Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jake Kuličky na Léto
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SparcoCZ



Založen: 29. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 8:09 pm    Předmět: Jake Kuličky na Léto Odpovědět s citátem

Zdravím mame tu skoro Léto a nevím jaký sou na Léto nejlepší kuličky poradí mi prosim někdo ?? Uvažuju o zbrani Ego 09 Covert (Green/Coffee)
Odkaz na Zbraň
Zde:http://www.paintballshop.cz/zbozi/9861-ego-09-covert-(green-coffee)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde ti čistě o sportovní paintball? Protože v opačném případě bych být tebou volil levnější zbraň.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sport paint. letos na 12 bps, příští sezonu s velkou pravděpodobností na 10 bps. To jen k povolené kadenci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2009 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě poprosím admina, ať smaže pasáž o Blackcellu - k zahození nebyla, ale zabírá moc zbytečného prostoru...

Až se to příště takhle protáhnu bude to chtít použít PM.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2009 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promazáno .. a držte se prosím tématu.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych také poprosil o radu, jaké kuličky koupit? Jsem začátečník a ještě se v tom moc nevyznám. Na hodnocení kuliček sem se díval ale nejsem z toho moc moudrej jelikož sem zjistil že kuličky jsou v každé várce v jiné kvalitě. Mám MR1 tak prosím o radu jaké kuličky jsou v současné době dobré. Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Většinou je dobré sledovat aktuální informace o jednotlivých kuličkách. Kupříkladu PBS Titanium Premium byly loni výtečné a letos si na ně lidi stěžují, stejně tak Draxxux Frostbite, kde se kvalita změnila už někdy na podzim.

Prozatím jsme v týmu spokojeni s Toroball Precision a Toroball Winter.

Záleží dost na tom, co si od kuliček slibujete. Pro nějaký CQB to chce spíše levné, měkčí kule, kde nepreferujete ani tak moc přesnost jako cenu. Při woodland military je zase potřeba vyšší přesnost, tvrdost kvůli průchodnosti a pokud možno i military zbarvení, aby nepřítel hned neviděl odkud se to na něj sype, tady jsme byli i přes nepříliš kvalitní várku spokojeni s Duke OPS Tactical s krvavou barvou (po vyzrání na vzduchu výborné) Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tedy ke kuličkám,

týden před 25.4. jsem koupil bednu PBS - zeleno/žluté. Nechal týden pořádně dozrát a 25.4. nasadil v Jáchymově. Celkově se mi na nich nezdálo nic v nepořádku, ale teď když se objevily negativní ohlasy je pravda, že se mi ke konci dne(kdy už byly v Kčkových zásobnících docela uleželé) začaly v zásobnících zasekávat. Nic co by se nestalo i v minulosti, ale přimělo mě to se na ně znovu podívat a mám pocit, že moje nynější várka je až moc šišatá - ve smyslu, že jedna polokoule je protáhlejší, než druhá. Sem tam nějaký ten ďůlek.

Další použité byly Torobally neznámého data výroby (červeno-bílé? krémové) v A5E a s těmi žádný problém.

U obojího byl k pohonu zajištěn vzduch. Počasí bylo oblačné. Teplota... no meteostanice to jistí. Hra byla střídavě na sluníčku a ve stínu. Vliv vlhkosti zanedbatelný a ÚR 280-320.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 8:45 pm    Předmět: levnejsi kule s malou praskavosti? Odpovědět s citátem

vloni jsem mel Fieldy a all stary, presnost nic moc, spis me vadi ze praskaly..musim je jeste dostrilet a zacinam uvazovat co nakoupim, jde mi o neco co bude malo praskat (v sonixovi).. ma nekdo nejakou radu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 4:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po zkoušení všeho možného (i nemožného:--) jsem 'znovuobjevil' tomahawk chinook orange (Višně) Je to větší kule která AA nepropadne, takže se s ní dají hrát i flusačkový boje Smile. Barva hnědá neviditelná a jsou tvrdý, až běda. Oni to jsou zimní kule a maji tu skořápku spíš takovou gumovou, než křehkou. Vystříleno tisíce a nevim kdy se mi nějaká trhla. Takže máme zde pozitiva ve velikosti, barvě a netrhavosti oproti jednomu negativu, a to je, že jsou náchylné na ďolíčkování vlivem špatného skladování. Ale pokud se o ně dobře postaráte, tak kulatější kuli jsem neviděl. Poznámka: ale i když bude mit ďolík přes půl kule, zahne, ale nepraskne, to je ozkoušený!
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tak koukám narůzný recenze kuliček , tak jsem dospěl k závěru, že bude nejlepší prostě skusit pár druhů a uvidím co mi bude vyhovovat. Zatím sem přemýšlel nad toroball a PBS titanium premium. no uvidíme co koupím jako první. Problém je že v mém bydlišti není nikde poblíž žádný PBshop Sad a tak to musím nakupovat na "slepo" přes net.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V hradci mas kamenou prodejnu, a nebo k polakum, kdyby meli ty peprove tak bych si jich pytel vzal Smile
Jinak s PBS premium je temer jistota .... Jen jsem odpurce posilani kouli postou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

říkáš pepřové Twisted Evil tak pokud na ně někde v polsku narazím,až si udělám výlet , tak jich vemu víc a pak něco hodím do placu Cool ale nic předem neslibuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám se s varováním před nynější serii PBS Titanium Field - jsou opravdu nepovedené, teď už můžu prohlásit, že skladováním ani manipulací ani počasím nebyly znehodnoceny... Prostě se jim tentokrát nepovedly - šišaté, ďůlkaté. Létají podprůměrně přesně. Naštěstí praskavost a tvrdost zůstaly na osvědčené kvalitě.
_________________
I really like cookies...


Naposledy upravil nox dne ne červenec 19, 2009 12:20 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera jsem celej den strilel s PBS Field, ale ne s tema BROWN, ale s GREEEN ( oranz napln ) a kdyby je neplatil, tak reknu ze to jsou premium ... naprosta spokojenost ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SparcoCZ



Založen: 29. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 4:37 pm    Předmět: Prodejce Odpovědět s citátem

Poraďte mi prosím nejkvalitnějšího internetového prodejce ale zaroven s dobrou cenou. predem dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je těžký, záleží to co je podle tebe nejkvalitnější a čemu říkáš dobrá cena. Pokud se ti jedná o kuličky a máš už něco vyzkoušenýho tak není snad tak těžký najít si na netu prodejce který má nejlepší ceny. Pokud nemáš zatím vybráno tak ti nezbyde nic jinýho než zkoušet a zkoušet. Já jsem to taky tak udělal a vybral jsem si.
_________________
Modrej nebo červenej, kterej bude tak akorát.... Červenej protože je hezčí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SparcoCZ



Založen: 29. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim chtěl sem se zeptat kde bych moch pravidelne najit Novinky ze světa paintballu abych je mohl propagovat na našich webových stránkách
?? Predem dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SparcoCZ



Založen: 29. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste jeden dotaz nevite prosim nekdo kde najdu nejake doporucene rozmery hriste pro SpeedBall moc by ste mi pomohli predem dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SparcoCZ .. založil si téma "jaké letní kuličky" a teď se tady ptáš na speedball hřiště a na novinky ze světa paintu?
Diskutujte k tématu .. už dvakrát jsem ti musel zasáhnout do tvých založených témat.
Pokud hledáš tyto informace, měl by sis asi začít hledat jiný web Sad.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar používáme tomahawky,se zimníma naprostá spokojenost ale teď se přešlo na letní a nic moc,pokud jich pustim vic po sobě jde každá jinam,je možné že budu muset ubrat úsťovku a bude to ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 4:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na co letní? Smile Zimáky tomahawk chinook orange: velký, kulatý, tmavý, nepraskaj v laufu, sqělá průchodnost, choděj rovně ... co víc si přát? Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ jenže zimní neměl tak holt nezbylo nic jiného.Se zimníma tomahawkama naprostá spokojenost ale tady se řeší letní kule Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 4:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Harlley napsal:
... ale tady se řeší letní kule Wink
Ale kdepak, otazka zněla jaké kule na léto! Smile Jinak v plzni je maji pořád a posílají přes PPL v pohodě Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vím ale když jsem je potřeboval nebyly Crying or Very sad ale jinak je používáme taky jsou gut Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chceš letní kuličky tak zkus titanimu premium od PBS. Já je bral ted v Brně na zkoušku a naprostá spokojenost... Cool
_________________
Modrej nebo červenej, kterej bude tak akorát.... Červenej protože je hezčí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozor na titanium preminum od pbs z prahy.. bohuzel varka byla znicna.. a to v takovem rozsahu ze muselo byt vse reklamovano koupilo se kolem 10000 kusu .
ted jsou zlevneny je to mozna i diky tomu.. praskaji letaji kam chcou .. sisate jak mic na americky fotbal
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já je mám z Brna a jak jsem již psal minule. Krásně kulaté bez plošek, krásně tvrdé, překvapila mě jejich průstřelnost. Mají sice malinko znatelné spoje ale lítají přesněExclamation Naprostá spokojenost, doporučuji.
_________________
Modrej nebo červenej, kterej bude tak akorát.... Červenej protože je hezčí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co ty pbs premium plus? maji je v paintballshopu, planuju koupit nejaky vzorky, muzete mi nekdo pls poradit co zkouset a na co se rovnou vybodnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Titanium premium plus jsem na zkoušku vzal a zatím jsem velmi spokojený. Kuličky jsou kvalitní, sváry minimální, přesnost více jak slušná.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate