Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Maska a dioptrické brýle

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Master



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 4:51 pm    Předmět: Maska a dioptrické brýle Odpovědět s citátem

ArrowArrow Hoj lidi pls ja sem v paintballu začátečník Rolling Eyes a chci se zeptat : Muzu si dat pod klasickou masku dioptricke bryle Question Nebo jedine nejaka specialni maska ? Diky za odpoved Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, Kdyby sis prošel forum, už to tu jednou bylo. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Žádná speciální maska pro dioptrické brýle není. Pokud chceš hrát s brýlemy, budou se ti pod maskou mlžit, ať máš sebelepší.

Výsledek? Čočky, nebo běhej slepej.. jiná možnsot fakt není. Ještě tak leda hrát jen s brýlemy (nos máš venku) ale koukni se do galerií, jak vypadají modřiny na obličeji, než do toho pujdeš Very Happy Já bych v tom do hry nešel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kup si větrák http://www.paintballshop.cz/zbozi/119-vortex-goggle-fan-black

no ale když vidim velikost písma kterou jsi použil vážně bych pouvažoval nad tím jestli vůbec paintball hrát Very Happy Very Happy
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biiagi



Založen: 06. 06. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Hořice

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no znam jednoho kluka a ten hraje s brilemy porad a nema s tim zadny prbolem urcite to zkus Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne by som si tu masku skusil predtym, nie kazde brile vojdu vsade

ja hravam s okuliarmi, ale su chvile kedy sa zahmlia, idem tiez teraz do toho vetraku, snad to pomoze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 7:45 am    Předmět: bryle v masce Odpovědět s citátem

taky hraji s brylemi, akorat jsem nekupoval predrazeny vortex ale udelal si samodomo ventilaci a funguje supr, mam to na 1x9V baterii a mam tam pripojene 2ks 40x40x5mm ventaky z pocitace, ventiluje to uplne vpoho, baterii mam v krabicce na zatylku s vypinacem a kdyz potrebuji jen cvaknu a vetram. Treba v So byl parak jak sfine a ani jednou se me to nemlzilo, je pravda ze si jeste natiram bryle pripravkem proti mlzeni, ale dokud sem nemel to vetrani tak se to sem tam mlzilo, ted uz nemlzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frissone



Založen: 22. 08. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a muzete pls poradit nejakou masku pod kterou se ty brale daji? chci nejakou levnejsi, tak do 600 Kc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jestli nějakou vhodnou do 600,- Kč seženeš. Jak již bylo řečeno, kup nejlépe s termálním sklem. Je na prd, když se ti budou mlžit jak brejle, tak maska.
Dle zkušeností od několika hráčů, do této se brýle vejdou v poho. Cena neni ale do 600 http://www.paintballshop.cz/zbozi/87-spectra-proshield-thermal-olive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, taky nosím brýle. Při jejich koupi jsem ale hodně investoval do skel, takže mejí hodně dobrou protimlžící ochranu a pod maskou se mi téměř nepotí - větší problém mám s potěním se skla masky. Každopádně s brýlemi vůbec nehraju - radši jsem koupil kontaktní čočky - 40 párů tuším za 1900,- a s nimi je to OK. Jsou jednodeníí, ale to neznamená, že se můžou použít jen jednorázově - co jsem mluvil s mojí optičkou tak u nich není problém je používat třeba 3x po 4h - jen se musí pořádně omýt a dobře uložit je to OK.
_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:45 am    Předmět: Re: bryle v masce Odpovědět s citátem

Hele, taky o něčem takový uvažuju - už jsem si koupil i 2x 40 mm ventilátory.. Mohl by jsi mi poslat obrázek na mejla? janpokorny@chello.cz

SARIN napsal:
taky hraji s brylemi, akorat jsem nekupoval predrazeny vortex ale udelal si samodomo ventilaci a funguje supr, mam to na 1x9V baterii a mam tam pripojene 2ks 40x40x5mm ventaky z pocitace, ventiluje to uplne vpoho, baterii mam v krabicce na zatylku s vypinacem a kdyz potrebuji jen cvaknu a vetram. Treba v So byl parak jak sfine a ani jednou se me to nemlzilo, je pravda ze si jeste natiram bryle pripravkem proti mlzeni, ale dokud sem nemel to vetrani tak se to sem tam mlzilo, ted uz nemlzi.

_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 12:26 pm    Předmět: Re: bryle v masce Odpovědět s citátem

honzanun napsal:
Hele, taky o něčem takový uvažuju - už jsem si koupil i 2x 40 mm ventilátory.. Mohl by jsi mi poslat obrázek na mejla? janpokorny@chello.cz


...Asi by nebylo spatny dat tu informaci sem. Od toho jsou tyto stranky, aby se lidi neco dovedeli... alespon doufam Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 11:29 am    Předmět: Re: bryle v masce Odpovědět s citátem

Zdravím, nemáš to foto?

SARIN napsal:
taky hraji s brylemi, akorat jsem nekupoval predrazeny vortex ale udelal si samodomo ventilaci a funguje supr, mam to na 1x9V baterii a mam tam pripojene 2ks 40x40x5mm ventaky z pocitace, ventiluje to uplne vpoho, baterii mam v krabicce na zatylku s vypinacem a kdyz potrebuji jen cvaknu a vetram. Treba v So byl parak jak sfine a ani jednou se me to nemlzilo, je pravda ze si jeste natiram bryle pripravkem proti mlzeni, ale dokud sem nemel to vetrani tak se to sem tam mlzilo, ted uz nemlzi.

_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 8:17 am    Předmět: ventaky Odpovědět s citátem

jak dojedu domu tak to nafotim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 10:52 am    Předmět: Re: ventaky Odpovědět s citátem

Tak jak, máš nafoceno?

SARIN napsal:
jak dojedu domu tak to nafotim

_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lison_cz



Založen: 02. 11. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 3:25 pm    Předmět: dioptrické brýle Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
kup si větrák http://www.paintballshop.cz/zbozi/119-vortex-goggle-fan-black

no ale když vidim velikost písma kterou jsi použil vážně bych pouvažoval nad tím jestli vůbec paintball hrát Very Happy Very Happy





Tak jsem si koupil tenhle ventilátor a je to úplně to samý, jako když jsem tam měl ten do počítače s 9V baterkou a mlžej se mě brejle furt, maska ani moc ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jestli se ti mlžej i když ho máš celou dobu zapnutej tak by to chtělo vyříznout díru do té mřížky v místě kde je ta vrtulka větráku a to ve stejné velikosti pak už není možné, že by docházelo k zamlžení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lison_cz



Založen: 02. 11. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 6:22 pm    Předmět: d Odpovědět s citátem

Díru už tam mám vyřízlou, ale stejně se to mlží, ale když zapnu ten větrák tak mě příjde, že fouká náko málo, nevim, no??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tenhle typ větráku je stavěnej hlavně na odsávání a je možný že máš model co umí oboje jak odsávat tak foukat já to mám jen na to odsávání a ještě se mi nestalo, aby mi při zapnutém větráku zamlžilo sklo a to se občas potím jak vzteklá svině takže - hlavně funguje odsávání z prostoru mezi obličejem a sklem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POGOUN



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:49 am    Předmět: Sosovky Odpovědět s citátem

Kup si radsej kontaktne sosovky,ja som to skusal s okuliarmy,ale po prvej hre som ich dal dolu a potom uz len slepil a na druhy den kupil sosovky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate