Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Plnící redukce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdarek, nekdo vys psal o namrznuti mosazy a jejim zkrehnuti. Mam redukci delanou taky z mosaze a pri prepousteni se moc neochladi. Nic se neodparuje tim padem nema cim chladnout. Prelejva se pouze kapalina a to male mnozstvi, ktere se odpari v PB lahvi nez se naplni tak je pomerne zanedbatelne. Muj nazor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, za duplicitní otázku, ale sem se to hodí určitě lépe.

Chlapy, potřeboval bych poradit. Mám novou 15 kg láhev na CO. Rád bych zakoupil http://www.paintballshop.cz/zbozi/144-co2-fill-station-deluxe, ale nevím jestli to bude pasovat. Měřil jsem ventil na bombě a ten má z vnějšku 23,5 mm.

Vypadá takto, akorát je na 15 kg...

http://ostatni.bazos.cz/inzerat/2407947/lahev-CO2.php

Snad někdo poradí...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poradí někdo Pls? Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebud nedockavej.... Surprised)
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mam redukci z mosazi, akorat neim cim to ale i pri zmrazeni lahvi se mi vzdycky do nich naleje tak 150gramu, tudiz kdyz jsem doma tak plnim na dvakrat ale tedka mam jet pryc a plnit budu muset asi 10lahvi a nevim jak na to..
zmrazit to asi nepujde, s tou fill station deluxe to tam poleze lip? nebo tj mym hasicakem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaryn. napsal:
taky mam redukci z mosazi, akorat neim cim to ale i pri zmrazeni lahvi se mi vzdycky do nich naleje tak 150gramu, tudiz kdyz jsem doma tak plnim na dvakrat ale tedka mam jet pryc a plnit budu muset asi 10lahvi a nevim jak na to..
zmrazit to asi nepujde, s tou fill station deluxe to tam poleze lip? nebo tj mym hasicakem?


To spíše vypadá na nepříliš kvalitně vyrobený šnorchl v hasičáku. Sám jsem měl dva a ten co mám teď je o poznání horší, takže plnění na 100% provádím tak na třikrát. Redukci samozřejmě používám stále stejnou.
Mimochodem, jakým způsobem mrazíš lahve? Osobně nechávám lahve v mrazáku minimálně dvě hodiny, hasičák je samozřejmě v místnosti s pokojovou teplotou a plný Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaryn.



Založen: 16. 09. 2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky je davam do mrazaku, kdyz je vyndam jsou totalne ledovy a hasicak ma teplotu pokojovou tudiz v tomhle problem byt nema,.. tak teda nevim, je skoro plnej:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude to v tom šnorchlu. Nevím, kde plníš hasičák, ale před plněním se domluv s technikem, aby ti na to mrknul příp. vyčistil, vyměnil šnorchl. My pomalu přecházíme na vzduch, takže CO2 pomalu neřeším.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate