Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

úprava co2

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellraiser



Založen: 22. 12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 12:03 am    Předmět: úprava co2 Odpovědět s citátem

Dobrý den!
Velice nerad obtěžuji, nicméně potřeboval bych poradit od odborníků přes CO2.
Můj problém je ten, že mám vzduchovku na 3.1oz bombičky (jednorázové) a chtěl bych realizovat plnění přes hasičák kapalný co2.Původní bombičku v předpažbí bych chtěl zachovat a přes nějaké Téčko vyvést hadičku do pažby, kde by byla 9oz bombička a od ní vyveden nějaký on/off ventil a manometr. do on/off ventilu bych napojoval přes hadici a ventil hasičák. A můj problém je co vlastně všechno koupit neříkám že jsem nějaký antitalent, nicméně v tomto oboru se jaksi nevyznám a nerad bych něco (sebe) zničil. Možná že bych to překousl bez tý malý bombičky, ale chci tam tu velkou a hlavně to plnění, protože ta malá jednorázovka stojí 200 a pokud by mě to dejme tomu stálo tři tisíce, tak by se mi to během dvou měsíců vrátilo a to je znát.

Mockrát děkuji všem za případné odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle toho jak jsem to pochopil bych vůbec nenechával tu původní ale rovnou bych napojil 9oz. A hlavně bych se vyprdl na nějaký téčka. Bude se stím při plnění blbě manipulovat. Klasika jako je to na paintballkách: odšroubovat devítku a naplnit na hasičáku a našroubovat zbátky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokusim se Ti domluvit kontakt na kamarada, kterej si se vzduchovkou v tomhle smeru pomerne hodne hraje..... hod mi prosiom do PMka Tvoje ICQ, ja mu ho poslu a bud se Ti ozve, nebo ne Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellraiser



Založen: 22. 12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 3:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasny, mas pm. Jinak lahev bych vyndavat kvůli plnění nechtěl, chci jí schovat do pažby a tohle by bylo komplikované na rozebírání,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellraiser



Založen: 22. 12. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak bych se chtěl zeptat na pár maličkostí nikde jsem to nenašel, tak bych byl rád za vysvětlení - zajímalo by mne jak je to s připojením těch kovových hadiček - mají v sobě nějaký závit? potom taky ty rychlospojky - kam všude se dá připojit ta rychlospojka?



S plněním lahve uvnitř zbraně jsem to jaksi nedomyslel s vážením, takže od toho jsem upustil, nicméně vymyslel jsem to teda tak, že udělám redukci ze závitu (tušim že na 88g co2( používá se i na paintball) je G 3/Cool G3/8 na závit co je na ventilu lahve
(bude to teda 9oz s on/of ventilem) a v ty redukci bych chtěl mít ten tlakoměr, takže jakési Téčko. Problém v tom téčku bych vyrobit neviděl, ale pokud by se dale někde koupit, určo by to bylo lepší.



Potom další věc, pokud koupim tohle vše, tak předpokládám že v on/off ventilu je pojistka proti max tlaku že?
omluvte mé stupidní dotazy, ale nikde jsem tyto pro mne zásadní informace nenašel, přijde mi to i od obchodníků docela nezvyklé, když nenapíší na ventil velikost zavitu...

jinak všem vše nej do nového roku a málo fleků od barvy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pin nebo on/off ventil, všechny mají pojistku.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate