Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

response - zkusenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Chlapi, response je na baterie nebo ne? A musíš taky přepínat mody, nebo to záleží čistě na délce zmáčknutí spouště? Danke seher Smile


Něco jinýho je Response spoušť a E-Grip s Response modem.

Response spoušť funguje na způsobu:
Jak moc zmáčkeš spoušť tak podle toho to střílí. Když zmáčkeš málo, tak tam je za spouští takovej cvoček, do kterýho ti jde při výstřelu plyn, ten se ti tim plynem vysune a vrátí ti prst se spouští nazpět a okamžitě se cvoček uvolní, aby si moch tou silou kterou na tu spoušť působíš pořád stejně zmáčknout ve zlomku sekundy spoušť znova. A to se pořád opakuje dokud nepřestaneš na spoušť vytvářet tlak.
Když zmáškneš větší silou, tak ten cvoček přemáčkneš a vystřelíš jen jedou.

Zkušenosti s tim na delší dobu nemám. Jen sem si to zkoušel a musí tam bejt strašněj problém s tou citlivostí spouště, protože vzduch má malej tlak (nebo záleží vlastně na regulátoru Rolling Eyes ) a CO2 má nestálej tlak a mění se v závislosti na počasí. Sad

E-Grip Response mod:
Stisk spouště = výstřel, povolení spouště = výstřel (při jednom stisknutí spouště vystřelíš 2x.)
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paja



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 704

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám respons skoro rok. už jsem ho i vyhodil ale nedalo mi to znovu nasadil a teď už bych ho asi nesundal. chce to se opravdu naučit namáčknout poušť. při střelbě dávkou mi taky zamrzalo CO ale přišel jsem na to že pouze když jsem měl naplno otevřen ventyl na hadici k flašce asi se při plném otevření paradoxně zmenší otvor průtoku a v tom místě ventyl zamrzne. další věc byla že se mi sám rázy při střelbě škrtící šroubek povoloval a tak mi přestával fungovat a jelikož střílím na levou stranu tak jsem si ho zároveň sám nechtěně zatáčel a vytáčel o oblečení (při nošení na nosném řemenu). když se zadaří jsem schopen vypálit i patnáct kulí na jedno namáčknutí ale to už opravdu musím namáčknout s citem což při přestřelce je docela nereálné, jedině tak někoho vyhnat z křoví Smile . jo a ještě někdo někde psal že respons žere CO, no to se mi vůbec nezdá, je to uzavřený systém, nikde žádný odfuk, takže jestli těsní okroužek na pístku a ostatní přívodní hadičky tak není žádná ztráta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate