.
foto:
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=832&img=3&dir=1
vlevo les červených, posun byl z našeho lesa, zhruba v rovině jak je na kopečku bílý obdélník (nějaký hadr?), právě za ten kopeček.

V pravo byl na naší bývalé vyvýšené střílírně jeden červený za pytlema a za valem jsem slyšel mluvit další hráče. Nevěděl jsem kolik jich tam bylo.
Nebylo tam moc místa na pohyb a nevěděl co dělat. Vytáhl jsem pistol, položil na písek (ať je po ruce) a přemýšlel co teď. Červený za pytlema musel jít na řadu první, protože měl přehled a ihned by mě sejmul. Tak jsem vytáhl MR1 (vysypal písek z hlavně) a vypálil asi tři rany. První šla do pytle, druhá asi nad a třetí nad, nebo do blembáku. No to bylo v prdeli. Popadl pistol a schoval se směrem dopředu do trávy. To už po mě začal smažit někdo za valem, ale tráva byla vysoká a kuličky neprošly. Zbývalo asi 10 sekund života. Vlevo u středové cesty celou dobu postával (50-60 metrů) červený týpek, který z nepochopitelných důvodů celý můj postup ani střelbu neviděl, i když mě měl na očích. Asi vůbec nepředpokládal, že tam někdo může jít a tak tam asi nečumněl. Tak ten šel jako druhý na řadu. Vypálil jsem pět - šest ran. Dvě kuličky se rozflágly v hlavni. Trefil jsem zase howno. Šlo to od něj vlevo i vpravo tak 40 cm. Kdybych měl lepší zbraň (nebo byl blíže) a funkční kolimátor (došla mi baterka během dne) tak byl dole. Potom on vypálil taky tak pět šest a dostal jsem ranu do hrudníku. To byl konec. Potom mě červení chtěli obrat o kuličky, měli ale všichni plno, tak tubu nesli kamsi dozadu.
Za valem byli jen dva lidi.

Jak to mohlo být zahráno lépe:
Měl jsem se vyvalit do trávy, čekat a zjistit kolik je tam opravdu lidí. Najít si lepší úhel na týpka za pytlema. Vysílačkou zavolat na Legii důchů ať dají vědět veliteli a připraví útok. Část lidí by musela jít středem a odpoutat pozornost toho člověka na cestě. Zbytek by útočil na ty pytle. Jak by začala střelba tak bych obešel val zleva a ty dva červené z pár metrů sejmul. Takže to místo jsme mohli dobýt a tím ve hře zpátky bojovat o střed.
Co mě sralo - batoh, který zavazel v pohybu. Nedalo se hýbat. Potom posraný 50kový zásobník u kterého je potřeba po pěti kuličkách zatřepat aby něco zase napadalo do hlavně. Proto jsem vytáhl i tu pistol. Počítal jsem že se to posere.
Po cestě nazpět jsem přemýšlel co jsem za blbce a někdo z lesa červených se začal smát. Uvědomil jsem si že mám sklopenou hlavu a vypadám asi jak největší chudák. Tak jsem narovnal hlavu usmál se na modré prohodil asi nějaké sprosté slova a šel si odpočinout na mrtvoliště. Promarněná šance. Granáty jsem neměl. To byla spontání akce bez nějaké promyšlené přípravy.
Jo ještě jsem trochu nadeptal červeného týpka co byl nejblíž že tam se mnou jsou ještě dva lidi ať si dá bacha na hlavu. Mimiku není možné číst takže nevím, nakolik to sežral. Trochu v něm ale škublo.....
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink

Naposledy upravil kanec dne pá srpen 14, 2009 9:17 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckyLuke



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 tak to si bol tyyy Smile to ty si po mne tak dlho strielal a ja som sa len zbezne pozrel ze co za debila z mojich to po mne striela .. .Smile az potom som si vsimol modru pasku a hned som palbu obetoval XD paradne ale obdivuhodny vykon plazenia sa naozaj som ta necakal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám žádný hrdinský kousek z bojů hodný filmového scénáře.
Tak alespoň můj příběh. Příběh obyčejného pěšáka.
Vzpomínám:
První zteč druhého družstva modrých!
Velitel úseku: „Nezalehávat, střílet v běhu, hodně křičet, hodit dýmovnici, nebo granát před sebe, sehnout hlavu a – na ně! Jak to známe ze cvičáku Laughing
Za přispění ženistů zadýmená louka pod lesem.
Chýlí se k poledni.
Píšťalky se rozkřičí a v druhém družstvu vyrážím na steč.
Na dohled a dostřel už máme nepřátelské pozice. Němci na nás spustili uragán palby.
První pěšáci padají jako mouchy.
Pěchota ryje nosem do země a nepochopitelně se nehýbá dopředu.
Útok se zastavuje.
Hustota střelby je taková, že je těžké zvednout hlavu.
Slyším volání velitele úseku: „No copak, hoši, jdem, jdem, vpřed!
Nad hlavou mi svištěly střely…
Rychlý přískok do blízké prohlubně.
Před očima se mi zablesklo…
Probudil jsem se až v lazaretu….
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne čt srpen 13, 2009 2:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ mi povidej, sem tam byl taky ... ve zbrani zadne kule tak vytahnu zalozni vyskocim pres kryt vyprazdnim vsech 8 kuli a ze tri krcicich se obrancu sem trefil vsecky mezery mezi nima, vrhnu se zpet a uz ji mam v zadech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty+ to je ale moc hezkej příběh. Takvýchto výce tak šup modrá / rudá každej pěšák v prvních liniích něco zažil tak se pochlubte. Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 2:52 pm    Předmět: Příběh zásobovačů Odpovědět s citátem

Je sobota slunce začíná připalovat a muži v zákopech a bunkrech se potí a čekají na ten osudový okamžik prvního střetu s nepřítelem. Je něco po 10 hodině a nelítostný boj začal. Cool
Já coby zásobovač společně ještě se dvěma pomocníky jsme si vědomi naší role v této válce a proto raději nemyslím na nic jiného než přežít !!
Munice v poli je velice omezená a každý pěšák to ví. Je potřeba více využívat podpory kulometů neboť první vlna přísunu munice z muničního skaldu přijde až za necelou hodinu. Proto ze začátku společně mi tři Laughing bráníme pískovnu aby se nám nepřítel neprotáhl středem pod hlavní val. Pár odvážlivců se pokusilo proklouznout, ale bez účinku. Very Happy Byli zabiti.
Na střední frontě se odehrává asi největší boj a sem tam je slyšet střelba na pravém a levém křídle. Čas letí jako voda a já vím, že to nebude jednoduché. Hodina H nastala muniční sklad je otevřený a já okamžitě svolávám své kluky a za poklusu spěcháme pro první munici.
Fasujeme munici dle rozpisu kulomet + pěchota. Okamžitě podávám hlášení Kojotovi kam to máme doručit. Odpověď přišla okamžitě a mi v tom měli jasno. Pořád jsem křičel chlapi dem dem pohyb Twisted Evil Naším úkolem bylo zásobovat hlavně levé křídlo tedy lesík. Nejprve jsme ale odnesli munici do kulometu na hlavní val, protože lesík kulometem nedisponoval a pak fofrem z bednou na levé křídlo. Já už si ani nepamatuji kolikrát jsme s tou bednou lezli do pískovny a zase ven. Laughing Laughing Po příchodu na místo určení jsem hlasitě hlásil Munice - Munice. To byste nevěřili jak nás (zásobovače) měli rádi, když viděli tu bedýnku Wink
Takhle se to přelívalo celý den a nachodil jsem opravdu hodně kilometrů.
Místy jsme museli opravdu přidat, protože proběhlo několik menších útoků na frontě a munice prostě docházela a někdy to bylo opravdu jen tak tak. Dostali jsme se i do situace, že jsme museli urychleně předat munici a okamžitě vypadnout z oblasti aby nás náhodou nějaká zbloudilá kule nedostala, protože jsem věděl že pokud padnu a nebo kdokoliv ze zásobovačů je z klukama co držej linie prostě šmytec. Ono když slyšíte jak to pár metrů od vás pleská do stromu a vy prostě musíte tu munici předat tak to je opravdu něco Shocked .
V průběhu dne jsme zásobovali tam kde bylo právě potřeba takže jak střed tak obě naše křídla.
Bohužel se nám stávalo že munice pro kulomet bylo nadbytek a pěchota musela šetřit.
Ale myslím, že kulomety byli přínosné a i to rozdělení dle barevnosti bylo v pohodě a lidi to akceptovali.
Pravé křídlo dokonce dostalo munici pro pěchotu do blembáku, protože jednak nebyly tuby a mi měli naspěch.
Výbuch muničku pro mě byl ŠOK munice prostě byla potřeba všude a najednou taková zpráva. Okamžitě hlásím Kojotovi muniček dostal přímí zásah a jeho zprovoznění bude trvat dlouho. Munice není a nebude. V duchu jsem si říkal tak a je s námi konec teď se na nás sesypou jak vosy na bonbón a já budu než z dáli pozorovat s prázdnou muniční bednou jak mí kamarádi umíraj Crying or Very sad .
Situace naštěstí dopadla dobře a po zprovoznění muničku jsme stihly dozbrojit pěchotu a kulomety. Na frontu jsme nosili i vodu aby chlapi netrpěli žízní a když bylo potřeba tak jsem se vydal i přímo do bojiště abych donesl nějakou tu pyrotechniku (dýmovnice, granát). Myslím, že to jim taky trochu pomohlo a kluci se bránili statečně.
Pozice jsem vždy opouštěl se slovy – Chlapi držte se a hodně štěstí.
Tak toto je jen drobet z toho co jsem zažil.

Těch zážitků je opravdu hodně a celou hru jsem si fakt užil.

Poslední útok na vlajku modrých jsem stihnul doběhnout až do lesíku a v domění, že si za tím krásným stromem přebiju a vrhnu se na ten okop Tady má pouť končí neb jsem jí z boku koupil krásně na brejle.
Já tam byl v podstatě skoro sám všichni se tak nějak zasekli před lesíkem a nevím proč. Útok téměř 40 lidí se nemůže zaseknout.

_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezké
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je vidět Salfo, že jsi fajnšmekr. S celou tou Vaší "sebrankou". Wink
Prostě SPAS jsou ti praví nosiči vody - tady doslova munice.
Pěkný.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Nixi



Založen: 10. 02. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Borsice

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo řekl že si chce počíst? Takže taky přispěji menším příběhem Wink

Je sobota ráno, u registrace:

George: „Čau chlapi, vod kad ste?“
My:“Čau, od Specters“
George: „jo od Specters, tak to jedete s náma, sraz za 10 min na parkovišti 2.

Parkovište:
(Odchod na pozice-nic zajímavého se nestalo)

Pozice D:
George: „Tak jo tuhle lini budem krýt.“
Všeci: „ok“

---ZA 20 MINUT—
„ááá už jdou, jdou“
(menší přestřelka)
Otočím se vlevo, a vidim…..Nic
Otočím se vpravo a vidim….“Kurva“, asi tak 15 lidi 20 metru odeme!!
Tom: „Nixi delej, hned pod ke me!!“
Bežím k tomovi a…ŠUP zabořím se do bahna (sraček)
„DOPRDELE!“ „sem spadl do tech sraček“
Tom:“nato se vyser, pal do nich“
Popadnu kvér a střílím hlava nehlava někam na kraj lesa
A v tom „ťuk“
Koupím to do nohy Sad
„MEDÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝK“, „JE TU NĚKDE MEDIK?!!l“
Mrtvý medik: „hele chlapi ja vam možu předat medika, Na“
Tom přebírá Medika, a následně mě ošetří nohu.
Někdo řve : „serem na to, tady stahnem se do lesa k Forestum“
--Všichni se stáhly až na pár jedinců co statečně bránili kraj lesa—
Po 20 minutách klečení za šutrem, poslouchání planu jak zrušit nepřítele atd…
Sme se rozhodli dobýt Val s palpostem za pískovnou.
Rejmi:“takže uděláme to tak až vypalíme RPG….
Já: „RPG???!!“ nesledně otáčím hlavu kupodivu k RPG a divim se jak ti lidi mají v dnešní době šikovné ruky Smile
Rejmi:“…..tak se rozběhnete a budete střílet na ten val.“
Rejmi:“Jo, vy dete se mnou ukazuje na nás, tu máte granáty a pak je hodíte do toho palpostu.Pujdem přes pískovnu.“
Já:“Jůůůů, Granáát.“Stčím ho do taktiky a připravuji se na velký utok.
3….2….1…PRÁSK!! „RPG je odpáleno“
Z lesa okamžitě vyběhlo kolem 20 lidí za doprovodu hlasitého řevu, no scéna jak s nějaký PC hry Very Happy
Utíkam za Rejmim a Sparxem a naraz se mi utrhl zásobník od kvéru „kurva to není možný“ musel sem se 3 metry vrátit a nasledně o mě zakopl jeden spolubojovník a skončil v písku.
Seberu zásobník, narazim ho do kolínka a….spadne mi vysilačka, „no seru na ni stejne je to pěknej shit“ a utíkam vpřed.
Vidím Rejmiho.Koupil to do nohy.Bežím k němu…a padam držkou na zem, právě sem to koupil do helmy („eště že tak“), 20 sekund, zvedam se a vyběhnu po strmé, piskovite „stěně“ a vidim že naši sou už u palpostu Very Happy „Hurá“ otočím se a vidim Rejmiho jak taha Granat a zapalovač.
Já: „NÉÉÉÉÉ, REJMI NEHAŽ JIM TAM TEN GRANÁT!!!!“, „sou tam naši“
„SMASH!!“………BUM!
Rejmi: „cože??? Very HappyVery HappyVery Happy
Já:“Zabils naše granátem“ podotkl sem
Rejmi: „Ale hovno“
Jde se podívat…
Rejmi: „Hmm..“
Vylezem nahoru a když chcu bežet k našim tak to koupim 2x do prdele.

Mrtvoliště: Nic zvláštního se nestalo.

Po propuštění bežime z5 do Sektoru D.
Šotek: „ čau, takže jak vidite nepodařilo se nam dobít ten palpost, a dokonce sou tady v tom bunkru před náma, (kdo tam nebyl cca 40 m od nas)
Šotek: „Pozor, přibíhají další.“
Šotek postupně zabije 3 lidi.
V okolí slyším: „Ted sem te dostal, SI OD BARVY!!! DELEJ LEHNI SI!!!KAM DEŠ!!?
„TO JE VESTA, JE TO REFLX. VESTA!!NE BARVA!
„MÁM TI TO JIT UKAZAT ČI ČO?
„JO POĎ MĚ TO UKAZAT SI TĚ TU ZABIJU“

(SMÍCH)

Šotek: „takže ten bunkr před náma je volnej, potřebuji tam lidi HNED!!“
Hrdinsky nastoupí 5 lidi, včetně mě a začnem utíkat.
Utikam jak o život a poslední co sem viděl byly zaprasene brýle zelenou barvou (moje).
Třísknu sebou o zem aby to vypadlo co nejreálněji, a po 30 sekundach se začnu rozhlížet kolem, vidim všech 5 pohoromadě Very Happy všech 5 mrtvých lidí, ani 10 mediku by nam nepomohlo všichni smrtelnej zasah Very Happy divam se vod kaď to šlo a za bunkrem se nam smějou 2 modří Very Happy hajzli jedni!! Very Happy a to šotek říkal že čistý....

Mrtvoliště: Najedl sem se výborné klobásky Razz

Společně s celým naším týmem odcházíme do Sektoru D,krokem…ehm…půl-krokem, ať se hned pozná zpravnej oddíl Very Happy
Vidí to Koyot z protějšího „břehu“ a začne řvát: „POSILY!!? POSILY!! NEFLAKAM SE!!! JEDU JEDU JEDU JEDU!!!!“
Celej Specters okamžite nahodil sprinty a do 30 sekund sme byly na pozici Very Happy
Konečne se nám podařilo dobýt val s palpostem a od té doby sme ho drželi až do konce hry Twisted Evil ,přoběhlo na něj :2 velkých Útoků, 2x se nam tam proplížil velmi hodný modrý hráč kterej se s námi podělil o všechny kuličky Very Happy timto bych mu chtěl poděkovat „děkujem fakt bodly Very Happy
Při prvnim utoku se mi velmi hodil ten krasnej granat (zelený, válcovitý tvar, mega uvnitř s pěkným škrkátkem, krete bylo dobře řešené, prvních 2 cm byly překryty izolepou)-Výrobci bych chtěl poblahopřát : „krásna práce, zabil 3 lidi a „možnááá“ rozhold o držení valu za pískovnou, házel ho kolega né já, tak aby ste nemysleli že tady ze sebe dělám Hero Very Happy
Noooo a pak nas Koyot stahl do lesíka na Á-čko, beželi sme přes záhon 1.85m vysokých kopřiv a Ano, ten idiot co se tak šileně rozbil jak z nich vyběhl sem byl já Very Happy kdo viděl, viděl Very Happy no a pak sme si zautočily na vlaječku a nepřitel nás Zničil. The END! Very Happy

Jako všichni ostatní, taky děkuji v prvé řadě Pořadatelum za skvělou Hru, dále pak Velitelum,spolubojovníkum i nepřátelům, Teamu Zásobovačů, a v neposlední řadě "kuchařům" za ty klobasky Very Happy (Gulaš sem ani neviděl, natož cítil)-THX. Tak za rok Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nixi ... jeden z tech dvou za bunkrem sem byl ja ... no scena jak z akcniho filmu ... sedime a koumame co ted.... a pak nekdo zacal rvat ze potrebuje lidi za bunkrem tak co .... cekat .... cekat .... a bylo vymalovano... akorat jeden to stihl prebehnout a nez ho dostal kolega tak mne pekne pokropil z blizka a dira v zadech skrz triko ... na ruce to jsou jen v klidu modraky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nixi:.. nádhernej popis.... a že se mi Rejmi nepochlubil Smile...
Jainak ještě jednou smekám přes SPAS, páč fakt kmitali bez vystřídání ve třech... Predatory jsem musel 3hod před koncem vystřídat, a to jsou hromotluci...Smile

myslím, že tohle se čte mnohem líp, než to nesmyslný hádání...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně Kojote! A jakže je to teda s tím záporným hodnocením modrých za výhody ve hře? Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Predators SK napsal:
...Kanec to vi lepe popsat,tak to mazu Rolling Eyes

Nechtěl jsem vás kluci urazit zasluha o dobití Modrého bodu patří vám
já jen aby se nezapomínalo na ty ostatní co na tom kopci položily svuj život.
Kuli kterým také obětoval kojot své hlasivky.
Neberte to ve zlém pouze jsmem napsal to jak jsem to vyděl z pozice obrany hlavního bunkru a později přímo člena utoku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate