Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

paintballové kuličky plněné vodou/práškem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem je vzal. Very Happy
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem jeden koupil otestuju a dam vedet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem myslel ze budu prvni a nebudu, ale uz se nemuzu dockat. Ty zasahy vypadaji famozne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem zvědavej na přesnost. podle mě by měly bejt znatelně přesnější bo se ten prášek určitě tak nepřesypává jako když se přelejvá kapalina... dejte vědět Wink
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky koupim balik
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Sem myslel ze budu prvni a nebudu, ale uz se nemuzu dockat. Ty zasahy vypadaji famozne.


a jak to bude vypadat na videu !!!
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky objednáno. Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen mě tak napadlo, pokud to má plastovej obal, tak ten zásah bude asi taky celkem kvalitní. Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ve ctvrtek by mi meli dojit tak dam vedet ted mi volali
Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak už jsou doma prisli v poradku uz jen vyzkouset snad to dnes stihnu a vecer napisu prvni info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, vypadaj dobře. Jednu jsem schválně rozmáčkl a z toho prášku mě nějak svědila ruka. Že by svědící prášek? Krásná představa škrábajících se nepřátel Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to testoval kulicku jsem pustil asi ze 3 m na beton a nic po hodine ve vode jsem to zopakoval ze stejnym vysledkem az po mrstenim o beton se rozletela,prumer je 0,688 lita to solidne efekt je stejny jako na videu.jeste potrebuju sehnat cvicny terc abych zjistil jak to bolí Twisted Evil protoze kulicka je dost tvrda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crying or Very sad jsem měl dneska volno tak koukám na web odkud si to necháváte posílat že bych si pro ně zajel osobně a čumím, že už jsou vyprodaný Crying or Very sad tak doufám že je zase brzo naskladněj potřeboval bych nějaký odolný kule, a už je mi vcelku jedno čim jsou plněný Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi je vzali na zkousku a pokud bude staly zajem tak treba tenhle prodejce nebude sam kdo je nabizi a treba i klesne cena. A pokud bude vysoka presnost tak nicim jinym strilet ani nebudu. Vzdyt je fuk jestli musim vypalit dve levny nebo jednu drazsi abych trefil. Resp vystrelit jednou je levnejsi a efektivnejsi. Navic kolik kuli rocne zahodime kvuli deformaci atd
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj patras moje rec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem tam volal, ze si pro ne zajedu a baba mi sdelila, ze uz jsou vyprodany. ALe ze casem kdyz, jich objednam treba deset tisic (coz neni problem, kdyz se nekazej) tak se o sleve da mluvit.

Jen ta recyklovatelnost me trochu sere, vite jakej po tom bude bordel, pokud to nebude mizet? Predstavte si davku 50ti kuli na jedno misto, to tam bude hromada plastu. To nas myslivci nebudou mit radi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sofťáci tohle taky neřešej, Wink ale je fakt že z toho bude mrdník no. Sad Třeba se to rozpadne stejně jako normální kule. Idea
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě mi volal p. Šulc z BAS a ptal se na spokojenost. Poté mě ujistil, že skořápka je z nějakého vosku a, že se taky čase rozloží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude to znít jako prázdná fráze, ale myslel jsem si to. Laughing Laughing Laughing
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mamlin



Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mamlin napsal:
právě jsem objednal dva balíky práškovejch kuliček, tak podám info jak se s tím stříli, dostřel, přesnost ap.



takže,,,, kuličky včera dorazili, něco sem nafotil a porovnal suché (práškové kuličky) s OPS duke

foto zde: http://leteckaposta.cz/966092167
video z testíku uploudnu....

http://www.youtube.com/watch?v=t6IADYvFt5I&feature=channel_page

a díl 2

http://www.youtube.com/watch?v=71is-fYsq0I
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to vypadá luxusně, vem je zítra sebou!! Twisted Evil
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mamlin napsal:
mamlin napsal:
právě jsem objednal dva balíky práškovejch kuliček, tak podám info jak se s tím stříli, dostřel, přesnost ap.



takže,,,, kuličky včera dorazili, něco sem nafotil a porovnal suché (práškové kuličky) s OPS duke

foto zde: http://leteckaposta.cz/966092167
video z testíku uploudnu....

http://www.youtube.com/watch?v=t6IADYvFt5I&feature=channel_page

a díl 2

http://www.youtube.com/watch?v=71is-fYsq0I

Na jakou to bylo vzdálenost? zdálo se mi to hodně zblízka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po dnešní akci musím uznat, že jsou velmi solidní!!
Váha je stejná jako u běžných kulí resp. 2g kulička. S HH jsem je střílel při +-280fps s finem .686 na lehce nižší vzdálenost než s klasickými kuličkami. Na konci trajektorie (cca 40-50m) mi pravidelně trochu cestovaly (cca 20-40cm), ale to bych řekl bylo nepoladěnou úsťovkou a finem na tento typ kuliček. S běžnou průměrnou a podprůměrnou municí to dělá větší paseku už jen proto, že nejsou všechny kule stejné a některá ulítne víc, jiná dropne, další letí dál apod.
Bohužel nebylo tolik munice, abych zkusil přehodit na .688 fin a otestovat vliv rozdílné úsťovky. Kolega, který střílel s .688 říkal, že se pak směr na konci trajektorie drží ještě o něco lépe.
Podle mě jsou to rozhodně kuličky budoucnosti a nemůžu se dočkat až se víc rozšíří a klesne jejich cena.

Mimochodem, efekty rozprášení při dopadu jsou naprosto famózní. Konečně vidím kam kule přesně dopadají, takže se budou výborně hodit jako dopadové stopovky!!
Škoda, že se nám nepodařilo natočit video z odražení útoku při kterém útočníkům prášily gejzírky prachu pod nohama naprosto realisticky. Málem jsem měl dojem, že po nich někdo pálí ostrými Twisted Evil Twisted Evil

Ještě poznámka, jedná se skutečně o určitý druh vosku, který se dá nehtem oškrábat, takže po nás nebude zůstavat bordel a časem se rozpadne i tento obal.

Apropo, bolestivost je zhruba totožná. alespoň co nám prozradil protivník, kterého jsme trefili i do hlavy Wink

PS: .686 dře, zkusil jsem .688 a je mnohem lepší, takže borci s .688 a výše hlavněmi mohou být v klidu.

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak pokud je to EKO, tak je to pecka. Doufam, ze ten prasek je jeste BIO, kdyz to clovek koupi do huby, aby to melo dost vitaminu Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mamlin



Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Tak po dnešní akci musím uznat, že jsou velmi solidní!!
Váha je stejná jako u běžných kulí resp. 2g kulička. S HH jsem je střílel při +-280fps s finem .686 na lehce nižší vzdálenost než s klasickými kuličkami. Na konci trajektorie (cca 40-50m) mi pravidelně trochu cestovaly (cca 20-40cm), ale to bych řekl bylo nepoladěnou úsťovkou a finem na tento typ kuliček. S běžnou průměrnou a podprůměrnou municí to dělá větší paseku už jen proto, že nejsou všechny kule stejné a některá ulítne víc, jiná dropne, další letí dál apod.
Bohužel nebylo tolik munice, abych zkusil přehodit na .688 fin a otestovat vliv rozdílné úsťovky. Kolega, který střílel s .688 říkal, že se pak směr na konci trajektorie drží ještě o něco lépe.
Podle mě jsou to rozhodně kuličky budoucnosti a nemůžu se dočkat až se víc rozšíří a klesne jejich cena.

Mimochodem, efekty rozprášení při dopadu jsou naprosto famóznní. Konečně vidím kam kule přesně dopadají, takže se budou výborně hodit jako dopadové stopovky!!
Škoda, že se nám nepodařilo natočit video z odražení útoku při kterém útočníkům prášily gejzírky prachu pod nohama naprosto realisticky. Málem jsem měl dojem, že po nich někdo pálí ostrými Twisted Evil Twisted Evil

Ještě poznámka, jedná se skutečně o určitý druh vosku, který se dá nehtem oškrábat, takže po nás nebude zůstavat bordel a časem se rozpadne i tento obal.

Apropo, bolestivost je zhruba totožná. alespoň co nám prozradil protivník, kterého jsme trefili i do hlavy Wink

PS: .686 dře, zkusil jsem .688 a je mnohem lepší, takže borci s .688 a výše hlavněmi mohou být v klidu.


co k tomuto dodat? snad už jen pár svých slov, překvapila mě prostupnost roštím kdy jsem viděl protivníka a ze zkušenosti vím, že na takovou vzdálenost přes roští nejsem schopen ho zasáhnout, ale jelikož se tam motal dost dlouho, zkusil jsem to a ono ejhle ruka nahoře a odchází.... Prostupnost kuliček je tedy ok, ještě provedu testík s rozpadem kuličky.... jediné drobné negativum je cena, ale to se časem určit změní....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me prave cena prijde v poho kdyz si zpocitas kolik kulicek clovek vyhodi protoze jsou nepouzitelne res zatoci protoze maji plosky atd .. myslim ze presne neleti ani 50% kulicek takze cena je v poho kdyz staci jedna kulicka na to co driv museli zvladnout dve Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
me prave cena prijde v poho kdyz si zpocitas kolik kulicek clovek vyhodi protoze jsou nepouzitelne res zatoci protoze maji plosky atd .. myslim ze presne neleti ani 50% kulicek takze cena je v poho kdyz staci jedna kulicka na to co driv museli zvladnout dve Smile
Surprised

To nesmíš psát Wink
PB obchody si to uvědoměj a cenu budou držet pořád stejně i když se zvýší prodej....
né teť vážně... pokud je to tak jak říkáte, myslím že na to drtivá většina přejde...Jen nevím jak to bude náchylné na skladování a " zmetkovitost " Přece jenom jde o prbvní várky a později se to může vše zhoršit ( kvalita svaření, nekulatost apod. ) - No známe to - nové je dobré ale další je hoší a horší...( viz. A5tky dnes a před 3 lety ).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No mě se moc neosvědčily. Jak z SP8, tak z Tiberia lítaj všude možně jen ne na cíl. Kdyby to bylo jen z jedoho gunu, tak řeknu, že jí mám špatně nastavenou. Takhle jsem mohl dělat tak maximálně krycí palbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes dorazily "Prašivky" i mně.
Přidám tedy taky nějaký postřeh z testování Very Happy

Kule má (jak je patrné z fotek) na povrchu důlky, jako golfový míček.
Předpokládám, že je funkce stejná jako u golfu, tzn. že důlky by měly zvyšovat vztlak takže i dolet (dostřel) a snižovat tendenci samovolného měnění směru letu.

Skořápka (doslova) je křehká, ale skutečně masivní (cca 1mm stěna), tzn. že při nárazu se rozletí na malinké střepy a nezůstane po ní žádný větší kousek, jak jsme zvyklí z běžných kulí. Celkově je velice robustní a tvrdá!!! Tím pádem i při skladování zaníká vznik otlaků - důlků.
Materiál je skutečně něco jako vosk, či tuha. Nehtem jde lehce seškrábnout a v ohni se rychle rozpouští a možná hlaveň s každým výstřelem "promázne". Smile
Dá se tedy předpokládat, že se i v přírodě rozloží. Otázka je za jak dlouho?! Poločas rozpadu, ale odhaduji v řádech měsíců a né dnů, jako doposavad. Rozhodně střípky co po ní zbydou zmizí v zemi rychleji než airsoftová kulička BB.

Uvnitř kuličky je prášek-pudr. Je Bez chuti i zápachu (osobně jsem vyzkoušel a přežil Very Happy ), kolem kterého je ještě z teninkého materiálu obal se dvěma otvory (stejný materiál jako vnější obal (to je nejspíš kvůli technologii výroby plnění a drží pudr pohromadě ve tvaru kuličky).
Prášek je ve vodě rozpustný a osobně odhaduji, že se jedná o stejný pudr jako se používá v mém oboru na "zaprašování" tiskových archů.
Jsou to pudry různé hrubosti zrana (mikroskopické zrno) a vyrábí se z odpadů při výrobě škrobů v potravinářství z kukuřice, brambor apod. takže i nějaký ten vitamínek a hlavně je to levnější, něž pudr syntetický. Kulička je ním festovně napěchovaná.

Přišli mě 3 balení a v každém sáčku byla jedna koule prasklá, tím pádem byl práškem "zaneřáděný" celý obsah balení. Ale ohromnou výhodou je, oproti kulím s kapalinou ten, že jsem je ve studené vodě opláchl a na jejich tvar to nemělo žádný vliv a pudr se dokonale smyl.
Lícování dvou půlek kuliček je výtečné a prosté jakýkoli otřepů. Otázkou je zda v budoucnu tady při velkovýrobě nebude kámen úrazu zmetkovitosti.

To jsou zatím první postřehy z "ošahání" tohoto střeliva.
Na Trojúhelníku bude první skutečně bojové nasazení, pak poreferujeme, jak to dopadlo.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 5:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, když jsem viděl jak to dělá důlky do 1mm plechu na klempířinu, no bohužel se zas asi budu muset vrátit k masce a přestat frajeřit v brýlých Evil or Very Mad ... chudáci kluci z VS kdy si pořídili spec brýle za 2500 Twisted Evil
mysllm že na krátkou vzdálenost to zuby vymele spolehlivě...
Jinak hodnotím celkově velice kladně, konečně bude jasná hranice mezi MPB a sportem...s tímhle už to paintball jak ho známe nebude... trhlá kule v závěru žádný problém, pokud to vůbec závěr trhne...max profoukneš a jedeš dál... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate