Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Propagace paintballu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Hoši hoši zase ta stará známá písníčka kdo je víc military a kdo wb.... co je lepší jestli wb nebo mpb....


Vy jste hlava pane wachtmeister! Mas uplnou pravdu Jeniku. Je akorat skoda, ze nekteri lide maji neustale potrebu prechazet do osobnich invektiv... Coz pouze ukazuje na nevyspeleho jedince.

Zidas35: Mas me sympatie a doufam ze to bude stat za to. Hlavne pokud se k problematice pristoupi s citem a pochopenim pro vec. Jak psal Jarosav neni nic horsiho nez cilena reportaz. Cehoz muzeme byt svedky kazdy vecer ve zpravach TV Nova.... Takze drzim palce!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
dopadne to tak ze si z nas budou delat airsoftaci srandu, ze pb je o zbranich typu vesmirna strikacka atd. Military paint je o necem jinym nez wb ma bliz ke speedu nez k mp. A bude dulezite davat hodne pozor aby mp nespadl v ty reportazi do stejnyho pytle jako wb.


Jen bych Tě chtěl poopravit aby v tom neměl Zidas35 maglajz Wink
Cituji pravidla tohoto webu - 8. Jinak je WB víceméně odlehčená varianta Military PB, ve které se klade větší důraz na adrenalinovou zábavu a nesnaží se tolik simulovat realitu, tudíž nemá tolik omezení. WB může a nemusí přebírat velkou část pravidel MP. Záleží jen na hráčích.

Takže pokud bude Zidas35 označovat hry podle pravidel tohoto webu, tak neni důvot mu to vyčítat Wink
Jinak se přikláním k názoru, že je nesmysl se tu nějak kastovat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli sem se někoho dotk tak omlouvám se já... Embarassed Embarassed
A věr že opravdu nemam nic proti mp..Psal sem to hlavně,že tady byly takový a makový názory.Neber to zle Voves....Nechci si zbytečně nikoho nasr*t proti mě..Tak soráč fšem...už mlčim.. Shocked
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to postavte takhle - co NÁM (všem) to přinese?

Pozitiva:
1. Přečteme si o sobě v časopise. Cool.


Negativa:
1. Nic novýho se tam nedozvíme, protože to tam budou psát lidi odsud.
2. Stoupne počet hráčů, ale nejvíc rozhodně stoupne počet kokotů (to se děje vždycky)
3. Čím větší počet hráčů a kokotů, tím víc potencionálních problémů a tím blíž k různým konfliktům s okolním světem
4. Hry které děláme budou pořád stejné, jenom bude čím dál tím míň místa kde je hrát protože bude obsazeno
5. Rozhodně se nedá čekat, že si to někdo přečte a bude nás chtít nějak podporovat.


Osobně myslím, že nejlepší by bylo založit nějakou PB asociaci a pokud bude potřeba vystupovat jako organizovaná zájmová skupina. Podívejte na vodní skůtristy, je jich rozhodně míň než nás a vyjednává s nima vláda a přepisuje podle nich zákony, když hrozej demonstracema.

ALe nechci zidase nejak odrazovat, vlastne mu docela fandim. Klidne mu tam neco napisu, ale tohle je podle me naprosto realisticky odhad toho jaky dopad to bude mit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
ale nejvíc rozhodně stoupne počet kokotů .

No aspoň se zvede počet narozených Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Osobně myslím, že nejlepší by bylo založit nějakou PB asociaci a pokud bude potřeba vystupovat jako organizovaná zájmová skupina. Podívejte na vodní skůtristy, je jich rozhodně míň než nás a vyjednává s nima vláda a přepisuje podle nich zákony, když hrozej demonstracema..


Pouze pro příklad: U nás si několik sk8ťáku založilo tuto zájmovou skupinu.Začali jednat s úřadama,dostali prachy na park a překážky.
Pozemek atd atd..A to jich na to stačilo být asi 30..
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osočování se, kastování, vyvyšování se - to je myslím ona cesta do pekla, o které psal o několik příspěvků výše Jaroslav. A i ta je třeba dlážděná dobrými úmysly. Někoho třeba chytne za srdce hardcore a ten plný dojmů má snahu se "podělit" o to včem je to nářez, proč ho to chytlo. Jiný třeba vystřílí z automatu celý zásobník do útočníků plazící se do vrchu a přijde mu to jako prima vodvaz (než třeba sám chytne kouli do brejlí) a další jenom se sekundární zbatní vyčistí zbytek budovy a je hrdý na to, že to dal. Tým sehraje taktiku a zdolá mnohonásobnější počet nepřátel... je na to hrdý. A tak to má být. Podle mě jsou důležitá hlavně pravidla. Pravidla pro každou z akcí. A pokud jsou pravidla dodržována, je úplně jedno jestli se jejich soubor shrnuje do skupin jako WB, nebo MP. To je jen můj postřeh a nemusí s ním každý souhlasit. Jako něco úplně jiného třeba chápu Speed. Mě osobně se tento styl nelíbí a třeba by mě ani nenapadlo se takové akce zúčastnit. Ale proto přece nebudu lidi hráče, kteří jsou do něj zažraní odsuzovat. Pro mě je to prostě jejich boj, jejich hra. Pak je zde samozřejmě elitářství... ano, kdysi před lety, když se začaly dostavovat první úspěchy (na zcela jiném poli) měl jsem tendenci myslet si o sobě, že jsem sežral veškerou moudrost světa, než jsem pochopil, že právě tento přístup je spíš ubohý a trapný a zavírá nejedna vrátka. A musím říci, že paint se mi hlavně hrozně líbil díky tomu, že jsem zde na podobný nešvar nenarazil. Naopak, borci, bojovníci, kteří by mě strčili do krabičky od sirek se ke mě, jako k zelenáčovi vždycky chovali jako k sobě rovnému. A právě to mi bylo sympatické. A právě tak se to snažím vnímat. Samozřejmě že jsme jedna komunita, a pravidla jsou dobrá pro tu či jinou hru. Tak k čemu kritizovat malé zásobníky a pochody. Je na každém z týmů jak svou akci pojme, stejně jako je na každém z týmů, či jednotlivců, jestli se jí bude chtít zúčastnit. Všechno je to o lidech. A rozumní lidé se vždycky domluví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy: Já v tom vidím ještě jiná pozitiva:

Okolní svět se bude na paint dívat jako na seriózní věc, která má svá pravidla, zákonitosti a ne jako na podivnost, kterou zakazují v Německu. Veřejné mínění.

Mnohým klubům ona propagace bohulibých akcí, (viz dny dětí) může pomoci v dalších projektech podobného ražení.

Může to vzdělávat, popříbatě ukazovat novým zájemcům o tuto hru, že jsou zde pravidla, hiearchie týmů a tím z nich dělat kvalitnější budoucí hráče.

A takových dalších důvodů bych našel ještě víc
Ostatně, to co jsi uvedl jako pozitivum je jen pozlátko, které je možná blýskavé ale ve svém jádru bezcenné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych si s dovolením také vzal.. teda přihodil...
Můj první kontak asi jako každý byl na super hřišti v areálu bývalé továrny, staré stroje, věže, tunely... masakr... bohužel dnes už neexistuje.. to mě nakoplo a začal jsem se díky Internetu zajímat, nakoupil prvního viktora, masku a začal hrát na různých akcích okolo, to jich ještě moc nebylo... pamatuju jak na mojí první velké akci Ořechov 1945 jsem se vrátil z jedné hry s pocitem naplnění že jsem dokázal vystřílet za tu chvíli přes 300 kuliček... jak tak pak sleduju hru, tak přišel takovej hustej maník v komplet výstroji (MPB hráč asi Smile ) a začal se tam bavit s jedním postarším pánem o tom dění dole a tak... a on na něj, kolik se tak vystříí asi za hru kulí... a on že, na tehle hře má asi 40 kulí... to mi nedalo a pochlubil jsem se já se svým kuličkovým skore, načež se mě ten MPB optal kolik jsem jich dostal... to se mě dotklo, páč do té chvíle jsem netrefil asi ani jedinýho... stáhnul jsem se do koutku a zbytek dne jsem už jen tak odehrál bez prvotního nadšení... a když jsem čekal na pahorku po zásahu na další hru, nevědomky jsem vyhledával toho maníka, kterej většiou umíral spíš ke konci a ne jako já ze začátu... a nechápal jak to dělá...
Pak jsem se potloukal asi rok sám, pak jsme se potkali s Ferym a založili tým hráli spolu na WB akcích, přibývali lidi a přitvrzovalo se v pravidlech až to došlo na nynější stav, kdy nás prostě klasický běhání o lese beze smyslu opravdu nebaví... poslední dobou tíhnu spíš k HCPB, na více dní, ostrá pravidla a pod...

To je můj příběh a tím většina MPB hráčů asi taky prošla...

Doufám, že Jaroslav nepraskne Very Happy, ale nejen pro mě, byl PP jakousi modlou, jak bych chtěl aby náš tým vypadal... byli asi první a jen při vyslovení jejich názvu nám jektaly zuby a klepala kolena Very Happy.... že budem kamarádi mě ani ve snu nenapalo... a myslím že o tomhle to je , každý si tím musí projít a pokud chce, dostane se kam chce... dneska mám hromadu přátel které rád vidím a rád s nima pokecám...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
.. jak tak pak sleduju hru, tak přišel takovej hustej maník v komplet výstroji (MPB hráč asi Smile ) a začal se tam bavit s jedním postarším pánem o tom dění dole a tak... a on na něj, kolik se tak vystříí asi za hru kulí... a on že, na tehle hře má asi 40 kulí... to mi nedalo a pochlubil jsem se já se svým kuličkovým skore, načež se mě ten MPB optal kolik jsem jich dostal... to se mě dotklo, páč do té chvíle jsem netrefil asi ani jedinýho... stáhnul jsem se do koutku a zbytek dne jsem už jen tak odehrál bez prvotního nadšení...


takhle to vubec nebylo, ja tehdy vystrilel jen 30 kuli Laughing Laughing Laughing nicmene diky Kojote za pripomenuti starych casu Laughing celkem sem se pri te predstave Orechova zasmal, neboj i pro nas to tehdy byl straslivej šok, nikdy jsme nevideli tak velke mnozstvi lidi co chteji hrat jednu z nejkolektivnejsich her sveta (paintball) a pritom si mysli, ze to mohou hrat kazdy za sebe jako individum.... tohle nepochopeni mi zustalo dodnes, ale to uz je z jineho soudku.

Z posledniho Zidasova prizpevku mi vysvita, ze ten kluk celkem premysli, a verim, ze s timhle pristupem vazne muze neceho pozitivniho docilit a tady bych osobne nebyl tak negativni jako Hellboy, ktery prirozene vidi i hodne negativ (co mu zbyva, je tlustej a uz to neubeha a boji se ze ho ti novacci predbehnou Laughing )
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá červenec 10, 2009 3:14 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote...dík...
Tak nějak to cítím a myslím,že ve tvém "story" se poznal nejeden z nás....Jaroslave..máš bodík..lol

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo pohanskej ořechov Laughing dodnes jedna pro mě nepochopitelných akcí PP.... Laughing zvali jsme je na jedny z prvních WZ a bylo mi tehdá odpovězeno že jsou military a že na takovýhle tipy akcí nejezději... za týden po odmítnutí jsem viděl jak se hrdě hlásí na ořechovskou bitvu kde bylo již z fotek patrné co se mezi paletama bude dít...... Very Happy dodoneška to beru jako obrovskou křivdu a dodnes sem ti to jaroslave neodpustil Laughing zbytek PP co vdycky dovalili na WZ a byli označeni jako PP tak se Jaroslav rozčiloval že PP nikdy oficiálně nejezdí na takové tipy akcí... Laughing jojo kde jsou ty časy hádek s jaroslavem.... Laughing Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Jo pohanskej ořechov Laughing dodnes jedna pro mě nepochopitelných akcí PP.... Laughing

blboune, prave tahle akce byla podle mne velkym propagacnim pocinem, ktery do vod MP prilakal spoustu rybicek (treba Kojota) .... stejnou ulohu dneska podle mne delaji akce jako Den D a podobne a je to dobre ze existuji..... a ja to vedel uz tehdy, ma prozretrelnost .... Laughing a ty hned ublizenecky .... nicmene sem si ted vzpomnel, ze tehdy tam sem poprve pouzil svou oblibenou hlasku.... jestli se bojite rany a nechcete behat a krvacet tady na tom bitevnim poli, vyberte si nejakej jinej sport, treba sachy...... smutne je ze sem tohle same ted musel v sobotu rict na cviceni lidem co se pripravuji na AP !!! to krasne ukazuje, ze ani po 4 letech se toho moc nezmenilo... vsichni ste porad liny nymandi Laughing Laughing

nicmene bude dobre kdyz to od tehle nasich senilnich slintu vycistime, davam nam na to do soboty a pak to tu promazu dedkove senilni Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, Koyot to napsal krásně a myslím že má naprostou pravdu.
Mi jsme taky začínali podobně a myslím, že nás bude asi většina. Mé díky patří Vovsíkovi Wink , protože to byl právě on kdo mě kdysi vytáhl na Paintball. Po skončení tohoto mače jsem byl úplně unešený cože to je vlastně za hru a úplně mě to pohltilo a já do měsíce kupoval vlastní vybavení.
Postupem času mě tyto místní střílečky přestávali bavit a chtěl začít hrát trochu na realitu a hlavně s nějakou taktikou a systémem a né vysypat 500 kulí a jít zase celej barevnej jak omalovánky domů.
Přidali se další kamarádi a my se rozhodli založit vlastní tým a sepsaly si jasné stanovy(pravidla) týmu.
Naším hlavním cílem bylo pokusit se dostat do MPB komunity a zúčastnit se nějaké velké akce. Problém bylo, že většina z nich byla uzavřená, ale přesto jsme se pokusili a díky naší snaze se nám to nakonec podařilo a mi se díky MG dostali na proslulou WarZonu Wink Pozvání jsme přijali a snažili se udělat co nejleší dojem na lidi ze známých a věhlasných týmů abychom se případně mohli příště zase zúčastnit.
Tehdá jsme se dostli i na akci Sever proti Jihu, kde jsme poznali další mega klub PP, ale hráli jsme tehdy za jih promiň Jaroslave Laughing a zde jsme opravdu viděl sehranost a taktiku jedntlivých týmů a já si řikal to je přesně to co chci hrát a tohle mě opravdu baví.
Od té doby jezdíme na většinu akcí a nejlepší jsou opravdu HCPB na více dní.
Takže určitě chválim Zidas35 za jeho snahu a dobrou myšlenku, která si určitě najde své příznivce Wink
A já myslím, že takové příběhy lidí co hrají MPB by mohli být také součástí tvého časopisu Idea
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No když teda jako jsme u toho děkování a když se to stejně jako smaže tak bych teda já osobně rád poděkoval svojí bejvalce za to že sme se rozešli a najednou jsme měl spoutu času na ruzný kraviny Laughing ani nevim jak kde jsme se tenkrát se slepem aspol potkali a první co si vybavuju s touhle partou jsou milovice... tehdy těch týmů bylo jak šafránu a takovéhle forum o tom se nám ani nesnilo. Hry na plácku kdy se sešlo pár maníků a tam sme si zastříleli byla standartka. O nějákých scénářovkách člověk ani neměl páru...Jezdilo se na Starou Hut, do Milovic a pak někam k Příbrami.. svoji první velkou hru jsem zažil jako organizátor Smile část těhlech lidí zapadla k PP a my odolovali agitaci PP tak dlouho až sme si řekli že zasložíme vlastní tým Laughing dokonce mám i video kde staroch běhá se spyderem a bandaskou.. Laughing Laughing Laughing to kdyby to chtěl náhodou zapřít Laughing no 6 let uteklo jak voda a člověk míní život mění.... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to bylo teprve 6 lket ? Shocked
A já si myslel že to je tak 1995 Wink a podobný roky.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
to bylo teprve 6 lket ? Shocked
A já si myslel že to je tak 1995 Wink a podobný roky.


to je jaroslavova dekáda... Smile se nediv tady jako bylo fakt uplný prd před šesti lety.... o nějákech tippech se ti mohlo jedině zdát.... nejvíc military kvéry byli černy to bylo asi tak všechno.... mezi největší kluby patřili bar bar a pp zbytek bylo jaksi švihlí speedem.... jo taky se divim že za těch 6 let se urazila dlouhá cesta Laughing jako dokud tady nerozchodil skid tohle forum následně pak stránky tak tady vládl hlubokej pravěk.... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
to bylo teprve 6 lket ? Shocked
A já si myslel že to je tak 1995 Wink a podobný roky.

no to by tu musel začít psát Patras a jíní Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, v tomhle tě musím zklamat, ten Ořechov o kterým jsem psal byl asi o rok dřív... to abys nám moc nezpichnul Twisted Evil ...ale dívat se na tebe jak řevem valíš vlnu za vlnou, a lidé umírají... byla to paráda... Wink.... ne toho maníka bych asi i poznal, ale asi jsem ho už nikde nepotkal...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
tracker napsal:
to bylo teprve 6 lket ? Shocked
A já si myslel že to je tak 1995 Wink a podobný roky.


to je jaroslavova dekáda... Smile


no tak to byl ultrapravek v letech 1995 tu zadny tymy zrejme nebyli nas bylo tak 10 a strileli jsme s PGP a VMkem jen proti sobe navzajem

Koyote to je mozny, ja mel podobny vystupy i na tom Orechove kde sem byl v roce 2005, podobnych uch jako ty tam bylo hodne Laughing a stejne jako ty merili sve schopnosti mnozstvim vystrilenych kuli Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak já se taky přidám. Poprvé jsem hrál paint někde u Brna od práce v roce 1998, abysme si vyzkoušeli jaký to střílení je v "reáku" když už děláme ty válečný hry (Hidden and Dangerous). Hralo nás tehdy asi 15 na 15 a bylo to takový maso, že jsem nemoh 14 dní chodit (asi 6 hodin v kuse jsem se plazil jako had). Už tehdy jsme měli nějaký semi a starý pumpy a borci co nám to pučovali jeli docela slušnej kšeft. Hráli jsme se zimníma kulema, poněvadž byly levnější a docela to bolelo.

Na Ořechově jsem pak byl v roce 2004 když tam poprvé používali ty obrněnce a bylo nás tam tehdy ještě pár. Možná 40 celkem.

K nákupu vlastního kvéru mě přiměla Warzone, protože kamarád mě vykládal jak byl na té úplně první, kde bylo asi sto lidí a já z ní viděl video a byl jsem úplně nepříčetnej, že někdo dělá něco takovýho (na tom videu se i slaňovalo a 80% lidí nemělo tepláky). Na další Warzonu už jsme jeli taky. Mám pocit, že tenkrát snad byla dvakrát za rok? A tady je jedna archivní z prvního Ořechova Smile V těch botách hraju ještě dnes Smile


_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne so červenec 11, 2009 11:14 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 2:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing není možná Hellboy s Xtrou a hubenej Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 myslim si osobně že když to dotáhneš do konce tak to nebude vůbec špatný a když ti budu moct pomoct tak pomůžu.Viděli jsme se na Střížově a přídeš mi v poho jako někdo kdo to má v hlavě srovnaný tak se nenech odradit skeptikama a dělej co umíš Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já se považoval za nováčka Wink
Co já si poprvé pamatuji, bylo jak jsme obdivovali MR1čku a na ní byl namontován ........KOLIMÁTOR!!
Pro nás to bylo něco echt!
Echt bylo i to když hráč vůbec měl AA hlaveň na novém Victorovi. Nebo dokonce vestu ! a největší frajeři byly ti co měli všechno ve stejném vzoru. ( mimochodem nikdy se mi nepodařilo být na hře v teplákách montérkách a nebo v jiném mundůru - díky kamarádovy který v AČR pracuje a obleček mi půjčoval ).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 8:24 am    Předmět: Prosím o připomínky 3.str Odpovědět s citátem

Jelikož se čas tiskárny naplnil, finišuji první report do FM speciál. Strany jednotlivých akcí, které získaly stránkový prostor jsem již zaslal k autorizaci týmům, které je pořádaly. Zde nyní vyvěsím stranu, která se týká paintballu jako takového - proto bych prosil o jakékoliv vyjádření se k obsahu, které by pomohlo zabránit možným přestřelům, či dezinformacím. Pokud, by někdo měl pocit, že jsem v dané problematice na něco zapomněl, ať na to upozorní rovněž.

Díky za váš čas a reakce


Paintball
Informace – události – souvislosti

Jak již bylo řečeno a demonstrováno na předchozích stranách, paintball má mnoho podob a svým hráčům nabízí nejeden způsob netradičního vyžití.
Tím nejdosažitelnějším (určeným prakticky pro kohokoliv) je tzv. komerce (komerční, nebo též zvaný rekreační paintball) – tedy způsob hry, který je pořádán pro jakoukoliv skupinu (pracovní tým, skupinu přátel, apod.) kteří si za úplatu (podle ceníků jednotlivých komerčních organizátorů) pod odborným velením provozovatele zahrají na jeho hřišti a mají tak možnost zakusit adrenalinový a nevšední zážitek.

Pak jsou zde lidé, kteří se rozhodli brát paintball vážněji (nyní je jedno jestli se jedná o styl hry Woodball, Millitary, nebo Hardcore Millitary) a věnovat se mu trochu víc, než jen na bázi komerce. U takového člověka by měly být následující předpoklady:

- Čestnost! (Nestává se to často, ale najdou se i tací, kteří se snaží dopomoci k vítězství obcházením pravidel, či vědomým nepřiznáváním zásahů. Takový člověk, by měl na paintball zapomenout, nebo zůstat u komerce, kde mu kámoši z práce, nebo hospody toto možná budou tolerovat, ale na klasické paintballové akci nikoliv.)
- Disciplína! (Úspěch týmu na nejedné akci je závislý na kvalitním velení. Hráč, by si měl proto uvědomit, že pokud je součástí týmu, tomuto velení podléhá. Jeho „možné elitářské“ chování pak může mít pro strategii, která je hlavně u Military paintaballu více než důležitá, negativní následky. Nemluvě o faktu, že svým chováním třeba kazí hru i ostatním)
- Jistá míra odolnosti. (Paintball není hra na pískovišti, ani člověče nezlob se. Je jasné, že hráč během ní zažije solidní fyzickou zátěž. Ne, nesnažím se říci, že každý hráč paintballu musí být Rambo, nebo alespoň žoldák, ale musí počítat s tím, že kuličky nejsou z papíru, že aby často neochutnával, jak bolí přímý zásah, musí se zkrátka krýt, běhat, plazit se a prostě dělat všechny ty věci, které zkušení a profesionální peciválové tolik nenávidí.
- Sebekázeň. (Všechno souvisí se vším, pro paintball jsou důležité ochranné pomůcky a proto by si každý hráč měl uvědomit, že když si sundá masku na bojišti, je prostě trotl, který si koleduje o zranění. Stejně tak mimo herní plochu, by měl mít zbraň minimálně zajištěnou. O střílení na veřejnosti, kde se mohou pohybovat civilní, s paintballem nic nemajíc společného osoby ani nemluvě.

Pokud člověk splňuje tyto předpoklady, pak je zde, po celé republice nejeden tým, o jehož členství se může vážný zájemce o paintball zajímat. Jednotlivé týmy pak mají svá různá pravidla, preference, co se herního stylu týká, stejně jako pověst se kterou jsou paintballovou komunitou vnímáni. (o hiearchii týmů sdružených do armád se dočtete v příštím čísle).

Pak je zde ještě specifická odnož paitballu Speedball – který je spíše vnímán jako sportovní záležitost a má tudíž značně odlišná pravidla, stejně jako zákonitosti.


Některé z pojmů při hraní paitbalu

Hra na barvu / zásah
V pravidlech jednotlivých akcí se můžete setkat s tímto pojmem, který určuje platnost zásahu. Při hře na zásah je úplně jedno, jestli se paitballová střela rozprskne a zanechá na zasaženém místě barevný flek. Zásah je prostě zásah a platí do jakékoliv části těla, stejně jako zbraně. Pravidla akce pak určují detaily, jestli zásah zbraně diskvalifikuje pouze zbraň (hráč může použít druhou – sekundární, kterou má při sobě), nebo celého hráče.
Při hře na barvu je zásah platný pouze v případě, že se paintballová střela rozprskne a zanechá na zasaženém místě barevný flek.

Recyklace
Opět jedna z věcí, kterou přesně specifikují pravidla. Při menších hrách většinou platí že zásah vyřazuje hráče až do konce hry. U větších akcí se používá tzv. recyklace, což znamená, že zasažení hráči se mohou do hry po určité době, nebo za splnění učitých podmínek (které přesněji stanovují pravidla jednotlivých her) vrátit.

Tepláky – teplákysti
S tímto pojmem se většinou setkáte ve spojení – Tepláky, nebo teplákysti nejsou vítáni. Značí to fakt, že někteří z lidí (většinou ustrojených jinak než je u hráčů paintballu zvykem) se pod vidinou adrenalinového zážitku dostanou na paintballovou akci a neznalí pravidel (které většinou ani nechtějí znát) mnohdy kazí hru ostatních. Mnohdy i jejich pověst, když své eskapády vyvádějí na veřejnosti. U MP – Military paintballu, kde se dbá na co největší přiblížení k realitě navíc platí, že šaty dělají člověka, tudíž zde by ani podobný typ hráče nemohl projít organizačním sítem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že je to tak akorát.
Stručné a jasné, žádná křeč.
Možná jen zaměnit slovo Teplákysti, za Tepláčníky - to slýcháme častěji, ale to je věc jen na okraj.
Dobrý Smile
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý, ale pozdě. Už je to v tiskárně, venku to bude zhruba za týden i s celým třístránkovým reportem. Jelikož toho jsou mraky, od příštího čísla zařadím 4 strany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O nic nejde.
Budeme se těšit Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
No55 napsal:
tracker napsal:
to bylo teprve 6 lket ? Shocked
A já si myslel že to je tak 1995 Wink a podobný roky.


to je jaroslavova dekáda... Smile


no tak to byl ultrapravek v letech 1995 tu zadny tymy zrejme nebyli nas bylo tak 10 a strileli jsme s PGP a VMkem jen proti sobe navzajem

Koyote to je mozny, ja mel podobny vystupy i na tom Orechove kde sem byl v roce 2005, podobnych uch jako ty tam bylo hodne Laughing a stejne jako ty merili sve schopnosti mnozstvim vystrilenych kuli Laughing


v roce 95 jsme v nachode zacinali vsichni na PGP .. pak se pridal jeden trracer a pozdeji jedna EXC68 a jedna VM68 ... Smile anina automatech jsme nemeli vetsi zasobniky nez na 14 kulicek ... zlaty casy Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takto mají kolegové v polsku udělaný inernetový časák o Paintballu.
Některé věci jsou vtipné.
Např článek: co pijí paintballisti - PAINTBALLOWKu...
A moc povedený fotky.
http://s-mag.pl/2/2.html
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Další
Strana 4 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate