Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Stavba hřiště

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:14 pm    Předmět: Stavba hřiště Odpovědět s citátem

mel bych takovej dotaz, jak upevnujete ochranne site kolem nafukovaciho hriste? chapu jak se to udela kdyz to hriste je na stejnym miste ale nafukovaci, se kterym se cestuje nevim jak obehnat siti:(

Naposledy upravil Jaryn. dne po duben 27, 2009 5:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty seš jaryn viď? Twisted Evil
poptej se na speedu nebo zapoj fantazii tady to asi nikdo nikdy nedělal Smile my je nepotřebujem Smile a když, tak ji natáhnem mezi stromy Cool
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stromy, lanko, pastovy rychloupinaky...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nojo dyk ja sem na military foru:D tak sry:D jinak mi je jasny ze mezi stromy lanko, jenze kdyz nejsou:D tj jedno nemate nekdo url na nejaky forum speedu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na speedu o je tak ze tam mas nosny skladaci sloupy a ty to drzi + sami jsou zatizeny pac i pri sebemensim vetricku ta plachta ma silenej tah.....

A nebo se delaji veze z leseni.....

VIZ:

http://www.paintball-plzen.cz/images/gallery/fotky_hriste/nafukovacky/nafukovacky.jpg

http://www.paintball-plzen.cz/mobilni-paintballove-nafukovaci-hriste.html#
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 5:43 pm    Předmět: schvaleni hriste Odpovědět s citátem

Tak jsem nakonec ziskal zajem u jednoho majitele kempu, nejradeji by umistil moje paintballovy hriste do mensiho lesiku, z jedny strany je kemp, z druhy chatky. Tudiz pocitam s castecnym oplocenim.. Majitel me tam chce, s hajnym jsem mluvil a taky v pohode. Tedka to preklada na mesto a tam snad taky v poho. Problem mozna jen u mestaku, ptz rikali ze to musi splnovat ruzny podminky to hriste atd. Nevim co si pod tim predstavit, papir na pujcovani paintballu mam a tak kdyby mi nekdo mohl poskytnout nejakou radu na co se pripravit byl bych vdecnej..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cllater



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, po přečtení pár článku v tomto fóru jsem málem přestal mít chuť začít painball stavět. Ale presto si myslím, že ještě není painball hřišť tolik, aby se to nevyplatilo.
Bohužel jsem, jen úplný začátečník a hraji jen na oficiálním hřišti s kolegy, kde si myslím, že to je pekelně předražený a zbytečně moc rejžujou na chudácích, co jich to baví.
Pokud by byl někdo tak ochotny a poradil by jaké zbraně, kuličky a vybaveni je tak nejlepší kupovat a proč, aby vydržely nápor používaní v zavodním painball hřišti. A aby byli v nějaké cenové přijatelné hranici. A jak dlouho potom platí při takovém používání záruční doba? Vim ze to je military ale presto vidim ze je tedy dost odborniku i v tomto.
Mám zájem vybudovat nové uměle hřiště někde na poli nebo louce. Tak bych také děkoval za nápady, které by se vám na takovém hřišti líbili, abyste si tam mohli přijít zahrát Smile případně si s vámi domlouvat nějaké akce abychom si všichni spokojeně zastříleli, protože jsem tu našel někde článek, že už někoho nebaví pořád hrát na těch stejných hřištích.
Ještě teda nevím, jak to dořeším s odpovědnou osobou, ale to se snad někdo najde. Taky jsem zvědav jak to dopadne stim Německem aby to nepřešlo ještě jsem a nestavěl to zbytečně. Případně jestli máte ještě nějakou radu? Moc díky všem, kteří se budou podílet na vývoji snad moderního hřiště
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cllater napsal:
Pokud by byl někdo tak ochotny a poradil by jaké zbraně, kuličky a vybaveni je tak nejlepší kupovat a proč, aby vydržely nápor používaní v zavodním painball hřišti. A aby byli v nějaké cenové přijatelné hranici. A jak dlouho potom platí při takovém používání záruční doba?


Zaruka od PBS je pro komerecni pouzivani 6 mesicu
Nejak jsem z toho tveho popisu nepochopil co chces budovat ... woodballove hriste nebo speedove ?? Pokud by jsi mel v planu jet speed tak by byla asi investice do nizkotlakych zbranich na miste ... pokud jde ale o klasicke komerecni hriste tak jsou jasny favoriti Spyder Xtra nebo TPN, treba 98 ACS
Ono z tveho pohledu to vypada ze je to vsude predrazene, ale nejsem si jist ze vis o vsem co to obnasi ... Napriklad licence pro pujcovani PNB zbrani je ta sama jako kdyby jsi prodaval "opravdove" strelne zbrane. A ziskat a udrzovat tento certifikat neni zadarmo. Uklid a udrzovani hriste taky zabere spoustu casu a sil. A o tom ze nekdo neco obcas rozbije a neprizna to snad v cechach vubec nemusim mluvit ... Do toho mas povinne pojisteni ( i kdyz ti lidi podepisou vstup na vlastni triko ) . 9 z 10 ti firem chce napsat paragon jinak ti neprijdou, takze si budes platit ucetni ... je toho spousta ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cllater



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc za rady. Jinak s tím certifikátem, nestačí, když mám nějakého známého myslivce a on by mi dělal odpovědnou osobu a na něho bych měl ten certifikat? Za co taková osoba odpovídá když se něco stane nebo je to jen formální záležitost že musím mít certifikát? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

každopádně bys ho měl mít ty , jelikož když se stane nějakej průser tak to ten tvůj kamarád myslivec odnese na plný čáře a zabavjej mu papíry. Já se v podnikání moc nevyznám ale myslím si, že by to pak muselo být kompletně všechno napsaný na něj, včetně živnosťáku... Ono to opravdu není tak jednoduchý jak to vypadá , tak bacha...
_________________
Modrej nebo červenej, kterej bude tak akorát.... Červenej protože je hezčí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cllater



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc mě nenapadá ale proc by někomu brali papiry když budu pojisteny a ti lidi me podepisi papir o pouceni a vse pujde podle zakonu. Potom prece nemuzou ten papir tomu myslivci vzit nebo v tom je ještě nejaka sryta věc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 5:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no, bude delat tzv. garanta, odpovedna osoba bude ten na koho je to napsany.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde by mohlo být pár odpovědí na tvoje otázky:

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=200

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=421
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je tu nekdo kdo ma pronajaty hriste?
po me chce mesto vzor smlouvy, jenze ja nevim co tam ohledne paintballu ma bejt. diky za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dej mi mail nebo neco
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
basandy



Založen: 19. 05. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...take mohu nabidnout vzor smlouvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky, mesto si vytvorilo vlastni, nevim co to puvodne chteli kdyz maj vlastni pravniky;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate