Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MČR v dobývání objektu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 5:56 am    Předmět: MČR v dobývání objektu Odpovědět s citátem

zdar lidi, chystá se někdo z týmů na tuhle akci?
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=834
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No určitě bych se jel mrknout, ale letos mi to zase neklapne, protože jsem na dovolený.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spis by me zajimalo proc je o tuhle akci takovej malej zajem v teto komunite Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
spis by me zajimalo proc je o tuhle akci takovej malej zajem v teto komunite Smile

tak pak ses na to mmohl zeptat rovnou a nedavat tam bezobsaznou otazku na to, zda tam nekdo nechce jet

myslim ze duvody budou ruznorode a asi bych to rozdelil na dve takove velke skupiny, jedni jsou ti, co tam nikdy nebyli (treba ja) a maji k akci tak nejak despekt pro herni format, ktery nevyhovuje jejich stylu hry ani pojeti toho co je pro ne zabavne (dejme tomu v mem pripade pouziju radeji slovo poucne, protoze paint nehraju pro zabavu)... zda se, ze je to proste prilis omezeny prostor, prilis mnoho munice, prilis malo casu... a znovu opakuji mluvi clovek co tam nikdy nebyl, ale takhle to na nej pusobi, navic mnohe negativni reakce z minulych rocniku ukazuji, ze se vice natira nez taktizuje a to proste pro urcity typ hracu neni jejich gusto

druhou skupinou jsou ti co tam byli, je vhodne se zeptat jich proc ta akce pro ne prestala byt zajimava, to nedokazu posoudit vubec
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prave proto pro tento rok se pristoupilo k omezeni 1000 kouli na tym, je jedno jak si je tym rozdeli. myslim ze casovej limit je v klidu. a poucne to je velmi, ver mi Smile

a myslim ze pro nekoho kdo hraje hodne casto jen v lese, by bylo hodne poucne si zkusit dobyt chodbu ci objekt samotny, jednoduche to neni

negativni reakce z minulych let beru, taky mam vyhrady, ale musim rici ze se to zlepsuje, hlavne omezenim munice, minulej rok byl limit 2000 kuli na tym, tento rok je jenom 100, kdyz si to clovek rozhrne do deseti minut CQB, je to dost malo :p

casovy limit zustava mam pocit stejny

EDIT: a otazku jsem Jaroslave polozil az pote co jsem videl ze se na to kouklo 60 lidi a jedinej Salfa na to neco napsal, tudiz nezajem, tak jsem se optal.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
a myslim ze pro nekoho kdo hraje hodne casto jen v lese, by bylo hodne poucne si zkusit dobyt chodbu ci objekt samotny, jednoduche to neni


jo ja se s tebou nehadam ani netvrdim, ze to je snadne, jen sem psal proc pro mne ta akce nebyla nikdy moc zajimava, navic se tam hraje na barvu a je tam omezena ustovka, coz treba pro tym jako jsme my, kde lide maji zbrane serizeny pro vetsi dostrel a jsou na ne tak zvykli je proste vyrazny problem (nicmene nikoliv samozrejme neprekonatelny)... pres to vsechno to muze byt zabava
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak než tu hru odsoudit předem, tak by si ji i zkusil, ale nehodí se mi to časově, jak jsem Ti už Hade říkal, ale jistě se najde někdo z našeho týmu, kdo pojede.

A Jaroslave, jestli máte natažené úsťovky (pro lepší dostřel,jak píšeš), tak v čem je problém je stáhnout pro tuto hru? Nebo je to taková věda?
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj ale je nutno poskladat tym jeste driv nez tam dojedete, my mame jeden, videl bych to ale na druhej z KA
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravdou že každý turnaj tohoto typu prochází vývojem a tady musím podotknout že organizátoři na tom makaj a od malování pokojů se propracovali ke hře kde se klade důraz na um hráčů,taktickou vyspělost týmů a v neposlední řadě schopnost nechat se pro úspěch týmu rozsekat na kaši.Myslím si že turnaj má své místo na MP scéně a má co nabídnout.Určitě to nejni pro každýho a měli by se přihlašovat pouze týmy které dají dohromady celý tým (tj.10 lidí)nebo se domluvit a několik týmů postaví jedno družstvo.
Na takovém turnaji je se i co přiučit a odkoukat protože při omezeném počtu munice jako letos a já to jen vítám se ukáže jestli to jenom usypeš nebo máš něco nacvičeno a prodáš to.Patron turnaje Petr Holoubek přesně toho chtěl dosáhnout aby taktika zvítězila nad kadencí a kluci z Raiders jakbysmet.Letos se ukáže zda někdo trénoval a musíme těm sportákům ukázat že kvér za 30 000 litrů nedělá hru i když oni trénují určitě a nebude to lehký soupeř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle akce je dost specifická a každý si vybere podle své chuti, kam vyrazí. Za nás mohu říci, že nejsme příznivci takovýchto turnajových klání, kde je nutné hrát na barvu. Řekl bych, že tratí i na pověsti speedového masakru v baráku, to mám z doslechu, nikdy jsem tam nebyl. Změna pravidel je určitě plusem, na druhou stranu odradíte speedaře, pro které již nebude až tak atraktivní.

Plkat si tu můžu jak chci, uvidí se kolik lidí dorazí a třeba se bude jednat o nejlepší akci v historii českého paintballu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Tahle akce je dost specifická a každý si vybere podle své chuti, kam vyrazí. Za nás mohu říci, že nejsme příznivci takovýchto turnajových klání, kde je nutné hrát na barvu. Řekl bych, že tratí i na pověsti speedového masakru v baráku, to mám z doslechu, nikdy jsem tam nebyl. Změna pravidel je určitě plusem, na druhou stranu odradíte speedaře, pro které již nebude až tak atraktivní.

Plkat si tu můžu jak chci, uvidí se kolik lidí dorazí a třeba se bude jednat o nejlepší akci v historii českého paintballu.

Třeba to sporťáci vezmou jako výzvu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil Tady je videt ta omezenost militaristu, loni jsme to jako castecni speedari vyhrali, letos tam jedem zas, limit munice nikoho netrapi(spis asi lesaky a socky) u nas v tymu byl na lonskem MCR DO prumer 68kulicek/hrac/hra(7 z 10 gunu bylo speedovych s kadenci 12ran/s. )... Ja bych to dal rovnou na 10 kouli, at se lesaci nemaj na co vymlouvat, je 10 souperu, bude 10 kouli Laughing

Na militaristech je krasne videt ze zatimco speedari hraji jako tym a nekteri se nechaji i v ramci postupu totalne rozstrilet, militaristi do toho moc nejdou a spis hrajou kazdy sam za sebe. Aspon tak to dost casto pusobi...

Navic tady vic nez kdekoliv jinde je videt, kdo trenuje, kdo ne a komu to jde a je jen malo hracu jejichz ego si necha dat totalne naprdel i naprezrok, protze trenovat netreba Wink

Twisted Evil Malovani pokoju je krasny sport a da se malovat i 20 koulema, ten barak zas tolik pokoju nema a kver za 30 000 dela oproti X-tre za 3 000 fakt moc i kdyby se hralo jen na 10 kouli....

Rolling Eyes Ted uz jen zbyva aby nekdo napsal ze presne pro tyhle moje kecy tam nepojede.....pokud me chce nekdo dokazat opak, rad si s nim zabojuju 1on1 treba ne tech 10 kulicek Twisted Evil

A kdyz uz jsme u toho breceni, podle me by meli hrat vsichni stejnejma zbranema, pac neni fer, ze nas tym bude mit top-end guny a nekteri hraci stare, nespolehlive zbrane Cool
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz


Naposledy upravil papez dne čt září 03, 2009 9:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Shocked Shocked asi su omezené toto sem nepobral
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to se od meho posledniho prispevku ktery byl kdysi davno, nic nezmenilo, stale me tu nikdo nepobira...zbyva aby napsal Jarousek ze sem nepatrim, nebo Pavlas ? Twisted Evil Laughing Very Happy
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady nikoho nevyprovokujes papezi, nasazujes zbytecne konfrontacni ton, zbytecne zobecnovani, naprosto nespravne pochopeni toho, proc tam lide nejezdi, takze jako obvykle vypovedni hodnota tveho prizpevku 0 Wink .. doufam, ze sem te nezklamal a pro tebe, vzdycky pan Jaroslav Laughing

jo a malem bych zapomnel, jinak mas samozrejme ve vsem pravdu, jsme trapna banka individualistu co netrenujou hrajou kazdy za sebe a sve ego si vybijeme ve stretech s 10 kulickama Laughing teda kam na to chodis clovece Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až na papův dementní mistrosvětovský podpis a jeho nazývání militaristů sockama, co hrajou military pouze proto, že nemají na kule je v jeho příspěvku určitě pár zajímavých postřehů. Mezi militarysty díky pomalejší hře na obsáhlém prostoru je často vidět onen nešvar velké nerozhodnosti k akci, která pak vede k jejich neúspěchu. O skutečném tréninku se dá často u spousty také pochybovat. Jediné, o čem bych byl rád sám přesvědčen je účinnost kvality jejich "top end gunů", jelikož jsem se zatím nesetkal s něčím, co by předčilo o řád úroveň běžně odladěné X-try. Kromě kadence. A to proto, že si uvědomuji, že jsem neviděl vše, co svět nabízí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, Pan Jaroslav, to vis 8 mesicu jsem tu nebyl....clovek zapomina a je pak drzy Cool Embarassed Laughing

Ano jsem egoistickej dement, to uz ale vsichni vite, pro ty nove: PaPez, tesi me Rolling Eyes

Ja smeruju k tomu, ze pokud se podivate na historii turnaje, jednotliva kola, jejich viteze a pravidla, dojdete k tomu ze se stale vse ohyba ku hlasu nespokojenych "militaristu" hanicich vse sportovni, obvzlast munici a kadenci, sportovni zbrane apod.

Zajimavy je, ze i kdyz se vse omezuje, pravidla ohybaji ku spokojenosti militaristu, zajem nevzrusta z jejich strany a ani prvni pricky nedoznavaji moc velkych zmen(stale se zde mota obdobne slozeni tymu i hracu) inklinujicich spise k woodballu nebo speedu.

Tim padem by se dalo ric, ze kdyz prihlednu k tomu, ze kazde kolo jsou stejna pravidla pro vsechny, kazde kolo vice omezena munice, porad nam z toho vychazi ta trenujici skupina lepe(bez rozdilu herniho stylu).

A pak to vypada tak ze na MCR DO prijedou nejmenovane military tymy, s egem jak pul sveta ze hrajou military, jsou cool, maj cool zbrane, dostanou totalne po pice a prohlasi ze to bylo malovani pokoju a priste neprijedou....je to zajimava alibisticka pomucka jak ospravedlnit tak vyraznou prohru.

A pokud myslite ze tenhle sloh nikam nespeje, uz to bude - a staci pak aby par jedincu z techto tymu sem tam reklo: "hrozny malovani pokoju to bylo" a je tu dogma, ktere ten turnaj shazuje dopredu.

Ja bych byl strasne rad, kdyby se nasla parta jedincu, co hraje military, neco natrenovala a pak to tam posekala, ja bych jim fandil....
Ale dle aktualnich dispozic proste ten turnaj zde na tomto foru, nema sanci vzbudit zajem. resp je tu malo tymu, jez jsou schopny se s ambicemi zucastnit a nebo se zucastnit, nabrat zkusenosti a dalsi rok se zlepsit.

Proste tu na to nejsou lidi, to je cely Laughing
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Jediné, o čem bych byl rád sám přesvědčen je účinnost kvality jejich "top end gunů", jelikož jsem se zatím nesetkal s něčím, co by předčilo o řád úroveň běžně odladěné X-try. Kromě kadence. A to proto, že si uvědomuji, že jsem neviděl vše, co svět nabízí.


Je tech veci nekolik, nejlepe vyzkouset v praxi....

1, kadence....Xtra vystreli 1, dobre nastaveny sportovni gun v tu chvili posila zpet min.5 kouli....

2, draha letu, konkretne znackovace firmy DYE jsou znami plochou drahou letu, na vetsi vzdalenost strili s vyrazne mensi parabolou a tak lze prostrelit i uzsi(nizsi) prostory, kde by se jinak parabola rozbyla o strop, pripadne o vetve stromu apod...

3, tiche....kdo nezazil, nevi, ale vystrel z Xtry je hlasity, vystrel z DM rady 06 a vys je proti tomu jen syknuti zbrane s tlumicem a nejvetsi ranu dela rozbiti kulicky - coz je v lese bomba, po vystrelu tolik neprozradite svou polohu....

4, zbran je celkove o dost lehci(aktualne maji znackovace pod 1kg), tim padem lze snadneji dele drzet zbran, clovek se tolik nevysiluje....

5, diky tomu ze nejde o mechanicke spousteni tlaku ale je uzita jina technologie, zbran v porovnani temer nekope ani pri vysoke kadenci kolem 12bps

6, system oci a procesoru ve spousti a moznosti regulace tlaku ve zbrani umoznuje strilet temer jakkoliv krehke koule...opet i ve vysoke kadenci

7, diky nizkemu tlaku na stejny objem pohoneho media sportovni gun vystrili mnohem vice kouli

A taky jsou tu minusy, hlavne pro military - vzhled, cena, nevyuzitelnost potencialu pri pravidlech military, pohon pouze na vzduch apod, samozrejme.....

_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me treba ty rozdili mezi zbranema delaj vic nez limit kouli....zkratka dobivat se zasobnikem na 18 a furt prebijet a nebo mit 100 v zasobniku a jenom strilet je ten malej rozdil mezi vytezem a porazenym, pac ja kdyz slysim majetle "K"cka cvaknout packou na prebyti zasobniku, vybiham a pokud neni dal jak 20metru, nez prebyje, rozstrilim ho....a neni to o poctu kouli v maximu, ale o poctu kouli k dispozici aktualne....

A tak si myslim, ze pokud by mel k dispozici kadzy hrac Xtru se 100 koulemi, bylo by to mnohem vic fer, nikdo by se nevymlouval na "malovani pokoju", kazdej by moh malovat stejne a slo by jen o "um a taktiku".......

(pozn. rikal jsem to organizatorum, dokonce jsem jim chtel tech 20 zbrani zdarma na turnaj pujcit, ale pry by to nebylo fer, kdyz ma kazdy svou zbran.... )

Mozna jsem namyslenej panchart a rad soutezim, kdyz je ale s kym a za stejnych podminek....lovit kraliky je nuda....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jeden priklad za vsechny co se trenovani tyce -

zatimco drtiva vetsina hracu bojuje dobre maximalne na jednu ruku, trenujici hraci(casto speedari) zvladaji strelbu z obou rukou stejne dobre, coz je v bojovych podminkach, kdy obcas strilite z leveho a obcas z praveho rohu dveri, okna, stromu, prekazky,... desna vyhoda, protoze neni komictejsi pohledu nez na cloveka ktery umi jen na pravou a marne se snazi strilet z leveho roku, coz mu absolutne nejde a je casto vystrelen do leveho lokte drziciho predpazbi driv nez vubec vykoukne....coz konkretne pri dobyvani baraku dela opravdu desne moc!
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cus Papezi, uz jsem myslel ze ti odpojili internet Smile s rozdilem v tech zbrani souhlasim, u ty kadence, v nekterych chvilich je to klicovy

cose tyce drahy letu, na 3 metry je to jedno jak ta koule leti

uvidime se tam
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Ano, Pan Jaroslav, to vis 8 mesicu jsem tu nebyl....clovek zapomina a je pak drzy Cool Embarassed Laughing

Ano jsem egoistickej dement, to uz ale vsichni vite, pro ty nove: PaPez, tesi me Rolling Eyes

Ja smeruju k tomu, ze pokud se podivate na historii turnaje, jednotliva kola, jejich viteze a pravidla, dojdete k tomu ze se stale vse ohyba ku hlasu nespokojenych "militaristu" hanicich vse sportovni, obvzlast munici a kadenci, sportovni zbrane apod.

Zajimavy je, ze i kdyz se vse omezuje, pravidla ohybaji ku spokojenosti militaristu, zajem nevzrusta z jejich strany a ani prvni pricky nedoznavaji moc velkych zmen(stale se zde mota obdobne slozeni tymu i hracu) inklinujicich spise k woodballu nebo speedu.

Tim padem by se dalo ric, ze kdyz prihlednu k tomu, ze kazde kolo jsou stejna pravidla pro vsechny, kazde kolo vice omezena munice, porad nam z toho vychazi ta trenujici skupina lepe(bez rozdilu herniho stylu).

A pak to vypada tak ze na MCR DO prijedou nejmenovane military tymy, s egem jak pul sveta ze hrajou military, jsou cool, maj cool zbrane, dostanou totalne po pice a prohlasi ze to bylo malovani pokoju a priste neprijedou....je to zajimava alibisticka pomucka jak ospravedlnit tak vyraznou prohru.

A pokud myslite ze tenhle sloh nikam nespeje, uz to bude - a staci pak aby par jedincu z techto tymu sem tam reklo: "hrozny malovani pokoju to bylo" a je tu dogma, ktere ten turnaj shazuje dopredu.

Ja bych byl strasne rad, kdyby se nasla parta jedincu, co hraje military, neco natrenovala a pak to tam posekala, ja bych jim fandil....
Ale dle aktualnich dispozic proste ten turnaj zde na tomto foru, nema sanci vzbudit zajem. resp je tu malo tymu, jez jsou schopny se s ambicemi zucastnit a nebo se zucastnit, nabrat zkusenosti a dalsi rok se zlepsit.

Proste tu na to nejsou lidi, to je cely Laughing

Pape myslim že timhle úplně zbytečně reješ a tebe to baví to je vidět ale k tématu.
Že týmy vašeho typu trénují více je známá věc ovšem nejste jediní kdo trénuje.Mějte zbraně jaký chcete my se vám to rozhodně budem snažit co nejvíc znepříjemnit.A Had to napsal dobře na tři metry je to jedno.Už jenom poznámka každá takováhle věc prochází vývojem tak uvidíme jak to dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To co napsal papež je sice provokativní, ale pokud si někteří vezmou ponaučení a dokážou si přiznat že píše právě o nich - nakonec je to posune. Zbraň dělá hodně - váha apod. I ta výmluva na " malování " je často zneužívána - a to ne jenom Military hráčů.

Na této akci jsem nikdy nebyl a snad doufám že si najdu čas a lidi a někdy budu. Negativa o této akci jsem jenom četl na tomto foru ( ona chvála se tu oběví jen u zvučných jmen pořádajicích ). A naopak jsem slyšel od různých hráčů - vyznávajicích různý způsob hry že je to dobré. Jelikoš jsem tam nebyl nebudu odsuzovat a ani nijak probírat pravidla ( v boji Vám dají nepřátelé čas jaký chcete ? ).
Já to vidím že v lesním PB je aspoň něco, kde se dá změřit úspěch týmu. A to si " levnou " kritiku nezasluhuje.
Velký problém " čecháčků " je závist. Už jsme kolikrát s pár lidma probírali možnost výroby vlastní značky munice. Všude ve světě bych se do toho pustil, ale v čechách to nejde - stačí sebemenší chyba ( třeba počáteční vadná serie - i když se dotyčnému vymění ) a prostě to můžeme zahodit. Pomluva a despekt je náš Chleba - a možná i Hoby.

Když je nějaké mistroství v dobívání budov - tak je prostě platné a jediné, dokud se nenajde lepší a oblíbenější konkurence.
Svět se pořád mění a ti co na to reagují by spíše měli dostat chvály než naopak.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
ponaučení a dokážou si přiznat že píše právě o nich - nakonec je to posune..... velký problém " čecháčků " je závist.


no asi stejne jako je velky problem cechacku takova to nekonkretni osocovani... pokud chce byt Papez poucitelem, pak at nepise "NEJMENOVANE" military tymy... kdyz si stoji za svym nazorem tak at ho rekne na rovinu.... ostatne tezko pouci nekoho kdyz ho primo nejmenuje

cela tahle diskuse se podle mne miji ucinkem, na zacatku byla vyvolana zajmem jednoho cloveka o informaci, proc nema akce zadny vyraznejsi ohlas, napsal jsem tu nazor jen ja a George, kteri sme na akci nebyli, mastodont na ni byl ale patri mezi ty co tam asi jezdi dal, takze tezko by posktynul info o tom, proc tam lide nejezdi, ti co tam nejezdi a uz tam byly se tu nevyjadrili, do toho celeho nam ty trackerte neprimo sdelis (vlastne dost podobne papaezovi, taky si nejmenoval co konkretne) ze se jedna o LEVNOU KRITIKU a ZAVIST... presne takovehle odsuzujici obecne soudy co tu kluci predvadite odrazuje lidi od diskuse ve veci, ale ten kluk co sem to vlakno zaradil chtel prave takovou diskusi, treba proto aby se pomer k akci pozitivne zmenil, vlastne chcete asi to same, ale delate to takovym zpusobem ktery lidi spis otravi a znechuti
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pape v něčem máš asi pravdu, ale jsou i jiné pohledy, které nevyžadují povyšování a konfrontaci...
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
A jeden priklad za vsechny co se trenovani tyce -

zatimco drtiva vetsina hracu bojuje dobre maximalne na jednu ruku, trenujici hraci(casto speedari) zvladaji strelbu z obou rukou stejne dobre, coz je v bojovych podminkach, kdy obcas strilite z leveho a obcas z praveho rohu dveri, okna, stromu, prekazky,... desna vyhoda, protoze neni komictejsi pohledu nez na cloveka ktery umi jen na pravou a marne se snazi strilet z leveho roku, coz mu absolutne nejde a je casto vystrelen do leveho lokte drziciho predpazbi driv nez vubec vykoukne....coz konkretne pri dobyvani baraku dela opravdu desne moc!

Tak tohle sedí ale i ty ses učil apřesně tohle by se dalo brát jako ponaučení.A nemusel si ani moc rejt co Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A Pape lepší jste to vám nikdo nebere ale možná mín arogance by bylo lepší a zkusit poradit by bylo lepší vám to neublíží nikdo jako já speed hrát nebude(na úrovni nějaký ligy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořád nechápu, proč se tato diskuse zvrhla zase v porovnání stylů hry. Nemyslím si, že tu někdo z mpb vyloženě osočil speedaře. Pánové, tato diskuse je o tom, proč není o tutu akci takový zájem a ne o tom co je lepší.

Můj pohled jsem napsal a trochu ho i rozvedu (pořadí bodů není důležité):

1) Hra na barvu
Já to chápu, zásah musí být průkazný, aby nikdo nepodváděl. Mě upřímně to ale vadí.

2) 300 FPS
Opět je to logické, nebudeme se masakrovat v baráku s přetaženými zbraněmi. No co bych k tomu řekl, to mi také vadí z důvodu, že jsem zvyklý na současné nastavení a pak to celé zase štylovat zpátky. No mnozí mohou říci, nech to tak, ale pak mám flustrubku a možná i prak by byl účinější.

3) 10ti členný tým
V tom bude asi největší kámen úrazu, když vidím, v jakých složeních jezdí týmy na velké akce, tak asi těžko to někdo složí. Spolčit se s někým můžu, ale osobně když je to turnaj, tak jedu vyhrát. Brát k sobě cizí lidi je stejná kravina jako hrát v menším počtu.

4) Budovy
SZ moc nevyznává boj v budovách, raději si zaválčí ve volnějším terénu.

5) Historie
Nevím jak ostatní ale já hodně dám na názory známých. Každý rok se sice akce mění a letos MCR doznalo velkých změn. Prostě si počkám, až uslyším dobré reference než stylem pokus omyl.

6) Forma turnaje
Ať si říká kdo chce co chce, zatím mě žádný turnaj moc nenadchnul a rozhodně to není o umístění!

Možná toho je víc, nebudu se zde více rozepisovat, protože to podle mého názoru stačí na to, aby tým nejel. K tomu připočteme veškeré náklady a podobné prkotiny a už nemám ani sílu přemlouvat nerozhodné nebo nechtějící hráče na účasti. Prostě si místo takového turnaje raději zajedeme na trénink, který může i nemusí být přínosnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:

Je tech veci nekolik, nejlepe vyzkouset v praxi....


Díky za odpovědi, miltarista ve své praxi tyto možnosti tolik nevyužije, nicméně chápu jejich účinek na malém prostoru ve spojení s aktivním způsobem hry. Pak X-tra může působit jako značný handicap.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no na tomto webu je 88 kusů hráčů ( momentálně ) ještě je potřeba započítat další kteří tu vůbec nejsou registrováni, + speedaři - kteří si občas zaskáčou i na této akci. A tak si myslím že se tam sejde hezká hromádka nadšenců PB.

Jaroslave nebudume tu zase " hrát " na slovíčkaření že ne .
Confused

Komu pravidla nevyhovují - může se sebrat a jet jinam nebo si zařídit svůj čas dle svého gusta - všichni budou šťastný - od toho jsou předem napsaná pravidla a podmínky. Žádný pořadatel se nezavděčí všem ( hlavně né těch co si nečtou dopředu kompletní popis akce ). Asi to nebude tak špatná akce, když pořád funguje a účast má. ( já jsem slyšel kladný ohlas, dle mého gusta hraní ).

Pokud někoho Papež štve - může si sním poměřit sílu boje a výkonosti/ taktiky Cool - sám to nabízel.
Pokud je turnaj - a má vítěze ( dle hodnocení buď pořadatele nebo jinak dle bodů ) - pořád je to vítěství. To je jako kdybychom si říkali - jo naši hokejisti hrali pěkně - Fair Play apod. Ale bohužel nemáme medajle. Mě je k ho*nu jak hráli - když nemají umístění do třetího místa.
Je to pořád o umístění , o tom jak dotyčný chce hodně vyhrát.

Škoda že se nedokážou týmy seskupit do pohárových soutěží přes celý rok - Něco na tom bude - jsme až moc různorodí co do způsobu hraní.
Možná by se něco dalo udělat ve WB. Je tam dost hráčů a přece jenom je tam volnější ruka při vytvoření scénářů a i možnost přihlášení MPB hráčů a i Speed - takový zlatý střed.

Ten kdo se do toho pustí udělá velkou službu českému Paintu.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate