Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Copak je to za vojáka... reality game?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezahřívej je pokud ti vadí tvrdá kule tak mužeš běhat po lese a křičet ratatatatatata Very Happy já tohle rozhodně řešit nebudu protože hra je zaměřená především na taktiku nikoliv na počtu vystříleních kulí.
nehledě na to že se v lahvy podle stavové rovnice idealního plynu (p*V=n*T*R (přičemž R a n je konstantní))se snižuje tlak a oběm s teplotou takže pokud budem běhat v teplotě -10 tak nedosahneš takového tlaku z čehoš vyplívá logicky několika nasobně menší usťová rychlost takže ti ty zmrzláky lítat budou špatně(jestli vubec) a zásah bude jako když hraješ v normalním prostředí se zbraní lechce nad 300fps což je v military "celkem" běžný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kance, zkus dat kulicku na par hodin do mrazaku a pak se s ni strel do nohy. Mozna zacnes mluvit jinak. Chapes, ze to nebude trosku tvrdsi kule, ale kus ledu? Tedy neco jako sklenena kule, ktera ti vycinka vsechny zuby kdyz na to prijde? Ja nevim jak ty, ale my vsichni jedem na vzduch, takze me to 300 litat bude a zamrzat ne.

Jedina vec ktera me napada je, ze zimni kule maji krome tvrdsi skorapky jeste nejakou nemrznouci napln. Ale o tom nic nevim.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já pánové to vidim jednoduše, kupte si injekční stříkačku jehlu fridex a naimplantujte kus nemrznoucí směsi do každé kule Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
no já pánové to vidim jednoduše, kupte si injekční stříkačku jehlu fridex a naimplantujte kus nemrznoucí směsi do každé kule Laughing


A nebude to bolet víc? Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem patral po netu a zjistil, ze az zas tak horky to asi nebude. PB kulicka jen tak totiz zmrznout nemuze, protoze v ni neni ani tak voda, jako spis nejaky glykoly a dalsi sracky, co mrznou az pri minus patnacti nebo co.

Obecne mytus o zmrazenych kulickach, ktery uz asi kazdy slysel, jak nekdo da kuel do mrazaku a pak jde hrat a je to strasny maso, je vseobecne povazovany za blbost, protoze vetsina kuli v mrazu naopak zkrehne a snadno praska.

Takze vetsina z nas bude mit nejspis asi opacny problem - jake kule pouzit, aby to nepraskalo Smile Zmrzle veci se totiz pokud se nepletu rozpinaji a zmrzla kule tak bude vetsi nez je hlaven a bude jeste vic nachylna k praskani.

Nicmene pokud bude minus dvacet, muze se stat ze to bud bude moc tvrdy, nebo uplna kase.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V mražáku koule zmrzne, na tom trvám protože jsem to zkoušel. Nerupne ani mrazem v mražáku, právě naopak, udělá se na ní buď malá propadlina nebo zůstane úplně normálně kulatá. A nerupne ani když jsem s ní střílel - a celkem to chápu neb byly tvrdé jak šutr....
A to jak moc to s ní bolí, to mi pud sebezáchovy nedovolil vyzkoušet.
Ale není nic jednoduššího než aby si to každý vyzkoušel. Doporučuju mrazit v igeliťáku aby si kuličky nevzaly vlhkost.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"


Naposledy upravil Cofey dne út leden 06, 2009 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peri



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
nejak nevim jak ty kule zahrivat aby nezmrzli.
Kule by s největší pravděpodobností měly jít schovat do tepla V3Sky a pak chvíle venku by měla být teoreticky v poho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
No55 napsal:
no já pánové to vidim jednoduše, kupte si injekční stříkačku jehlu fridex a naimplantujte kus nemrznoucí směsi do každé kule Laughing


A nebude to bolet víc? Very Happy


nesmíš tam tu jehlu s tou stříkačkou nechat Laughing


Hellboyi spíš bych řekl že to co mrzne se smrštuje a to co se zahřívá to se rozpíná.... proto se jak říká cofey dělá na kulčce ploška neb se objem zmenší, u vody je to ovšem něco jiného ta má největší objem při 4 st.C Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
...


keci prdy beďary blablabla...... Very Happy tady jde vidět hleboji že jsi v zimě moc asi nehrál a že jsi žběhlí ve fyzice jako já v jazyku českém Wink když jsem tu napsal stavovou rovnici tak na ní lze aplikovat i ten tvuj slavnej vzduch a zistíš že i kdyby jsi do tý lahve naprděl tak stejně teplota prostředí ovlivní tlak pohoného media (tada těch prdů) ale možná máš pravdu nevím jaký má molový oběm vzduch tam u vás v sudetech Very Happy Wink


Naposledy upravil kanec dne út leden 06, 2009 9:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
....



prej "hleboji" Wink Laughing Laughing Kanec opět nezklamal Laughing Laughing Laughing
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alespoň je sranda a diskuze dostavá šmrnc Wink .
Kanec je prostě kanec Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nic pánové. Viděl bych to tak,že místo fórum akce to změníme na fórum: Kuličky a zima Laughing Nesmíte se toho počasí tak bát. Vždycky to NĚJAK dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já stejně rovnou beru plasťáky Laughing
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V zime sem hral naposled asi pred mesicem. Ale jaksi je rozdil hrat v -2 a v -20 a misto 6 hodin 30 hodin. Nevim jakej maji plan organizatori, ale pokud budu mit v kveru na mrazu v minus dvaceti kule par hodin, tak jsem si jistej, ze zmrznou na kost pokud je pravda to co rikal Cofey.

A machr kecy ze to nejak dopadne... ono to taky muze dopadnout tak, ze bude mit nekdo otres mozku, praskle sklo u masky, zlomene prsty atd. Pokud kule zmrzne na kus ledu, tak o tom naprosto nepochybuju.

Ja na webu nasel pomerne dost nazoru na tuhle vec a hodne lidi tvrdi, ze to neni mozne pri teplotach do -15ti, ale Cofeymu kupodivu verim, nebo to neni zadnej blb Smile

A co se vzduchu tyce, tak ten sem si porizoval prave kvuli hrani v zime, protoze mu tlak neklesa, nezamrza a strili stabilne. Nevim jak moc se vzduch rozpina nebo stlacuje na mrazu, ale rozhodne asi 1000x min nez CO2.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyš hleboji tahle akce je opravdu hardcore a počítá se s obtížemi typu zima proto byla hra nejspíš určena pravě na leden a pokud má někdo strach ze zimy a stím spojený optíže kule atd. tak ať si smrdí doma na gauči a nedělá zbytečný problemy já osobně hraju hru ve sněhu a mrazu u nás už od dob RPC (tj. 2005) a to ,pokud si pamatujete, byla dost krutá zima jestli si pamatuješ a nikdy v životě jsme problemy s tvrdostí kule neměli a nebyli to dvou hodinové přestřelky a pak domů jedinej problem vždy byl s CO2

máš pravdu vzduch je meně nachylný na změnu teploty než CO2 ale prdy beďary typu jsem gemboj a muj vzduch se nesmrštuje jsou blbost až bude -30 (to snad nebude Very Happy)tak bude jedno jestli máš vzduch nebo CO2 ale jinak máš pravdu že vzduch je na tuhle akci lepší

a chci ukončit tuhle diskuzi jestli chceš nadale rozebýrat nesmrtelnost kuličky tak si založ forum na off topic tam nelezu a mužež to tam rozvadět do aštara šarana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
........
Ja na webu nasel pomerne dost nazoru na tuhle vec a hodne lidi tvrdi, ze to neni mozne pri teplotach do -15ti, ale Cofeymu kupodivu verim, nebo to neni zadnej blb Smile .........


2Hellboy: Dik za toho neblba Very Happy

Hej, já taky netvrdím že ty koule zmrznou při -15 (doteď jsem hledal po celým domě teploměr abych změřil kolik máme v mražáku - děcka ho ovšem někde zatratili...) jsem si skoro jistý že je v mražáku hlubší teplota.

Každopádně jsem právě dal do igeliťáku asi 40 koulí pěti různých druhů co jsem doma našel a igeliťák už leží na balkoně. Ráno jak pojedu do fachy tak je zkusím podrtit patou a mrknu v autě na teploměr. Další igeliťák se stejnými vzorky leží opět v mražáku a z práce si dovezu teploměr...

2kanec:
myslím že nikdo ze zimy strach nemá, jen je třeba znát všechna rizika, že? Já mám třeba v puse asi 14 dní novou korunku za nemalé peníze a hrozně nerad bych ji spolknoul po nějakém Tvém hardcorovém zásahu Wink

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kanče, tu tvou rovnici jsem nezkoumal, ale pravda je, že vzduch je v porovnání s CO2 vůči teplotě netečný a i kdyby došlo k nějakému poklesu tlaku v systému zbraně, při druhém výstřelu regulátor zajistí dostatečný tlak a Hellboy bude práskat na svých třista jednu za druhou. Radím utíkej Smile.

Jak psal Jeník, při 4°C je nejvyšší hustota vody, čili objem za daného množství naopak nejmenší. Jinak s teplotou samozřejmě objem roste.

Po mnoha hodinách v mraze si myslím bude problém s praskáním kulí a pokud by byl tak silný, mohl by pak být problém i s čištěním. Zásah přemrzlou kulí do zmrzlých prstů či tváře rozhodně nebude příjemným zážitkem, nicméně zranění, co tu popisoval Hellboy bych viděl jako tu nejkrajnější možnost, kerou asi nelze vyloučit ani v létě.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
.......až bude -30.......


tak nám kámo zmrznou úúúplně jiný koule a média Wink
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo aha ale to mi nikdo neřek vladiku ja jsem CO2 pro mě je vzduch jen heskej sen takže nevim že vzduchové lahve mají regulátory to mění situaci to je pak jiná ale jesti chceš tak ti tu rovnici na nějaký akci odevzám že tlak skutečně poklesne a dost výrazně při -4 asi moc né ale při-10 už je to dost znatelné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Jo aha ale to mi nikdo neřek vladiku ja jsem CO2 pro mě je vzduch jen heskej sen takže nevim že vzduchové lahve mají regulátory to mění situaci to je pak jiná ale jesti chceš tak ti tu rovnici na nějaký akci odevzám že tlak skutečně poklesne a dost výrazně při -4 asi moc né ale při-10 už je to dost znatelné

Tak to někdy u ohně a rumu proberem Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
.......nejaky glykoly a dalsi sracky, co mrznou az pri minus patnacti nebo co.......


PB koule je složena z cca:
60 % polyethylenglykolu
20 % želatiny
10 % glycerinu
5 % sorbitolu
a nějaký % barviv, aditiv, příchutí.
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy jste nám tu rozčílili kance!!!! To si zodpovíte plantážníci!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nemel v zameru rozcilovat nikoho. Jestli je kanec masochista a ma zalibu v sebeposkozovani, nechci mu kazit zabavu Smile Nicmene pokud ma pravdu Cofey, tak vcelku trvam na tom, ze strilet kusy ledu je extremne nebezpecne a to ne tak, ze to bude trochu vic bolet, ale ze to bude zpusobovat pomerne vazna zraneni.

Narazil jsem na netu mimo jine i na clanek, kdy nekolik dementu v americe zacalo strilet zmrzlyma kulema do lidi v parku a ty lidi skoncili v nemocnici s otresy mozku a podobne. Nevim co je hardcore na tom nechat se strelit do hlavy a mit znicenou masku, nebo otres mozku.

Samozrejme, ze to je mozna plana obava. My v zinme hrajeme taky zcela bezne a problemy jsme nikdy nemeli, ale teploty nikdy nebyly pod -10. Takze rad bych se dozvedel jestli to nekdy nekdo zkousel a jak to dopadlo. Nerad bych na to prisel az ve chvili, kdy nekoho bude odvazet sanitka a hra se zrusi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ty voe a já jdu v uterý na tzrhání zubu.. sem si to mohl nechat na víkend určitě by mi to nějákej borce chirurgicky přesnou ranou vystřelil... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
My v zinme hrajeme taky zcela bezne a problemy jsme nikdy nemeli, ale teploty nikdy nebyly pod -10. Takze rad bych se dozvedel jestli to nekdy nekdo zkousel a jak to dopadlo.


zkusenosti ze hry i v -25 mam, nejvetsi problem pro nas byla funkcnost zbrani, jelikoz v takovychto teplotach je clovek totalne nabaleny nejsou zasahy vetsinou vubec bolestive, nepozoroval jsem zadny velky rozdil ve strelivu, jen mensi tendenci se rozprsknout (lepe receno zelatina byla takova vlacna) pripadne vetsi krechkost skorapky vice nachylne na rozkrapnuti (jjakoliv jsou tyto dve informace jako by protichudne, kupodivu se obe tendence projevovali soubezne) ... nejvetsi problem jsou omrzliny jak jsem zazil, hlavne pozor v noci... zadne velke hrdinstvi, je potreba se hlidat, jinak tam nekdo muze skoncit ..... pokud ale sleduju pocasi (protoze v tomto terminu jedu taky do lesu) bude teplota pod - 10 coz uz je i na noc prijatelne....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Helboji nedělej z toho grotesku, zkoušel sem už hodně druhů kliček a na šutr nezmrzly žádný... Pak sem ještě zkoušel plasťákama střelit z metru do masky a všechno taky vydrželo, takže no stress.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teďka o víkendu jsme hráli při -8 a pokud to tam nesypete jak steklí tak s tlakem nebyl problém a kule vydrželi. Za celý den praskla než jedna kule. Všichni máme CO2.
Největší problém bude asi opravdu v noci kdy teplota může spadnout hodně pod nulu. Takže teplé oblečení asi bude namístě. A dobrej spacák aby jste nepromrzli.
No držim vám palce aby se počasí umoudřilo.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Při poslední bojůvce (cca mínus 8 ) první dvě hodiny celkem bez problému při malé kadenci, přesto čím déle byla zbraň (zimní kule a CO2) vystavena mrazu (X7) začaly problémy s praskáním kulí, naštěstí ne v cyklonu, pouze v hlavni. Nejhorší bylo, že se v hlavni vždycky udělal takový "soploidní" povlak tužší konzistence, který další vystřelená kule "neprotáhla" a stávalo se že se hlaveň následující kulí ucpala a zůstala v ní nepoškozená. Tak jsem měl z kvéru ládovačku Very Happy
Ještě teď mám tenisový loket z toho, jak jsem musel neustále demontovat hlaveň k protáhnutí. Sad
Vzduch to jistí. Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Helboji nedělej z toho grotesku, zkoušel sem už hodně druhů kliček a na šutr nezmrzly žádný.......


No Hogi, asi nemáš mražák toho správného výkonu, já to zkoušel taky a při -22 st.C (měřeno kalibrovaným teploměrem) kromě jednoho druhu (Duke OPS Tactical), zmrznulo=kvalitně ztuhnulo, takže se dalo krájet nožem a drželo tvar (tát to začlo velmi rychle), uplně všechno (RPS Premium, Toroball Clasic a další tři druhy noname značky...)
Pár fotek je v mém profilu (nějak se mi dojebalo makro takže to není nic moc ale vidět to že je to tvrdé vidět jde)

To jestli bude při hře minus 22 je věc druhá, každopádně PB koule zmrznout může. To je fakt.

Cofey

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=hraci&pid=317
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mám asi málo výkonnej mrazák, protože když sem je vyndal, tak byly akorát zcvrklý a barva byla hustší než obvykle Wink
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate