Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Letní vyvedení 09
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

peri napsal:
Myslím,že MG si pozvou týmy dle svého uvážení...

Pravdu ctíš...
Hadate se tu jak malí kluci o to kdo má větší plastový tančík tahle dizkuze nebyla zavedená aby jste se tu hadaly.myslim že peří to vystich přesně. I kdyby pršely sledi a samovznítil se starosta varšavy tak o pozvaných týmech rozhodne náše "papaláš gupen"(český překlad: Vedení klubu) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing to je moc hezký jak se tu kydá jeden na druhýho
ale srát na to kdyby náhodou jsme se vešli do užšího výběru tak určitě se rádi zúčastníme zvlášť v české Kanadě - hezčí místo na pimbál a tůru jsem zatím neviděl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, že se vám do toho pletu, ale já náhodou z Nové Bystřice sem Smile
Kdyby jste chtěli poradit, tak dejte vědět...

(jen poznámka, místní oddělení PS je stále činné, tak bych se k hranici moc nepřibližoval)
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvan napsal:
Sorry, že se vám do toho pletu, ale já náhodou z Nové Bystřice sem Smile
Kdyby jste chtěli poradit, tak dejte vědět...

(jen poznámka, místní oddělení PS je stále činné, tak bych se k hranici moc nepřibližoval)


Díky za nabídku, uričitě bychom ji využili. Vzhledem k tomu že spolužák je z tohoto kraje a slouží u policie myslim že nebude problém se s patřičnými organy domluvit, nicméně jsou tam opravdu činní Laughing před lety nás někdo udal jako nebezpečnou skupinku v maskáčích a chudáci nás tam po lesích naháněli v mínus 20 a my vesele seděli u ohně. Když sem řikali že se chystáme spát venku ve spacáku a že sme tu na čunsdru tak jim chudákům spadla čelist Laughing dodneška na to s usměvem vzpomínám jak nám to nechtěli věřit Laughing jo hodl je to kraj zvyklej z minulých dob udávat Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
je to kraj zvyklej z minulých dob udávat Cool


Ani nevíš, jak moc. Příbuzný na tom oddělení PS sloužil. Práskačů máme habaděj...
Každopádně od té hranice se radši držte dál. Na naší straně není zas takový problém, ale Rakušáci jsou celý žhaví.
Taky radši nechoďte na to bývalé postavení PVOS u Hůrek, je to soukromý pozemek a je tam i nějaký vysílač. U Kláštera je muzeum pohraničního opevnění (u Slavonic také), tam se (nejen) v létě motá spousta lidí, takže tam bych taky nemířil (o Landštejnský přehradě ani nemluvím, je to zdroj pitné vody)...
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim! Kdybyste jste se rozhodli přeci jenom pro Ralsko, tak vám posílám pár užitečných odkazů. Myslim, že by se mohli hodit. Třeba jste na ně ještě nenarazili, ikdyž myslim, že Ralsko má hodně lidí už naběhaný a ví zhruba co a jak. Poslední dva odkazy berte spíš jen jako takovej boční zdroj informací.

- průvodce: http://www.obecralsko.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.aspx?id_org=13922&id_dokumenty=16092
- zajímavosti: http://www.podzemi-cma.cz/prostory/ralsko/index.htm
- dokument: http://www.avc-cvut.cz/avc.php?id=2718
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhladom na to ze vidim kolko ludi sa na tuto, z minuleho roka uspesnu akciu hlasi a aky je limit tak mam smutok v ociach. Zvlast ked tuto akciu beriem trochu aj ako preverovaciu pre nejake nove teami, ktore by sa chceli podobne ako my minuli rok nechat preverit.
No a preto ak nebudeme pozvany, tak to dokazeme pochopit... ale ak sa najde aspon par miest ktore by sme mohli "spritomnit", tak budeme urcite radi. V teame budu podarovane za odmenu tym co sa budu najviac snazit.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže letní vyvedení tento rok proběhne opět v Ralsku a volně naváže na první akci zde.

Koncem první akce se podařilo obsadit letiště a vytlačit nepřítele z tohoto strategického bodu. Bohužel nedošlo k získání cenných kodovacích radiodokumentů, jenž byly uloženy ve vojenské přepravní bedně, kterou nepřítel tvrdě bránil a podařilo se mu ji evakuovat z bojové linie. Letiště je nyní pod kontrolou našich vojsk, ovšem neni zcela bezpečné. Některé letouny jsou napadány protiletadlovými střelami při přistávacím manevru. Tyto diverzní akce jsou prováděny z okolí letiště, kde se podle posledních informací formují zbylé jednotky nepřátel k partyzánskému způsobu boje. Nepřítel tak působí poměrně velké materiální ztráty a komplikuje logistické zabezpeční našemu vojsku. Bylo zachyceno vysílání radiostanice, která zřejmě koordinuje partyzánské akce protivníka a zajištuje jejich spojení s velením nepřátelské armády, nepřátelským radarem a koordinuje logistiku nepřátel. Vzhledem k tomu že se nepřátelská radiostanice nachází za linii partyzánkých operací,lze předpokládat že se nachází v zabezpečeném týlu nepřítele. Naši zpravodajci bohužel nedokáží rozluštit šifrovací klíč této stanice, proto bude primárním ukolem tuto stanici odhalit, získat kódy, vysílací přístroj a dopravit zpět na letiště k předání zpravodajské službě. To vše s co největším utajení, aby protivník netušil náš záměr. Vzhledem k nebezpečí z okolí letiště nebude akce podpořena ze vzduchu. Po rozkódování, budeme moci odhalit partyzánské oddíly nepřítele v blizkosti letiště a posílit tak bezpečnost přísunu další jednotek pro plné zabezpeční okolí letiště.

sraz bude na přistávací ploše, čas bude upřesněn.

Kodové označení akce - Enigma

tolik zatím informací k ukolu jednotek.... Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je paráda Wink Už se těšime na další podrobnosti k akci.
Chudák Irena Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Herdek i když jsme v poslední bitvě hrdině padli, tak nám tu bednu nevyfoukli? Very Happy Vyvedení 08 bylo opravdu skvělé i bez Ireny Smile
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne márty bednu se bohužel napodařilo najít, ikdyž měli ten správnej barák i to správný podlaží do konce časovýho limitu se prostě nenašla Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to bude super. Minulý ročník byl naprosto skvělý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měly bychom dát do kupy počet zájemců z DG kteří mají zájem o vyvedení. Jelikož max počet je 50 tak nemohou jet všichni a taky je to hlavně na rozhodnutí MG kdo pojede.
Chtěl bych tedy dát dohromady počty zájemců z DG. Pište prosím své připomínky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

METUD napsal:
Měly bychom dát ...


A nebude to lepší řešit na privátním fóru DG Wink .

Jinak jak je víše psáno jen jen na MG koho pozvou jestli určitý počet hráčů z DG nebo jen některý týmy .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hošové z DG dejte mi vědět kdo z tohoto uskukpení má zajem jet. Samo že co nejdřív Cool Marty či Zeman by se toho mohli chopit jako schopni dustojnici Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem psal vašemu politrukovi Vencovi ohledně LV09.
Čekáme na odpověď.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdárek pánové když bude ještě nějaký místo tak čtyři místa pro žoldáky dík venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže hošové, Letní vyvedení 09 je v plném proudu příprav, termín je pevně stanoven na 17 - 19.7. a proto uveřejňuji seznam pozvaných týmů. Od následujících prosím potvrzení na mejl vaclav.simon(a)militarygame.cz zda se zúčastní, a v jakém počtu. Registraci uzavíráme 20.6. tak na to šlápněte Very Happy pravidla se od loňského LV mění jenom málo, pošlu v odpovědi na registraci. Akce oproti loňsku relativně přitvrdí v náročnosti jak na fyzičku tak na psychičku, tudíž nebude od věci potrénovat pěší přesuny v plné polní a orientaci v terénu jak ve dne tak i v noci. Průběžně Vás budu informovat, nicméně berte na vědomí že celá akce bude zahalená rouchem tajemna a vyvedenci nebudou do poslední chvíle vědět co se chystá a do čeho jdou, takže se připravte pro jistotu na vše. Proti vyvedencům nastoupí napřítel o neznámé síle který je již stanoven na celou dobu akce.

A teď konečně seznam zvaných týmů:

týmové uskupení ĎÁBELSKÁ GARDA
MPB Náchod
SPAS
Paintball Aš
SAS Lhenice
Forest
Čertovo kopyto


Ještě berte prosím v potaz že akce je omezena maximálně na 50 člověků, takže postavit do boje opravdu jenom elitu, nejlepší z nejlepších pane, atd... Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže se žoldákama z náchoda nepočítáš ok
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
takže se žoldákama z náchoda nepočítáš ok


Venco promiň, ale tohle jsme probrali už loni.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 3:16 pm    Předmět: registrace Odpovědět s citátem

Dávám dohromady počty na letošní vyvedení a přepošlu ti to na mail Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prodlužuji ukončení registrace do 30.6. Na pozdější pokusy o registraci nebude brán zřetel Very Happy info o registraci výše...
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 2:32 pm    Předmět: registrace Odpovědět s citátem

Dneska budu vědět konečné počty lidí co jedou na LV takže ti to pak přepošlu Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
Prodlužuji ukončení registrace do 30.6. Na pozdější pokusy o registraci nebude brán zřetel Very Happy info o registraci výše...


Jéé Sypho máš pěknej obrázek, ten je mně nějakej povědomej Laughing
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
sypho napsal:
Prodlužuji ukončení registrace do 30.6. Na pozdější pokusy o registraci nebude brán zřetel Very Happy info o registraci výše...


Jéé Sypho máš pěknej obrázek, ten je mně nějakej povědomej Laughing


Bucheché Twisted Evil
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 1:37 pm    Předmět: registrace Odpovědět s citátem

Sypho dorazil ti od nás ten email? Stále jsem neobdržel žádné podrobné info k Letnímu vyvedení.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 2:15 pm    Předmět: Re: registrace Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Sypho dorazil ti od nás ten email? Stále jsem neobdržel žádné podrobné info k Letnímu vyvedení.


Salfiku, propozice, info a první befehly pošlu hromadně 30týho, jinak mi pořád ještě chybí konečná registrace a počty od Ašáků a DG tak na to šlápněte chlapi, potřebuju to mít do 30týho.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 5:22 pm    Předmět: Re: registrace Odpovědět s citátem

sypho napsal:
Salfiku, propozice, info a první befehly pošlu hromadně 30týho

Dobrá dobrá, kdyžtak to pošli na náš týmovej email spas@mujmail.cz jestli to nevadí.
Já mám pak dovolenou. Tak ať chlapi můžou zatim studovat. Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 8:42 am    Předmět: Re: registrace Odpovědět s citátem

sypho napsal:
... DG tak na to šlápněte chlapi, potřebuju to mít do 30týho.


30.6. nejpozději - dodáme komplet počty i se seznamem jmen.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

for Sypho:
Dnes jsem ti posilal na mail registračku za Forest, počty jsou závazný, kdyby někdo od nás vypadnul, seženem náhradníka...
Doufám že nebude pršet, aby jsme nemuseli tahat sebou rafty...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate