Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 1:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli tady mužu plknou nějakej muj scela osobní nazor já bych to nejspíš udělal jako podrobný popis týmu a k tomu bych pak hodil rozhovor s jedním členem z toho představovanýho týmu. aby si lidi udělali nazor jaký jsou lidi vtom mp vlastně lidi. Pusobylo by to podlemě docela dobře kdyby na jedný strance byla představa týmu a na druhý rozhovor s člověkem z toho týmu
lidi by si pak uvědomili že v těch tolik vychvalovaných týmech jsou uplně v pohodě lidi a stejný jako věčina populace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kanec: jasan, to se všechno dá, ale zatím jsem moc limitovaný prostorem. Ty profilky jednotlivců - jak se dostali k PB by navíc v časáku z technického hlediska, dají stránkám zase kousek rozmanitosti - co "příběh - osobnost" to unikát. Na rozhovory, které pak zaberou třeba půl až jednu stránku přijde čas až ve velkém časáku, kde prostoru bude daleko víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi jasné, že hodně přebíhám čas, ale je už teď pro představu jasné kolik asi bude mít "velký" časák počet stran a jaká bude jeho přibližná cena .. jen hrubý odhad. Díky
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Charlie: První vlaštovka, která půjde stoprocentně na podzim pod značkou Filmag Téma - test koupěschopnosti - bude mít 34 stran a bude stát 76 Kč, formát stejný jako u FM speciálu, jen to bude celé o PB. DVD u něj budou spíše dokumentárního žánru. Představa nového - pracovní název je zatím Military Mag - je že by měl 60-80 stran a zahrnoval by všechna odvětví PB, přidal by se i airsoft recenze zbraní, hadrů a tak. Jsou to ale zatím jen předběžné úvahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... jo a předpokládaná cena bude kolem kila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky propagace:
Laughing
http://www.stream.cz/video/10/276121-paintball-na-polaru
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Taky propagace:
Laughing
http://www.stream.cz/video/10/276121-paintball-na-polaru


no presno tohle nam muze zlomit vaz az tohle uvidi nejake obcanske sdruzeni za tichy les nebo spolek ochrany houbaru tak co si reknou... magori behaji ve verejnem lese a maji masky, my tam chodime a oni nas zasahnou... navic kdyz u toho bude nekdo kdo zna zakon o zbranich a strelivu tak otevrene noseni zbrane typu D, pouziti zbrani na miste verejne pristupnem a mame to hnedka dve poruseni (a to podle reportaze nekolikrat do tydne) najednou .... takze ja myslim ze cim min takovych informaci o sobe budeme davat tim lepe, jak uz sem tu nekde psal, s vyjimkou par her nekde v uzavrenem arealu vsichni naprosto bezne porusujeme hranim paintballu zakony, proto neni moc dobry to nekde vytrubovat
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajímalo by mě jak je to se zákonem a myslivcema.. ty snad maji nějákou vyjímku.... dostat paintball na jejich uroven tak by si rázem měl po porušování těchto zákonů....a uroven nemyslim mentální uroven jedince.... páč myslivci jsou taky kolikrát gumy jak svin Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Jeníkem, určitě by stálo za to, začít trochu bojovat za naše práva, jak už to tu někde psal Hellboy, dyť lidí co jezdí na vodních skútrech je mnohem míň a taky už si dost vydupali... dostat se na úroveň myslivců asi nebude lehké, ale aspoň malý úspěch by to mít mohlo... myslivci se ale můžou ohánět ochranou zvěře a dalšíma věcma na co lidi slyší... pro nás to je horší... max jako prevence proti kriminalitě a zvyšování fizičky a pod... U nás jsou nastraný hlavně na čtyřkolky a motokrosáky... ty dělají bordel neskutečnej a chytit nejdou...
U nás ve městě je paintball poklesá zábava pro magory, což mi potvrdil dnešní telefonát, když mi volal maník, že si chce zahrát a že když se ptal nějakýho ouřady na Měst. Uř. kde je tady paintball hřiště tak na něj nechápavě koukal, jestli je prý malej kluk aby si hrál na vojáčky, jestli toho střílení není na světě dost...

Takže bojujme za svá práva Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne pá srpen 21, 2009 4:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako ex-woodballista aktivně se věnující speedu ve svém volném paintballovém čase navrátilec k military taky přihodím.

pro začátek - i ta propagace ilegálního lesáckého střílení je v pohodě, důležité zaznělo- maska je základ -takže v pohodě. Představa, že se o paintballu neví je naivní. Úřady, policie, myslivci moc dobře vědí, že se hraje nadivoko po lesích, ale prostě se ignoruje, protože paint i soft jsou v česku velmi rozvynutým společenským fenoménem. (zdroj přímo z policie) Pokud se tedy nestane někde nějkej průser, nikdo to nikdy řešit nebude.

1.) Je nesmysl bát se nějakého negativního ohlasu medializace paintballu. Pokud se někdestane průser se zraněním, prosákne to tak nebo tak (pokud bude zraněnej nějakej civil)

2.) Military i speed jsou jakýmysi specializacemi v rámci paintballu, věřte, že nejvíce lidí bude vždycky pobíhat bezesmyslu po lese a prostě se jen bavit.

3.) Propagace military paintballu, nebo jeho přiblížení teplákistům(pro ty především je předpokládám časopis určen) urychlí proces specializace.

4.) Jakýkoliv časopis o takhle úzce specializovaném tématu nezanechá v široké nepaintballové veřejnosti takřka žádnou stopu (můj názor)

5.) Většinu nových hráčů s vlastním vybavením stejně produkuje komerční paintball (ať si kdo chce co chce říká), takže je potřeba informace směřovat především na mírně pokročilé paintballisty (můj názor)

6.) Časopis jsem dnes obdržel na paintballshopu, přečetl si všechny paintballové stránky, moc se mi líbily. Je to dobře postavené.

7.) Budu držet palce a rád časopis v případě zájmu podpořím všemi prostředky, které mám k dispozici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale Jaroslave, několikrát jsem to už psal... právě proto, aby veřejnost PB vnímala jako seriózní věc - proto je třeba propagace. A medium ať už tištěné, nebo televizní tu sílu PR má. Viz příklad... nějaký vychcan reportér (něco takového tu proběhlo na začátku tohoto vlákna) bude hledat nějaký trhák, natočí - napíše o PB něco ze svého, třeba zčásti smyšleného úhlu pohledu, který by PB nějak pošpinil a médium, může tento úder vrátit, třeba tím, že označí takovou reportáž za lživou a uvede věci na pravou míru... a takovou obranu, podpořenou několikatisícovím nákladem už zmíněné médium, které vytisklo... uveřejnilo nepravdivý blábol, musí brát vážně... znám to z vlastní zkušenosti. Dále pak sdružení, která zmiňuješ se spíš budou bránit či obávat neznámé věci, která je z jejich pohledu poloilegální, či ilegální, nebo společensky nebezpečná, než věci s jasnými pravidly, která má navíc mediální zastoupení. A věř, že síla média a informace může být daleko silnější zbraň, než vymazlený kvér s neomezenou úsťovkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT: Napsal jsi zhruba to, co jsem měl na mysli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já si také myslím že PB v naších lesích je již velice známá věc. Sami policajti se zůčastňují ( hlavně komerčních ) jako parta a tak sami vědí zhruba o co go ( nepíšu jen o šlapajicích policajtech ).
A tak se stalo že když lesáci přijeli a dělali bububu stím že měli za zády 2 Pol. Spíše mi přišlo že by se raději přidali na naší stranu ....
Jakákoliv kladná propagace PB v čechách je dle mě velice důležitá ( aby zakryla ty vychcánky ) - pokud se dostaneme do podvědomí jako " inteligentní " hráči, je pak těžší prorazit " s průserem ".
od AS máme tu výhodu že do našeho hraní patří i Speed - tak se PB dá lehce srovnávat se sportem ( i profi ). A nevím jestli to tak je ( myslím že jde jen o mlžení info ) , ale zařazení mezi sporty na olympiádě nám také polepší ve veřejném mínění...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebál bych se toho, ale je pravda, že pokud narazíte na myslivce a je trochu rozumný tak se snim nechá domluvit.
Dá vám např. kontakt na správce prostoru a případně pak na starostu obce do které prostor spadá a vy máte možnost se nějak domluvit.
Ochata úřadů však je někdy na bodě 0 Twisted Evil
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím


Naposledy upravil Salfa dne so srpen 22, 2009 8:40 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grafické zpracování časopisu je opravdu pěkné. Těšim se na další číslo a určitě budu rád pokud v jeho rozvoji budete pokračovat.

AČR letos uspořádala vlastně první ročník jakého si turnaje v Military Paintballu a podle všeho by chtěla a má zájem do budoucna více spolupracovat s různými týmy.
Možná že i tohle by nám mohlo trochu pomoci, ale aby se to nezvrtlo v propagaci AČR Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud myslíš pcac nebo jak se tento počin jmenoval, tak nezapomen že je to neziskovka založená lidmi, pracujících v ačr,a na jaké oficiální urovni je tato právnická osoba ve spolupraci s ačr mi neni jasný. Takže ačr přímo nic nedělala. To jen pro upřesnění. Pokud se na to nahlíží takto, tak můžeš považovat i WZ 07 za akci ačr, tedy nepřímo poněvadž tam přispívalo MO. Tim nechci chválihodnou snahu kluků něják znehodnotit Smile a zaplat panubohu za takové aktivity, jen je podstatné jestli přítomnost ačr v paintballu je vnímana s nějákou důležitostí i na na straně ačr, a aby to nebylo jednostrané zbožné přání jen nás. Na druhou stranu je dobré taky dbát na nějáké vystupování i ve svém okolí. Ono když bude člověk denně vysedávat v hospodě na plech, pak támhle ostřílí někomu barák, či jinak bude vnímám svym okolím jako trotl, a takovejch lidí může bejt 50, tak pak může bejt napsáno i v bibli že paint neni zlý ale bude nám to hovno platný, páč dle vystupování těchto jedinců si jeho okolí dá do spojitosti že paint dělá z lidí dementy Smile Nechci tady dělat nějákou reklamu ale třebas náš klub je u nás v okolí označován za "militantní klub" s nadsázkou, ale lidé velmi dobře vědí že MG dokážou zabrat. Pak vás těší že starosta somruje triko našeho klubu aby v něm mohl chodit na obecní akci..... Laughing A když jdem na oběd k Vokovi v maskáčích nikdo si nedovolí mít keci o hraní na vojáky... z toho jsme ty civilisty u nás vyléčili Laughing neřikám že s námi v okolí všichni nadšeně souhlasí ale mají respekt....s větším nepochopením se tak jen setkávám doma...."už zase jdeš někam na kuličky?"......mylsim že i vystupování a aktivní přístup klubu ve svém okolí je dost důležitou věcí....sice neni to tak jendnoduché a pohodlné ale myslim že to je taky důležité pro boj "za propagaci". no sobota dopoledne venku prší tak sorry za tak dlouhej příspěvek, sem se trochu nudil tak proč nezaspamovat Laughing Laughing Laughing Laughing Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim s No55 a musím si taky ohřát polívčičku Very Happy .Tady u nás nemáme problém ani s úřady ani s myslivci,chtělo to jenom ukázat že to myslíme vážně a i pomůžem když bude třeba.Za to máme krásný hřiště a i určitý respekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Souhlasim s No55 a musím si taky ohřát polívčičku Very Happy .Tady u nás nemáme problém ani s úřady ani s myslivci,chtělo to jenom ukázat že to myslíme vážně a i pomůžem když bude třeba.Za to máme krásný hřiště a i určitý respekt.


jenze tyhle zkusenosti a vztahy jsou neprenosne !!! ja se tu bourim proti plytkym reportazim, ze kterych presne takovy vztah s okolim v lese neplyne, my taky strilime v lese, strilime na jednom miste nekolik let prakticky kazdy mesic a vztahy mame taky dobre, jenze kdyz nekdo uvidi takovouhle reportaz muze z toho vyvozovat to co jsem psal, tedy nebezpecna cinnost na verejne pristupnem miste a bez povoleni.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a když si třeba přečte neplytkou reportáž, tak usoudí, ře v té televizi možná trochu přestřelili. Když narazí na partu debilů, nabude názoru, že ti co běhají po lese a střílejí kuličky jsou všichni takoví, když získá informaci, že se jedná o slušně organizovanou záležitost s přísnými pravidly, může si říci, že se možná jednalo o nějaké kretény, co s PB nemají nic společného... je to pořád dokola, stejně jako nepřenosní jsou čestní hráči, stejně jako nepřenosné jsou vztahy... jenže informace jsou nad tím vším. A ty mohou být dobré - pravdivé, špatné - zkreslené. A pokud nějaké odvětví (jedno jaké) nemá možnost vypouštět informace do okolního světa může být vnímáno zkresleně. Nicméně, žádný strach Jaroslave, o týmech či hrách o kterých píši, to vše probíhá na základě konzultace, stejně jako autorizace. Tudíž nemusíš mít strach, že bych se o Pohanských psech nějak zmiňoval a kazil jim nějakým způsobem reputaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem ted mluvil ciste o te reportazi v televizi ne o tvem projektu, ktery zda se je zameren na presnejsi informace nikoliv jen na to tohle je super adrenalin strilime tu po sobe v lese... coz byl jedine poselstvi te reportaze v televizi

jinak Pohansky pes ma mozna nejake jmeno mezi paintbalisty, ale nepaintballisti vubec nejsou schopni rozlisovat mezi jednotlivymi kluby a nas vnimaji uplne stejne jako kohokoliv jineho a obracene
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
mastodont napsal:
Souhlasim s No55 a musím si taky ohřát polívčičku Very Happy .Tady u nás nemáme problém ani s úřady ani s myslivci,chtělo to jenom ukázat že to myslíme vážně a i pomůžem když bude třeba.Za to máme krásný hřiště a i určitý respekt.


jenze tyhle zkusenosti a vztahy jsou neprenosne !!! ja se tu bourim proti plytkym reportazim, ze kterych presne takovy vztah s okolim v lese neplyne, my taky strilime v lese, strilime na jednom miste nekolik let prakticky kazdy mesic a vztahy mame taky dobre, jenze kdyz nekdo uvidi takovouhle reportaz muze z toho vyvozovat to co jsem psal, tedy nebezpecna cinnost na verejne pristupnem miste a bez povoleni.

No ta reportáž je trochu mimo mísu a vychází podle mého názoru ze snahy se zviditelnit.Ale takový lidé tu budou vždy a je jich dost i mezi námi.S tim se budeš muset asi smířit nebo si vpálit kuli do hlavy Very Happy no ale zase kdo by to potom uklízel tak to nech radši bejt nebo tě minimálně trefí šlak Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde se i naskýtá otázka ..... propagace i náhodná díky AS.
Protože když dnes někomu řekneš Paintball ( jedno jestli millitary, Wood nebo jiná schovávaná ) představí si chlápka ve sportovním - nebo dresu a mačká v ruce nějaký Gun vzhledově jako Xtra.
Když houbař potká MPBalistu tak si ho může zaměnit s AS.....
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

Když houbař potká MPBalistu tak si ho může zaměnit s AS.....

Může? Každej kdo mě vidí a to i s PB kvérem v ruce si myslí, že hraju AS. Povídá mi něco o AS a dokud ty lidi doslova nezarazim, nereknu jim že hraju MPB, tak melou nějaky kraviny že taky jednou zkoušeli a nebo měli kámoše co hraje airsoft atp... Rolling Eyes Rolling Eyes Občas je ale sranda nechat je se v tom topit a pak jim říct o co vlastně jde.

Buď se tou propagací tohle částečně změní, nebo zhorší tim, že o sobě dáme nahlas vědět. Teď bude jen hodně důležitý, jak tu "reklamu" MPB uvede na pravou míru autor. Když to dopadne dobře, tak by to problém být neměl. O AirSoftu ví téměř každý a nemyslim si že jim to dělá problémy. Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to spíš vidím, že "autoři" jsme my všichni. To co dělám, nevnímám jako reklamu, ale jako co nejreálnější vylíčení toho, co se kolem mě - nás děje. Od června mám za sebou cca 16 akcí nejrůznějších zaměření a kalibrů a v podstatě nedělám nic jiného, aby tyto, nebo některé z nich "ožily" na papíře a v plánovaném dokumentu, který se neustále rozrůstá o hrubý materiál. Tudíž to, co plní a bude plnit stránky a od nového roku pravděpodobně i celý časopis máme v plné režii my všichni... mimochodem už projektuji onu čtvrtou "osobnější" stránku založenou na profilech jednotlivých členů PB, stejně jako mých postřezích psaných formou "válečnického deníku" a je to zase něco úplně jiného. Navíc s příchodem roku připravuji ještě jeden zpravodajský projekt, napříč PB komunitou o kterém se podrobněji rozepíšu až budu mít pohromadě naprosto jasnou představu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Upřímně co se propagace tíče. nevim přesně jestli jí mám fandit nebo se proti ní branit. Dokud MPB pusobý jako šedé miši v pozadí jsme v "bezpečí" věčina lidí nás nezná a buď nás považuje za AS nebo jiný pošuky. Nikdo na nás neukáže prstem:"ti ne!".(Vždy se najde duchodce který umí jen nadávat a stěžovat si.Nejhorší pak je když má na koho ukazat.). Pak je jen otazkou času kdy pak nějakej radoby lidumil rozjede negativní kampaň proti nám.

Navíc dnes je cesta k MPB docela naročná a během ní se oddělý zrno od plev. Pokud bude MPB v podvědomý začne se stávat že se za MPB hrače budou označovat patnactiletí kluci co si za peníze rodiču kopili paintballku. Pak choděj barvit baráky a zase proti nám poštvou širokou veřejnost (ti kluci co dnes zasíraj AS).

Nadruhou stranu mínění obyvatelstva na PB je ve směs kladné až neutralní. V horším případě nás považujou za neškodný blazny co si hrajou na vojaky.

Policie a uřadi jsou k PB neuvěřitelně vstřícný (ještě jsem se nesetkal v čechách s policajtem který by se proti tomu nějak stavěl a všichni si z toho chtěly vystřelit nebo se semnou o tom bavyly kde hrajou oni.)
V takový společnosti je celkem dobré mít nějaké připravené prostředí kde stačí říct hraju MPB a nemusím složitě vysvětlovat co jsem zač.
(Mužeme být jen radi že se u nás uřady k paintballu stavěj takhle. Kdyby jsme byli jinde v evropě počínaje francii. Německem konče. Bůh ví zali by vubec něco jako MPB vzniklo)

Jako je "venku" spousta patnactiletých fakanů tak je tam i dost lidí kterým by MPB vyhovoval. jen ho prostě neznají.
Dnes má 90% týmu problem s nedostatkem lidí. To by Propagace MPB docela vyřešila.

Zatím jsem spíš pro propagaci MPB komunity (trochu se bojim "vystopení ze stínu") Rozhodně bych, ale od prvních článků začal kritizovat ne-li "linčovat" magori který nedokažou dodržovat zasady slušného chovaní. Střílej po budovách. Ničí v opuštěných budovách okna a vubec dělaj všechny prasany který PB škodí (už jen kolik je na internetu videí nějakých magorů s paintballkama viz.

http://www.stream.cz/video/156/160329-be-good-policie-pomaha-a-chrani
). Lidi musí vědět že tohle odsuzujem.

Jednou určitě příjde magor který si vezme za cíl "zničení" MPB. Tak by jsme se na to měly připravit a začít si budovat pevnou pudu pod nohama (Což nám propaganda muže vytvořit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave myslim že strach z nějáké reportáže je přeci jen přehnaně histerický. Pokud má klub dobře zpracovanou PR ve svém okolí, je tam zaveden jako bezkonfliktní atd (jak píše mastodont) a lidé s ním mají dobré vztahy a zkušenosti pak mi přide že tito lidé po shlednutí nějáké pochybné reportáže si asi jen zatukají na čelo, a pokud takovývh klubů bude většina myslím že taková reportáž bude zcelabezzubá, a pokud někdo v okolí takového klubu po dlouhodobých zkušenostech najednou na základě takové reportáže obrátí tak je to blbec a jak známo srážka z blbcem je nejhorší Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

porad si nerozumime, ja mluvim o dopadu na nas vsechny, ne na to jak dlouho prezije muj klub v hlubokych Brdskych lesich... mluvim o tom, ze nas takove veci mohou vehnat do hledacku lidi, co vidi problem vsude, lidi co nam budou zakazovat to ci ono a posilat na nas policii vsude kde se objevime... ze je to sci-fi .. no mozna ... podivejte se do nemecka, podivejte se jak dopadli majitele strelnych zbrani v britanii.... proste to neni tak jednoduche, jak si tu hodne lidi predstavuje, urcite na tom neni nic spatneho ze se o nas nekdo dozvi, ale jde o to aby se to nedozvedeli ti nespravni, kteri za tim budou videt nejake sve ohrozeni, neco, proti cemu se rozhodnou bojovat
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co ty říkáš by byl problém ve chvíly kdy se propaganda dostane do nějakého širšího spektra ve zlém jako třeba televizních Novin pokud bude popagace zaměřená specializovaným časopisem těžko si nějaký duchodce co si stěžuje. Bude kupovat takovýhle časopis. Pokud to poběží nějaká propagace v televizi na ČT 2 taky se tam ti lidi o to moc zajímat nebudou. Časopisem o kterým mluví zidas se k paintballu dostanou lidi co se o to zajímaj. a ti rozhodně problem dělat nebudou.
Věřim že mnohem věčí pruser dokaže udělat starosta mimoně nebo milovic před volbama než propagace v časopisu.
(neřikám že se toho co tu píšeš neboji, ale momentalně si myslim že těch debylu co by proti tomu brojily je minimum. Ačkoliv klasický paintball zná dost lidí a MPB s ním standartně hažou do jednoho pitle)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanoure, ty mne taky nestvi Laughing , uz nahore sem psal, ze ted nediskutuju o projektu Zidase, ktery miri na urcitou cilovou skupinu, ale o te REPORTAZI, co byla vysilana v televizi, prave vsem tem pandrholum a zapschlejm hledacum problemu....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti rozumim jaroslave velmi dobře, a nadále tvdim že dobře zvládnutá PR klubu je pak zásadní, pokud s vámi bude mít okolí dobré zkušenosti, je velmi pravděpodobné že pokud se ten nesprávný člověk začne opírat tímto směrem může narazit na daleko větší odpor než je odpor komunity samotné... Vše pak záleží na na lidech té komunity jak využíjí toto krédo k boji proti ouřadovi. Každopádně jeden příklad ohledně historických vozidel: Ministerstvo dopravy nedávno zvažovalo novelizaci zákona ohledně historických vozidel. Člevěk který ji připravoval měl asi na historická vozidla pifku nebot ho zřejmě zdržoval nějáký pomalujedoucí historický automobil při spěchání na chatu. Nicméně poslední krok ke schválení drastické novely, jenž výrazně omezovala pohyb veteránů na silnici (pomalu jste nemohli jet ani na silnici první třidy, jízda jen o víkendech a další šikana), přispěla i nehoda na jednom závodu kdy byla zraněná pani která potratila, bohužel byla zraněna historickým vozidlem a už to jelo. Zlý ouřada podal návrh, návrh prošel, ale tim že jsme v čr tak nic neututláte a během několak dní měla návrh federace pro historická vozidla na stole.... Poněvadž tam sedí rozumní lidé, za podpory osttaních klůbu se podařilo tenhle návrh sméct ze stolu na ministerstvu aniž by to někam šlo na hlasování. Dalším uspěchem je že nemusíte platit tzv šrotovné u historických vozidel. Zákon pokud prodáváte veterána staršího 25let vubec nepamatoval na to a museli jste zaplatit ekologické výpalné při převodu. Opět se těmto lidem podařilo zasáhnout už do schváleného zákona a vytvořit tam pro sebe vyjmku. Při troše štěstí a dobré vule lidí myslim že to jde v každém směru a že když si budem za svou věcí pevně stát a prokážeme se nějákou organizovaností, myslim že zlý ouřada si na toto netroufne. myslim si že tito lidé v rámci nějákého boje vždycky hledají snadnou obět, oby ji předhodili lidem jako výsledek svojí práce, nikdo rád nešlape do vosího hnízda....takže to jsou moje zkušenosti z byrokracií atd a v obou se podařilo vyhrát, nebylo to jednoduché ale lidi to dokázali, jen díky organizovanosti.... Rolling Eyes zkrátka je třeba zakořenit do společnosti, a čim větší ty kořeny budou huř je potom bude někdo vyvracet.
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Další
Strana 6 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate