Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No proste mi to nejde dohromady. SP1 má trochu podobu současné MP7 a použít k ní sklopku ze samopalu 50 let starého mi přijde divný. Zkuste tvořit, třeba to bude vypadat zajímavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nenapadlo Tě, že nám ta sklopka prostě vyhovuje. Když potřebuješ sklopíš. Kritizovat umí každej, ale něco vymyslet to už je těžší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, je to vaše zbraň, a já vám do toho nemůžu mluvit. Jen jsem řekl, že se mi to nelíbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, jestli už se někdo z vlastníků odhodlal jít do nového BlackHeart boardu?
Osobně v něm za tu cenu nevidím kdovíjaký přínos, ale rád si poslechnu opak, díky Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 1:18 pm    Předmět: něco navíc Odpovědět s citátem

Myslím že tohle je docela zbytečný... co je ale vhodnější tak mám dojem že tohle. http://paintball.actionshop.cz/?produkt=2874
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
Ok, je to vaše zbraň, a já vám do toho nemůžu mluvit. Jen jsem řekl, že se mi to nelíbí.


V pohodě. Vždyť to hrajem pro zábavu, tak se přeci nebudem kvůli nějaký sklopce prudit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 6:44 am    Předmět: Re: něco navíc Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Myslím že tohle je docela zbytečný... co je ale vhodnější tak mám dojem že tohle. http://paintball.actionshop.cz/?produkt=2874


Souhlas s tím rozdílem, že jsme dva v týmu pořídili TechT L7 v2 pro SP1 a musím uznat, že se ještě o něco zvýšila přesnost a především úspora vzduchu spolu s ještě jemnějším a tišším chodem.

Když si představím, že jsem do toho úplně na začátku nechtěl moc investovat... Very Happy Twisted Evil
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:40 am    Předmět: upgrade Odpovědět s citátem

TechT L7 v2 pro SP1 prosím tě to je co?? Dej sem nějaký link
díkyyy
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už jsem ti hodil na ICQ, jedná se o nový odlehčený bolt.
Spolu s DeadWind HollowPoint boltem se jedná asi o nejlehčí a nejlépe hodnocené bolty pro SP1 či IONy
My objednávali s kolegou přímo ze stránek výrobce. Komunikace v pohodě, doma byl za cca 14 dní.

http://www.techtpaintball.com/

Ještě bych doplnil, že mi v poslední době profukoval trochu ten defaultní bolt. Těsnění nepoškozená, pořádně nagelováno a přesto jsem s tím měl problém. Jakmile jsem vyměnil bolt přestalo to a zároveň, jak už jsem psal jsem zaznamenal jen pozitiva.

Pro zajímavost ještě HollowPoint bolt
http://store.deadlywind.com/product/a4ba99fb-b090-4a54-8249-d7677febce5d.aspx
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim tak mi dneska přišla nová SP1,mohl by mi někdo poradit čím to mažete byl bych vděčný za jaký koliv odkaz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, doporučený je SL33K přímo od Smart Parts. Jedná se o silikonový gel. Musím říct, že mám s SP1 zastříleno hezkých pár kulí v zimě i horku a ten gel si pořád drží své vlastnosti. Zároveň na sebe neváže nečistoty a vydrží ve zbrani pár tisíc ran, i když já tam pro jistotu po nějakých 1500-2000 máznu novou dávku.

http://paintball.actionshop.cz/?produkt=536
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Tantal dík za radu.

Dneska jsem poprvé zkoušel SP1 a potřebuju další radu od zkušených.Podle návodu jsem nastavil zdraň na CO,což už byla z továrny nastavena.Zapnul jsem si mody střelby.Kupil novou 9v baterii dobíjeci GP 9V 200mAH.Připojil jsem lahev s CO postíl CO a najednou sičení v místě kde je tlačítko na zapnutí tak nadním uník CO a zbraň omrzala.Pročel jsem to zkusil znovu a unik byl zase sice menčí ale unikala stále.Střílela v poho i s unikam ale bomba pak došla.Ucházelo to s takovího černýho udělátka na tišťáku.Někdo tady psal o pojistce proti vysokému tlaku ale to nevim protože lahev byla způlky plná (20oz).Poradí někdo ci stím je tam nějaký těsnění co by mohlo být poškozený nebo to přestane samo:
Za každou radu děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro případ moje ICQ 214-979-259
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Těžko říct, doporučil bych dle návodu vyjmout bolt a promazat všechny o-kroužky, případně zkontrolovat jejich případné poškození.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hergot jsem šikovnej,včera mi to nedalo tak jsem to rozdělal.Koukám na to černý udělátko na tišťáku co to z něj utíkalo.v protilehlích rohách z toho něco kokalo ven.Povolil jsem ty dva černý šroubky sundal vršek a koukám byl tam O-kroužek.Jak jsem to povolil tak se srovnal do správný polohy.Zadělal jsem to zpátky zkusil a už žádný únik a vše OK.
Ta pojistka funguje tak že v těch protilehlích rohách vytlačí ten O-kroužek ven to byl ten uník jen se mi ten O-kroužek nevratil do původní polohy.
Moje smůla byla že jsem to poprví zkoušel s nějakou mizernou baterkou a zbraň nešlapala takže jsem nemohl odstřílet CO ze zbraně to tam zůstalo a zbraň asi po 3h sama CO vypustila přes tu pojistku a tobyl ten průser,že mi to druhý den unikalo když jsem měl už solidní baterii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Tantal:koukal jsem že máš na SP1 hlaveň hamerhead jak si s ní spokojený.Co přesnost jak se zlepšila?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože to byla poslední úprava, tak přesnost se sice zvýšila, ale už ne tak markantně, mám zbraň už hodně vyladěnou. Výrazně se zvýšil dostřel, resp. efektivní dostřel a protože s ní protihráči ještě nemají tolik zkušeností nechají se občas nalákat na boj pod větvemi jehličnanů, kdy jejich palba klesá cca 5m přede mnou k zemi, ale má je zasahuje.
Já si tu hlaveň vybral zároveň kvůli finům, které umožňují vybírat nejrůznější ráže kuliček.
Zatím s ní mám odehrané pouze tři hry, ale pokaždé mi výrazně pomohla, právě svým dostřelem. Jen bych doporučil ladění pod radarem, už jen kvůli tomu, že nejefektivnější výkon podává kolem 285fps.

Mimochodem, odfouknout by si zbraň měla tak do minuty od odpojení média. Alespoň u nás to dělalo všem, než jsme se zbavili slide-checků a začali zbytek média normálně odstřelovat.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 5:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

když o tom tak mluvíš tak mi to odfouklo zhruba po minutě.Seděl jsem a nevěděl co s neodstřeleným mediem a najednouto fouklo.Pak jsem jel do práce a ženská mi říkala že to udělalo znovu.lekla se prej hrozně až se málem.Dostal jsem pěknej kartáč za to, že jsem ji tvrdil že to nic neudělá. Very Happy

Tantal: mohl by sis mě přidat na ICQ psal jsem ti a ty nic

Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, pro věčné nespokojence s horním sypáním jako já, tuniče a ladiče, jsem našel zase něco málo "inspirantivních" prasáren (nejen) na SmartPart fóru,

http://smartcorps.smartparts.com/forum/showthread.htm?t=1140&page=43

http://smartcorps.smartparts.com/forum/showthread.htm?t=2022

http://s735.photobucket.com/albums/ww353/thedronetm/SP1Mod/?action=view&current=1Mod-Epoxy.jpg
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tý voééé!!! Shocked poměrně ortodoxní zásahy do zbraní!!!to bych si netroufl... Shocked
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To já ji takhle rozvrtat tak ji můžu vyhodit.
To já to vrchní podávání chci vyřešit tlačným zásobníkem otočeným k pažbě mělo by mi to vyjít na 20 - 22 kulí a to mi bude stačit snad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 4:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

HOLA-
To já taky bastlím SP 1 nse zásobníkem nahoře- kapcita na 30 kulí a nebude to tlačnou pružinou,ale tažnou Smile (bude použito svinovacího metru) a směr kulí bude taky k pažbě.V pažbě mám zabudovanou malou luft lahev.Kule jsou umístěný v U hlinikovým profilu a jsou naskládaný vedle sebe tzv.CIK-CAK Jediná bolest co bude,tak je nabíjení kulí,páč se musí porovnat za sebe na CIK-CAK.ale do budoucna je plán -výměnnej zásobák už s naskládanýma kulema.No uvidíme jak se to bude chovat při hře.Až to bude hotovo,tak sem lupnu fotky
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To nezní zle, nechceš to trochu nafotit a podělit se s náma? Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo nafotím,hned jak to bude mít trošku podobu budoucího vzhledu,Jinak bude i přívod luftu (podél zbraně) ne jak je to originál.No nechte se překvapit Smile
Nevím jak to bude časově,páč dělám ještě "MILITARY"CB vysílačku Smile A NEVÍM CO DŘÍV,ČASU MÁLO A AKCE SE KUR...Y BLÍŽÍ , hmmm
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak před chvílí mi PPL dovezli další věciščky na flintu,tak budu mít o víkendu co dělat,a příští týden(jestli se zadaří) tak sem lupnu první fotečky.
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crepina



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj bojovnici
mam problem potrebuji vymenit blokaci dvojiho nabiti ma nekdo nejakou zkusenost nebo nejakej odkaz kde je navod na vymenu predem dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

crepina napsal:
ahoj bojovnici
mam problem potrebuji vymenit blokaci dvojiho nabiti ma nekdo nejakou zkusenost nebo nejakej odkaz kde je navod na vymenu predem dekuji


toto by ti mohlo pomoct: http://smartcorps.smartparts.com/forum/showthread.htm?t=1249
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crepina



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj dady
dikes za ten odkaz ta rozborka je dost podrobna tak doufam ze to zvladnu mozna se do toho pustim jeste dnes pak dam vedet jak jsem byl uspesnej jeste jednou dik hoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 7:01 pm    Předmět: rozborka Odpovědět s citátem

Chlapáci nemá prosím vás někdo zkušenost s přemístěním regulátoru??? Aneb jak to tam všechno vůbec vede??? Díky moc
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 7:20 am    Předmět: Nový kolega Odpovědět s citátem

Ahojte panove, tak jsem se stal majitelem SP-1, zatim nebyla moznost si sni zahrat pri akci ale uz se tesim...celkove na me udelala dobry dojem...jen to plastove telo me nahani trochu strach... takze paintball zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Další
Strana 5 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate