Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bezpečnost paintballu pod 18 let

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pod 18-let,co na xichtě?
Pouze atestovanou masku
68%
 68%  [ 47 ]
Možnost používat brýle z masky
10%
 10%  [ 7 ]
S podpisem rodiče je to fuk
8%
 8%  [ 6 ]
Sluneční army brejle
0%
 0%  [ 0 ]
Kontaktní čočky
13%
 13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Autor Zpráva
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 3:08 pm    Předmět: Bezpečnost paintballu pod 18 let Odpovědět s citátem

Jelikož se tato debata rozjela v topiku pod suspenzorem,zakládám toto téma..Mělo by se trošku prodiskutovat koho a v jakých ochraných pomůckách pouštět na hřiště..
Bylo i psáno o brýlích na šňůrce atd..měly by se napsat pravidla u kterých BUDE JASNÉ od kolika let a v čem!!
Přeci jenom ať si paintball nezadělává na zbytečný průsery!Aby sme nedopadli jak v Německu,kde se o tom mluví..
Pište své návrhy.. komu se to nelíbí ať to nehraje,dělá průser ostatním,a ne nadarmo se všude píše::OD 18-TI LET
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě pod osmnáct je to bez diskuze.... jedině plnohodnotnou atestovanou PB Masku.
Pro ostatní by měly být povinný minimálně PB brýle ( z masky) který mají atest na sklo. Ať si ten člověk má modřin v xichtě kolik chce, jen ať má pořádně chráněný oči.
Prostě žádný blbý airsofťáský brejle bych do hry vůbec nepouštěl! Nerad bych se dočkal toho že někomu, a může mít podepsanejch papírů kolik chce, vystřelil v rámci hry oko a pak stím žil do konce života.
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, nejde jenom o jejich oči jak si tihle frájové myslí.Jde taky o ty co po nich pak mají střílet - a když se pak něco stane a já někoho trefim, tak mě dá ještě k soudu, a televize ze mě udělá tajnýho nebezpečnýho snipera, kterej ho trefil naschvál... Nepouštěl bych je bez masky vůbec do hry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 6:47 pm    Předmět: ochrana očí Odpovědět s citátem

Určitě jsem pro aby se tyhle věci jako jsou maska a nebo brýle na paintball začli kontroovat.
Nějaká pravidla by mohla být, ať je jasné co je povolené a včem se prostě hrát nesmí.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar ja som sice novacik ale dufam teda ze ak pridem na nejaku akciu a vystrelim po niekom tak nepride o oko nahodou Smile takze celkovo by som to zhrnul , ze tato diskusia je v podstate zbytocna

kto chce si najde vyhovorku vzdy ale na akciach kde su ludia ktory sa nepoznaju a ani nevedia kto ma aku vybavu by to rozhodne nemalo byt Smile myslim to riziko lebo raz sa to stat moze a potom bude neskoro pre dotycneho
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 3:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo,ale to už pak zase má na triku pořadatel akce..Ten kdo zajiš´tuje průběh,má právo nezletilého,který má nějaký brejle vyhodit-nepustit na hřiště...Ať se pak frajírci vztekaj..To samý na mrtvolišti.Pořadatel by měl dát v pravidlech,kde se smí a nesmí střílet,či testovat guny.Porušení-->vyhodit jedince z akce..co jinýho..
Jednou s kámošem stojíme už u auta a nějake BLBEČEK začal střílet do louže.Samozřejmě kulička se odrazila a lítalo nám to kolem hlav.Vodsralo to jenom auto,Když je okřikneš,tak s toho maj ještě prču..To je pěknej FUCK a takovýhle bych už na akci jako pořadatel nikdy nepustil..Ať si lidi uvědomí,co si můžou vůbec dovolit..Stát se může cokoliv a odserou to oči tvoje,nebo již zmíněný puberťáci,kterejm by ještě neměli prodávat pifko Laughing Však ono se to začne řešit až se něco stane,jako vždycky,,jen aby nebylo pozdě..Prostě bych doporučil komukoliv,kdo něco pořádá,aby zajistil bezpečnost.Porušení----------------->KICK DO ŘITI a napsat na tomto serveru o koho se jednalo...
Např v našem týmu,kdyby byl nezletilej a neměl masku,tak ho nikam neberem.A nebo někdo od nás začal střílet mimo vyhrazená místa,tak se snim jednoduše rozloučit HIGH KICKEM DO PRD*E Marklar
Vše si děláme pro sebe..Jak sem zde četl,chlapy chtěj víc prezentovat PB..
Tak sem pak zvědavej,jak se bude prezentovat až to někomu vyklepne voko,roztrhne držku....pfff
A prozatím anketa nasvědčuje tomu co si lidi myslí.To asi nebude závist,že někdo má lepší výhled.Kdybych se nebál o oči a xicht tak taky hraju v nějakejch brejlích,ale za to mi to nestojí,bejt pak mrzákem.Inu PŘI PB JEDINĚ MASKU.Bojim bojim....
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz vezmete kver a podivate se na telo ( tippmann ) nebo na navod k pouziti tak se to tam doctete ....

Kdyz na akci potkam nekoho ve slunecnich brylich tak na nej nestrilim a postupuju jako kdyby to byl houbar ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no nevím jak to kdo hrajete dlouho já jsem ještě začínal s brejlem protože nic jiního se nedolo sehnat a do tlamy jsme dostali tolikrát a nikdy mě to hubu neroztrhlo mel jsem ji jen trošku nafouklou a s tím věkem bych nepřeháněl máme v týmy kluka co mu je patnáct a začínal v deseti a to byl hardkor když chodil s modřinama do školi a to že je měl jak svině a jinak používáme všichni masky celí jen jsme si je upravili
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem celkově zastánce celoobličejové masky, nemusí být teda i s krytím hlavy, ale je to jistota. Brýle jsou určitě pohodlné a míň se potí, ale zase zásah do nosu nebo pusy nic moc. Nestojí mi to za to.
Ovšem proti gustu, žádnej dišputát. Exclamation

Pokud má protihráč jen brýle, tak jen doufám, že ho netrefím do hlavy, ale na druhou stranu, si musí být vědom těchto rizik, když si to vybral.

Máme v týmu kluka (15 let) a kdyby měl jen brýle tak s náma hrát nebude. Naštěstí má dost rozumu a má celoobličejovou masku.

Toť asi vše ode mne k tomuto tématu.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3bola napsal:
Kdybych se nebál o oči a xicht tak taky hraju v nějakejch brejlích,ale za to mi to nestojí,bejt pak mrzákem.Inu PŘI PB JEDINĚ MASKU.Bojim bojim....

Já hraju než v brejlích z masky a ono to zase tolik nebolí. Mám za sebou zásah do nosu, brady a ucha, už čekám jenom na zuby Laughing
Ale tak člověk se holt musí mít na pozoru a tu škebly tam nestrkat jak debil no Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:

Já hraju než v brejlích z masky a ono to zase tolik nebolí. Mám za sebou zásah do nosu, brady a ucha, už čekám jenom na zuby Laughing
Ale tak člověk se holt musí mít na pozoru a tu škebly tam nestrkat jak debil no Laughing


nojo..ale člověk občas tu škebuli vystrčí..auuu...už mnohokrát bych měl místo zubů kuličky,kdybych neměl tu škrabošku Laughing
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pokud krijou bríle oči dostatečně tak jsem taky pro ně zasah do ksichtu tolik nebolý i ten nos se dá přežít. navíc do do hry přidává další rozměr člověk není tak odvažnej a když vystrčí hlavu kam nemá tak to pozná je to věčí adrenalin klidně ať mají supr malí bríle pokud jsou přichicený pevně na ksichtě a chraní oko maximalně ono přijít o oko je zasraně skurvená věc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:

Já hraju než v brejlích z masky a ono to zase tolik nebolí. Mám za sebou zásah do nosu, brady a ucha, už čekám jenom na zuby Laughing
Ale tak člověk se holt musí mít na pozoru a tu škebly tam nestrkat jak debil no Laughing


Zuby sou taky v pohodě. Z 10-15m sem jí koupil a nic. Very Happy Prostě z lidí mluví často jen počáteční strach, co to asi udělá... Ale neudělá to nic. Smile Masku bych si nevzal ani na speed.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Z 10-15m sem jí koupil a nic. Very Happy Prostě z lidí mluví často jen počáteční strach, co to asi udělá... Ale neudělá to nic. Smile Masku bych si nevzal ani na speed.


No ono z 10-15 metrů to už je vcelku bezpečná vzdálenost jenže v budovách se střílí na mnohem menší a o tom to je rozdíl dopadové energie je obrovskej
Jo a jeden malej detail je vidět že o spedballu nemáš ani páru protože jinak by jsi věděl že bez masky by tě hrát nenechali - HRDINO:wink:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Do budov to není, tam si to může vzít opravdu jen masochista se sklonky k sebetrýznění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

habakuk napsal:
Do budov to není, tam si to může vzít opravdu jen masochista se sklonky k sebetrýznění.

No přeci si nebudu před barákem nandavat masku místo brejlí Shocked
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zhruba z 10m mám ještě dnes po týdnu na stehnu 10cm modřinu uprostřed s klasickým krvavým jelitem (a to normálně na modřiny netrpím).
Ovšem pokud je tu takový "drsoň", že masku nepotřebuje, protože ono to "nic nedělá" pak mi nezbývá než poradit takovým "borcům" nebo spíše jejich kamarádům, aby si nezapoměli uložit číslo na rychlou záchrannou službu... Rolling Eyes
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Zhruba z 10m mám ještě dnes po týdnu na stehnu 10cm modřinu uprostřed s klasickým krvavým jelitem (a to normálně na modřiny netrpím).
Ovšem pokud je tu takový "drsoň", že masku nepotřebuje, protože ono to "nic nedělá" pak mi nezbývá než poradit takovým "borcům" nebo spíše jejich kamarádům, aby si nezapoměli uložit číslo na rychlou záchrannou službu... Rolling Eyes

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
habakuk napsal:
Do budov to není, tam si to může vzít opravdu jen masochista se sklonky k sebetrýznění.

No přeci si nebudu před barákem nandavat masku místo brejlí Shocked

Myslel jsem ty mlaďasoi bréle, klasika brýle od masky taky používám do budov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

habakuk napsal:
Myslel jsem ty mlaďasoi bréle, klasika brýle od masky taky používám do budov.

Jo tak to jsme si nerozuměli Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

habakuk napsal:

Myslel jsem ty mlaďasoi bréle, klasika brýle od masky taky používám do budov.


No ale ja sem řek že na to mám pořád ty starý z masky... Mám ty ESS na to samý jako ty... Na akce typu Copak je to za vojáčka?... atp.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
habakuk napsal:

Myslel jsem ty mlaďasoi bréle, klasika brýle od masky taky používám do budov.


No ale ja sem řek že na to mám pořád ty starý z masky... Mám ty ESS na to samý jako ty... Na akce typu Copak je to za vojáčka?... atp.


Taky nic neříkám na vyvedení si je beru a nejsu sám kdo je pužívá a na určitý typ akcí jsou perfektní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bryle z masky nebo cela maska samo origo lexanova na paint, to je celkem burt. Ochrana zraku je hlavnim ucelem masky. Kdyz nekomu nevadi roztrzena tlama a kejvajici se zuby, at klidne udela z masky brejle.
Ale kupovat si nejaky as nebo balisticky brejle co vypadaj jak na kolo a hrat v nich muze jen debil. Ze vydrzej zasah o tom nepochybuju ale nejsou dokonale uzavreny a vsichni vime jak dokaze strepinka z kulicky porezat kuzi. Natoz pak oko.
Nebo pobezi, zakopne a brejle jsou dole. Pak zvedne hlavu a je bez oka.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a mladas, maji ty tvoje brejle taky polohovatelnou delku nozicek? Protoze jestli jo, tak za to zkus trhnout a uvidis jak snadno se nozicka utrhne. Pak si predstav, co se stane az te do te nozicky, ktera drzi ty brejle na tvym ksichtu, kterou drzi ta gumicka asi tak stane az te do ni nekdo z boku streli.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já hraju jenon v masce Idea . Dokážu si představit i hry, kde bych použil jen brejle z masky. Ovšem, některé názory, co zde čtu jsou docela "hrdinské". Docela nerad bych řešil vystřelené oko na akci, či nějaké dohadování typu - je léto a ty používáš zimní kule a v baráku si kámošovi vystřelil zuby. A to nemluvim o kuličkách, co mají plastovou skořápku a v ní prášek. Je to jen příklad a jsem přesvědčen, že dost lidí si to po slušné ráně do tlamy rozmyslí Laughing
Pak tu máme další možnost, jak reportér Novy líčí, že chlapec kterému je šestnáct let přišel při paintu o oko a podobně. Mám pocit, že tohle nikomu z naší komunity neprospěje.
Je to můj názor na dané téma Wink
A proto řikám, jak je někomu méně, než 18 let, tak bych ho do hry, kterou pořádám bez masky nepustil Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a o tom tohle téma vlastně je.Je to všechno na pořadatelích,když už to neni jako povinnost.Když to zanedbaj,nebo na to kašlou a pak se něco stane..jojo,to bude trošku pozdě.áááno.
každopádně anketa tomu nasvědčuje. Marklar
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle debata je zbytečná, skoro bych řekl, že až hloupá. Hraní pouze v brýlích je skoro zbytečná machrovina.

Udělání nového zubu stojí kolem 1000kč. Vím to z praxe, o zub jsem přišel na kolečkových bruslích a pokud se na akcích nekontroluje ani úsťovka, tak to ten zub může ucinknout razdva.

Ale proti vkusu každýho nic. Ve výsledku je to stejně na organizátorech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate