Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Fórky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27, 28, 29  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ježííííš...tak ten je hustééééj!!!! Laughing Laughing Laughing alt+F4 Laughing Laughing Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V baru sedí pohledný, mladý muž. Projde kolem něj krásná, dobře urostlá blondýna a sexy hlasem mu povídá:
"Za dva tisíce Ti udělám všechno na co si vzpomeneš, když to řekneš jen třemi slovy."
Muž se zamyslí. Za chvíli vytáhne dva tisíce a povídá blondýně:
"Vymaluj mi barák."
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde chlap domů z práce a povídá ženě.
"Hele, mám dobrou novou polohu, co kdyby jsme si pořádně zamrdali?"
Žena souhlasí.
Muž povídá: "Já si stoupnu ke zdi, ty si stoupneš na druhou stranu místnosti, šíleně se rozeběhneš a skočíš na mě".
Žena si stoupne ke zdi, rozeběhne se jak nejvíc umí.
Muž však před tím než na něj skočí uhne. Ta se naplácne na zeď.
Muž se chechtá a říká: "To jsem s tebou vymrdal, co?!"
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arabská jednotka dostala nového velitele. Starý mu předává mužstvo, zbraně, proviant a na konec starou velbloudici.
"Tu máš, až si budeš potřebovat hrknout, bude ti dobrá."
Po čase se touha dostavila a velitel vyhledal velbloudici.
Za chvíli se vrátí celej pokopanej a ptá se sluhy:
"Používal tvůj starý pán velbloudici, když dostal chuť na ženskou?"
"Ano, pane, jinak to nešlo."
"A jak to prosím tě dělal?"
"No jednoduše. Viděl jste ty dva hrby? Mezi ně si sednul, kopnul jí pravou nohou, a ona už do bordelu trefila sama."
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V noci v parku souloží dva teplouši:
"Já tě miluju."
"Já tebe taky."
"Jsi úžasný."
"Ty taky."
"Budeme se tu scházet častěji?"
"Ano, každý den."
"Já bydlím v Praze."
"Já taky."
"Na Dejvický."
"Ty bláho, já taky."
"Číslo 150."
"To není možný, já taky."
"Karle?"
"Tati..."
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde zoufalá blondýnka po natankování benzínu za pumpařem a prosí o pomoc: "Zabouchla jsem si v autě klíče. Nemůžete s tím něco udělat?" "Teď nemám čas, ale dám vám háček a tím si auto otevřete," říká pumpař. Blondýnka odejde ke svému autu. Za chvíli vstoupí pán a strašně se směje. Pumpař se ho ptá: "Co se stalo?" "Ale, venku se nějaká blondýnka snaží otevřít auto háčkem." "A co má být? Však jsem jí to poradil já," říká pumpař. A pán na to: "No ale uvnitř sedí druhá blondýnka a ta jí říká: "Doprava, ne, ještě kousek, teď doleva..."
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sukaj dva milenci, kdyz je chlap nahore, tak mu zena zacne jezdit rukama po hlave.
Muz: Co delas?
Zena: Hledam rohy, ty sukas jako dabel!

Vymenej se, zena je nahore a muz ji taky zacne jezdit rukama po hlave.
Zena: Co delas?
Muz: Hledam rohy, jsi tezka jako krava!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Česká fotbalová reprezentace hraje ve Wembley zápas s Anglií. Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko s tím, že tam nechají pouze Rooneyho který bez problémů porazí čechy sám. V klidu chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, že Rooney dal gol a Anglie vede 1:0.
Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy nechodí a v 85. minutě přichází studená sprcha - Češi vyrovnali. Okamžitě se vypotácí z baru a jedou na stadión tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném čase Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy....
Vběhli do šatny kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned dostal pojeb: Wayne co se stalo jak jsme mohli prohrát s čechy..? Chlapi nebudte nasraní nemohl jsem moc dělat rozhodčí mě v 13. minutě vyloučil.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 3:35 pm    Předmět: Star Gates Odpovědět s citátem

Natáčí se nové díly "Hvězdné Brány" a v nich hraje český herec Radek Zelenka, který při natáčení mele česky všemožný kravniny. Nemá to chybu. Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=rzj90p338M8
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 1:29 pm    Předmět: Re: Star Gates Odpovědět s citátem

Děti kdo mi poví kdo je to hrdina. Ptá se paní učitelka zvendne ruku maruška a praví : "muj táta jednou zachranil tonoucího se !"
Paní učitelka: "to je hrdina ale mluvím o tochu významěnjším hrdinouvi"
zvedne ruku pepíček a Pravý : "muj děda padl v boji u dukly"
Paní učitelka: "Vidíte děti to je hrdina z toho si vemte příklad bojoval za správné a čestné nazory nebál se položit život za spravedlnost a mír . Tak pepíčku řekni nám něco o dědovi jak se jmenova?"
Pepíček: SS-Obergruppenführer Helmut Brot


Naposledy upravil kanec dne pá duben 03, 2009 1:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 1:32 pm    Předmět: Re: Star Gates Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Natáčí se nové díly "Hvězdné Brány" a v nich hraje český herec Radek Zelenka, který při natáčení mele česky všemožný kravniny. Nemá to chybu. Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=rzj90p338M8

Houby z voctem Radek zelenka je jmeno té postavy herec se jmenuje David Nikl a je to čechoameričan a jsi trochu opožděnej atlanitis má už 100dílů odvisílaných akorád né v čechách ale jestli jíchceš vidět v papírně je celá sada všech dílů jak SG tak SGA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw Kanče, vždycky když vidím toho hlemÍŠTě tak si vzpomenu na spolužáka kterej to přesně takhle napsal na tabuli týden před maturou Very Happy
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:
Btw Kanče, vždycky když vidím toho hlemÍŠTě tak si vzpomenu na spolužáka kterej to přesně takhle napsal na tabuli týden před maturou Very Happy


nebyl jsem to nahodu Já Very Happy Very Happy protože je to možný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 6:43 pm    Předmět: Re: Star Gates Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Mlaďas napsal:
Natáčí se nové díly "Hvězdné Brány" a v nich hraje český herec Radek Zelenka, který při natáčení mele česky všemožný kravniny. Nemá to chybu. Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=rzj90p338M8

Houby z voctem Radek zelenka je jmeno té postavy herec se jmenuje David Nikl a je to čechoameričan a jsi trochu opožděnej atlanitis má už 100dílů odvisílaných akorád né v čechách ale jestli jíchceš vidět v papírně je celá sada všech dílů jak SG tak SGA

Jestli mi někdo v papírně šáhne na moje milovaný esgéčka tak nepřežije Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 7:07 pm    Předmět: Re: Star Gates Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Mlaďas napsal:
Natáčí se nové díly "Hvězdné Brány" a v nich hraje český herec Radek Zelenka, který při natáčení mele česky všemožný kravniny. Nemá to chybu. Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=rzj90p338M8

Houby z voctem Radek zelenka je jmeno té postavy herec se jmenuje David Nikl a je to čechoameričan a jsi trochu opožděnej atlanitis má už 100dílů odvisílaných akorád né v čechách ale jestli jíchceš vidět v papírně je celá sada všech dílů jak SG tak SGA



No tak ja už radši mlčim. Embarassed To mi poslal kamos. Confused Embarassed Ale je to prdel... Very Happy
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 11:46 am    Předmět: Manželství Odpovědět s citátem

Manželka se vrací domu z velkého nákupu a je šokována,když najde manžela v posteli s cizí mladou slečnou. Praští taškami a žene se ke dveřím, když ji konečně manžel doběhne a říká,že jí všechno vysvětlí. Zastaví se tedy a dá mu šanci. On povídá: "Drahá, bylo to takhle: Jel jsem domů a tohle stvoření stálo na dálnici a vypadalo děsně zubožele, tak jsem zastavil. Zjistil jsem, že ji vyhodil z auta její partner a byla úplně bez prostředků vyhladovělá. Tak jsem ji zavezl domů a dal jí to vepřové, cos včera nedojedla, k večeři. Měla prošlapané boty, tak jsem jí dal nějaké sportovní, které už nenosíš, protože nejsou v módě. No a protože bylo venku zima, dal jsem jí ten svetr, cos dostala loni k narozeninám a nenosíš ho, protože ti prý nesluší. Pak jsem jí dal jedny tvoje tepláky,do kterých už se nevejdeš. No, a když už odcházela, tak se mě ještě zeptala: "Je tady ještě něco, co vaše žena už nepoužívá?" "No,a bylo.."
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde takhle hovno s prdelí do sklepa a nejednou hovno povidá:ty vole tady je tma jak v prdeli a prdel na to:no ja taky vidim hovno:D
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Somálský emigrant přijede do Teplic.
Zastaví prvního člověka, kterého potká řekne mu:
"Díky, pane Čechu, že me necháváte v téhle zemi zajišťujete mi ubytování,stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!"
Muž ale odpoví: "Ne, mýlíte se, já jsem Róm."
Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího: "Děkuji za vaši krásnou
českou zemi!"
Ale kolemjdoucí odpoví:"Já ne Čech. Já Vietnamec."
Somálec jde dál, potká dalšího kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne:
"Díky za bájecné Čechy!"
Kolemjdoucí řekne: "Nejsem Čech, jsem Ukrajinec!"
Somálec nakonec potká krásnou ženu a podezřívavě se zeptá:
"Jste Češka?" Žena odpoví: "Ne, jsem z Kazachstánu."
Somálec je zmatený a ptá se: "A kde jsou proboha všichni Češi?"
Kazaška se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví:
"Asi v práci!"
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

příjde studen na skoušku z mechaniky k profesorovi který je od rána nasraný profesor se studenta ptá jedete v autobuse je hrozné horko co uděláte ?
Student: "otevřu okno"
Profesor : popište mi airodinamické děje v prostoru okna
Student neví tudíš neudělal
jde tam druhý student stejná otazka stejná odpověď a stejný výsledek
tak tam jde třetí čtvrtí atd. ař tam vejde jedna studentka
Profesor :jedete v autobuse a je hrozné horko co udělate
studentka: sundam si bundu
Profesor: vy mi nerozumíte je opravdu horko 36°C
S:"tak si sundám i svetr"
P:"je hrozný vedro lidi se mačkaj je dusno
S:"sundám si i halenku
P: " ale ne nerozumíte mi Je tam opravdu hic k nevydržení
S: Tak se slíknu do naha ale i kdyby mě měly všichni chlapi vošukat tak to zkurvený okno neotevřu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Real soldier
http://www.srandaweb.com/pic/2009/cerven/2483.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdy bude v Česku dobře...............
.....až vdova po Čunkovi přijde za Topolánkem do basy, aby se zeptala kdo zastřelil Paroubka s Bursíkem na Klausově pohřbu
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- Kolko deti musim mat aby som dostaval mesacne 1000 EUR?
- 15
- Kurnik, dve musim zabit..

____________________________________________________
Dva pánové jdou proti sobě v parku po cestě a oba za sebou táhnou pravou nohu. Jeden se na druhého s porozuměním podívá, ukáže si na nohu a říká:
"Kuvajt, 1993."
A druhý ukáže palcem za sebe a říká:
"Psí hovno, deset metrů zpátky."

Laughing Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 4:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mladý muž stopuje a zastaví mu jeptiška. Po nějaké chvíli říká. "Sestro mám prosbu. Nemohla byste mi ho vykouřit?"
Sestra na to: "Není problém, jsi-li svobodný a katolík, tak se domluvíme."
Tak sjedou z cesty a když je povšem, muž řekne: "Sestro, já vám lhal, jsem žid a jsem ženatý."
Ona na to: "To nevadí, já jsem Karel a jedu na maškarní."
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 4:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Malý velbloudek se ptá maminky:
"Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?"
"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody."
"Aha."
"A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?"
"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí."
"Aha."
A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?"
"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám
nohy nebořily do písku."
"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Víš co je poloha RODEO?
Ležíš na ženské zezadu, pevně přitisknutý, držíš ji za prsa a pak najednou řekneš: "Hele, ty jsi stejně dobrá jako tvoje ségra!"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Test přátelví.
Velice jednoduché !!!
Zavři manželku a psa na hodinu do kufru auta a pak je pusť.
Uvidíš kdo z nich bude mít radost, že tě vidí !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přidám i já se svou troškou do mlýna:

Na manévrech NATO sedí u vodky ruští a američtí piloti. Američan se natřásá, že nic není rychlejší než jeho F16. Rusové na to s opovržením že posranou F16 klidně doženou a i předhoní v obyčejném MIGu 21. Vodka teče proudem a sázka je uzavřena. Ráno se Rusové proberou a uvědomí si jakou provedli hovadinu. Ovšem sázka je sázka a tak přemýšlej co s tím. Nakonec se dohodnou, že se k F16 připoutají lanem. Na letišti jsou už stroje připraveny, Američan se hrabe do F16, ještě stále ozřalej a lana si nevšimne. Jdou nahoru a Američan hlásí: Cizí letoun těsně za mnou. Povolte rychlost 1000 km. Věž: Povoleno. Za chvíli: Cizí letadlo stále za mnou. Povolte rychlost Mach 1 !. Věž: OK !. Za chvíli: Je pořád za mnou, žádám povolení změny geometrie křídel ! Věž: Povoleno ! Chvíli ticho a vzápětí věž: Co se děje ? Pilot: Cizí letoun stále za mnou. Povolte rychlost Mach 2. Věž: Povoleno ! Hlaste polohu cizího letadla. F16 hlásí: Cizí letadlo stále za mnou. Zrovna odhazuje podvozky a mění geometrii křídel...

V tabore cizinecke legie v pousti otehotnela veliteli manzelka A protoze stary velitel uz dlouho nic nezmohl .bylo mu jasne ze je parohac.Druhy den si nechal nastoupit svou jednotku do ctyrstupu, porucil aby se svlekli do naha a privedl svoji starou. - Tak chlapi a ted komu se postavi,tomu ho useknu ! a skutecne za chvili v rade obevi stojici penis.Velitel vezme savli a usekne mu ho.A vojak dal stoji a usmiva se - Tebe to neboli ? - Ne to byl toho ze ctvrte rady...

Hrají spolu v chatě karty teplouš a sadista. Kdo vyhraje, může si s tím druhým dělat, co se mu zlíbí. Pořád vyhrává teplouš a sadista tedy musí poslušně dávat "láskyplnou" odměnu. A tu konečne vyhraje sadista. Vezme teplouše a dá mu ptáka do svěráka, poté vezme pilku a přistoupí k teploušovi. Ten se šíleně zadívá a řekne:
"Snad mi ho nechceš uřezat?"
Sadista se zasměje, položí pilku na svěrák a šibalsky pronese:
"To bych si nikdy nedovolil. Až tuhle chatu podpálím, ty to uděláš sám."
_________________
RAM MP5
RAM SIG SAUER 226
Tipmann 98 custom camo ala Thompson M1A1
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ztroskotá takhle loď a moře na ostrov tradičně vyvrhne jednoho Čecha, Američana a Rusa. Do půl hodiny se objeví smečka lidojedů a všechny tři odvedou do tábora. Tam jim náčelník říká lámanou francouzštinou, že se bude snažit jim pobyt zpříjemnit zvyklostmi moderní civilizace, takže budou popraveni v abecedním pořadí na moderním přístroji. S těmi slovy strhne velkou plachtu a odhalí zarezlou gilotinu.
Američan poklekne, prostrčí hlavu otvorem, cvak, gilotina sjede dolů a zarazí se jen kousíček nad krkem. Tak ho vyndají a náčelník říká, že Bohové se slitovali a on jejich přání respektuje a splní onomu muži tři přání. Američan nelení a požádá o loď, pár veslařů a kufr perel. Je mu vyhověno.
Pak přijde na řadu Čech. Taky má štěstí a gilotina se zarazí těsně nad ním. I on má nárok na splnění tří přání. Tak povídá:
"Tak zaprvé bych taky chtěl loď. Zadruhé šest veslařů na ni. Za zatřetí, nemáte tu desítku klíč? Já bych vám tu gilotinu spravil."

Kolik agentů KGB je potřeba k výměně žárovky?
Dva. Jeden ji vymění a druhý bude montovat do stínítka štěnici.
_________________
RAM MP5
RAM SIG SAUER 226
Tipmann 98 custom camo ala Thompson M1A1
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vejde modrý muž do hospody. Hostinský: "Co si přeješ modrý pane?" Muž: "Já jsem modrá tlama a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli přijde muž v červeném. Hostinský: "Co si přeješ červený pane?" Muž: "Já jsem červená tlama a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli přijde muž v zeleném. Hostinský: "Co si přeješ zelená tlamo?" Muž: "Váš občanský průkaz!"
Very Happy
Chlapek se vraci po pulnoci domu, tahne z nej, v brise mu sploucha. Prekona stastne prah u vchodu a tam uz na nej ceka zena a spusti, kde ze to sakra byl misto vecere.
"V perfektnim novem baru!" rika manzel.
"Zlaty Bar se to jmenuje, a maji tam vsechno zlate!"
"Nesmysl, zadne takove misto neni, ty ozralo!"
"Jasne, ze je! Maji zlate vchodove dvere, zlate podlahy, dokonce i musle na zachode maji zlate!"
Nato se chlap dovali do loznice a usne. Zene to neda a druhy den hleda v telefonnim seznamu, a opravdu, na druhem konci mesta je Zlaty Bar. Tak tam zavola:
"To je Zlaty Bar?"
"Ano, madam, prejete si?"
"Mate zlate dvere?!
"Ano, samozrejme mame!"
"Mate zlate podlahy?!"
"Jiste, madam!"
"A co zlate musle?!"
Chvili je na druhem konci ticho, a pak zena slysi barmana, jak na kohosi vola:
"Hej, Tome, mam pocit, ze mam stopu na toho chlapa, co ti vcera nachcal
do saxofonu!"
Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde zajic lesem a krici: Prefikl jsem lvici! Potka vlka a vlk na
to: Hele, zajici, zmlkni. Chces, aby to uslysel lev? A krome toho ti stejne nikdo neuveri! Zajic bezi dal a krici: VYkouril jsem lvici! Prefikl jsem lvici! Potka medveda a medved: Zajici, zavri klapacku. Lev to uslysi, nasere se a problemy budeme mit vsichni! A krome toho ti
stejne nikdo neuveri! A zajic jakoby nic: Prefikl jsem lvici! Prefikl jsem lvici! Prefikl jsem lvici!!! Nahle se objevil lev. Rozzureny na nejvyssi miru honi zajice. Honi ho a zajic nahle skocil do stareho trouchniveho kmene. Lev za nim, ale se zasekl. Zajic obchazi lva, blizi se k nemu odzadu, rozhlizi se kolem, rozepina poklopec a rika: No, kurva doprdele, tak tohle uz mi opravdu nikdo neuveri...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27, 28, 29  Další
Strana 5 z 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate