Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

záda na 20oz

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 8:48 am    Předmět: záda na 20oz Odpovědět s citátem

Ahoj všici, zamýšlím na jaro koupit hadici a hledám nějaký vhodný záda na 20oz lahev. Doporučíte mi někdo? (nepotřebuju ani tak místo na tuby jako na flašku) Nejlíp v digital woodlandu jako maskáče Wink
Díky dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máš vestu pak tohle - http://www.paintballshop.cz/zbozi/7667-co2-air-pouch-for-vest-digital-camo

V opačném případě to bude problém, nepamatuji si, že bych někde viděl inteligentní záda v digital woodlandu.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vestu nemám, nikde jsem ji nenasel. vsude maji jen zateplenou. jak je ta sumka přidělaná? koukám na cvoky,ale asi taky na sucháči že? si to přidělám na blůzu a po prdeli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to si radsi kup tu vestu, stoji 750 tusim
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo můžeš zkusit tohle
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7743-molle-co2-air-pouch-digital-camo
dá se to nosit jen na pásku a nemusíš si kvůli tomu kupovat vestu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj Rajko něco takovýho jsem hledal... to je ono. Prdim na vestu Smile Stejně nosím pásek takže je to jasná volba Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShaiCZ



Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od toho bych tě teda důrazně odradil - bomba na opasek je krajně nepraktická - hrozně překáží, při běhu se pitomně "bimbá" a hlavně ti potáhne kaťata dolůWink Hledej raději dál ty záda;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

borec od nas ma tu lahev v tomhle, ale ma to na samotnym pasku a ma k tomu jeste ksandy, pak to jde ale na pasek od kalhot bych to nedaval taky, uz jen kvuli ty neprakticnosti a pak, az se ta lahev ochladi, umrzne ti prdel .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Take bych se pripojil k ShaiCZ. 20oz na pasek je vrazda. Bude te to tahnou dalu jako svina. Urcite bych taky doporucil zada. Ja mam ale tak. vestu multicam a 20Oz bombu na zadech a maximalni spokojenost....
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A mohl bys sem dát link na tu vestu please???
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pouzivam klasicky zada na tuby plus bombu, ale kamarad nosi obycejnou ledvinku. Je to vtipna, ale zajimava alternativa kdyz nepotrebujes tuby. Od congu ji sezes i v maskaci a da se nosit bud klasicky nebo pres hlavu na rameni. Kdyz ji mas tak akorat utazenou tak se s tim v pohode beha a kdyz nekam lezes tak si ji bezproblemu otocis k brichu aby ti nevadila. hadice couha skrz nedovrenej zip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám zkušenost s nošením 20oz láhve snad ve všech možných variantách :
Nejhorší je snad varianta koupení zad kde jsou i " kapsy " na tuby a tím je to samostatně upevněné - a ještě většinou jen na pásku - který se zapíná suchýp zipem. Nedoporučuji - pokud se chce hráč trochu rychleji pohybovat - páč to plandá a spíše víc překáží....

Další varianta - upevnění na pásek - osobně jsem měl pouzdro na láhev s upevněním na pásek + molle sistém - který dělá pouzdro pevným.
Těžiště to má nízko - plandá to za běhu méně, ale je tu riziko otáčení díky vůli na pásku ( i když nosím široký ). pak jsem to měl kolikrát trochu na křivo a při plazení mi to docela překáželo Wink

Nejlepší varianta - koupit si takovou vestu, kde se dá pouzdro na láhev " připnout " přímo na pevno a tím to neplandá a hráč ani neví že něco na těch zádech má ( doporučuji něco jako PBS vestu a nebo Upínací sistém od vojáků přímo na vestu )
A rozhodně to nepřekáží při plížení - plazení apod.
Toť má zkušenost....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně používám tříděnku http://www.armyshop.cz/zbozi.asp?ID=88 (úplně dole) a nemám žádnej problém. Normálně to prdnu na bojovej pásek nabo na nosný řemení a je to. Nijak mě to neomezuje a je to praktický, páč se do toho daj kromě láhve i další potřebný věci, včetně gáblíku. Very Happy
A jde to sehnat od ASmanů v bazarech za celkem rozumnej peníz.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem nakonec zvolil lehkou taktickou vestu US Molle II byla sice drahá ale jedna z mála co mi seděla,lahev mam 20 a mam ji přidělanou na ležato úvazem na suchý zip vlastní výrobz.Zatim super ale uvidíme časem jak se osvědčí.Na vestu si ještě dokoupim nějaké sumky a Uŕáááá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate