Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

plnění CO2 a vše kolem toho
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 3:19 pm    Předmět: plnění CO2 a vše kolem toho Odpovědět s citátem

Ahoj všem, předem se omlouvám za řešení tématu který tu je několikrát ale je to dost chaotický takže radši zakládám nový téma.

Koupil jsem si kvér na CO2. Bohužel jsem zjistil že na hřišti kde jsem myslel že budu plnit už COčko nemají.

Teď řeším jak plnit. Budu mít od známého starý stojací hasičák. Měl by být v pohodě a hlavně by měl mít stoupačku. Takže flaška by byla vyřešená. Budu to muset dát někam zkontrolovat a naplnit. To snad nebude problém. Mám to před plněním nějak vypláchnout, vyčistit nebo tak?

Další věcí je nějakej přechod. To se snad dá v pohodě koupit. Ale to až budu mít tu lahev pořešenou abych věděl co je tam za závit. Je potřeba mít na každý plnění nový těsnění?

Hlavně se trochu bojím samotnýho plnění. Jde mi o to jestli radši sehnat nějakej budík na ten hasičák. Jelikož jsem lama tak nepoznám kdy je lahev při plnění plná a nerad bych přišel o ruce. Může se CO2 "přeplnit" a křápnout??

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maca



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim hele kdyz mas 6 kilovej hasicak se stoupackou tak si za vodou zadnej budik nepotrebujes staci jenom uz redukce na hasycak pak kohout a jeden s vypoustecim ventilem kterej koupis v kazdym obchode na vodu nebo v obi hehe nebo jestli nesetris tak si kup kompletni plneni na co2 s netu ktery vide skoro na 1200kc nebo jak sem rikal tu druhou moznost to te vide na par korun jako me a sem vysmatej a plnim co2 sam jako kdyz kupuju rohliky Smile... ale uz prestupuju na vzduch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Maca: kohouty na vodu rikas? Z OBI? hezky... tak aby Ti jednou neprisly naproti.

2Vlachla: bud si kup hotovou plnici soupravu z shopu ci bazaru, a nebo si to nech udelat u lidi, kteri se zabyvaji vyrobou veci na tlakove rozvody, hydrauliku atp. Poradnej kus mosazi to zvladne Smile
A jinak navod jak plnit tu najdes, resi se to tu casto. Flaska se da vazit, abys ji nepreplnil.
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V paint.shopu koupis za 390,- redukci nasroubujes na hasicak pak nasroubujes prazdnou lahev a otevres ventil na hasicaku.Musis mit samozrejmne otevrenou i lahev na zbran to je jasne.
Prazdna lahev 12 vazi cca 600 g. plna by mnela mit cca 900 az 1000 g.
Prepustis plyn do lahve poznas to podle sluchu ze uz tam nic nejde, jelikoz prepoustak nema zadny tzn.odfuk zavres obe lahve a povolis opatrne lahev az si odfoukne muzes ji vysroubovat a zvazit .
Chce to jen cvik nic na tom neni cuss.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maca



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja uz plnim lahve takhle 3 roky a nikdy se nic nestalo uplne bez problemu dva kohouty a jeden vypustak a redukci koupil sem je u instalateru a pohoda plnim si to sam a vyslo me to na par kacek nez si kupovat kompletni plneni s paintballshopu za 1200 kc to nema smysl a hasycak si plnim za 200kc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne to chce mit vahu. Sice do uplne prazdny flasky na jedno plnenni nenapustis tolik, aby ti praskla pojistka, ale pri dofukovani se to stat muze. ja prefouknul 20 oz lahev o 200gr a pri teplote cca 20 stupnu pojiska chrupla. nic horsiho se ale stat nemuze, pokud nemas teda misto pojistky kus plechu Smile

Plneni se urcite neboj, chce to jen drobet cviku a potom uz budes plnit i bez vahy na temer presny hodnoty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maca napsal:
............... uz redukce na hasycak pak kohout a jeden s vypoustecim ventilem kterej koupis v kazdym obchode na vodu nebo v obi hehe .................a sem vysmatej a plnim co2 sam jako kdyz kupuju rohliky Smile...............


Při troše smůly Ti ten úsměv zůstane i ve spánku a doživotně až se ruplý vodovodní ventil potká s Tvým ksichtem......... bože jak někdo může vypustit do prostoru takovou pič...nu Evil or Very Mad ?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 5:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pravda pravda, veci na vodu jsou cca na 10 atmosfer, kdyz k tomu pripocitam nejakou tu prumyslovou toleranci, jsme odhadem tak na 20. V hasicaku bude nejakych 60-70. Vydrzet to muze rok, dva, ale urcite ne vecne, material se namaha a jednoho dne ti to zmaluje xicht
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

všem vám děkuju za poznatky. snad to nějak zfouknu. tak nakonec budu mít láhev 20oz s On/Off. Kolik váží plná?? Taky jsem objednal tu redukci na hasičák takže by neměl být problém. Jen ještě musím najít v UL někoho kdo mi udělá revizi hasičáku a naplní ho. Snad to bude v pohodě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje naplněná 20 tuším vážila 1360gr. Nejlepší je ji zvážit prázdnou, pak vím že do 20 se vejde 560gr CO2. Plnil jsem tak na 1280gr, přece jen CO2 je kvůli teplotám nestabilní. Ale to je každého věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to pořešil. Dneska jsem koupil sněhovej hasičák (CO2) za 250,- bez zálohy nebo něčeho podobnýho. Prej ani nemusím nosit flašku zpátky. Je to 8kg COčka... Myslím že slušná cena Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepuna



Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: decin

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:
všem vám děkuju za poznatky. snad to nějak zfouknu. tak nakonec budu mít láhev 20oz s On/Off. Kolik váží plná?? Taky jsem objednal tu redukci na hasičák takže by neměl být problém. Jen ještě musím najít v UL někoho kdo mi udělá revizi hasičáku a naplní ho. Snad to bude v pohodě Wink


hasito.cz - plnej tam i male lahve na paint.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapy, potřeboval bych poradit. Mám novou 15 kg láhev na CO. Rád bych zakoupil http://www.paintballshop.cz/zbozi/144-co2-fill-station-deluxe, ale nevím jestli to bude pasovat. Měřil jsem ventil na bombě a ten má z vnějšku 23,5 mm.

Vypadá takto, akorát je na 15 kg...

http://ostatni.bazos.cz/inzerat/2407947/lahev-CO2.php

Snad někdo poradí...
_________________


Naposledy upravil Ondraus dne po říjen 06, 2008 10:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pepuna



Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: decin

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne nema stoupacku ja mam tu samou takze ji musis mit obracenou dolu. myslim ze to nebude mit ten zavit na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pepuna napsal:
hlavne nema stoupacku ja mam tu samou takze ji musis mit obracenou dolu. myslim ze to nebude mit ten zavit na to.


O té stupačce vím, jen právě řešim tu plnící stanici. Ty tam máš jakou redukci?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pepuna



Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: decin

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem zadal v praci ze potrebuju neco udelat a druhy den sem mel udelano. Very Happy Very Happy . takze nemam kupovanou redukci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 12:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná to bude asi blbý dotaz, nicméně by mě zajímalo, jestli by šel použít pro plnění práškový hasičák. Všude jsem našel jen neurčité informace, ale je pravdou, že většina textů na netu s touhle tématikou jsou okopíravané z jednoho zdroje a ten uvádí právě jen sněhový hasičák. Předem díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nesel, ani prazdnej ani plnej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A pročpak? Smile Kvůli tlaku CO2, na který není práškový dimenzován? Nebo kvůli jehle? Není mi to jasné.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvůli stejnému důvodu, z kterého nelze použít třeba šlehačkovač Laughing

Na druhou stranu by se dal samotný příškový hasičák použít jako simulace plamenometu Twisted Evil
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě jsem měl na mysli prázdný práškový a naplněný CO-čkem.... tedy za předpokladů, že to vůbec jde a aby to nádoba vydržela atd co jsem psal výše.... Cool

Ptám se proto, páč mám jeden práškovej, takže buďto ho hodim ze skály, nebo dle rady ho využiji jako "plamenometu".... ale raději bych ho zužitkoval nějak praktičtěji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten duvod uz si zminil sam, je to tlak cocka. Sice pro vyhnani prasku se taky pouziva cocko, ktere je ulozeno v kivete uvnitr hasicaku, jenze vysledny tlak neni zdaleka takovy, jako je u cockoveho hasicaku. Zkus se na ten praskovej hasicak podivat a urcite na nem nekde bude napsano, jaky je maxialni pripustny tlak, cockovy je testovan na 190 atmosfer a destrukcni bude nekde pres 250 atmosfer. Je to dost velka rezerva, protoze bezne je tlak do max 100 atmosfer, a to uz by muselo bejt docela horko. Dalsi problem je, ze ti do toho nikde cocko nenaplnej a jestli se do toho nekdo pusti, tak to zrejme bude jeho posledni pytchovina, co udelal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing
Děkuji za vyčerpávající a úplnou odpověď Wink Tuto stručnou informaci jsem nikde na netu počas celotýdenního hledání nenašel..... A jestli se to bralo na základní škole, tak jsem určitě chyběl.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si přečetl skeptické názory proti vodárenským armaturám použitým jako přepoušťák. Vždyť je to pěkná kravina, litina a mosaz ti v klidu tlak při přepouštění udrží a těsnění si klidně můžeš také koupit vodařské. Je to prašť jako uhoď jestli origo z pbshopu nebo domácí výroba. Si snad myslíte, že na origu jsou použité kdovíjaké materiály? Ani náhodou, naprosto stejné seženete u instalatérů!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ja jsem si vzdycky myslel, ze rozdil neni ani tak v materialu, jako spis v jeho tloustce. Tlak vody ve vodovodnim radu, kdz to hodne prezenu je 12 atmosfer a s nejakou rezervou to muze byt do 25 atmosfer bezpecne. Kohout udrzi treba 50,70atmosfer, jenze po x tem prepusteni se material tak namuze, ze proste praskne, s jak velkym efektem, tot otazka. muze to byt jen prasklinka, kude to zacne unikat a muze taky dojit k rozmetani kohoutu na prvocinitele, umerne vzdalenosti od epicentra vybuchu budou vypadat i zraneni dotycneho setrilka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak zrovna masivnost materiálu neovlivníš, leda že bys tak toužil po atypu.
Jistě máš pravdu že ve vodovodním řadu je do 10 barů, přičemž je max. provozní tlak udáván 16 bar (extrémně 25 bar). Jenže si taky musíš uvědomit:
1. ve vodárenství se hodně používá plastové potrubí (PE), které ti při tlakové zkoušce praskne přibližně při 30 barech.
2. používají se také plastové spojky, které ti neuskočí, protože dřív praskne PE trubka
3. používají se nástrčné systémy, které ti samozřejmě nevydrží stejně jako litinová tvarovka s přírubami
4. u větších dimenzí nemáš zde zápichy pro o-kroužky a při vyšším tlaku ti pak může těsnění sjet nebo úplně ulítnout ... hlavně mezi přírubami
5. atesty na vysoké tlaky jsou pěkně drahé a nejsou potřeba

Tyhle malé ventily/kohouty jsou vesměs odlitky, tloušťku materiálu si nevolíš, jediné co tě zajímá je max. materiál. Schválně si vyzkoušej dát záslepku na vodárenský ventil a připoj na hasičák, vydrží ti tam roky. Můžeš si tam také zkusit dát odfuk a zkoušet si přepouštět do aleluja.

Vždyť je to jako se vším, necháš si něco sériově vyrobit za co nejnižší náklady a takovýto výrobek pak udáváš v několika variantách. Nikdo pak nepozná, že se vlastně jedná o tentýž (jen jim řekneš že je to z lepšího materiálu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Schválně si zkuste vyžádat atest a tlakovou zkoušku v pbshopu... Jediné co se dozvíte, ať se obrátíte na výrobce, kterého najít bude samozřejmě téměř nemožné. Od nich se výrobce jen tak nedozvíte, budou vám dozajista tvrdit, že je to jejich obchodní tajemství ... kdo by také prozrazoval dodavatele, že
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Schválně si zkuste vyžádat atest a tlakovou zkoušku v pbshopu... Jediné co se dozvíte, ať se obrátíte na výrobce, kterého najít bude samozřejmě téměř nemožné. Od nich se výrobce jen tak nedozvíte, budou vám dozajista tvrdit, že je to jejich obchodní tajemství ... kdo by také prozrazoval dodavatele, že


No nevím co Ti v PB dají nebo nedají ale tím že Ti prodají armaturu deklarovanou jako prostředek na plnění CO lahví, tak tím na sebe přebírají odpovědnost za případné vady nebo nevhodně použité komponenty toho výrobku. A až Ti to případně urve při plnění ruce nebo odstřelí kus obličeje, tak se máš Ty , případně Tvý pozůstalí, s kým soudit......

Kdežto když někdo poslechne takové s odpuštěním kokotské nápady a udělá si redukci s použitím vodařských ventilů a pak mu to urve ruce, tak se může tak maximálně zkusit soudit s autorem toho s odpuštěním kokotského nápadu který si přečetl na internetu.

Kdo si vyrobí něco do čeho pouští CO2 pod tlakem z něčeho, co je určeno na rozvod domovní vody, je s odpuštěním chuj jak Brno a měl by si to napsat na záda a na čelo. Taky by měl s předstihem informovat své spoluhráče že se takovým výrobkem chystá plnit svou láhev aby tito měli čas buď se dostatečně vzdálit od toho chuje, nebo ho zbít za blbost a ono nebezpečné zařízení mu odebrat.

Sorry za ty vulgarismy ale nějak si je při pročítání některých nápadů v tomto tématu nemůžu odpustit.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
a ja jsem si vzdycky myslel, ze rozdil neni ani tak v materialu, jako spis v jeho tloustce....


No ono tak kupodivu i je Smile
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
No tak zrovna masivnost materiálu neovlivníš, leda že bys tak toužil po atypu.
.........................

Tyhle malé ventily/kohouty jsou vesměs odlitky, tloušťku materiálu si nevolíš,.............).


Tloušťku materiálu ovlivníš tím že při nákupu budeš specifikovat na co ten ventil chceš.Jistěže , pokud chceš vodařský ventil tak ho dostaneš. A pokud chceš ventil na plyn, případně zkapalněný plyn, tak ho dostaneš taky a zjistíš že má úplně jinak dimenzované síly stěn.... A pokud to označuješ jako atyp tak budiš.
Mě ale příjde velmi atypické používat vodoarmatury na plynové věci....

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate