Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

úvaha a volná diskuse na téma - VÁLKA KRAJŮ

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 5:41 pm    Předmět: úvaha a volná diskuse na téma - VÁLKA KRAJŮ Odpovědět s citátem

Zdarec,nevim omlouvám se jestli už tenhle nápad tady byl ale nikde jsem ho nenašel.Nejsem ještě tady nějak zběhlej.Takže se pro jistotu omlouvám.
Napadla mě jedna věc,jasně každá PB akce je zajímavá,ale zajímavější by byla,když budou proti sobě bojovat kraje.Je to jen nápad.Bylo by to třeba jako tzv. military liga.Na rok by mohli bejt naplánovaný akce dopředu,a každej kraj by hrál s každým,a to dvakrát,jednou doma jednou venku.Počet lidí by byl neomezen.Mohla by to bejt taková malá válka.Daný pravidla která by platila jen na těchto akcích jako např. doktor zásobovač střeliva atd.
Nevim možná je to hloupost a je pravda že by to bylo dost složitý na organyzaci.Byla by třeba někde i tabulka.
Jestli je to hloupost tak prosím bez nadávek.

Děkuji Carloss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napad to je peknej, ale bohuzel neproveditelnej. nektery kraje jsou celkem daleko od sebe, akci pres sezonu je tolik, ze na to nebude cas, a kdyz nekdo jede na nejakou akci, tak tam nejede celej kraj. a to ani nemluvim o nevyvazenosti kraju. nektery armady jsou slozeny z kraju tri, nektery jenom z jednoho. byla tu i MP liga, ale asi se to neuchytilo. problem je doprava/cas/vzdalenost
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To máš asi pravdu je to moc.Trochu jsem přestřelil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napad je to dobrej, ale treba jenom v ramci kraje mezi tymama, nedokazu si predstavit to zajisteni souboju armad Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo nápad je fajn, ale jak psal Uziel, realizace je takřka nemožná. Bohužel Sad
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm..ber v potaz uskupení týmů keré již existuje..... Shocked
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře a co teda jenom v kraji,myslím teda jen J.Kraj.
Tým by se skládal ze 4 nebo 6 a nebo 8 lidí já osobně se přiklánim k 8 členům týmu.Ve kterém by musel bejt jeden zdravotník jeden pirotechnyk ryschlost max 300.Místo konání těchto válek by bylo jedno místo nebo by se měnilo???? Rolling Eyes .
Hralo by se dvakrát jednou doma jednou venku.??? Rolling Eyes
Vedla by se nějaká tabulka??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim te co je to za valku 4 ,6 nebo 8 clene tymy ? to je nejaka sportovni liga... drobna sarvatka to by muselo byt tak 60 na 60 a hodne zajimave postupove scenatre, jinak je to jen obycejny turnaj co s military vazne nema nic spolecneho jen si v maskacich a jinem prostoru lide budou hrat na sportovni zapasy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale zas na druhou stránku by byla dobra motivace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nechapu sice o jake motivaci to mluvis, ale osobne se mi idea nejakeho vleklejsiho konfliktu mezi vetsimi seskupenimi libi, dopredu by se museli stanovit scenare, ktere by navazovali a odrazeli vysledek predchoziho stretu, ale tohle je organizacne strasne problematicky zajistitelne a hlavne to muze chcipnout na poctu lidi, ktere kazda ze stran bude schopna do takoveho konfliktu nasadit....

mohlo by to byt tak, ze kdyz napriklad jedna armada zvitezi v bitve o Brdy, bude moct zautocit na dalsi dve az tri lokace nepritele (udelala by se mapa se ctverci, kam by se vsude mohlo postoupit) naopak kdyz prohraje bude moct zautocit nepritel, nebo podobne, jestli je tu nekdo kdo hraje v BF2 turnaj LWTB tak takhle nejak podobne by to mohlo vypadat, byl by stanoven pocet lidi co budou ktery scenar bojovat a strany by je museli naplnit
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, vem si to na starost a mile rád se přídám do bojů o Brdy Laughing Laughing Laughing Ještě bych to vyšperkoval tím, že při prohře o tuto lokaci daná skupina přijde i pro tréninky a byli byste nuceni jít na nafukovačky Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě pro počet lidí jsem označil max 8 lidí,ale ,nikdo nemluvil o tom že by se nemohlo spojit víc týmů.
Myslel jsem motivaci pro vítězství,párkrát jsem se na akcích setkal stím že "no tak¨jsem mrtvej a co jako"což je dost hloupej přístup.
Já jsem to nahodil jen jako návrh,je mi jasný že je to dost organ. složitý to je pravda.Já mám taky radši delší boje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele u vetsich akci je to stejne tak nejak rozdeleny, ze hraje Sudeta a spol vs Pohani, MPV a spol, stejne to maji i dalsi "armady". Ja osobne to tak docela beru a i kdyz neexistuje zadna tabulka, tak v duchu vim, kdy jsme dostali na prdel a kdy jsme vyhrali. Kdyz se nekdo zaradi do nejake armady, tak vlastne takovehle vzajemne soupereni v pohode fubguje a muze cca vedet, jak na tom je. I kdyz na vysledkach az zas tak nezalezi, protoze scenar a podminky jsou pro kazdou stranu dost nevyvazene, i kdyby se organizator pretrhnul.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jo (Hellboy) máš pravdu,což já to tak taky beru.Jo byla to blbost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Carloss napsal:

Myslel jsem motivaci pro vítězství,párkrát jsem se na akcích setkal stím že "no tak¨jsem mrtvej a co jako"což je dost hloupej přístup.
Hellboy má naprostou pravdu. A ikdyž nevím, jakou má kdo motivaci, tak věř, že valná většina opravdu bojuje naplno.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já taktéž hraju na plno,ale moje zkušenost je jiná.Nevim třeba to byl člověk,kterej to hrál po prvé a nebavilo ho to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.
Omlouvám se, že sem zasahuji .. ale toto téma přesouvám do Různé/Off Topic. Nejedná se o žádnou akci .. ale úvahu a volnou diskusi na toto téma.

Děkuji za pochopení.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate