Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Označit vše jako přečtené

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:18 am    Předmět: Označit vše jako přečtené Odpovědět s citátem

Trochu mě zde sere, že mi někdo odkšrtne vše jako přečtené. Určitě toto oprávnění mají administrátoři a možná i moderátoři. Proto všechny s těmito oprávněními prosím, nedávejte v navigaci volbu "Označit vše jako přečtené", tato volba neovlivňuje pouze vás, ale všechny návštěvníky webu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavá připomínka to jsem vůbec netušil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To se mi nezdá, jsem tu poměrně často a toho, že by mi někdo "přečetl" nepřečtená vlákna tímto způsobem jsem nepozoroval.
Nejedná se spíše o skupinová oprávnění? Možná to tak za skupinu uživatelů funguje...
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mě se to taky stává, většinou mám příspěvky označeny jako přečteny.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mne se to teda nestava jak pisete, ale kdyz se podivam na forum prectu jeden prispevek, shodim prohlizec, zapnu ho znova a podivam se opet na forum, tak mam vsechno oznaceny jako precteny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde o to, že by vám někdo příspěvek přečtl, ale někomu se to asi prostě nechce číst a tak raději zadá "Vše přečtené" a odklikne, čímž ovlivní všechny návštěvníky fóra. Tuším, že je to právě administrátorská funkce.

Stává se mi to docela pravidelně, příspěvky o zbraních si moc často neprohlížím a téměř pořád je mám bez nového příspěvku, i když tam jsou data z předešlých řekněme 10ti dnů ... Např. teď jsem byl na dovolené a u všech kolonek o zbraních jsem měl nové příspěvky, které jsem neprohlížel, ale rázem je mám všechny přečtené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi stává že otevu forum, je tam několik nepřečtených vláken. Zavřu mozilu, znova otevřu a všechno se tváří jako přečtené. Docela na Pikaču. Taky bych se připojil k žádosti u opravu Smile
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po odhlášení z fóra se automaticky označí nepřečtené příspěvky jako přečtené, nikdo to za vás neodkliká, je to nastavení fóra. Pokud zavřete internetový prohlížeč, kde v jeho nastavení zabezpečení máte nastaveno, že si nemá pamatovat cookie, cache apod., je situace stejná. Předpokládám, že je to takto nastaveno pro větší přehlednost, časem by vám totiž svítili nepřečtené všechny topicy a to by byl zmatek, číst "aktuální" příspěvek půl roku starý to není to co chcete nee?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě, ale mě se to občas stává i když jsem přihlášen a refreshnu stránku nebo mi to tak alespoň přijde. Ono to taky asi bude automatickým přihlášením. Jinak "vše přečtené" opravdu v BB existuje.

Každopádně bych tuhle funkci vypnul, raději ať mi svítí vše jako nové, než abych měl vše přečtené, pak se poněkud ztrácím a musím hledat data, kdy dorazil nový příspěvek. Nepřijde mi moc logické, že si otevřu okno mpb webu, na čas odejdu, systém mě po čase odhlásí, refreshnu, automatické přihlášení a nic nového.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tady vás zklamu .. ale žádná taková ani podobná volba v administraci fóra není.
Volba "označit vše jako přečtené" je pouze pro konkrétního uživatele a nemá vliv pro ostatní čtenáře. Mě osobně se to také občas stane .. když si v jeden den prohlížím fórum z více počítačů .. nebo když se přihlásím do administrace fóra .. tak jsou v obou případech všechny příspěvky označené jako přečtené. Asi se jedná o nějakou skrytou vadu fóra phpBB.
Zásah do programové části tohoto fóra dělat nebudeme .. toho se SKID brání jako čert kříže Wink. Přesto o tom budu SKIDa informovat, třeba se k tomu odborněji vyjádří.

PS: přesouvám do sekce "Návrhy a připomínky"
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
babor



Založen: 02. 06. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar všem,chtěl bych jenom říct že se mi to taky nezobrazovalo ale teď je to v poho,přesto že mám auto přihlášení... asi tam byla nějaká blecha Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate