Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

nakup zbrane v zahranici

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulomet



Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 8:25 pm    Předmět: nakup zbrane v zahranici Odpovědět s citátem

jake mate skusenosti s nakupem paintball setu v zahranici pripade nejaky odkaz na spyder xtra 09 diky pokud mozno v EU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

probirano zde http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=391
a zde http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=552&postdays=0&postorder=asc&start=0

par veci se od te doby zmenilo, jako kurzy a neco malo zakonu ale v globalu to je porad stejny. Ucet na ebayi+paypal nebo alespon kreditka s povolenou platbou po netu a nejaky internetovy obchod v USA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulomet



Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasny chapu chtel bych set ale ne koupit v usa a CR !!!!!!pokud mate nekdo odkaz treba na posky kram nebo co koliv jineho tak poslete dikas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulomet



Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

polsky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejak mi unika smysl takoveho nakupu, ceny jsou shodne jako u nas, ale musis pripocitat drazsi postovne a problem s pripadnou zarukou. jednoduse blbost Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulomet



Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

potreboval bych odkaz do usa kde se da koupit spyder xtra 09 komplet nejaky set ..znate nekdo???vse co jsem ja hledal tak maji napsano ze k nam nezasilaji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co vím já, tak málo která firma v US posílá takovéto věci do ČR, pokud se nejdená teda nejedná o firmu. Je to kvůli 11. září. Kámoš si chtěl objednat airsoftku a takle mu odpověděli. Ale stále nechápu proč si to nechceš koupit u nás Question Question Question vždyť je to nesmysl nechat si to poslat ze zahraničí,přídeš o zruku a bude tě to stát víc na poštovným jak to tu již zmiňoval ares.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouzij ebay nebo google. Kazdopadne si myslim, ze pri soucasnem kurzu nic moc neusetris
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znovu to samé... tentokráte ode mě.

Z USA(a taky třeba Kanady) ti nikdo - ani firma ani jednotlivec přes Ebay, žádný paintballový značkovač nezašle, add 1.

Add 2) cenově by jsi možná MOŽNÁ něco ušetřil, ale spíše se přikláním k stejné ceně ve výsledku.

Add 3) budeš mít jen mezinárodní záruku = 1 rok a zboží při reklamaci budeš muset poslat na svoje náklady k nim.

Co se týče nákupu v EU, tak je to také dost ošemetné. Když se podíváš na největší trhy - Německo a GB, tak tam zároveň mají i nejradikálnější zákony co se zbraní týče. Nevím jak ty, ale já francouzky umím jenom Dobrý den, Jak se máte, Děkuji. Španělsko, Itálie atd... nevím, že by tam kdy někdo nakupoval. Rusko... netuším(sice není EU... ale je to Rusko). Pokud ti jde o nákup z Polska, tak stačí prohledat fórum - je zde registrován jeden polský tým, tak se zeptej.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

musim malinko reagovat na odpoved NOXe
:z USA nakupuji docela casto.koupil jsem tam jiz nekolik zbrani /6kusu/
a to jak pres ebay tak primo pres eshop. ceny samozrejme uz nejsou tak atraktivni jako kdyz dolar stal 14kc.co se tyka Amiku jsou to divni lide . jedna cast je bezproblemova druha dela problemy ze neposle. Musim ale rict ze diky jejcih krizi si to uvedomuji a presouva se vetsi cast lidi k tomu ze posila do cech .
ale porad se da usetrit. ted jsem koupil novou BT TM7 s postovnym za 8000kc.
oproti CR kde se prodava cca za 12 tisic jsem usetril docela dost.
co se tyka zaruky tak ma pravdu to je bez debat. vesmes jsem mel koupene tippmany98 ci spyder victor . vse se da opravit na kolene pokud jsi to aspon jednou rozebral a vis kam co patri .rozhodne se vyplati koupit treba vzduchovou lahev ktera vyjde strasi s homologaci treba na 2000 s postovnym. zalezi na stesti.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano ano, asi jsem se nechal moc unést. Tak svůj výrok poupravím - co vím, tak značkovače nikdo neposílá - jak je vidět, nevím všechno.

Pokud se budeme bavit o dalším vybavení, tak tam také sdílím názor, že např. vzduch nebo doplňky půjdou pořídit i dnes levněji.

Všechno tohle, ale bude silně idividuální, podle toho jaké má kdo zkušenosti s nákupem. Chce se to nejdřív ptát(myšleno ptát se prodejců).
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nox v pohode jen jsem chtel upresnit tve tvrzeni,aby bylo vse na prave mire.
samozrejme jsem cetl a schanel po netu obchody ktere jsou asi tak nejvyhodnejsi.na ebay koukam skoro porad takze mam malinko prehled. bohuzel se najdou pitomci v usa kteri ani nevi kde je ceska republika. Confused
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Noxi uz si odpoved dostal, tak ja to jen zopakuji: neni problem z ebaye poslat znackovac (taky jsem si jich par nechal poslat). Pokud prodejce uvadi ze neposila a nema uvedeno vyslovne ze mezinarodne ne, tak je to pouze o tom se zeptat, jestli jsou ochotni to poslat. Nejedna se o nejaky konflikt s americkym nebo nasim zakonem, pouze se jim do toho nechce, protoze je to pro ne srani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ares: musim Te trosku poopravit, eBay.com zakazuje prodej zbrani, a to vcetne paintballovych, mimo uzemi US (only domestic shipping is allowed).
http://pages.ebay.com/help/policies/firearms-weapons-knives.html, resp. abych byl presny mimo uzemi kde sidli dana odnoz ebay s odkazem na moznou nelegalnost drzeni v nekterych cizich zemi. nicmene je fakt, ze toto neni striktne kontrolovano u AS/PB veci. Pak zalezi na prodejci, jestli
a/ o tomhle vubec vi
b/ je rozumny a predpoklada, ze v EU je taktez legalni vlastnit PB/AS hracky
c/ kasle na nejake guidlines

uz jsem se setkal s prodejci, kteri me odkazali na tento bod a smula, prestoze u jinych aukci nabizeli international shipping, par jich proste mimo US neposila z principu, ale je tam dost takovych co s tim nemaji problem.
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate