Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
20mira



Založen: 12. 11. 2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
20mira napsal:
Vladik napsal:
20Mira je evidentně nadšenec, co by si říkal na rande, kotě Razz


tak já se zejtra zastavim do wellu a vezmu sebou obě beretty jen na ukázku
co ?


V kolik? Já přijdu taky.


podle toho co řekne Vladik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

miras No je tu jasný že se tu bude branit Paintball co bys čekal ale pokusím se to schrnout jako hrač co hral airsoft a tet (a Rád) hraje paitball
Airsoft

+ vzhled, počet hráču(je přece jen vědší), provozní naroky,


- Dostřel, učinost , pořizovací cena , malá odolnost zbraně, nemožnost použít ve vodě (to sice naumožní střílet ani paintballka kuli munici ale aspon jí mužeš "utopit", neprokazatelnost zasahu, malá realnost střelby(ono kdiž místo bum bum to dělá chrhli chrhli tak to opravdu nezní jak pravá zbran)

Paintball

+ dostřel, učinost (tady už si rozmislíš skočit mezi tři maníky se zbraněma), Pořizovací cena, prokazatelnost zasahu , vědší realnost střeby (tady uš to zní jak pravá zbran a některý kopou(samozřejmě ne tak jak realné ale rozhodně víc než airsofka)

- Vzhled(bublini hlavně) , musíš mít masku což je nepříjemné , kropiči(ty tu opravdu vzláš v military překažej(max 1kulomečík na 12lidí), provozní cena (není to takovej problém ale jestli tě 500airsoft kuliček víde na 200kč a 500paintball kulí tě víde na 400 tak to je rozdíl), vlasnosti CO2 v zimě (když používáš O2 tak tenhle problém odpadá


schrnuto

Chceš si hrát na vojačky aby sis doslova jen hrál di do airsoftu vypadá jak pravá je dost lídí hrající si stejně ale ten boj bude nic moc

Ale jestli se chceš přiblížit co nejblíš pravému boji (a když maš dobrou skupinu tak i vícviku) jednoznačně paintball

a tet už to je na tobě jak se rozhodneš


Naposledy upravil kanec dne st listopad 15, 2006 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxx



Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Airsoft vs. Paintball
teprve nedávno jsem pronikl na Paintball scénu,
již několik let velice aktivně hraju AS
po tom co jsem zde četl musím přidat svůj pohled na věc
nemyslím si ,že je rozdíl zas tak veliký,
ale měl jsem možnost porovnat míru bolesti po zásahu na to paintball jednoznačně vede, ale to není vše aspoň ne pro mne.
Ten to druh zábavy jsem si nevybral kvůli střelbě ,ale kvůli té "omáčce"
zatím jsem neslyšel o PB akci na celý víkend ( pokud o něčem takovém víte tak mě zasvěťte) a nebo o nočních manévrech,
to jsou věci ktré jsou v AS ty adrenalinové záplavy.

Porovnával jsem dostřely
Byl jsem na MČR v PB.
Na vzdálenost hřiště trefím postavu přímou čarou, s PB zbraňí již musíte nadzvednout lauf... to myslím mluví samo za sebe.
Nevím na jaké vzdálenosti střílíte vy a na kolik máte nastaveno Fps
vím že na MČR bylo 300 Fps

V další věci musím souhlasit my AS jsme tak trochu modelky.
Ale i to dodává na realističnosti. A je to taky rozlišovací prvek.
vz.95 vs Woodland atd...

Zima, vlhkost
v PB je zajisté problém s koulema ( jasně vím že jsou i zimní), křehnou, dělají se plošky, trhají se a zasekávají.
Dále je tu problém CO2 a nízkých teplot.
AS tento problém neřeší
AS zbraně fungují na jiném principu dá se solidně střílet i v -15°C (vlastní zkušenost)

Finance
za 3500 bb Guarder zaplatím 289,- (velice kvalitní munice) 0,082 Kč/ks
za 2000 koulí Chronik zaplatím 1500,- 0,75 Kč/Ks
plnění CO2 taky něco stojí... ( já vím je to drobnost)
AS zbraně pohání baterie ( cca 10h v nabíječce na 3 víkendy, aspoň u mne)

každá mince má dvě stany na jedné je Airsoft a na druhé Paintball
a třeba někdy v budoucnu se nám podaří touto mincí platit společně na jednom hřišti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maxx napsal:
Airsoft vs. Paintball
teprve nedávno jsem pronikl na Paintball scénu,
již několik let velice aktivně hraju AS
po tom co jsem zde četl musím přidat svůj pohled na věc
nemyslím si ,že je rozdíl zas tak veliký,
ale měl jsem možnost porovnat míru bolesti po zásahu na to paintball jednoznačně vede, ale to není vše aspoň ne pro mne.
Ten to druh zábavy jsem si nevybral kvůli střelbě ,ale kvůli té "omáčce"
zatím jsem neslyšel o PB akci na celý víkend ( pokud o něčem takovém víte tak mě zasvěťte) a nebo o nočních manévrech,
to jsou věci ktré jsou v AS ty adrenalinové záplavy.

Porovnával jsem dostřely
Byl jsem na MČR v PB.
Na vzdálenost hřiště trefím postavu přímou čarou, s PB zbraňí již musíte nadzvednout lauf... to myslím mluví samo za sebe.
Nevím na jaké vzdálenosti střílíte vy a na kolik máte nastaveno Fps
vím že na MČR bylo 300 Fps

V další věci musím souhlasit my AS jsme tak trochu modelky.
Ale i to dodává na realističnosti. A je to taky rozlišovací prvek.
vz.95 vs Woodland atd...

Zima, vlhkost
v PB je zajisté problém s koulema ( jasně vím že jsou i zimní), křehnou, dělají se plošky, trhají se a zasekávají.
Dále je tu problém CO2 a nízkých teplot.
AS tento problém neřeší
AS zbraně fungují na jiném principu dá se solidně střílet i v -15°C (vlastní zkušenost)

Finance
za 3500 bb Guarder zaplatím 289,- (velice kvalitní munice) 0,082 Kč/ks
za 2000 koulí Chronik zaplatím 1500,- 0,75 Kč/Ks
plnění CO2 taky něco stojí... ( já vím je to drobnost)
AS zbraně pohání baterie ( cca 10h v nabíječce na 3 víkendy, aspoň u mne)

každá mince má dvě stany na jedné je Airsoft a na druhé Paintball
a třeba někdy v budoucnu se nám podaří touto mincí platit společně na jednom hřišti Wink


No tak ohledně těch výce deních akcích v paintballu nejsou tak časté a propagované ale je jich docela dost např náš má za sebou tídení akci z prazdnin warzone byl sice oficilaně jednodení ale dost lidí tam bylo patek sobota neděle a docela si to užily sposta lidí v paitballu zavadí stejno kroj do tímu ale rozhodně to neovlivní boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
20mira



Založen: 12. 11. 2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už jsem prodal airsoftku takže asi už rozhodovaní je vyhřešeno Very Happy
ale ještě mám pořád tu berettu Twisted Evil

jinak dodám že ty kuličky jdou taky rychle pryč používal jsem 0.25 potažený silikonem 3500 ks jsem kupoval za 350 kč třeba během minuty jsem vystřelil cca 200 kuliček
nebo kulomet v Jihlavě 4000 ks kuliček za par minut Shocked

o tý bolesti:z PB jsem ji ještě nedostal ale dostal jsem to z brokovnice AS cca z 5 metru do zubu a kousek se mi ulomil a ret rozmašírovanej Laughing myslel jsem že mi upadne držka Confused
a nebo když eletrika přejede stehno v budově brrr k zemi a chvilku ležet Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě se na jednom hřišti paintball a AS nesejdou, vadila by vám totiž ta zacákaná výstroj a bolest. Když si to vlastně tak vezmu, tak tu jsou překážky vlastně jen z vaší strany, paintballistovi by na Vás nevadilo nic. Jinak vícedenní akce se samozřejmě dělají (viz naše tzv. 3 denní a nezastavují se ani v noci, je to už pro vyložené fajnšmekry a má to určité problémové místo, kterým je maska na obličeji- málo kdo jí vydrží mít celou dobu na obličeji a pak jsou z toho zlá zranění, jako náš Skalp).
Když jsi tu ale popisoval ty náklady, nezapomeň, že AS potřebuje několik desítek kulí (spíš stovky, aby si ho protivník vůbec všimnul), kdežto mě jich stačí jen několik málo, takže jestli já vystřílim za akci 200 kulí za 0,5 h tak mě to stojí 100,- Kč. Jinak my střílíme s CO2 i v -25°C, stačí mít jen dobře zaizolovanou bombu, vlhkost je samozřejmě problém obrovský. Jak jsem tu psal již výše (ačkoliv si to ve svém přízpěvku odbyl pouhým tvrzením, že pro tebe to není vše) je opravdu jedním z nejpodstatnějších rozdílů strach ze zásahu, dodává to také jinou dimenzi bratrskému duchu uvnitř jednotky, takovou dimenzi, kterou sladěnou výstrojí o které mluvíš opravdu dosáhnout nedokážeš (náš klub má ostatně výstroj také do určité míry sladěnou- je to hezké, ale vážně dost povrchní).
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne st listopad 15, 2006 3:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20mira napsal:
o tý bolesti:z PB jsem ji ještě nedostal ale dostal jsem to z brokovnice AS cca z 5 metru do zubu a kousek se mi ulomil a ret rozmašírovanej Laughing myslel jsem že mi upadne držka Confused
a nebo když eletrika přejede stehno v budově brrr k zemi a chvilku ležet Confused


tak to si vážně počkej na nějakej zásah do nechráěnný části těla od paintballky Laughing Laughing podívej se na naši galerii hnusáků na portálu co je protiobrazem tohodle fora a t otam chybí ti nejlepší s rozstřeleným okem Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
20mira



Založen: 12. 11. 2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
20mira napsal:
o tý bolesti:z PB jsem ji ještě nedostal ale dostal jsem to z brokovnice AS cca z 5 metru do zubu a kousek se mi ulomil a ret rozmašírovanej Laughing myslel jsem že mi upadne držka Confused
a nebo když eletrika přejede stehno v budově brrr k zemi a chvilku ležet Confused


tak to si vážně počkej na nějakej zásah do nechráěnný části těla od paintballky Laughing Laughing podívej se na naši galerii hnusáků na portálu co je protiobrazem tohodle fora a t otam chybí ti nejlepší s rozstřeleným okem Laughing


AU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mimo toho co již bylo řečeno výše, čistě noční paintball akce jsem se jednou ůčastnil, dále s PP jsme měli nedávno třídení cvičení(tam se pochopitelně hrálo taky i v noci) kde se navíc hrálo jen na jeden život viz hlášení z akce http://pohanskypes.cz/hlaseni/hlaseni%203denni.htm.
Jinak si ještě myslím že v airsoftu je mnohem víc kropičům, právě pro nízkou cenu munice a její malou velikost, kteří během jednoho střetu vystřílí stovky kuliček a pár tisic si jich nesou sebou, což mi moc reálné nepřipadá, například nedávno si jeden airsofťák v milovicích myslel že hraju s nima a pro jistotu mi poslal asi 20 kuliček do zad ze čtyř metrů. Chtěl bych vidět někoho s as elektrikou jak má limit 60 kuliček na hru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
20mira



Založen: 12. 11. 2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Njord napsal:
Mimo toho co již bylo řečeno výše, čistě noční paintball akce jsem se jednou ůčastnil, dále s PP jsme měli nedávno třídení cvičení(tam se pochopitelně hrálo taky i v noci) kde se navíc hrálo jen na jeden život viz hlášení z akce http://pohanskypes.cz/hlaseni/hlaseni%203denni.htm.
Jinak si ještě myslím že v airsoftu je mnohem víc kropičům, právě pro nízkou cenu munice a její malou velikost, kteří během jednoho střetu vystřílí stovky kuliček a pár tisic si jich nesou sebou, což mi moc reálné nepřipadá, například nedávno si jeden airsofťák v milovicích myslel že hraju s nima a pro jistotu mi poslal asi 20 kuliček do zad. Chtěl bych vidět někoho s as elektrikou jak má limit 60 kuliček na hru.


vždycky jsem měl sebou par tisíc kuliček na hru Twisted Evil a neplní se to ručně ale jsou na to takový plniče kde se to dává do zásobníku po desítkách
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A není to tak? Question AS vícedenní akce, manévry atd. jsou záplata na nedostatek adrenalinu při boji. Wink
Protože výhoda AS zde udávana reálný vzhled, noční přesuny atd. přestává být výhodou AStu v okamžiku kdy se to samé dělá i v PB. A to mi věřte naše (čertů) nejoblíbenější akce jsou noční přesuny doplněné o průzkum bojem. Wink
příklad: AS je jako průzkum a PB jako průzkum bojem - stejnej guláš ale jeden je s knedlíkama. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
proktorcz



Založen: 15. 11. 2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak už jsem si udělal normální nick Wink 20Mira-delete Cool
_________________
Mentos: The Freshmaker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je vidět, že jsme tu na PB fóru Smile. Ale co je tedy lepší? Myslím si, že taková otázka není namístě. Já v tom, proč se někdo jedním či druhým zabývá, vidím dvě věci. Hraní si na vojáky a vlastní hra jako taková. A to mají oba "sporty" společné. Ostatní jsou detaily. Jestli je hra dobrá, záleží daleko víc na jiných faktorech, ne na tom, jak mi to střílí. Neignoruji samozřejmě fyzické a psychické účinky zásahu v PB, mám to také moc rád, ale nestavěl bych to nad to hlavní, co jsem zmínil. Kdyby nám šlo jen o to, mlátili bychom se bičíkama do úplného ukojení... Šmarjá, to mi připomnělo, já musím koupit pouta pro naši skupinu SB, jinak mi zase naši rozkošní hošíci dají do těla... Smile

Pro 20Miru: Co se sejít v pátek odpo? Byl by na to klid...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proktorcz



Založen: 15. 11. 2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik: v pátek nemužu mám celej den školení (nikdo neumí s projektorem)

tak to třeba necháme na jindy Wink
_________________
Mentos: The Freshmaker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
...(když používáš O2 tak tenhle problém odpadá...


nepouziva se O2 (nastesti), ale stlaceny vzduch.... O2 ma nektere neprijemne vlastnosti.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:
nepouziva se O2 (nastesti), ale stlaceny vzduch.... O2 ma nektere neprijemne vlastnosti.... Smile

Myslíš jako vysoké účty? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
setler napsal:
nepouziva se O2 (nastesti), ale stlaceny vzduch.... O2 ma nektere neprijemne vlastnosti.... Smile

Myslíš jako vysoké účty? Very Happy


Very Happy mas neco proti eurotelu? Very Happy

a jinak jsem myslel spis to, ze je dost reaktini s organickymi slouceninami, napr.
a ze k jeho uchovani jsou potreba specialni tlakove nadoby....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak taky něčím přispěju. A to kurevsky bolestivým zásahem do nekrytého zápěstí. 10 minut jsem vybíral rozmašírovanou škorápku z kloubu. V práci už se dost díví proč to hraju když jsem co 14 dní samá modřina Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
maxx



Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mohli byjste mne mne prosím informovat (přez forum,nebo mail maxx@seznam.cz) o nějaké malé military akci, půjčil bych si vybavení a šel bych si s vámi zastřílet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maxx napsal:
mohli byjste mne mne prosím informovat (přez forum,nebo mail maxx@seznam.cz) o nějaké malé military akci, půjčil bych si vybavení a šel bych si s vámi zastřílet


Tak si hlídej na www.military-paintball.cz kalendář akcí ( http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=kalendar ). Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Tak taky něčím přispěju. A to kurevsky bolestivým zásahem do nekrytého zápěstí. 10 minut jsem vybíral rozmašírovanou škorápku z kloubu. V práci už se dost díví proč to hraju když jsem co 14 dní samá modřina Very Happy

Smile
Nebud šampón. Minule mi to na akci kámoš nakouřil do nekrytý ruky ze 3metrů a taky v poho.Jen si trošku zanadáváš a za chvíli se střílí dál. (I když je fakt, že od tý doby nosím rukavice,takže sem taky vlastně šampón). Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to proktorcz - mohl by jsi sem dát odkaz na AS fórum na kterém jsi se ptal na to co se ptáš tady. Docela by mě zajímalo co si o tom ASáci myslí Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 1:27 am    Předmět: Airsoft Odpovědět s citátem

V jednom krámě kde mají věci na AS i PB jsem se ptal jakej je poměr zákazníků a na jednoho paintbalistu připadá 20(!) airsofťáků.

To jen tak pro zajímavost. JInak myslím, že kromě zde uvedeného jsou zde i jiné plusy a mínusy:

AS - menší komplikace, menší riziko úrazu, větší tolerance okolím, protože nedělají rámus, fleky a nic nerozbijí. Levnější provoz (kuličky, bez CO2). Větší dostřel (u hopup zbraní). Absence PB masky.

PB - větší adrenalin (mnohem větší), větší prokazatelnost zásahu, větší realismus, ale ta nutnost masky a menší dostřel mi vadí.

Osobně jsem zkoušel střílet z AS zbraně napodobující AK47 a přišlo mi, že to střílí docela slušně, na druhou stranu mi to přišlo větší, těžší a mnohem rozvrzanější než skutečný samopal vz58, který máme v práci. Ale na 15m to skoro prostřelilo kartonovou krabici.

Ja osobne bych si ale při hraní, kde se nebojím zásahu připadal jako idiot, co si opravdu jen hraje na Ramba. Takže PB vede. A to že s nami v teamu hraje i několik vojáků co jezdí do Iráku na mise, mi taky přijde jako potvrzení, že to je víc real.

Jinak někdo tu zmiňoval že PB trenuje armáda, to je možná někdy pravda, ale armáda a to i ta česká má mnohem vychytanější laserový systém, který sice nebolí, ale funguje se skutečnými zbraněmi a na skutečné dostřely.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proktorcz



Založen: 15. 11. 2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy:
"Ale na 15m to skoro prostřelilo kartonovou krabici"

na cca 15 metru jsem s Enfield L85A1 prostřelil sklo Wink jde o to jakou máš zbran a jakejma kuličkama střílíš

400 fps a 0,20 až 0,25 kule s tim zubem to mužu potvrdit sám mám o kousek méně Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo takhle vypadam, kdyz me pokouse komar Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to proktocz - Tak co ten odkaz byl by? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
proktorcz



Založen: 15. 11. 2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
to proktocz - Tak co ten odkaz byl by? Wink


když já už nevim kam jsem to psal Confused Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je škoda. Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je jasné, kdo nehraje, nepochopí. Když vidím ty fotky, sám si říkám, co je to za magory, takhle se mrzačit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No škoda že nemáme vyfocenej zásah do stehna z 5m, kterej udělal Tippmann co střílel 380fps... fakt chuťovka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
Strana 2 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate