Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Co nosíte v taktické vestě?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Warsheek napsal:
patras napsal:
rok stary tema ...


To je snad jedno Exclamation

Je to jedno. Když už jsi to nakousl, tak jsem byl při jednom z posledních hraní svědkem toho, jak se hráč díky tomuto typu vesty krásně zasekl v úzkém okně Laughing http://www.morriscz.cz/index.php?headerMenu=detaildily&produkt=0673-OD

Ty boční velké kapsy jsou neskutečně nešikovné.


hmm...tak tu mám taky,ve woodlandu a už ji davno nenosim,specielně ty co mají hadice tak těm dost vadí pravá boční kapsa a pravda je že jich je tam zbytečně moc a nejsou demontovatelný(jednodušše....je to přešitý přes sebe)....a v Kunštátu se mě dokonce stalo,že jsem v nějaký kapse měl nářadí,rychle sem ho potřeboval a našel jsem ho až po skončení hry....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Šikula si je odpáře a pak je ideální, alespoň pro ty co nechtěj utratit za vestu moc peněz. Já už používám jenom kšíry, ale přítelkyně si ji nemůže vynachválit, hlavně proto, že ji i dostatečně chrání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co nosím, vše záleží na typu hry:
- tuba 2x 50 kuliček
- vysílačka (někdy i dvě Very Happy PMR+CB)
- čištění
- nářadí
- camelbag + čutora/petlahev (po celodenním cucání z hadice mě pak dva dny bolí huba Very Happy )
- toaleťák
- náhradní pb láhev (člověk nikdy neví, jakýmu troubovi dojde CO2 Very Happy )
- cigarety
- pyro
- nějakou tu sušenku

Soupiska sedí přesně na WZ nebo AP. Dá se říci, že sloužím i jako občerstvovací stanice pro celý tým Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vader napsal:
Šikula si je odpáře ....


Jj u týhle vesty jsem si zahrál na švadlenku a přešil pár kapes, aby mi padli na 4 zásobníky pro K4. Tu pravou kapsu jsem zlikvidoval, je téměř k ničemu... co mi na těhle vestách dost vadí, je kvalita zipů, po měsíci mi ani jeden nefungoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ActiveWind



Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Vader napsal:
Šikula si je odpáře ....


Jj u týhle vesty jsem si zahrál na švadlenku a přešil pár kapes, aby mi padli na 4 zásobníky pro K4. Tu pravou kapsu jsem zlikvidoval, je téměř k ničemu... co mi na těhle vestách dost vadí, je kvalita zipů, po měsíci mi ani jeden nefungoval.


Taktéž jsem si zahrál na švadlenku. Koupil jsem si http://www.e-army.cz/data/produkty.php?id_produktu=59 a ty postraní hrůzy jsem odpáral a narval jsem tam 2x sumky na 2 tuby z PBS shopu.
Funkčnost vesty o 100% lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já řikám jedno kupte si vestu od mns trosku sice si musíte trošku našetřit ale naprostá spokojenost se všim co na ní je nic se nepáře a dám do ní věci na celej den a už jsem sní i slanovala skakal na laně a bomba jen ta první ivestice je o trošku větší než ty všechny sračky co kde prodávaj a hlavně přez to nosím i baglcož přey nnnnnejaký nejdou protože tam maj velkou kapsu
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate