Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 cyclon nepodává

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abnormalis



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 8:53 pm    Předmět: X7 cyclon nepodává Odpovědět s citátem

Aloha lidi nemáte někdo zkušenosti s cyclonem u X7 vyměnil jsem už snad všechno a pořád nechce podávat, jakoby nestačil tlak co jde do tuby, nevíte co s tím??? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti jde dovnitř cyklonu vzduch, tak zkus se mrknout na tuto součástku: 02-53 Ratchet. Vyskytuje se v spodní části cyklonu. Může tam být ohoblovanej takovej zobáček, kterej je v kontaktu s osičkou, na které je namontovaná vrtulka. viz:

http://www.paintball-obchod.cz/02-53-ratchet-19474.html

je to spotřební zboží. Měli by ho mít v každým šopu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeden ten zobak mam. zitra na schuzi ti ho hodim, zkusis jestli to tim nebude. ale vypada to zvlastne. vyleti prvnich par kuli a pak nic
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
abnormalis



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Divný je že ani ta kovová část nefachá, všechno jsem pročistil a profouk a vzduch všude jde v poho.Chtělo by to někde přes tejden sehnat flašu abych to vyzkoušel. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lahev neni problem, neni to tim sroubkem cos tam namontoval misto toho puvodniho?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
abnormalis



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to ten samej.Jak podle kat. čísla tak i na pohled vypadaj uplně stejně.Jakoby tam nešlo tolik tlaku co to potřebuje,aby jse to zaháhklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a tenhle dil mas puvodni nebo tunning?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijeď do TWO TOWERS a já ti to opravim. Laughing VLK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abnormalis



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by bylo nejlepší Smile Asi se tam stavím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj v TT opravi snad vse Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... řeším podobný problem...mám A5ku responzi ale novou stejnej system jako u x7(tlustá hadička k responzi a slabá k cyklonu)...
mechanicky je všechno v pořádku, při řučním nabití všechno podává jen když vystřílím asi 50-100 ran(střílim naprázdno) tak přestane cyklon občas podávat a po dalších asi 20-30 ranách přestane podavat uplně...
Myslel jsem ze kvérům docela rozumím, ale tohle mě dostalo... napadnul mě velkej odpor pružiny, že to CO nestačí přetlačit, ale snižování odporu (obrušování onoho bazneku co se cpe do pístku a napružuje v pístku pružinu) němá žádný vliv, jde to všechno lehounce... zkusil jsem responzi odpojit a otvor po ni jsem ucpal šroubkem a vysledek stejný...
Nakonec jsem koupil ještě lepší vnitřek cyklonu a taky nic... Laughing
Další věc co jsem zkoušel je přidání úsťovky a nic... ALE když naklonim gun aby do něj šlo tekutý CO tak najednou se zasněžií a zas to 30 ran dá .. než poklese tlak asi... Laughing
Tak ňák jsem v koncích a prosím o radu odborníky... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No už jsem se s tim taky setkal u X7 komplet vyměněny střeva plus cyclon a po par ranach s COčkem přestava podavat buď přejdeš na vzduch aspoň v zimě nebo nebudeš hrat přes zimu Smile) a nebo jsem chtěl zkratit pružinu v pistku cyclonu to je ta největši sila co musi byt překonana pro otočeni vrtulky je ovšem pravda že by pak zase mohla mit malo sily na podani kule když by jich bylo v zasobniku moc, prostě je to alchymie a ja neměl po ruce nahradni takže jsem od toho upustil ta X7 nebyla moje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera se mi tohle stalo u A-5 Sad . Vystřelí pár prvních ran a pak po cca 10-20 kulích nic... Sad
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S podobnejma priznakama jsem se taky setkal, kdyz jsem brachovi ukazoval turbo mod a nemel jsem plnou vzduchovou lahev. Po dlouhy dobe jsem nasrouboval COcko a po 50ranach prestali litat kule. Uplne jsem se zdesil, sednu do auta, chvili spekuluju, vylezu ven a funguje. Dalsi padesatka a zase nefunguje.
Kdyz po ohrati zacala zase behat tak me napadlo jestli nezamrza v tom sroubku co je v tele a je na nem napichla ta tenka hadicka. Stacilo ho zahrat dlani a chvilku to behalo. Se vzduchem se mi to nikdy nestalo, tak bych logicky vinil COcko a jeho frostefect ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Včera se mi tohle stalo u A-5 Sad . Vystřelí pár prvních ran a pak po cca 10-20 kulích nic... Sad


to je jen co2 ... proste mrzne Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejspíš jo, ale ja sem s tim hral celej den a bez problémů byl cca 1°. Přestal mi cyklon podávat, až po tom co skoro dolšla láhev, ale to mi celkem rychle došlo čim to je. Jenže po návratu do papírny, když sme se ohřáli, tak sme si s ní šli hrát a podalo to pak trochu kulí (jak je pojistka před modem střelby) a chvilku to litalo. Po cca 15 kulickach bylo to zas po podávání... Před chvilkou sem rozebral cyklon a vnitřnosti sou v pořádku. Tak byla nejspíš nečistota v láhvi... Protože mi to jinak nejde do hlavy, že celej den v pohodě a večer po ohřátí už ne... Sad Jinak neví někdo, kde se dá sehnat u nás Vortex Mod A-5? (http://www.techtpaintball.com/vortexinstall.html) Docela rád bych to za ten úmělej šmejd vyměnil.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V PBS : http://www.paintballshop.cz/zbozi/8297-ndz-f6-tornado-mod---cyclone-feed
Ale nekde jsem cetl ze taky neni uplne bez chyby. Udajne ubrusuje ostatni casti cyklonu ( origo plast-plast, nove plast-kov) ale co je na tom pravdy netusim ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se moc nezdá, že by se ten cyklon o tohle dřel... Jen to mazat, nebo se mýlím? Chtěl bych se tímhle jen vyvarovat rozbití cyklonu za hry. Co sem četl, tak ten základ vydrží mám pocit, že jen pár set ran.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam na origo cyclone vystrileno uz par tisic a bez jediny poruchy Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem to cetl. Mam z X7 vystrileno neco kolem 25 - 30 tisic a zatim nic neumrelo Smile
Kazdejch 3-5 000 delam komplet zozborku a slouzi jak ma ...
Vozim s sebou medium servis sadu na x7 ve ktery ten rachet je takze kdyz umre tak ho mam sebou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jé tak to sem rád, že za to nemusim utácet. Koupim akorát náhradni originál. Jinakm teď sem byl zkusit A-5 ven a už to lítá krásně. Za chvilku to du zkusit zas. Nechal sem zbraň venku. Vlastně sem trošičku zapomněl zmínit, že Maikl zkoušel v tý kose co ten e-grip a cyklon zvládne... To bude ono. Embarassed Díky za rady.

EDIT: Ještě mám dotaz, jestli mi od zamrzání může pomoct částečně hadice a neoprenový obal na láhev. A nebo pokaždý nabijet ručně, když vypoví cyklon... Confused
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne v zime neprehanit mazani .. ja to vzdy odmastim a pak to vse opravdu jen otru mastnym hadres s pb olejem .. proste jenom tenkej film oleje .. v tyhle zime olej tuhne a pak nic nechodi jak ma ....
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám A5ky 2ks v jedný je CO ok podává porad(elektrika) a v tý druhý(responze)...NOVÝ... to dělá ...takže co stím mam dělat?... takhle je to nepoužtelný!!! dostanu se do přestřelky a je to v haji, páč to měl být zaklad pro kulomet!!!... Do haje zelenýho...
HJo a veškerý testy proběhly při teplotě kolem 20°C Twisted Evil
Chci mít CO na zbrani ale tohle je hrůza... zamrznutý to nebude, páč jak jsem psal, naklonim gum aby do něj šlo tekutý CO a pak to zas než spadne tlak jede a podává...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď sem z toho jelen. Nejspíš až po silvesrtu vystřízlivim, tak fouknu CO láhev a budu to testovat naprázdno co to udělá. Pak písnu. Koyote tak teď si mě vyděsil. Sad Ja potřebuju zbraň 100% spolehlivou i v mínusových teplotách za použití CO2, klidně za omezení kadence.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Ja potřebuju zbraň 100% spolehlivou i v mínusových teplotách za použití CO2, klidně za omezení kadence.


A5 (X7 na tom bude stejně) při používání CO2 v mínusových teplotách opravdu není na 100% spolehlivá zbraň. Možná jedině při kontrolované střelbě (kadenci) - to pak ale nepovažuji za 100% spolehlivou zbraň, když při střelbě musím myslet na to abych nestřílel moc rychle a zbraň nezamrzla. Hold, vzduch řeší tento problém....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote nejspíš to má na svědomí právě ten responze přimotal jsem se v Pražským PBshopu k diskuzi kdy se zákazník ptal jestli je lepší mít na Tippmanovi el. rukojeť nebo responze a prodavač ani nemrknul a přiznal že dnešní tipáče A5 a X7 mají právě problém s přerozdělením tlaku u respoz rukojetí. Když si uvědomíš že třeba u Spydera při jednonom výstřelu ta dávka CO2 co vlítne do zbraně musí "jen" vyprsknout kuly a natáhnout zbraň tak s responzem přibližně stejná dávka musí natahovat kvér, vyprsknout kuly, pootočit Cyclonem a ještě nakrmit pístek v responzu tak to je téměř neřešitelný problém.
Možná jestli jsi to ještě nedělal tak zkusit přebrousit všechny pohyblivý vnitřky jak vždy doporučuje Patras tak aby to nikde ani trochu nedrhlo a dát tvrdší pružinu na kladivo aby jsi tam nacpal větší dávku plynu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Koyote nejspíš to má na svědomí právě ten responze přimotal jsem se v Pražským PBshopu k diskuzi kdy se zákazník ptal jestli je lepší mít na Tippmanovi el. rukojeť nebo responze a prodavač ani nemrknul a přiznal že dnešní tipáče A5 a X7 mají právě problém s přerozdělením tlaku u respoz rukojetí. Když si uvědomíš že třeba u Spydera při jednonom výstřelu ta dávka CO2 co vlítne do zbraně musí "jen" vyprsknout kuly a natáhnout zbraň tak s responzem přibližně stejná dávka musí natahovat kvér, vyprsknout kuly, pootočit Cyclonem a ještě nakrmit pístek v responzu tak to je téměř neřešitelný problém.
Možná jestli jsi to ještě nedělal tak zkusit přebrousit všechny pohyblivý vnitřky jak vždy doporučuje Patras tak aby to nikde ani trochu nedrhlo a dát tvrdší pružinu na kladivo aby jsi tam nacpal větší dávku plynu.


NO tak to dík za info Very Happy... takže responzi demontuju a kupuju Egrip, za cenu rány do země Smile...
tímto otvírám novou diskuzi o přeprogramování Egripu...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem vyresil Koyotuv problem.

Delala to nakonec ta hadicka vedena k cyklonu. Tedy cely to vedeni. I ty dva srouby. Ucpane to neni, ale zrejme to nejak neprochazi. Dal jsem tam nahradni co jsem mel doma a jede to bez problemu. I na nizkou ustovou rychlost.
Jediny rozdil mezi tim co tam bylo a tim co jsem dal je, ze srouby maji vnitrni tvar kulaty. Ty co tam byli byli hranate. Jinak na tom nic nevidim.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate