Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Batoh na vícedenní akce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Měli jste chlapi na sobě taktiku, když se pochodovalo, nepřekážely vám krámy na opasku?... já musel bederák podvlíknout pod čutoru a zapnout vše pod páskem od taktiky...
Vím že to jsou ptákoviny, ale mě to na LV dokonale odrovnalo Twisted Evil
už je to dlouho co jsem chodil túry a na těch jsem taktiku netahal a všechno jsem nosil přes Bederák...mi to došlo až když jsem si turisťák zas nasadil a pozapínal Embarassed

Já měl normálně taktiku se vším všudy a na opasku čutoru, sumky a další věci. Měl jsem velkou polní a nijak mě to nevadilo, že mám na sobě taktiku a ještě opasek. Jediné co bylo, že mě místy dřely ty tráky od polní ale pořídim si kvalitnější a bude to OK.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote, já měl váhu podobnou. Rozdíl v trenkách a se vším všudy 34kg.
Na sobě jsem měl taktiku, ve které jsem měl věci pro případ odhození batohu, takže: 3x 50 kulí v tubách, sracák, kapesníčky, jeden toast, sušenka, vysílačka, nůž, čelovka, kompas. Dál na noze mám tu kapsu jako ty a v ní rozvrstvenou lékárničku (ze zkušeností) a dalších 100 kulí v tubě plus toast. Na druhé noze ZGP, které příště rád vynechám plus čutora. V batohu jsem měl v igelitkách náhradní hadry - maskáče (blůza plus kalhoty), termo vršek a spodek, dvoje trenky, čtvery fusky, dále alum. karimatka, celta, cyklo spacák, 2x 9oz CO2, pláštěnka, 5l vody v camelu a jídla až moc - příště beru míň.
Batoh jsem zapnul bederákem pod taktikou a nad páskem a sponou na ramenní popruhy, aby se to nehejbalo, a držel dobře. Už přemýšlím, co mi přinese ježíšek za výbyvu do deště Smile
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 4:58 am    Předmět: Rám na Alici médium Odpovědět s citátem

Tož já bych si dal také jedno to médium ... Prosim prosim může mi někdo poradit, kde seženu rám na Alici médium? Všude narážím jen na velký rámy, ale ten už mám u velký Alice a moc by mi nepořešiĺo navlíknout na něj médium Alušku. To už si můžu postahovat tu velkou. Chtěl jsem menší batůžek s velkou nosností, tak jsem výhodně pořídil Alušku médium, avšak bez rámu který teď zaboha nemůžu nikde sehnat Sad Pls HELP!
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsou náhodou rámy na alici L a M totožné? Jinak asi http://www.m1armyshop.cz/detail.php?id_zbozi=1061
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě že nejsou. Alici médium sice narveš na rám pro Alici Large, je to stejná šíře, ale je delší, tak to vypadá hodně divně. Jinak M1 bylo první, kam jsem koukal Smile, ale z jejich popisu to nenì jasné a na Mail neodpovídaj Sad Co Lumík, nevěděl by? Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lumik by vedel Smile
ramy jsou pro m i l stejny. at to vypada jak to vypada. dam za to levou kouli. vlastni.
bud mi to nafot, nebo se s baglama stav na krame - kouknu a uvidim.

dukaz misto slibu:
http://www.georgia-outfitters.com/_alice/alicemanual.htm
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 4:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky díky za ten krásnej manuál. Z něj je jasný, že byl opravdu jeden rám a dva různý pytle. Ale přeci jen - nejni možný, že by se někdy později dělaly i menší rámy? Na vlastní voka jsme v praze na nádraží viděli chlápka a ten měl právě Alici M a na krásným malým rámu. Jestli si ho třeba nějak neupravoval. Nicméně jsem včera navlík tu malou Alušku na ten velkej rám. Funguje to dobře, akorad mi právě přijde, že ty upevňovací řemínky jsou dost krátký k provlíknutí do těch kruhovejch otvorů. A i když to upnu o kousek vejš, do toho trojúhelníku, tak je chudák pořád taková našponovaná, že nevim nevim kdybych na ní chtěl takhle něco přidat z boku, čutoru atd. Tyhle fakty mě prostě vedou k myšlence, že existujou i menší rámy. Ale třeba se taky pletu Smile Jinak k tématu: na více denní akce doporučuji oba tipy tohoto krásného a stylového batohu Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám alici M a když jsem o tom přemýšlel tak ten rám ani moc kratší byt nemůže by to spodní polstrování vycházelo moc vysoko a už by se nenosila pohodlně. Jinak souhlasím krásný kus výstroje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je také pár hezkých obrázků, krásného baťůžku
Dobovka z Namu Very Happy
http://david.brubakers.us/Vietnam/Vietnam_Equipment_page_2.htm
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

??? to je klasicka alice .... nic divnyho Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale to je další krásnej manuál. A ještě k tomu Namovej! Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

voves: za malo. mensi ramy se mi nezda. behem let se menil profil ramu, ale porad zustaval kompatibilni a se stejnym tvarem. "mensi ram" by prave mohl byt upraveny kousek - nekdy je k videni oriznuta kostra, kdy zbyde vrsek ramu zasunuty do prislusne kapsy, ktery slouzi jako opora batohu blablabla.
na ramo je napnute i moje mko, nic neobvykleho - na bok klidne pridelat cokoliv. nosim na vnejsich vrchni zavesech 2qt lahve, lopatu, ... a drzi jak zidovska vira.

marty+ / patras (sorry za ot) : no, to je klasika mnohymi opevovana vietnamova "Kostra", oficialne lightweight rucksack - hrala treba ve forrestu gumpovi Smile
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lumik napsal:
marty+ / patras (sorry za ot) : no, to je klasika mnohymi opevovana vietnamova "Kostra", oficialne lightweight rucksack - hrala treba ve forrestu gumpovi Smile


No dyť jo, ta je právě nejvíce sexy Laughing

Tady je:
http://david.brubakers.us/Vietnam/index.html#RUCKSACKS

A co ten Tropicalk Ruksak Question
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lumik



Založen: 03. 03. 2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tropical je vpodstate upravenej arvn pack - zvetseno pro belocha a robeno z nylonu. a predchudce alice.
kostra do x ale mela tendenci se nekdy prohybat ve smeru zad nositele, a to pak byl rokenroll Smile
_________________
MILSIG TEAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super info lumik.
Děkuji za rozšíření obzorů, alespoň neumřu blbej Laughing
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pujčil jsem alenku kolegovi v týmu a potvdil mi že po pár hodinách řeže jako prase, takže jde dál a rozhoduju o něčem na delší dobu... narazil jsem na tento epesní batůžek, máte někdo s timto výrobcem zkušenosti?... dlouho sháním něco co vydrží v Multikámu a povedlo se až teď...

http://www.tacticalgear.cz/armyshop-condor-3-day-assault-pack-multicam-tm/

http://www.desertdeucesurplus.com/servlet/the-775/Condor-3-Day-Assault/Detail
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
pepuna



Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: decin

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 5:05 pm    Předmět: batoh Odpovědět s citátem

zdar. no ja mam uplne ten samej a jsem velice spokojenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 5:10 pm    Předmět: Re: batoh Odpovědět s citátem

pepuna napsal:
zdar. no ja mam uplne ten samej a jsem velice spokojenej.


kam dáváš spacák?...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také ho mám od DEFCON5.
Batohů už jsem měl spoustu a tenhle je zatím nejlepší co jsem doposavad nosil.
Pohodlný, variabilní, robusní má spoustu vychytávek, postroj na camelbag atd...
Spacák nosím v hlavním oddíle.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Také ho mám od DEFCON5....


Koukám na něj typ D5-100022 z jejich katalogu... má super polstrování i bederák, kde se dá koupit?... nikde nějak nemůžu najít kdo by to prodával Sad.. google nic nenachází Sad...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nevím jestli to je správná volba maj to kluci ze slovenska a mě se zdá že to maj jak ruskej bágl jen pytel bez konstrukce moje volba je českej od mns at ta sedmdesátka nebo ten velkej nebolej zněj ramena a dám ho i přez vestu a o to jde a unese co se do něj vejde a daj se sehnat kolem čtyřech tisíc a je to luksus by jsem sním už i mont blanku a na dalšich horách
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
no nevím jestli to je správná volba maj to kluci ze slovenska a mě se zdá že to maj jak ruskej bágl jen pytel bez konstrukce moje volba je českej od mns at ta sedmdesátka nebo ten velkej nebolej zněj ramena a dám ho i přez vestu a o to jde a unese co se do něj vejde a daj se sehnat kolem čtyřech tisíc a je to luksus by jsem sním už i mont blanku a na dalšich horách


Venco věřím, ale když už jsem narval tolik peněz do multicam vzoru, tak bych potřeboval taky batoh v Multi... jsem tak trochu už modelka Twisted Evil...turistický mám už asi 6 let Tramp a i když jsem táhnul skoro 30kg v něm tak nic netlačilo a byla to pohoda... ale je to turisťák, pokud by ho dělal v multi tak ho koupím a nepřemýšlím Smile...
jinak přes vestu se ten Condor dá též v pohodě..Šéva neco na ten způsob má a byl v pohodě...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsem ho tady:
http://www.alfatactical.cz/index.php?Extreme_Modular_pack-zeleny&detail=5786
Do týdne byl doma Smile
Mají ho i v multikamu, což je to co chceš Wink
Přes vestu se nosí v pohodě (má na to dělaný šráky) a rozsah nastavení všech popruhů je fakt dobrý.
Chodívám s ním na výšlapy se zátěží a nemám problém.
Sice nemá klasickou "kostru", ale záda jsou polstrované s výztuhou, bágl dobře drží tvar netlačí a je pohodlný.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koyote a co si koupit jen převlek na bágl v multicamu nebo si ho nechat ušit ja mám něco podobnýho na bágl a dá se to použít i jako malí pončo nebo na cokolia stáhneš to jen kaničkou kolem báglu
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate