Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Paradox Electro

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Death



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Podbořany

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 11:34 am    Předmět: Paradox Electro Odpovědět s citátem

Zdar chlapi sháním nějakou levnou bouchačku pro synátora. Brouzdal jsem po netu a našel jsem tuhle pistol Paradox Electro. Už jste jí někdo viděl? Vypadá na chlup stejně jako Icon nebo Spyder. Navíc se mi líbí boční podávání koulí lepší míření než u Spyderu. A za ty prachy. Co vy na to? Dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten obrázek tam ale nejspíš vůbec neodpovídá té zbrani, je to nejspíš obrázek té dražší verze, podívej se sem http://www.pbreview.com/products/reviews/1542/

Jinak si myslím že kupovat tak levnou zbraň s e-gripem není moc dobrý nápad, ten e-grip bude nejspíš první co na tom odejde, navíc jsem měl spydera se stejným bočním podáváním kuliček a když jsem střílel větší kadencí tak to nestačilo podávat kuličky a závěr je pak sekal, takže pochybuji že ty dávky nebo full auto na tom budou k něčemu použitelný.

Pokud chceš něco levnýho co třeba JT TACTICAL 05 za 3000kč, sice s ním nemám osobní zkušenosti ale nevypadá špatně... http://www.pbreview.com/products/reviews/3850/#
podívej se hlavně na fotky těch modifikací...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 5:34 pm    Předmět: JT Tactical Odpovědět s citátem

JT Tactical se podle vseho docela sere. Vic lidi ruzne na forech psalo, ze jim mekne pruzina a prestava to strilet + dalsi mechanicke zavady. Taky sem o nem uvazoval. Ja bych radsi koupil nejakeho Spydera, treba i na inzerat. Taky shanim neco pro babovku a ted sem koukal, ze za cca 5000 se da koupit set SPydera i s bombou, zasobnikem a Thermal maskou na Paintballshop.cz Myslim, ze vselijaky ty mrdky za 2000 te budou akorat srat. Vzdycky kdyz du do kramu (a nechodim moc casto), tak tam nekdo pride s nejakou takovou zbrani, ze se mu neco vysralo a prodavaci vzdycky rikaj, nojono, to je jasny co to je, to tady mame furt Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Death



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Podbořany

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele chlapi a co Icon Electronic. To se mi zdá docela v poho kluk měl Spydera E 99 a byl spokojenej. Tohle je prej kopie E 99 tak nevím. Jo a mam dotaz stíhá podávat klasickej zásobák koule aspoň na ty dávky po třech. Je mi jasný že full ani náhodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toho icona sem mel a moc bých ho nedoporucoval nevim pros ale strasne se me ta rukojet sekala.....proste sem si nastavil spoust az u spínace a kdýž sem zacal mačkat tak to 3 výstrelilo a najednou bolt prestal stíhat a musels prestat mackat....bral bých E 99 tu má kamoš a u té se to nestalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Death napsal:
Hele chlapi a co Icon Electronic. To se mi zdá docela v poho kluk měl Spydera E 99 a byl spokojenej. Tohle je prej kopie E 99 tak nevím. Jo a mam dotaz stíhá podávat klasickej zásobák koule aspoň na ty dávky po třech. Je mi jasný že full ani náhodou.


mám e99....a max spokojenost.....ful nedávám,páč mám zkrácený kolínko a maličkej zásobník,ale s normálním kolínkem a normálním zásobníkem když si nastavíš 10ran sec,tak to stačí padat Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate