Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

výběr zbraně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
berny.michal



Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Postřekov

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

určitě se viplatí v začátku trochu připlatit já začínal se sonixem ale jak je proti tobě A5 s lepší hlavní tak se ho budeš chtít zbavit
vybíral bich mezi T98 ACT a SP1 ta se mi líbí stále víc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

berny.michal napsal:
určitě se viplatí v začátku trochu připlatit já začínal se sonixem ale jak je proti tobě A5 s lepší hlavní tak se ho budeš chtít zbavit
vybíral bich mezi T98 ACT a SP1 ta se mi líbí stále víc


Sonix nema oproti xtre expanzku, takze s co2 nic moc, resi to vzduch.... Kdyz si protivnik da na A5 lepsi hlaven, tak si ji tam muzu dat taky .... Jestli mi napises ze ma A5 lespi kadenci protoze ma response nebo elektriku tak kingman taky prodava egrip ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
berny.michal



Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Postřekov

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já taky netvrdím že se sonix nedá upravit ale kupovat e-grip na tuhle zbraň nemá smysl to už rovnou koupit SP1
a kadenci u semi-automatu neřeším ono v military to snad není nejpodstatnější ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je pravda, dneska rano jsme byli hrat, a prvni hru jsem dostal headshod na prvni ranu z TPN 98 Smile
Ja si kadenci kompenzuji svoji presnost Smile
SP1 je v pomeru cena\vykon dokonala, ale je to uz dvojnasobna cena ...
Jsem pracujici vydelavajici clovek, takze kdyz zjistim ze me paint bavi tak si poridim neco "lepsiho" s tim ze mi sonix zustane jako zalozni zbran, nebo ho muzu nekomu pujcovat. Ale kdyz si na zbran nekdo setri z kapesneho a vi ze toho sonixe bude mit rok tak ho ta koupe MUZE casem mrzet ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Usir



Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

N ja osobně bych volil Bravo one nebo Spydr Mr1 a myslím ze pro začatečnika se da sehnat dobra sada do 5000 ale volil bych asi 100% Bravo one u nas ho mají a myslím si ze je spolehlivá n 98 v novem kabatu a propagace US army , ale nemůžu nic špatného říct na MR1 je to už podle hráče a jeho nárocích(a většina ti bude doporučovat svoji zbran) ale jestli začínané tak to nema cenu davát vic jak 5000 za vybavení kdyby vás to přestalo bavit tak to střelíte tak cca polovic po roce j a kupte si zrovna termal masku Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Usir



Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A asi bych Doporučil
http://www.paintball-obchod.cz/tippmann-bravo-one-tactical-jt-spectra-thermal-12oz-19848.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně bych se MR1 vyhnul, v týmu se všechny 3 pos**ly a od začátku s nimi byl jen problém. Po vyladění relativně dobré vlastnosti, ale praskání kulí v zasobníku a kolínku nás odradilo od jejich používání. To už si myslím, že je lepší volbou nějaký levnější spyder.
Samozřejmě, pokud finance dovolí, pak doporučím SP1. V týmu jich máme už 7 a zatím jsme všichni nadmíru spokojení. Nikomu nic na kompozitovém těle neprasklo, ke kuličkám je zatím nejšetrnější, nekope, je tichá, cenově přijatelná a dá se velmi dobře modovat.
Pokud bys preferoval ne-elektriku, pak nějakého spolehlivého tippmanna. Rozšiřitelnost výborná a vlastnosti jsou po poladění také nadprůměrné.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé, že většině militaristů vadí kopání zbraně Question Exclamation Proč se pak snažíte o věrnou vizuální stránku a vadí vám decentní kopaní? Reálné zbraně kopou daleko víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Praskani kouli v kolinku je problem vsech MR ( 1,2,3 ) Troufnu si ale rict ze jednicka je na tom lip nez dvojka . Jedina "trochu" fungujici rada je vzduch a ustovka max 270 ... ale ktera zbran nema nevyhody ??? SP1 nemuzu hodnotitl, mel jsem ho v ruce jen jednou, ale stejna cenova kategorie... Xtra : rukojet, nejdriv umre pojistka, nasleduje paka spouste, zasobnik je deset centimetru nad zbrani. TPN 98: obrovska spotreba hnaciho media ( ve srovnani s xtrou ), tesneni v powertube umi vymenit jen par jedincu v CR, PBS meni pouze celou PT. Dvakrat do roka se musi vycistit Very Happy ( dit to rikam MOTYKA p.s. mam ji opravdu rad ... )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Zajímavé, že většině militaristů vadí kopání zbraně Question Exclamation Proč se pak snažíte o věrnou vizuální stránku a vadí vám decentní kopaní? Reálné zbraně kopou daleko víc.


Jak kdo, já se například nesnažím o maximálně věrnou kopii existující zbraně. Stačí mi jen podobnost. Naopak se snažím o co nejvyšší přesnost a tam už je kopání znát.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 9:32 am    Předmět: sp 1 Odpovědět s citátem

Ono je docela těžký skloubit realný vzhled a přesnost.. I když je taky otázka jakou zbraň člověk předělává do reálného vzhledu. Například SP 1 je na předělávání a různé tuningy výborná protože paradoxně na ní výrobce toho moc nedělá a tak si hráči předělávají kosu sami... že Tantale? Very Happy Jinak jen já osobně mám ve výrobě jednu modifikaci SP 1 jako kulomet a další dva projekty na papíře připravené k výrobě o tom co s tím dělají ostatní ani nemluvě
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Choobaka



Založen: 30. 04. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí nad Orlicí

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vsem dik za rady tak jsem se rozhodl ze si koupim bravo one
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2009 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No myslím že na začátek za ty prachy celkem pohoda.jdeš do té holé,nebo tactical?když se koukneš do galerie tuningu tak se na to dá i lecos přidělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Choobaka



Založen: 30. 04. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí nad Orlicí

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spis asi do tactical je to bez prace a vide to levneji nez kdybych to mel kupovat vsechno zvlast
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Choobaka



Založen: 30. 04. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Ústí nad Orlicí

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si nakonec koupil starsiho tippmenna 98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate