Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TPN Bravo One Tactical
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na 50m 40 cm s flatlinou to bych docela chtel videt Smile.

nevidim duvod proc menit bravo za a5, je to vicemene totozny system, strilet to bude zhruba stejne.

Jo psal. Obecne lze rict, ze dvouprumerove hlavne, tedy i all american, by mely byt presnejsi, pisu ely byt, protoze treba takova karbonova deathstix me v presnosti nijak nenadchla a to jsme tam vyzkouseli haldu kuli. Samozrejme existuji i kvalitni jednoprumerove hlavne, zminovany palmer brass barrel patri treba mezi ne.

Kazdopadne by ses mel nejdriv zamyslet nad tim, jestli je vubec mozne, aby vysokotlaka zbran za 3 litry byla nejak extra presna i se spickovou hlavni bez dalsich uprav, nebo jestli by nebylo rozumnejsi koupit spickovou nizkotlakou zbran, ktera bude i se zakladni hlavni strilet lip.... A tou spickovu zbrani nemusi byt nutne splasena trubka za 35000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A podle tebe je teda nej.Nebo spíš jaký máš nejlepší zkušenosti.(s jakou hlavní)
_________________
Hlavně v klidu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A za nízkö tlakou zbraň se počítá například?
Jaký jsou + a - ?
Nevím jsem začátečník a všude napsaný to taky neni,tak se ptám kde se dá.
_________________
Hlavně v klidu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Procitam to tady, tak hodim priklad meho kveru. Mam na bravu AA 16" , zastrilenou na cca 30 - 35 m s fps do 300 a parada. Samozrejme ze zalezi na kulich, ale s touhle hlavni jsem velmi spokojen.

Podle me s flatkou pridas dostrel docela o dost, ale s presnosti to nebude nic moc. Samozrejme je to jen muj nazor a rad si prectu recenzi, nebo se kouknu na video, co me presvedco o opaku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Carloss napsal:
A za nízkö tlakou zbraň se počítá například?
Jaký jsou + a - ?
Nevím jsem začátečník a všude napsaný to taky neni,tak se ptám kde se dá.


no ja myslim, ze kdybys prosel zdejsi forum, tak na svoje otazky najdes kvantum odpovedi, protoze vsechno se tu uz probiralo nejmin 2x Smile

nizkotlaky zbrane jsou brany s operacnim tlakem pod 200psi, stredotlak cca 400psi a vysokotlaky pracujou na cca 700-850 psi. vyhodou nizkotlaku je mensi spotreba pohonneho media, vetsi presnost a mensi hlucnost, nevyhodou je, az na vyjimky, nutnost pouziti vzduchu a nachylnost elektroniky na prach a vlhkost. Povetsinou se taky dela nizkotlak jako sportovni zbran, i kdyz i par military kousku se da najit, sp-1, sp-8, BT TM 7. A uz se na nic neptej a procti si zdejsi forum Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 7:32 pm    Předmět: Bravo one alebo 98 act Odpovědět s citátem

Dobrý deň,
Mohli by ste mi poradiť pri víbere medzi Tippman Bravo One a 98 Custom PS ACT black ešte len začínam a neviem ktorá by bola lepšia, cenovo sú podobne, ale nechcel by som nejako moc dotoho vrážať, ale šetriť tiež nebudem, tak keby ste mi mohli spomedzi týchto dvoch zbraní poradiť bol by som vďačný
Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 7:57 pm    Předmět: Re: Bravo one alebo 98 act Odpovědět s citátem

Marek napsal:
Dobrý deň,
Mohli by ste mi poradiť ....


Už jsem to veskrze psal někdy dříve, ale opakování je matka moudrosti. Takže tady je výtah z předešlého.

Mechanismus je u obou obdobný (vychází z C98).
Přívod média je řešen totožně.
Oba mohou být vylepšeny o Cyclone Feed.
PSko obsahuje ACT(Anti Chope Technology - Proti sekací technologie - doslova), která mechanicky zabraňuje trhnutí kuličky - více detailů a zkušenosti by mohli podat uživatelé(nejsem vlastníkem).
Obě zbraně mají right-feed 7/8' kolínko.
Liší se dodávanou hlavní(ale závit, pokud se nepletu, mají totožný).
TPN má v maketě zásobníku nářadí.

Primární rozdíl je ve vzhledu - TPN je primárně určeno k imitaci M4/M16 jeho vzhled je konečný.
PS vychazí z postaršího C98, který byl určen pro low-endový trh a, i přestože na něj existují vzhledové kity, není jich mnoho.

Takže, jak už jsem řekl, pokud se rozhoduješ mezi těmito dvěmi ber v potaz - cenu, vzhled, ACT u PS.

Pokud chceš znát můj názor, ber PSko (určitě bych si obě před koupí osahal).
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viem že to sem nepatrí a vopred sa ospravedlnujem, ale chcem sa spítať ked som to tu už načal akú dlhú a akú značku hlavne by ste mi odporučil na PSko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marek napsal:
Viem že to sem nepatrí ...


Nesmysl, tohle je obecné téma o TPN, kdy PS má stejný závit hlavně a mechanismus, takže vešekeré rady jsou přenositelné.

Pokud se nespokojíš s původní, tak vlastně další výběr se odvíjí od finančních možností.
Levné SP(Smart Parts) hlavně do 1000,- Terminator, Progress (nebo nějak tak).
Dvou průměrové např. AA(All America) od SP do 1600,-.
Tříprůměrové, zpětně portované, s vývrtem od HH do ...nekonečna,-.

Jedná se jen o výběr z mnoha, většina hlavní je variace na stejné téma a tak rozhoduje spíše cena.

Zatím to funguje tak, že čím dražší, tím lepší (- ale pozor, člověk musí znát jak hlaveň funguje, aby mohl využít její plný potenciál).

EDIT: Co se délky týče... inu, tam kde je možnost si vybrat já osobně volím co nejkratší (11-12' převážně). Ono s délkou je to takové ošemetné, někomu se líbí oštěp (rozumněj 18'). Někdo se s tím v domě napíchne za každým druhým rohem. Někdo říká, že 16' je přesnější než 12'. Jak se říká: Na každém šprochu pravdy trochu. Nejdříve bych vybral typ (druh) hlavně a pak délku - jak říkám, podle mě, mezi 11-14'.
_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne so květen 30, 2009 9:01 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díki moc, ani nevieš ako si mi pomohol Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 5:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám na bravu 16 progresiv je pravda že o proti základní 11 se zlepšila přesnost,a je taky pravda že se mi párkrát ale fakt párkrát stalo že jsem se v baráku zachytnul o nějakej roh.
Nevim jestli to bude teda výhra ale chi si koupit Flatku + ciklon.
Ale dá se dobře hrát i s tou progresiv.
_________________
Hlavně v klidu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hledal jsem,ale nenašel jsem tu odpověď na otázku: jak promazat guna?
Funguje to stejně jako u spajdru,že nakápám olejík do závitu kam se dává flaška,a pak naprázdno pár ran vystřílet??,nebo se musí rozebrat zbraň?
Dík za odpověď!! Marklar
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3bola napsal:
"Jak promazat guna?"


Obě možnosti. Záleží na preferencích. Kdo se v tom rád hrabe, tak dělá rozborku a sborku s úsměvem na tváři a hadříkem v ruce. Kdo na to nemá čas/ náladu/ nervy kápne něco do ASA, našroubuje bombu a vystřelí.

Za čas by se zbraň stejně měla celá rozebrat a vyčistit (nebo poslat do servisu).
Ale zase příliš časté rozebírání unavuje spojovací materiál.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím,já např. promazávám hlavně před akcí,a to tím že nakapu pár kapek do přívodu co2 a pak ještě teď nevim jak se to jmenuje ale jak natahuješ zbraň.Tak tam taky pár kapek.Ale stejně ji po max. 4 hrách rozeberu vyčistím a promažu.Nic tím neskazíš.
_________________
Hlavně v klidu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych rád koupil hlaven na TPN Bravo One Tactical -delší než je standartní originál - to znamená delší než 11 palců. Viděl bych to tak na 14 palců? Závit by snad měl být stejný jako 98 Custom, je to pravda. Nemáte někdo nějakou volnou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 5:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám doma jen 16 progresiv a závit je stejnej jako do 98.A mám jí doma zbytečnou.Párkrát jsem s ní hrál a dolet a přesnost se o něco zlepšila ale né zas tak o moc.Dyžtak mi písni na mail.
_________________
Hlavně v klidu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ActiveWind



Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
Já bych rád koupil hlaven na TPN Bravo One Tactical -delší než je standartní originál - to znamená delší než 11 palců. Viděl bych to tak na 14 palců? Závit by snad měl být stejný jako 98 Custom, je to pravda. Nemáte někdo nějakou volnou?

ja si koupil hammerheadku s finem 2,5 pro Tippman 98. Celková délka je 12 palců což je pro TPN bravo one ideální. Přestnost hammerheadky je neskutečná a zároveň hlaveň v nejjmenším nepřekáží protože není nikterak dlouhá.
Takze vřele doporučuju. Nemá cenu kupovat zbytečně dlouhé SP AA nebo jiné hlavně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3bola



Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Black Dogs Teplice

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zas mam na bravíčku 14 progrresive.SP. používal sem jí na T98 a pak přehodil.Sice to ještě neni ono,ale přesnost se zlepšila..Ale moje šmatlavý pazoury stejně většinou prdlačku trefí Crying or Very sad
_________________
www.cernypsiteplice.webnode.cz
BLACK DOGS TEPLICE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem možnost testnout na svém bravu SP AA14 a celkem slušnej rozdíl,teď ale přemýšlim co si koupím protože AA neni zas moc military.Mam zálusk na něco od trinity i s předpažbím mam možnost toho že mi to sem doveze kámošova teta co bydlí v USA jen váhá.mezihttp://www.trinitypaintball.com/ProductDetails.asp?ProductCode=TR+559 a tímhle http://www.trinitypaintball.com/ProductDetails.asp?ProductCode=TR+669 jen nevím jak jsou na tom jejich hlavně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C4RY



Založen: 02. 02. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, měl bych dotaz

Po určitém čase mi bravo přestalo střílet tak jako předtím... zkrátil se dostřel i razance střely. Někde jsem vyčetl, že se pružina ve zbrani za nějakou dobu opotřebuje tak jsem ji vyměnil za novou, ale problém se tím vůbec nevyřešil.

Včera jsem dostal radu že by to mohly být špatné trysky...
Tak bych rád znal další názor případně jestli už to někdo řešil?
A jestli to je těma tryskama mohli by jste připojit odkaz na nějaké vhodné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hridelp



Založen: 02. 09. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec panove mam dotas us te nekdo skousel na Bravo namontovat response? rad bich vedel jestli to ma cenu skouset diky za vase poznadky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C4RY napsal:
Ahoj, měl bych dotaz

Po určitém čase mi bravo přestalo střílet tak jako předtím... zkrátil se dostřel i razance střely. Někde jsem vyčetl, že se pružina ve zbrani za nějakou dobu opotřebuje tak jsem ji vyměnil za novou, ale problém se tím vůbec nevyřešil.

Včera jsem dostal radu že by to mohly být špatné trysky...
Tak bych rád znal další názor případně jestli už to někdo řešil?
A jestli to je těma tryskama mohli by jste připojit odkaz na nějaké vhodné?
Taky se mi to stalo.Rozebrat,NAMAZAT,složit.Nepomůže-li,bude to závažnější a tam lze doporučit odeslání do servisu. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 10:04 pm    Předmět: Re: zdravim.. Odpovědět s citátem

kce napsal:
mam jeden dotaz, na bravo one. cituji meho kamarada:

<i>bacha na bravo one,ma plastovej uchyt na bombu a hrozi vylomeni!</i>

mate s tim nekdo zkusenost? nebo je to jen fama? pokud ano, da se to nejak osetrit? predem diky za odpovedi..
Tohle je fakt nesmysl,žádné vylomení nehrozí. "Úchyt na bombu" jak jsi to nazval,je na všech pantballových zbraních kovový.Samozřejmě Bravo one není žádná vyjímka.Taky se mi to zdá nesmyslné,natlakovat plast na 3000psi. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hridelp napsal:
zdarec panove mam dotas us te nekdo skousel na Bravo namontovat response? rad bich vedel jestli to ma cenu skouset diky za vase poznadky
Zdar podle všeho tam nejde,tedy pokud bys ho tam chctěl uložit jako do 98 ta na to má v rukojeti pouzdro.Přemýšlím nad tim taky,ale jedno je jasný bez uprav to nejde a neni jistý že to bude makat jak má,tedy že se to povede uložit tak aby to dobře běhalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hridelp



Založen: 02. 09. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak diky za odpoved asi mi nezbide nic jinyho nez rozebirat nakupovat upravovat zas nakupovat a pak pri neuspechu vihodit a koupit A5 ale skusim to a dam vedet ja tam ten responder naslapu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hridelp napsal:
tak diky za odpoved asi mi nezbide nic jinyho nez rozebirat nakupovat upravovat zas nakupovat a pak pri neuspechu vihodit a koupit A5 ale skusim to a dam vedet ja tam ten responder naslapu
Neboj nebudeš v tom asi sám už o tom uvažuji dlouho alspoň bude v zimě co dělat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi mam bravo hraju snim už přes rok takže v létě v zimě pořád a všechno v poho takže moc nechápu naco response a k čemu to tam je dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hridelp



Založen: 02. 09. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vedci kadence me bravo taky naprosto vihovuje a nerad bich menil takze nezbiva nez uprava a elektriku nechci ani omilem akorad dalsi choulostiva vec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hridelp napsal:
... a elektriku nechci ani omilem akorad dalsi choulostiva vec
No popravdě řečeno, on ten mechanický response trigger taky není jen tak. V první řadě je to větší spotřeba média. A pokud jedete CO2, tak to při více dávkách rádo zamrzá a nemusí být zrovna zima. A vyladit to, aby to optimálně střílelo je taky kumšt. Nemluvě o tom zvláštním kopání spoustě do prstu Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 1:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
hridelp napsal:
... a elektriku nechci ani omilem akorad dalsi choulostiva vec
No popravdě řečeno, on ten mechanický response trigger taky není jen tak. V první řadě je to větší spotřeba média. A pokud jedete CO2, tak to při více dávkách rádo zamrzá a nemusí být zrovna zima. A vyladit to, aby to optimálně střílelo je taky kumšt. Nemluvě o tom zvláštním kopání spoustě do prstu Wink
to je pravda ale když člověk chce z toho svého kvéru dostat maximum Very Happy nejde ani tak o tu plnou funkčnost ale o to že to do brava dostat jde.To ž e je pro to lepší vzduch je jesný ale nejdřiv je potřeba to tam usadit,zamrzání a jiné problémy jsou jasný .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate