Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pistole Tiberius
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
.......Dá se očekávat .. že po Vánocích padnou ceny??
...........


Nemyslím. A pokud jo, tak to určitě nebude nic výrazného....

Add ten laser - zajímalo by mě jak se spíná (na obrázku chybí kablík)... seřizování zřejmě těmi imbus červíky.
BTW - mám klasický červený laser který přibalují k T9 Covert a možnost seřízení mi zatraceně chybí

Našetřím a půjdu do tohohle:http://www.paintballshop.cz/zbozi/9709-green-pro-laser-with-weaver-mount
nebo nenašetřím a koupím zde: http://cgi.ebay.com/Green-Dot-Laser-Sight-Scope-w-Mount-Pad_W0QQitemZ380088360549QQihZ025QQcategoryZ117144QQtcZphotoQQcmdZViewItem
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Evil or Very Mad tak to je masakr litr rozdílu v ceně ty parchanti v Praze už nevědi jak se na nás zahojit Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 1:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten můj laser šnůrku nemá .. ale je štelovatelný.
Šnůrka (drát) má velkou výhodu to nemá cenu se přít .. ale mě se to fakt nelíbí.

Po CZ jsou bohužel ty ceny stejné .. jinak bych to řešil postou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci moji zlatý, ježíšek se letos pochlapil a našel jsem pod stromečkem černej kufřík s nápisem Tiberius Arms.... parádička lahůdka....ale.... ta moje téosmička začala po pár cvičnejch výstřelech dělat zvláštní věc a to že mi střelí 2 až tři kule najednou, je to docela slučná pecka tak by mě zajímalo jestli to neni náhodou úsťovkou, když jsem na ní koukal prvně tak byl šroub UR totálně zavrtanej dovnitř tak jsem postupně začal ubírat ale dělá to furt, může to bejt tim? A druhá věc stává se mi občas že když zacvaknu zásobník první kulička se vykutálí z hlavně ven to mě taky zaráží, kdyby byli špatný ty plíšky na laufu vyskákalo by to všechno ne? Dík za jakoukoliv radu..... Wink
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked těžko říct takhle na dálku, ale vypadá to na ty plíšky (blokace) nic jinýho normálně na to nemá vliv snad jedini kdyby jsi slyšel že to dává víc výstřelů najednou, ale nejspíš z nějakýho důvodu neplní ta blokace svojí funkci tak vytáhni hlaveň a podívej se jestli tam jsou nebo nejsou nějak zdeformovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok vyzkoušim díky
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/hlavne/tiberius-8-9-pistol-barrel/

Stojí to zato???

sypho: jak jsi dopad??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam políčeno na T8 a požádal bych vás o jeden dotaz. Když je napíchlá bombička CO2 v zásobníku je tlak jen v zásobníku nebo jde hned po zasunutí do zbraně. Ptám se proto jestli může být nabitá pod polštářem i delší dobu aniž by trpěly těsnění ve zbrani?
Díky za odpovědi Wink
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud dáš naplněnej zásobník do zbraně tak je natlakovná i zbraň
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, tak že mít nabitý zasobník s CO2 mimo zbraň a pak ho rychle zasunout a natáhnout. Pak může být bezpečně značkovač delší dobu v pohotovosti, aby netrpěl a byl rychle funkční.
Chápu to dobře?

A ještě jeden dotaz, viděl jsem na stránkách PB shopu, že mají dva druhy CO2 bombiček 12 gram. Je v nich rozdíl na kvalitu CO2, nebo je to jedno? Je tam přeci jen 3Kč rozdíl a nechce se mi věřit, že je to jen obalem.
Příští týden pro ní chci jet tak se ptám i na médium jaký mám koupit.

Díky Wink
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiberius se před výstřelem nijak nenatahuje prostě jakmile se do něj dá zásobník s plnou bombičkou tak je "nataženej" a připravenej ke střelbě.
A co se rozdílu bombiček týče tak osobně si myslím že vnich rozdíl není, ale nemám to ničím podložené, jedině snad že kdysi mi někdo tvrdil že ty draží jsou kvalidnější a není v nich rez a podobnej bordel jako může bejt v těch levnej - ale když jsem si dal tu práci a rozřízl prázdý ty dražší tak tam rez stejně byla takže je asi jedno který koupíš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok a díky za zkušenosti!!! Už se nemůžu dočkat až si pro ní pojedu!!! Doufam že mi bude sloužit věrně jako vám Laughing
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když si koupíte tiberia jako pistol, tak ji máte jako hlavní značkovač nebo třeba dostřílíte zasobník na hlavní zbrani a vyměníte ji za pár výstřelů z pistole? nebo jak vlstně tuto zbran využíváte? na manévry na malou vzdálenost, nějaký akrobatický akce s během apod? hrozně mě to zajímá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nekdo ji ma pro srandu, nekdo do baraku treba, s pistoli to jde lip nez s kostetem
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing na parádu přece né Laughing
Když jsem si ho kupoval tak jsme si dávali pistolové přestřelky a byl to úplně jinej druh paitu než většina lidí zná a provozuje ( jedinej kdo ví o co jde jsou starý mazáci co začínaly s PGP nebo ZGP )
a dneska ho mám hlavně jako záložní zbraň - to znamená že ho sebou nosím jako ozdobu pro případ že by snad dlouhá flinta vypověděla službu tak abych nemusel odejít kvůli tomu ze hry, nebo se občas hrajou scénáře kdy zásah do zbraně vyřazuje pouze tu zbraň a ne hráče takže je jednodušší si sebou nosit lehkou pistoli než druhou dlouhou flintu.
No a proč zrovna Tiberius - no protože je přece nejlepší ze všech pistolí Wink Laughing
P.S. pistole má velkej hedicap proti dlouhé flintě takže sice se s ním dá hrát jako s hlavní zbraní, ale pokud to bude proti stejně zdatnému soupeři tak na tom bude v 90% případů bytej, dřív jsem tomu taky nechtěl věřit dokud jsem si to nevyzkoušel sám na sobě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jó Rajko nekecá já ho viděl několikrát takhle statečně umírat Very Happy Very Happy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rajko myslíš handicap v počtu nábojů? dostřel jsem slyšel že je obdobnej, no a jako pro parádu by to pro mě bylo trochu moc penězSmile, ale stejně mě hrozně láká věc co má uplně všechno v sobě( kule,bombu, zásobník) to moc zbraní nemá a když jo tak je to Milsig
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No u pistole je problém právě v tom že je to pistole - je krátká takže při střelbě na delší vzdálenost třeba 30 metrů je problém se rychle trefit.
Zatím co s dlouhou jseš schopnej dát pomalu headshot, navíc když se pokusíš střílet jen přes klasický mířidla tak už musíš počítat s nástřelem a pak zjistíš, že občas přes zvednutou hlaveň nevidíš cíl Laughing
Je to úplně stejný jako kdyby jsi srovnával reálnou pistoli třeba s malorážkovou flintou dostřel bude pus mínus stejnej jenže s pistolí na 40 metrů netrefíš vrata od stodoly kdežto s dlouhou prostě můžeš úspěšně střílet do terče.
A to že máš jen 8 kulí je taky částečně handicap protože se vždycky musíš rozmejšlet jestli to na tu vzdálenost má ještě cenu střílet nebo ne kdežto protivník bez rozmejšlení po tobě pár kulí vždycky pošle a ona se dost často nějaká ujme Twisted Evil Laughing
Jinak vůbec nic nemám proti pistoli, ale kdybych si šel dneska kupovat Tiberia tak určitě T9 (sice je jako pistole o něco větší a o dost těžší, ale ta možnost udělat z něj v případě potřeby dlouhou flintu je k nezaplacení Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za odpověd rajko, určitě teď se tib 8 asi moc nevyplatí, 9 má uplně všechno:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj našel jsem nahodou do našich mazliku krmivo. Co tomu rikate a mate zkusenost?
http://www.youtube.com/watch?v=9zOSozQNURI
http://www.youtube.com/watch?v=MQWmQdrZ6qc&feature=related
Docela se mi to líbí Very Happy ale jak to dostat do zasobniku? Laughing
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se nepletu, tak je tu o těch nových střelách už thread. Nicméně pro mazlíka budeš potřebovat konverzní set. Na kolik přijde a co všechno bude obsahovat zatím nikdo pořádně neví.
Podle všeho to Tiberius Arms vyvíjejí pro military/police použití, ale až trochu klesne cena, bude to na MP bojišti mazec. Hlavně zařazením skutečných sniperů Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To určitě protože jestli jsem to dobře pochopil, docela slušně s tím stříleli na 100m!!! A to je mazec pro PB!!! Zalituje každý kdo má T8 a každý s T9 bude sniper Laughing
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím
Mám dotaz, v PB shopu došli bombickyCO2 do Tiberiuse a jaksi je nikde nemůžu sehnat. Bylo mi řečeno, že nebudou ani v dohledný době proto píšu. Nevite kde je mají nebo nemáte jich někdo víc doma, že bych jich pár odkoupil? Nějak jsem tohle podcenil a bez toho radost není.
Díky MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

covece, bracha jich ma doma asi 150. ale je mu 14 a je to hrozna drzgresle. ale zeptam se az prijede z alp. zalezi jak na to spechas. jinak pozdravuj basandy
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by bylo super diky. Ony mají přijít až tak za 14 dní. A čím dřív budou tím líp, znáš to Tiberius je téměř novej tak to baví!!! Laughing Stačí tak 10 kousků a není problém je pak i vrátit až přijdou a nebo se bohatě odměním. Laughing Laughing Laughing
Andy pozdravovat budu, díky
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem je sehnal. Díky za pomoc!!!! Laughing
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 12:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele a nedají se tam nacpat obyč syfonky? Smile Asi je to blbost, ale přijdou mi dost podobné, jen o něco kratší.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mamlin



Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Zarel napsal:
.......Dá se očekávat .. že po Vánocích padnou ceny??
...........


Nemyslím. A pokud jo, tak to určitě nebude nic výrazného....

Add ten laser - zajímalo by mě jak se spíná (na obrázku chybí kablík)... seřizování zřejmě těmi imbus červíky.
BTW - mám klasický červený laser který přibalují k T9 Covert a možnost seřízení mi zatraceně chybí

Našetřím a půjdu do tohohle:http://www.paintballshop.cz/zbozi/9709-green-pro-laser-with-weaver-mount
nebo nenašetřím a koupím zde: http://cgi.ebay.com/Green-Dot-Laser-Sight-Scope-w-Mount-Pad_W0QQitemZ380088360549QQihZ025QQcategoryZ117144QQtcZphotoQQcmdZViewItem


Je to přesně tak, já kupoval tiberius CQB a laser má kabel, a těmi 4 šroubky se dá štelovat. Kolimátor v balení má tři stupně svitu a má červenou a zelenou diodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem




Ahoj. Potřeboval bych poradit prosím..

Neustále mi uniká plyn ze zadního šroubu (viz. obrázek).
Než utratím spoustu peněz za opravnu ... nenapadá někoho co by to mohlo být??
Zbraň jsem několikrát rozebral a složil ale po čase to zase začne.

Jediné co mi přijde divné je ten závit co vyčuhuje .. vypadá to že by se měl zatočit do součástky do které se to má zasunout .. Bohužel ta "matka" je dosti ohoblovaná a nedrží to u sebe!... (nevím jak se to mohlo stát nebo jestli to tak má být)

Ale v tom nevidím důvod proč by plyn měl utikat ze zadního šroubu.
Zkoušel jsem ho utáhnout a nic, tak jsme ho povolil a je za ním pérko a na konci takovej špuntík. Očistil jsem ho a zasunul zpět ale bohužel nepomohlo ani to.

Na tyberiuse je vše hrozně drahé, tak bych se rád zeptal co se dá ještě dělat???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je docela fatální závada (řešila by jí snad jedině reklamace) ten červík co vyčuhuje musí být natvrdo zašroubovanej a zalepenej v tom vyhoblovaným závitu je na něm totiž ještě přidělanej takovej čep co vypadá trochu jako doutník a ten má za funkci otvírat a zavírat přívod plynu při výstřelu pod kuličku
Jedině to zkusit opatrně za ten závit vytáhnout - nebo vystrčit když to rozhodíš od té černé kostky a zkusit to zase nějak zašroubovat a slepit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate