Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

hammerhead
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
Zdravim, přemyšlím o teto hlavni, ale nechci kupovat všechny Finy(ne ty z Finska)tak se chci zeptat jakej průměr bude nejlepší na militarypaint?Měl sem 16" 2 průměrovku a vzhledem k tomu že ta ma 689 a měl sem hodně kuliček, ale žadna tam nebyla na těsno.Takže sem přemejšlel jestli ten 686 Fin, jaky mate zkušenosti?Diky


ten 686 neni spatnej.. klidne bych do nej sel pokud chces jeden fin..
pokud dva tak 683 a 688 - tak to mam ja.. rad pouzivam male kulicky (idelani 683) a v zime vetsi(idelane 688)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádné porovnání s jinými vrtanými hlavněmi škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem se taky dočkal Marballizerů, zkoušel jsem je v nejmenšim finu co mám .686 a střílí to krásně, sice při zkoušce průchodnosti finem se zaseknou natolik, že ani při zatřesení nepropadnou, při profouknutí už ale jo, a při tom to udělá ještě takovej ten pěknej zvuk "blob".
Lítaj z toho perfektně, na 20 m rozptyl 6 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romec



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Igoreso napsal:
Cofey napsal:
2 Igoreso:
Mrknu se doma - pár mi jich zbylo - jsou z podzimu minulého roku - kupováno v kroměřížském shopu. Rozhodně to byly koule minimálně stejně velké jako Premium, spíš větší......
Zajímavé.

Cofey


co ja vim zak starim se koule zvetsujou a meknou,treba je to tim.. ale ruku do ohne za to nedam.. Smile


No to radši nedávej.
Ikdyž nevím co dělají s věkem Tvé koule Twisted Evil , každopádně moje se ani nezvětšuji ani neměknou (díky Bohu) Wink

Ty Marballizery co mám z podzimu měly a mají pořád stejný průměr 0,69" a na tom trvám.
Skořápka čirá s červeným žíháním, náplň "jedovatě" žlutá.
Takže skořápka v nerozbitém stavu se jeví díky své čirosti jako žlutá s červenými fleky.

Cofey



Souhlasím s Cofey. Koupil jsem si je před 14 dny v Brněnském PB shopu (žluté se zeleným žíháním) a napasuji je sotva do finu 0,688. Jsou tam pěkně natěsno. Smile Nespíš změnili parametry výroby..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal sem na ceny na http://www.paintball-shop.cz a když si vemu cenu v USA + clo a dph 21%+poštovné cca 40$ tak mě to tady vyjde o cca 100Kč více. To mě docela překvapilo. Akorád se mě za hlaveň s 2 finama za 4000 Kč se mě zdá moc předražené. Mi neříkejte že neni něco podobně výkoného za podobnou cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V USA se vyplatí vzít tu kompletní sadu: hlaveň s 5finama + kufřík + měrka kuliček + předpažbí + imitace tlumiče a vyjde to na cca 5000, což je polovina toho, co v česku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A_L_F napsal:
Koukal sem na ceny na http://www.paintball-shop.cz a když si vemu cenu v USA + clo a dph 21%+poštovné cca 40$ tak mě to tady vyjde o cca 100Kč více. To mě docela překvapilo. Akorád se mě za hlaveň s 2 finama za 4000 Kč se mě zdá moc předražené. Mi neříkejte že neni něco podobně výkoného za podobnou cenu.


budu citovat sám sebe:

Laux napsal:

Battle Stickxx + 3 finy (pak to je i s kufříkem, vazelínou a měřákem na kule - ten je teda celkem na nic).

Kalkulace:
165 USD - sada
40 USD - poštovný přímo do ČR
621,- Kč - Clo + DPH


což je oproti cenám u nás (5.290,- Kč) rozdíl o 1.500,- Kč nižší !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 12:47 pm    Předmět: průměr Odpovědět s citátem

zdravím,
najde se tu ochotný majitel HH hlavně, který může změřit vnitřní průměr té přední části tohodle laufu a napsat mi to? Stačí na setiny mm digi-šuplerou. Je to ten pod zpětným portingem, tam už vývrt není.
díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
V USA se vyplatí vzít tu kompletní sadu: hlaveň s 5finama + kufřík + měrka kuliček + předpažbí + imitace tlumiče a vyjde to na cca 5000, což je polovina toho, co v česku..


ahoj muzes dat odkaz na tento komplet diky.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus ebay, beznej eshop ti to stejne neposle primo kuli podminkam hammerheadu. http://stores.shop.ebay.com/Shindigs-Toys__W0QQ_armrsZ1 tady ma bangstixx a posila i mezinarodne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.hammerheadpaintball.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintball-shop.cz odesílá komplet sady s 5 nebo 3 finy. Osobně jsem bral jen výběr 2 finů a hlavně bez kufříku, vazelíny a měřidla.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

meridlo mi prijde naprd celkem, ale kombinace hlavne a dvou finu je idealni ja mam 688 a bral bych jeste 690 na zimni kule.

jen na pro priklad, muj bracha, je mu 14 ma HH v plny palbe a ma tam stejne furt jeden fin => vyhozeny prachy za komplet
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu potvrdit, taky používám na zimní koule 0.688 a na letní 0.683
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem vzal kombinaci .688 a .686. V kombinaci s kuličkama, které používám ideální.
Ale zeptám se, kterou munici používáte pro .683 fin?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám torobaly Precision, ale občas se trhaj. 0.686 je lepší volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 7:07 pm    Předmět: o HH i ne, kde jsou ty testy od vlastníků Odpovědět s citátem

Pokud by Vás zajímal minitest jiný vrtaný hlavně (Empire Twister 14“) s dvěma finama (.688 a .682) proti základu Iona, tak jsem dal dočasně fota nástřelů do „galeriee obrázků“, dnešní!
Chci sáhnout do hlavně vrtákem, tak jsem „měřil“ výchozí stav. Rád bych podobný testík udělal s HH (nebo někdo pošlete, ale do 25m se nic nepozná! možná i mejch 32m je málo), pokud by bylo kde (ale nevlastním ji), třeba mě pak přesvědčí. (takovou přesnost co mají na videu nemám, střílejí z ruky nebo upnutej gun?)
Můžu jen potvrdit, že správnej fin dělá hodně, samotná ET je hodně velká. Proti jednoprůměrovýmu základu je dostřel určitě lepší, na 32m to dělá cca 20-30cm vejšky, při prakticky stejný úsťovce (2fps rozdíl), a malej fin zvedne úsťovku, ale zhorší přesnost. Vrtaná hlaveň má velkou toleranci vůči kuličkám, několik hracích dnů jsem neměl finy a brala všechno co jsem měl.
Moje verze „efektu“: finem kule zrychlí, ve vývrtu letí kule volně centrovaná vzduchem, kerej se snaží dostat(dostává) před ni drážkama okolo (ET je 25 vrcholovej polygon), tím kuli centruje, takže se nese jakoby na polštáři ze všech stran, jestli se točí to nevidím, zpětnej porting nemám (zatím).
Výsledek je ten, že pokud je trochu času na míření, tak na 30m vystrčenej 200 kulovej zásobník většinou dostane zásah první až třetí kuličkou, je to rychlý a bez plejtvání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

683 oranzovy frostbite, je to s podivem, ale dostal jsem varku pekne malych kuli, jenom jsem to meril skrze merak, nestrilel jsem to
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mě frostbite oranžový i zelený tak tak prolezou .686 finem. Nehledě na to, že kvalita a přesnost je špatná. Používám teď k plné spokojenosti torobaly winter, winter ice a zimní titany. Nechají si říct i .686, ale po testech jsem na poslední velkou akci raději zvolil .688 a bez jediného trhnutí s fps 275-280 vystříleno 800 kulí.
Pro mě je zatím velikou předností natažení balistické křivky. Ocenil jsem to zejména pod borovicovým porostem, který umožňoval střelbu pouze vleže do cca 40cm výšky prvních větví. Protivník neměl šanci Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo ty torobaly jsou gut, taky je bereme, zkousel si nekdy u HH natahnout ustovku?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem az na cca 320, ale v podstatě se 3 druhy kuliček začaly všechny nad 290 zatáčet na konci dráhy letu.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Premejslel jsem o HH, ale bylo mi receno, ze HH strili do ustovky 300fps o neco lip nez ostatni hlavne, nicmene nad 300 se neda pouzit. Tak jsem zapatral na webu a zjistil, ze i samotny HH to tvrdi. Idealni ustovka je podle nich mezi 260 az 285, pak uz kule zacnou zatacet (viz vynatek ze stranek HH)

citace:
Velocity: The rifling of the Hammerhead was designed to work best between 260 and 280fps. The ball rotation requirement to develop a cone of eddy currents behind the ball to minimize ball drag, and minimize eddy currents and knuckle-balling is designed at 280 ft/sec. Ball velocity greater than 280 ft/sec results in greater ball rotation which can develop ball Yaw, or curvature. Speed less than about 260 ft/sec does not fully develop the required ball rotation need to achieve optimum ball rotation and accuracy. Avoid shooting above 300fps. Any velocity less than about 285 ft/sec should perform well.


A to presne odpovida tomu, co napsal Tantal o sve osobni zkusenosti.

To ovsem dost meni situaci, protoze kdyz budu mit jinou hlaven a ustovku 300 a vic, dosahnu pravdepodobne uplne stejne, nebo i o dost vetsi presnosti a dostrelu, nez s HH na 285. HH je tim padem docela dobra vyfikundace pro amiky, kteri proste nemuzou na 99% her hrat s ustovkou nad 300, ale u nas, kde legalni je (podle toho jak jsem pochopil zakon o zbranich) ustovka do 328 fps (tedy energie strely do 16J, coz pri vaze kule 3.2g dosahnete pri 328 fps) je predrazena hlaven, se stejnymi, nebo horsimi parametry nez AA, nebo DYE ultralite.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mě střílí parádně se zimníma toroballama na 360. Když stáhnu úsťovku pod 300, tak se z mé zbraně stává flustrubka. No vždyť víš, jak jsem na PCACu nadával, že nikam nedostřelím. Teď mám nějaký PBSka a s těma je to už o něco horší, každá letí jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem nějakou dobu defaultní 10" hlaveň od SP1, pak 18" interceptor hlaveň a ve finále 16" AA a rozhodně nejsem přesvědčený, že vyšší úsťovka rovná se vyšší dostřel.

Defaultní 10" není špatná, ale dolet je slabý a zvýšováním úsťovky jsem v podstatě jen zrychloval dropování kuliček (rychleji, prudčeji zatočily). 18" byla alespoň pro mě a kolegu velké zklamání, jednak nám kvůli menší ráži dost omezila výběr munice, druhak se nějaké významnější natažení balistiky nekonalo a soustřel nebyl nijak oslnivý. Co však bylo nejhorší a rozhodlo o výměně byl fakt, že už při cca 310fps začaly praskat kule v hlavni i když jsme ji krmili poměrně tvrdými kuličkami.
16" AA pak byla jednoznačně nejlepší - delší balistika, tichá, .689 ráže. Výměna na HH byla v podstatě jen z dostatku financí, zvědavosti a chuti testnout systém finů.

Co bych podtrhnul je skutečnost, že i když máme úsťovku staženou na cca 280-285fps střílíme dál než kluci s jinými hlavněmi a úsťovkou dost přes 300. Už jsem to několikrát ocenil pod větvemi, kdy si protihráč nemůže pomoci nadstřelováním a při přímé palbě ho mám první na dostřel.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.pbnation.com/showthread.php?t=2218018

Tady jsem nasel naprosto vynikajici a hodne dukladny test obrovskeho mnozstvi hlavni. Nikde jinde nic takoveho nenajdete. A hammerhead tam nedopadnul zrovna dvakrat nejlip co se soustrelu na 70 stop tyce.

Jinak, na dostrel kule maji vliv POUZE A JEDINE dve VECI - Ustova rychlost a rotace kule. Delka hlavne ani nahodou. Cim vetsi FPS, tim dal kule poleti. Mozna zahne, kdyz chyti spatnou rotaci a kdyz zahne zrovna dolu, tak spadne, ale za idealni situace proste doleti nejdal.

Rotace spravnym smerem a spravnou rychlosti prodlouzi let kule taky. A prokazatelne to funguje pouze u Flatky a Apexu. Rotace udelena kuli vrtanim hlavne nezlepsuje presnost, aspon ne podle toho testu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je sice hezké, ale i tak v ideálních podmínkách (naše soukromá indoor střelnice) s kvalitními kuličkami (tehdy titanium premium a torrobal winter ice) mám rekord 4 dlaždičky 6x6 cm na 4 po sobě jdoucí rány, vzdálenost přesně 20m.

Ovšem samo o sobě to nic neznamená protože s jinou vymazlenou konfigurací zbraně-hlavně-kulí se stejného výsledku dá nejspíše dobrat taky.
Jen tím chci říct, že nestačí jen koupit HH a chtít od ní hned nemožné. Apropo, velmi významným a často opomíjeným elementem při zvyšování přesnosti je sám střelec Very Happy
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal jsem, že ten test je 2,5 roku starý. Sám mám HH model 2009 v 16" verzi, takže srovnání s jeho verzí HH bude pomalu jako s jinou hlavní. Mimochodem, nejsem schopen vyčíst jak velké ty terče vlastně byly? Jestli jsou ty dílky palcové, pak by to odpovídalo velikosti 30x30 cm a upřímně to na 20m trefím i s původní 10" hlavní vícekrát než 8/20 Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POZOR! Na prvni strance jsou testy jen PO PRASKLE KULICCE! Testy za idealnich podminek jsou na dalsich strankach.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po prasklé kuličce? Jsi si jistý, že čteme oba stejný test? V opačném případě si poběžím zopakovat angličtinu Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 1:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem si naprosto jisty. Prvni obrazky jsou z testu, kdy narizli kulicku, vystrelilii s ni a pak vystrelili dalsich 20 kuli aby zjistili za jak dlouho bez cisteni zacne hlaven zase normalne fungovat. Teprve na dalsich stranach jsou testy jednotlivych hlavni, u kazde jsou tri terce pokazde s jinyma kulema. Nakonec jsem podle vysledku a par recenzi na webu objednal set empire revolver. Debata nasledujici za testem je taky docela zajimava, mimo jine tam borec velice presvedcive tvrdi, ze co se presnost tyce, absolutne nezalezo na kveru, ale jen a pouze na konzistentni FPS, hlavni a kulickach. POkud se tedy podari nekomu dostat z Victora za litr stabilni fps 300, bude mit se stejnou hlavni uplne stejne vysledky jako nekdo z nizkotlakou TM7, Intimidatorem, Autocockerem s uzavrenym zaverem nebo cimkoli jinym. A ja tomu docela verim.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate