Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Dotaz

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
doktor69



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:45 pm    Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Čaute mám prosbu htěl bych si pořídit Tippmann bravo one tactical a chtěl bych vědet jestli s tou zbrani nemáte někdo nejaké zkušenosti.Je mi jasné že kromě vyměny hlavně a pár dílů vevnitř s ní už asi nic moc neudělám ale kdyby náhodou chtěl bych vědět vaše názory než si bych si jí koupil za odpovědi děkuju Doktor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mužu ti odpovědět jen jedno,je to samé jako Tippmann 98,jen na pár vyjímek,drobností. Kamarád má One Tactical v Egripu,neměl s tim sebemenši problém,akorát koupil novou hlaveň od Milsigu,optiku s vybočovacím railem a el zásobák,toť vše. Udržba je jednoduchá. Jede na Co2 s hadicí bez problému. Za tu cenu je to celkem pěkná military zbraň. snad jsem ti pomohl...
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono i v zakladu to nestrili spatne. Treba i jen hlaven staci a vnitrnosti az po tom co nebudes spokojeny. Me se moc libi, v tom ze to koupis a mas proste military zbran. A kdyz poridis cyklon, ktery si uplne napasuje, ale s upravou tam jde, tak bych rekl ze je to proste nadhera.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co takhle se mrknout na vlákno?Mám pocit,že tam se dozvíš mooc věcí o této bambitce.
_________________
TPN Bravo one Tactical,All American 14"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ jedno vlákno už tu je.Koupil jsem ji se 4 kámošema bo jsme chtěli military vzhled a do začátku nikdo nechtěl dát tolik zlaťáků.jeden z nás má vyměněnou hlaveň,take se dá přidělat ris lišta na nosič a na ni optika,ři kolim.Myslím,že s trochou šikovnosti se z toho dá ještě něco vymáčknout.Jako začátešnk zatim spokojenost.Až bude víc ůprav dám i fota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate