Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SEKCE PRO SNIPERY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedine ze by ses vyvale v necem jinem a zacalo by se ti podle toho rikat. Ale v cem me nenapada ve sracce?? Srackoval. No nevim nenapada me vcem by ses mel vyvalet, koneckonců to si musis zvolit sam, proti gustu žadny dišputat, necham to na tobe do ceho hupsnes. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Naposledy upravil Marf dne pá srpen 11, 2006 12:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Thomas
to asi nic nenaděláš, ale můžeš to zopakovat..... A buď v klidu, válel si se v jednom. Znám kluka co se na akci hóóódně moc společensky unavil a převrátil na sebe tu mobilní kadibudku TOI TOI. A měl to totálně všude a čerstvé od spousty lidí včetně chanek. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky dobry Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing asi bych se k nemu chvilku nehlasil. Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tato konverzace se docela zvrátila Laughing Laughing Laughing > bavite se o stejnych vecech jako v poslanecke snemovne, o hovnech Laughing (vtipek) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky nikdo se k němu nehlásil a nikdo ho do auta nebral....jel domů na vleku.... Wink To by musely pochopit i policajti!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Scar



Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ste v sekci pro snipery ... takze aby to nebylo uplne offtopic tak se to da povazovat i za maskovani Smile ... nekde sem cet za na rusky fronte se v tom valeli schvalne aby nezmrzli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord Hoven
Pohanský Pes


Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 45
Bydliště: Mnisek pod Brdy/Pariz/Bukurest

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to s John
Joooo, tak to musel zazit dobrou labuz prevratit na sebe TOI TOI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .... tak na tohle fakt nemam Cool ... Jo, pripomente mi, ze se nemam priblizovat k zadny TOI TOI budce, pac se svym stestim bych se prekotil taky Laughing Laughing ...

to Scar
Jako maskovani to neni nic moc, pac desne smrdis, to mi ver, vim o cem mluvim Laughing Laughing ... a jdou po tobe snad vsechny mouchy z okoli Shocked Confused ... nicmene to jsem jeste nevyzkousel Shocked ... Pritulny mouchy a jini roztomily broucci rozhodne nejsou zadnou vyhrou Laughing.. nicmene mohl by si nekomu zpusobit peknej sok, kdyby si na nej bafnul v tomhle maskovani Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2006 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Thomas
Tak Ti nevadí, že existuje někdo lepší v tomhle ohledu jak Ty? Laughing Laughing
Pak je u nás v teamu jeden, co vždy na akci trpí na kadící potřebu. Jednou vyrážel se skupinou dřív a my měli útočit. Lehce jsem změnil směr postupu a ejhle byl přistižen v nedbalkách s kalhoty na půl žerdi a hovnem u prdele... reagoval dobře! Oklepal se skočil po zbrani a jednoho i sejmul než ji dostal ..... ale nevyválel se v tom jak Ty! Laughing Laughing Laughing My byli indisponováni smíchem a nešlo moc bojovat..... Taky způsob boje! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2006 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to musel byt pohled Laughing Laughing Laughing !Plizite se lesem a najednou vidite koukat prdel z krovi, taky bych se asi smichy neudrzel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hold válka má mnoho tváří! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 3:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak hovnozrouti, nevim kdo zustal az do konce v ralsku ale skouseli jsme tedy s vypujcenou flatkou od foresta tu strelbu na cil. ujal sem se bejt popravci ruska svine a jako cil byl Staroch (dnes jiz s novou prezdivkou - Francouzský Malíř nebo Rumunský Traktorista) a druhý terč byl neohrabaný Vojtěch. Kulička na 30m letí skutečně rovně.

Staroch při výstřelu byl schopen kuličce uhnout asi v 50% výstřelů, Vojtěch je na to bohužel moc línej. Kuličce se tedy dá uhnout ale pokud výstřel nevidíte, na vzdálenost 30m je to prakticky bez šance. Ale letí to prostě pomaleji, to bez debat takže na pohyblivej cíl je nutná velká dávka zručnosti.

čus rumunskej bus. Jeste ke Starochovi, on se tise vyhybal byt jakkoli zdrojem zajmu kohokoli, aby nedostal zadnou prezdivku, ze dnes po cca roce, jich ma nejvic ze vsech. jo starousi, na kazdou svini se vari voda, a na tobe se vari hrnec s hovnama.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 11:53 pm    Předmět: to s John Odpovědět s citátem

Jeste neco pro sJohna.

diky brachu za tu sumku, potesila. tady ti posilam link na ten soviet army stuff. staci kliknout na store. kazdopadne veskere dotazy na ne muzes pouzit email kterej tam je. Proste si vyber vec, a otevre se okno s obrazkem a informacema i kontaktem, nemusis tedy kupovat pres ebay

http://stores.ebay.com/Soviet-Army-Stuff
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord Hoven
Pohanský Pes


Založen: 01. 08. 2005
Příspěvky: 45
Bydliště: Mnisek pod Brdy/Pariz/Bukurest

PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2006 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, docela to slo, kulicka leti pomaleji, ale zase je pravda, ze obcas uhne a pak te trefi... nicmene na tech 30 metru uhybat neni med a chce se to hodne soustredit Laughing .... Joa Vojtech se tu kulicku snazil chytit a malem se mu to povedlo Laughing Laughing .. to by byl teprve gol Laughing Laughing Laughing ... nakonec nas Slep pokropil davkou za coz mu byl vyprasen ten jeho rusky kozich Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Thomas napsal:
Jo, docela to slo, kulicka leti pomaleji, ale zase je pravda, ze obcas uhne a pak te trefi... nicmene na tech 30 metru uhybat neni med a chce se to hodne soustredit Laughing .... Joa Vojtech se tu kulicku snazil chytit a malem se mu to povedlo Laughing Laughing .. to by byl teprve gol Laughing Laughing Laughing ... nakonec nas Slep pokropil davkou za coz mu byl vyprasen ten jeho rusky kozich Twisted Evil Twisted Evil


Za 1. ocenuji Smradochovu loajalnost, ze nezminuje muj nadobjem tuku... ehm. svalu . Laughing Protoze diky tomu mi nezbyva nez kulicky chytat a vrhat z5 po nepratelich. Coz by podle me nemusel byt az takovy problem, protoze leti opravdu rovne a zpomaleni ma vazne znatelny. Hlavne pro strilejiciho. Ovsem skoky mezi hromadkami vycviceny Staroch nemel nejmensi problem kuli uhnout a to jak po odpocitavani, tak za bezhlaveho Slepova strileni. O me se nebavme, jdu se napit sveho oblibeneho tuku........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiez som mal este donedavna Flatline (pre A5). Ak mam pravdu povedat, lucilo sa mi s nou tazko. Furt zastavam nazor, ze napriek svojej cene je to pre tuto zbran co sa tyka kvality jedna z najlepsich (a budem ho zastavat pokym sa nestretnem s niecim lepsim). Podla mna je to super vecicka jak vykonovo, tak vizualne. Bezudrzbova, teda aspon ja som ju nemusel za cely cas pri akcii ani raz cistit (zalezi od nastavenia zbrane, neda sa s nou ist na maximum). Zabezpecuje ovela lepsi dostrel, avsak pri spomaleni strely v com vidim jedine negativum, teda ak nepocitam to, ze sa neda na nu pouzit uz ine predpazie a pri jej pouziti zmenit celkovy vzhlad zbrane. Preto vravim ze najlepsia je pre takych, co chcu staru zahodit a pouzivat len tuto jednu. Ja rad upravujem a spekulujem a s touto hlavnou som nemal moc moznosti na modifikaciu (jedine primontovat nejake R.I.S. listy). Ako ale pisem, funkcne je to sranda vec a da to fakt slusny dostrel. Myslim ze sa to neoplati na C02. Ale inak dostrel je fakt spickovy. Tam kde som ja neni na dostrel, neznamena ze nie je aj protivnik. V Cechach som si to uz odskusal Wink Ci sa mi niekto stihol uhnut neviem (Nea som tam poletovat nevidel) Wink Gulu mi to v tejto hlavni neroztrhlo ani jednu a musim zdoraznit ze pri jej pouzivani cistenie hlavne nepoznam. Gulicky sa rozbijaju aj po spomaleni v pohode, teda ak pouzivas kvalitne gulicky a nie zrovna Tomahawk Field (ktore sa nerozbijaju ani po pade s 8 posch. cinziaku alebo po priamom zasahu steny z 30 metrov). Nejdem tu ale riesit kvalitu tychto guliciek, to patri inam, ja len chcem poznamenat, ze pri dobrej gulicke nemas s rozbijanim na dalekom cieli problemy. Ako vravim, problemy som s tou hlavnou nepostrehol ziadne, je to SUPER hlaven, ktora mala pre mna len jediny nedostatok a to spatna modifikovatelnost zbrane s touto hlavnou. Dufam ze coskoro sa dostanem k nejakej referencnej hlavni s podobnym dostrelom a parametrami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Slep
Dík za odkaz a jsem rád, že Tě ta sumka potěšila. Aspoň máš autentickou památku na prostor, kde jsi válčil a na jeho původní okupanty! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
Starouší, ty šmejde Laughing

Pokusím se podat svůj pohled na zmiňované hlavně a předem sděluji že bez urážky k jakémukoli vlastníkovi daných hlavní protože vždy záleží především na tom, jak je střelec spokojený se svou hlavní a jak to sní umí.

Vlatnil jsem a delší dobu hrál s hlavněma Armotech Hopup 20", vrtanou Armsonku 16" a nyní mám vrtanou Empire Twister 16"

Zkoušel jsem vícerokrát Flatline a dá se souhlasit stím co tu padlo. Tato hlaveň skutečně střílí rovně a daleko. Zkoušel jsem vní 3 typy kuliček: Chronik, RPS Marb a RPS Premium. Téměř u všech se projevoval až nadmíru pro mě nepřijatelný horizontální rozptyl při střelbě více než 3kuliček za vteřinu, nikdy nedopadly na podobné místo navíc chronik je až moc těžká kule. Navíc dost často kulička v letu nabrala vertikální nadhoz. Pro mě nepoužitelná záležitost.

Zkoušel sem i zmiňovanou APEX s měnitelnou trajektorií letu kuličky a řekl bych jediné, jseš-li američan, co si koupí každou píčovinu co vyjde na trh, kup to ale v reálné hře je to nepoužitelné a strašně to rve kule (na hře s bar-bar to vladan zkoušel a starochu kolikrát za jeden pytel trhnul, 4x? nebo 5x? což je teda dost. Má to supr efekty ale vzhledem k tomu že je opravdu síla zvyku vědět po jaké době který efekt učinkuje (třeba zahýbání za strom) nepovažuju tuhle hlaveň za dobrou volbu do lesa.

Hopup je asi podle mě nejlepší kompromis mezi hlavněma typu sniper, střílí skoro stejně daleko jako flat, má ovšem balistickou křivku (Hop-Up) a tudíš je na blízko nutné podsazovat. Rychlost střely není tak moc ovlivněna protože efekt je tvořen 3 drážkami po vrchní straně které dělají nižší odpor nahoře než dole a tedy přirozenou (narozdíl od flat a její pískovaný s-tunnel) rotaci zpět.

Armson Stealth 16" je dražší varianta hlavně Epire Twister, vývrt je shodný, je ale podstatně těžší a je přizpůsobena velmi malému průměru kuliček, trhal jsem sní kule bohužel neustále a pak ji vyměnil za empire.

Dotazovaná Empire Twister se pro mě osobně stala vítězem. Neuvěřitelně lehká, má středně velký průměr takže pojme i větší kule které pokud použiješ vhodné médium a FPS netrhá. Hlaveň má hlavní výhodu oproti hladkým hlavním v rychlosti střely která díky rotaci je velice svižná, neztrácí rychlost tak razantně a letí velice přesně především do doby než začne rotace ztrácet rychlost, plácnu 40m?. Potom kulička normálně padá po balistické křívce jako z každé jiné ne-Flat hlavně ale začne velice jemně uhýbat na stranu její rotace takže je potřeba si na to zvyknout. Ten rozdíl je ale opravdu malej ale je cítitelnej, napřiklad je dobré vědět že pokud je třeba slabej vítr zleva doprava, kulička přistane rovně na středu, pokud je ale bezvětří, kulička mírně uhne ke konci dostřelu. Z praxe bych uvedl toto, když budeš stát na místě, trefí tě flatline když nebude vítr a bude mít dobré medium, kuličky a fps možná i na 50 metrů (reálných 50 metrů páni snipeři) a bude přitom mířit rovně jako se skutečnou zbraní. Nevím však jestli na první ránu, pokud je střelec s hlavní seznámen a má stabilní tlak láhve, tedy ne jednou 1000 a jednou 650psi jak známe z co2, tato možnost tu je, rád vyzkouším být cílem. Možná tu kuličku i chytíš do ruky Laughing

Empire twister zase nikoli, pokud budeš mířit rovně, nedostřelíš tak daleko. Pokud ale budeš mít trochu cvik, mírně nadsadíš a vystřelíš tak ho trefíš (asi ne na jednu kuli samozřejmě, tak to v ruce nemám) a rozhodně to tvůj cíl ještě rád přizná, dovoluju si tvrdit (a realita mě může ztrestat) že mě místní sniper na 30 metrů pokud ovšem samozřejmě budu moct uhnout netrefí. Flatka je prostě hračička a rychlost střely je opravdu veliké mínus

AA hlaveň je zlatá střední cesta, přesná, kvalitní ale poněkud dříve ztrácí rychlost nic s ní ale nemůžeš pokazit drží směr, zde ale platí se zase zeptat na názor někoho kdo ji vlastní, například staroch. Osobně si myslím že je hlavně osvědčená, a staroch vlastnil taky hodně hlavní co já vím.

Na závěr si dovolím podotknout že největší podíl na trhání kulí má CO2 a kvalita kuliček a rychlost FPS. Od doby co mám stabilní FPS (díky dvěma regulátorům a nižšímu tlaku 650-700Psi) nastaveno na 295FPS, koule netrhám. Vše co je přes 300 na CO2 je kokotina bez ohledu na povolenou rychlost, tu řešej stejně jenom sporťáci. Náš milovanej spolubojovník XXX má cca 350 fps a čistí 4x za hru. Nic nepomáhá Wink

Zbav se CO2 a budeš mít jednodužší život, stabilní tlak atd, atd. Moje rada na závěr je, vyzkoušej si flatku a uvidíš, a na webu se jí zbavuje nejeden hráč i za 2500,- Wink Wink Nemůžu si pomoct, potřebuju fakt najít snipera co mě neviditelně kuličkou ztrestá a následně ovšem přežije útok zbytku teamu, věřím že dostanu příležitost v ralsku být potupně střelen z 80+ metrů mířenou a chtěnou střelou. Nemířených sem už inkasoval na tuhle vzálenost až dost.


Prosim vas, kde se u nas daji sehnat koule od RPS? (myslim nejakej internetovej obchod) Nějak je nikde nemuzu najit. Zajimaji me bud Premium nebo All star. Diky moc za info. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kontaktuj Hogiho zde na fóru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

manuál pro snipery

http://www.snipersparadise.com/Field_Manuals/fm23_10all.pdf

zdroj fórum na www.specialopspaintball.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Doox



Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 10:34 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

jakou zbran si mam koupit???kdyz chci snajprovat??
jaka je pro to nejlepsi....i co se tyce ubragu,,,,dekuji..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 7:21 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Doox napsal:
jakou zbran si mam koupit???kdyz chci snajprovat??
jaka je pro to nejlepsi....i co se tyce ubragu,,,,dekuji..


No teoreticky jakoukoliv, ale na moznosti upgradu jsou nejlepsi Tippmann 98 a Tippmann A5.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Doox



Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no a ktery tippman je lepsi???vim ze zalezi na hlavni ...ale jestly se vyplati kupovat a-5 e grip...na snajprovani treba,...a 20 hlaven co prodavaj v shopech to asi nebude mit drazkovaní co?..sem myslel ze cim delsi hlaven tim dal to dostrelí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mezi 98 a A5 je víceméně pouze v zásobníku. 98 má standardní gravitační a A5 cyklon za strany. Smile
Podle toho jakému stylu PB by jsi se chtěl věnovat, tak podle toho si pořiď zbraň. Smile Pokud budeš hrát mili. s omezenou municí tak E-grip neevyužiješ a ušetřené peníze můžeš investovat do lepší hlavně nebo do vzduchu. Wink
Podle mě není pravda čím delší hlaveň tím to střílí dál. Ba možná na opak. Confused Někde jsem se dočetl, že při 300 ft/s kulička zrychluje na 12,5" délky hlavně a poté začne brzbit a zpřesňovat svuj pohyb. U takto dlouhé hlavně si myslím jde spíše o vzhledovou záležitost. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sniper v paintballe je prostě blbost, naše zbraně prostě nejsou tak přesný, aby se kdokoliv dal považovat za snipera v tom pravém slova smyslu, tedy přesný odstřelovač na velké vzdálenosti. Nauč se střílet dobře a nemusíš si hrát na nějakýho snipera, budeš dobrej válečnej stroj, ne nějakej trapák v hejkalovi Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2006 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12° hlaveň sem vyměnil za 16° a rozdíl je v tom,že je menší rozptyl ,ale řekl bych že zase začínaj dřív klesat a všechno je to naprd,když máš kuličky o kulatosti kostkovýho cukru!!! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Sniper v paintballe je prostě blbost, naše zbraně prostě nejsou tak přesný, aby se kdokoliv dal považovat za snipera v tom pravém slova smyslu, tedy přesný odstřelovač na velké vzdálenosti. Nauč se střílet dobře a nemusíš si hrát na nějakýho snipera, budeš dobrej válečnej stroj, ne nějakej trapák v hejkalovi Laughing Laughing Laughing


souhlas !!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 12:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatraceně, SNIPER, to zní hrdě. Kdo z nás po tom nezatoužil, že. Těch filmů o osamělém střelci, dokonale sžitém se svou puškou, hodiny a hodiny čekajícím na svůj cíl. Tak to nás v paintu asi nečeká. Ale touha po tom zasáhnout protivníka jednou ranou na nějakých 30 - 40 metrů je pochopitelná a jasná. Už jsem někde ve foru zmiňoval rovnici o kulích, hlavni, tlaku, úsťovce a štěstí. Stále platí.

Marfi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 4:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A dostáváme se možná na začátek debaty. Nedávno to zmínil Jaroslav a nejen ten si to uvědomuje. Hrajeme paintball, takže snipeři, assaulti, velitelé, ostatní. Smiřme se s tím, že hrajem painball a máme všichni víceméně stejné kvéry. Takže když ne nadálku, napadá vás jiný způsob, jak dostat protivníka? Pokud ano, začínáte uvažovat správně a je na čase tuto diskusi uzavřít Smile
Vládík, ala nováček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vládiku, ty nejsi slušný člověk, slušní lidé ve čtvrt na pět spí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so prosinec 09, 2006 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marfi napsal:
Vládiku, ty nejsi slušný člověk, slušní lidé ve čtvrt na pět spí. Very Happy

...a sranním kuropěním vstává. Pokud se to podle toho dá posuzovat, pak jsem skutečně velmi neslušný člověk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate