Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

50 gravitacni zasobnik.

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 6:04 pm    Předmět: 50 gravitacni zasobnik. Odpovědět s citátem

ahoj kluci pouzivate nekdo 50 gravitacni zasobnik ? zvladne tento maly zasobnik i nejakou kadenci?chtel bych vymenit velky 200 za 50 aby to vypadalo lepe a bylo zajimavejsi hrani s nutnosti dobijeni.diky za zkusenosti a poznatky ktere sem jiste date. a jeste kdybyste rekli jakou znacku gravitaku mate.Radek
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pustis modrou pb kulicku, pustis cervenou pb kulicku, ktera dopadne driv? = kadenci to bude zvladat stejnou jako ti zvladal 200ks zasobnik ne kdyz jsou oba gravitacni. nas tym pouziva "vajicko" tusim ze stoji neco pod kilo, je polopruhlednej bilej, je treba ho striknout trochu, a doporucuju si koupit rovnou dva, sem tam se rozbije o kouli. az to najdu klidne hodim odkaz
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak asi nemam uplne tak pravdu podle tehle zminky co byla v pbshopu:

Datum: 09.05.2007 23:29:51; Od: AGS Trade s.r.o.
Titulek: Re: Bez titulku

Dobrý den,
zásobník použít lze, kolínko však nikoliv. Jediné na co musím upozornit, je horší padání kuliček do zbraně z těchto malých zásobníků oproti standardním na 200 kuliček.

nikdo si ale na nic takovyho od nas nestezoval
jinak je to presne tenhle

http://www.paintballshop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2044&show_all=1#HD
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyhle sme meli na třech zbraních v týmu a faktem je ze prave padání kulí a hlavne ta křehkost. Nemyslím si, ze by to podávalo spatne kvuli velikosti (kdyz si vezmes ze 200 kuli = větší vaha, tudiz větší pravděpodobnost záseku), ale spíš je tam špatný úhel toho trychtýre. To vyřešíš zatřepáním. No a co zásah, to díra covece. Ale k obrnení stačí nalepeny proužky gumy (moje zkušenost) nebo Al plýšky (Salfa)
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a pak jsme pořídily zásobníky Vinchester (bohuzel ted nemohu najit nikde zadny) a ty jsou naprosto bez problémů. Aspoň popíšu: cerny, tušim ze na 45 kulí (bo má boky trochu splostele) a vícko má (bohužel) úplně odendavací. To ale vyřešíš aplikováním uřízlého vršku z tuby a tim i doženeš tu kapacitu. A jak říkám, slouží dobře
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
No a pak jsme pořídily zásobníky Vinchester (bohuzel ted nemohu najit nikde zadny) a ty jsou naprosto bez problémů. Aspoň popíšu: cerny, tušim ze na 45 kulí (bo má boky trochu splostele) a vícko má (bohužel) úplně odendavací. To ale vyřešíš aplikováním uřízlého vršku z tuby a tim i doženeš tu kapacitu. A jak říkám, slouží dobře


diky za reakci take jsem na nej koukal nekde na ebay prodavaji cca za 18 usd 5 kusu bohuzel jen jako pack. tak to asi koupim. a jeste jsem se chtel zeptat ty mas elektriku ? zvladne to podavat kdyz das full auto dejme tomu . diky
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nene. Mam ho na starým dobrym Víťovi. Ale co vim, tak s gravitačnim zásobníkem na eletriku nic moc. To ti asi neupodavá. A nejmenší el. zásobník je tušim takovej stavitelnej na 140 kulí. Ale jestli máš 98 a chces automatit, tak ideální řešení rovná cyklon
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Nene. Mam ho na starým dobrym Víťovi. Ale co vim, tak s gravitačnim zásobníkem na eletriku nic moc. To ti asi neupodavá. A nejmenší el. zásobník je tušim takovej stavitelnej na 140 kulí. Ale jestli máš 98 a chces automatit, tak ideální řešení rovná cyklon


no prave ze s cyklonem mam takove smisene pocity. mam jej doma take. ale jakmile ho dam tak zbran strili hur. a at motam jak motam s ustovou rychlosti nedosahnu takove strelby jako jen s gravitacnim zasobnikem. jako by ten cyklon kradl hodne plynu.zatim jsem nemeril jakou UR mam .ale kdyz vytocim hodne tak to lita vsude mozne jen ne rovne. tak jsem si rikal ze bych koupil gravitak na 50 kulicek a jestli by to podavalo jako u 200zas. tak na davky a mensi kadenci by to chodilo.
bohuzel 50 gravitak neni moc v CR k disposici.tak musim ze zahranici.
A asi jedina cesta je ten Winchestr
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takže jestlis em to dobře pochopil ten Winchester podává plynule (neříkám že rychle) bez zasekávání jkuliček? Něco jako gravitační na 200 kulí? S klasickým na 50 kulí se musí klepat tady s tím tedy ne? Nějakej odkaz pls, asi bych to objednal taky, kdyby to fakt podávalo plynule
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele od toho Winchestra si moc neslibuj sice má zajímavější tvar než ten průhlednej od Bras eagle navíc mi ho ještě nikdo neprostřelil ani z blízka, ale kule z něj padaj při vyšší kadanci (a to mám na mysli jen to co umačkám prsten, což je max 7Bps) stejně blbě jako z toho průhledného Rolling Eyes
Navíc když tě do něj trefjej tak sice nepraskne, ale kule budou na kaši takže stejně končíš se střelbou, takže spíš si zkus pohrát s tím cyclonem ten bude určitě spolehlivější až ho pořádně sladíš se zbraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste to zkusim ale je to divne. je to fakt velikej rozdil s cyklonem a s gravitakem. bohuzel spise pro gravitak. zkusim si ale jeste pohrat.
jinak jsem nasel jeste toto a vypada to jako 200 gravitak ale je na 50 kulicek .
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170280050729&_trksid=p3907.m32&_trkparms=tab%3DWatching

jinak nevite do kolika kuli za vterinu je gravitak 200kuli stavenej?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě ale nejde aby to podávalo rychle, to prostě graviťák neumí, ale aby to podávalo furt a nesekali se tam koule. Já strálím z 99% po 1-2 kulích. Ale aby se mě nestalo že 5x vystřelím a pak to střílí naprázdno a já musím klepat zbraní. při pohybu to nevadí, ale občas prostě zalehneš a potřebuješ někoho držet v šachu.
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A_L_F napsal:
Mě ale nejde aby to podávalo rychle, to prostě graviťák neumí, ale aby to podávalo furt a nesekali se tam koule. Já strálím z 99% po 1-2 kulích. Ale aby se mě nestalo že 5x vystřelím a pak to střílí naprázdno a já musím klepat zbraní. při pohybu to nevadí, ale občas prostě zalehneš a potřebuješ někoho držet v šachu.

Asi jsem se ne přesně vyjádřil i ten Winchestr má problémy s padáním kulí, stejně jako ten průhlednej to znamená, že se zasekávají i v něm, mám dva každej na jiné zbrani a lidi co ho kolem mě maj řeší stejnej problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Asi jsem se ne přesně vyjádřil i ten Winchestr má problémy s padáním kulí, stejně jako ten průhlednej to znamená, že se zasekávají i v něm, mám dva každej na jiné zbrani a lidi co ho kolem mě maj řeší stejnej problém

Tak to já jsem asi vyjímka. Protože mám taky Winchestra a ještě se mi nestalo, že by se mi tam sekla kule. Prostě podává nádherně.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je ten největší problém v lidech. Skoro všechny, co so sem vyděl a stěžovali si na tenhle zasobník, tak ho vždycky nařvali kulema tak, že je tam ještě namačkavali, aby se jim tam vešla o jednu kuličku víc. Já sem do toho vajčka cpal něco okolo 35-40 kuli a problém sem s nim nikdy neměl.... Ty kuličky se tam jednoduše zaseknou, protože se namaj jak a kam pohnout/uhnout jinym, aby propadli kolínkem do zbraně. Úplně stejnej problém bude, když se přeplní 200 bandaska, dokud se prostě nějakýma 30 kulema neudělá prostor, pro pohyb kuliček uvnitř. Toť vše.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Mlaďas ty jsi ani trochu nezklamal Laughing
Mě se to taky normálně nestává, ale je pro to jedinej důvod, že když střílim tak max po dvou až třech kulích a potom se většinou přesouvám takže si s tou flintou chtě nechtě stejně zakvrdlám. V tu chvíli se kule nemaj šanci šprajcnout, jenže už se mi i stalo že jsem musel nějakej post bránit proti výrazné přesile a to se potom stane že z jedné pozice musím vystřelit i dvacet až třicet kulí najednou a v tu chvíli se stává že po cca pátém výstřelu práskám na prázdno a to je to před čím jsem se snažil ty lidi varovat. Navíc se to stane i když už je z toho zásobníku i něco odstříleno, takže to s narvaným vejcem těsně před hrou nemá nic společného Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mých osobních zkušeností každej gravitační zásobník vyžaduje čas od času zakvedlat ať je na 200 nebo 100 nebo 50 kulí.Bavím se o sériových zásobnících.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Embarassed
2Rajko: Já se nedám. S vajíčkem byl, v takovýhle situaci kolikrát něco ubránit na místě a prostě ty kule malinko sypat občas musim. Tohle je moje zkušenost za ty dva roky, co sem s gavitačnim zásobníkem hrál a z toho 1,5 s vajčkem. Nikdy sem neměl problém s vajíčkem, když nebylo naládovaný naplno.

EDIT: Za tim co sem napsal si stojim. Takhle mi to fungovalo vždycky.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná máš magickou munici, ale u nás mají s vajíčkem problém všichni.

Říkám si, že bude možná lepší pořídit Reloadery dva a jeden z nich prostě šmiknout tak, aby se do něj dalo dosypat +- 50 kulí. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje zkušenost, nervat zásobníky plný !!!!!!! Mám sp8 s 50zásobákem,sp8 nemá žadnou zpětnou odezvu při střelbě,tudíž se kule v zásobníku (50rd) ani nehnou, ale je zajímavé že nemusím kvedlat jak pitomec abych nestřílel na prázdno. Prostě nasypat tam 30-40 kulí,hned to trošku prokvedlat a hrát, když se narve plnej,tak jak už tu někdo psal,nemaj kam ty kule uhnout...
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 12:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Též používám 50tkový graviťák (průhledný) a mohu říct jen to samé co ostatní. Bezpečně se dá vystřelit kolem 3-5kulí a pak většinou trochu zakvrdlat. To platí při statické pozici samozřejmě. Hlavně neplnit na max. Jinak za tu dobu co jej mám mi ho někdo sice prostřelil, ale ne skrz. Spíše jen nakřáp a od té doby už nic. Stále solidně drží.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 1:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Jinak za tu dobu co jej mám mi ho někdo sice prostřelil, ale ne skrz. Spíše jen nakřáp a od té doby už nic. Stále solidně drží.


Oblepit kobercovou páskou a máš pokoj...Mám to takhle udělaný a nepraskne ani kdyby do něj praštilo 10 kulí za sebou.
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 11:40 am    Předmět: nouze o 50kové zasobníky Odpovědět s citátem

Zdravim. Nevite někdo kde se v tehle dnech dají sehnat padesátkové zásobníky ? Obvolal sem uz hodne shopů a vsude stejné. Dodavatel nedodává již delší dobu. Poraďte prosim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v bazaru je nekdo mel, myslim ze jich jeste bud par ma, nebo pripravuje dalsi varku
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate