Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Takticke bryle US M44

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:53 pm    Předmět: Takticke bryle US M44 Odpovědět s citátem

Planuju koupit tyhle brejle a někde sem tu četl že par lidi už je ma, tak se chci zeptat na kvalitu skel, už ste dostali přimej zasah do skla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 10:25 am    Předmět: Re: Takticke bryle US M44 Odpovědět s citátem

Levit napsal:
Planuju koupit tyhle brejle a někde sem tu četl že par lidi už je ma, tak se chci zeptat na kvalitu skel, už ste dostali přimej zasah do skla?
tak s těmahle brejličkama hraju, a jsem spokojenej, bezvadně větraj, prakticky se nemlžej a když už tak s nima stačí zalomcovat a je to dobrý, do huby jsem to dostal zatim jenom dvakrát a dalo se to přežít. Hned jak jsem je pořídil našil jsem to do nich 5x z 10ti cenťáků a nesli to statečně. Akorát na co si dej majzla, existujou 2 druhy skel do těhle googlů, měkký a tvrdý, těm měkejm nevěřim Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám M44 s měkkym sklem a kule je neprorazí ani z 10ti cm. To měkký sklo má nevýhodu, že sice nepraskne, ale deformuje se. Když jí chytíš na sklo, tak sice (pravděpodobně) nepřídeš o vočíčko, ale přijdeš k pěknýmu monoklu, páč se to měkký sklo promáčkne a nafackuje ti Twisted Evil .
Má to výhodu, že se naučíš nevystrkovat tolik hlavu a nevýhodu, že xicht bez masky láká všechny sadistycký bastardy sřílet dávky přesně doprostřed šišky Laughing
Brejle se mi mlžej uplně stejně jako každý jiný (možná proto, že se potim jako prase), ale lípjejc se odmlžujou. Nacpeš je dobře pod blembák a dobře držej na držce a protože jsou lehký, tak ti při běhu tolik nelítaj po "fasádě".

Má to svoje pro i proti, já mám rád krvavý kroužky na držce, tak je nosim Confused
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosimtě Levite tohodle cvoka si nevšímej, kdyby moh tak hraje nahej, bez brejlí a este si do vočí nastrká sirky aby je nemoh zavřít Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 1:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen bych se rád zeptal, jestli jste to už někdo dostal do ksichtu a jak často. Rád bych taky brejle ale ESS Profile TurboFan. Páč už nevím co dělat, aby se mi nemlžila maska. Takže na to seru a půjdu do tohodle. A tak bych od někoho rád slyšel : "Jo vole, já je mám a jsou super nebo to a to je u nich na hoveno". Něco málo jsem čet na AS forech. Více-méně už jsem se rozohnul, ale přeci jen, 5 táců, to už je noc se společnicí. Tak doufám že se mi to vyplatí.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a máte někdo tip ? na nákup těchto brejliček ?? mě maska taky už s prominutím sere...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam ted objednaný ESS Advancer V12. Jsou takovy pěkný malinký, tudiz lehký skladný a nepřekážející. A mají taky takový vychytány ododvětrávání, kdyz zamlžíš, poodklopíš skla, vyvětráš, zaklapneš a mrskáš dál. K tomu výmněný skla (tmavý na sníh, čirý na běžný boj a žlutý do budov a lesních stínu :--) No jsem na ně zvědavý. To Tracker - jestli te jen štve maska, tak nejlevnější máš z ní ty brejle prostě vyrvat. Ja volil tydle mrňousi páč sem si připadal jak kdybych nekde ztratil lyže :--)
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, já jsem se rozhodl, že si ja koupím tady v ČR. Kvůli tomu větráčku, co na tom je. Když se mi to posere, tak ať nemusím posílat až někam do horoucích pekel. A tak nejlevnější jsem je našel tady : http://eshop.jsa.cz/launch.php?s=image&IDph=173&PHPSESSID=6b9edab68ca8111463f6a0afb6cc57ae


Oni tam jsou ještě jedny, levnější asi o litra. Ale co jsem se tak informoval, tak ty za 4 táci mají vyší profil a jdou blbě pod helmu.

Jen mám hrůzu z toho, jak se budu tvářit, až ji dostanu do huby!!!!! Embarassed
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já si osobně myslim, že jedna rána do držky a brejla použiješ jen na pláž

nejde jen o bolest, ale může ti to teoreticky udělat něco s nosem a hlavně se zubama, sice nemám s tim zkušenosti, ale aspoň bych nosil pak něco přes nos a pusu, když ne tváře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, snad tohle vyřeší nějakej šátek bo palestina. Jem doufám, že se těch sadistyckejch prevítů najde co nejmíň, co to perou na hubu. Ale taky chápu, že pak nebudu moct nikoho obvinit, že to udělal naschvál. Ale co jsem koukal, tak hodně lidí používá brejle. Tak by to zase tak hrozný bejt nemuselo.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vetracek 25x25mm prodavaji treba v Czech computer, neni problem si ho namontovat na masku a za 200 korun + dratek, spinac a baterka mas v zasade to same, co ESS ultra mega army military hardcor brejle Smile V krajnim pripade jde namontovat i vetracek 40x40.

Jinak mas v zasade dva typy akci - kratsi strilecky, kdy hrajes s maskou na kebuli do jedne hodiny a muzes ji pak sundat, nebo akce typu Vojacka, Letni vyvedeni atd. kde uz to chce nosit masku na palici delsi dobu, idealne porad (coz se samozrejme nedeje). Na prvni akce si v pohode vystacis s maskou a je tam i riziko davky do tlamy. Na druhem typu akci je zaroven velmi omezena munice a pravdepodobnost, ze te za cely den vubec nekdo trefi je znacne mala, takze tam bych bryle pouzil klidne i ja. Osobne me brejle za 5000 prijdou dost drahe a radsi bych koupil nejake levne a vetracek si na ne nabastlil.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate