Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja mam s ASmanama jednu funny zkusenost. bylo to na prebuzi, leta pane 2008 kdyz uz jsme meli nejakou tu hru za sebou a kolem nas probehli ve dvoustupu ASmani Smile kriceli na sebe nemecky povely, navlikli byli jak santove a pak sli hrat s nama, pravda, trochu to taky boli, vyhoda je kdyz to proleti lip kerem nez nase koule, ale kdyz to dostali oni, efekt stal za to. borci hrali jenom s brejlema, dali s nama dve hry a pak ze s nama hrat nebudou, zase za revu odbehli Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Misi:
Vždyť my víme, že nejste samí puberťáci a ani by si to zde nikdo netroufal tvrdit. Jediné spojení s nezletilými si přečteš jen v souvislosti, že vám kazí pověst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S asmany zkušenost nemám, ale kdysi kdesi jsem si na jednom AS fóru četl o taktických vestách a do kolen mě dostal borec který psal, že ho nejvíc sere, když vleze do lesa a "umaže si svoji perfektní výstroj."
No, jestli takových manekýnů má AS komunita mezi sebou víc..... To také není zrovna pro AS dobrá reklama.

Všechno je to o lidech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misi



Založen: 09. 12. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TomasP napsal:
S asmany zkušenost nemám, ale kdysi kdesi jsem si na jednom AS fóru četl o taktických vestách a do kolen mě dostal borec který psal, že ho nejvíc sere, když vleze do lesa a "umaže si svoji perfektní výstroj."
No, jestli takových manekýnů má AS komunita mezi sebou víc..... To také není zrovna pro AS dobrá reklama.

Všechno je to o lidech.


heh tak to nwm ... to nwm co je to za maníka ... já teba nejsem rád že se ušpinim, ale to jenom proto že mě pak štve to čistit Very Happy jinak je mi to nějak tak šumák ... s tím se prostě musí počítat Very Happy

GEorGE napsal:
Misi:
Vždyť my víme, že nejste samí puberťáci a ani by si to zde nikdo netroufal tvrdit. Jediné spojení s nezletilými si přečteš jen v souvislosti, že vám kazí pověst.


mno nwm, někdo od vás (zřejmě) to nějak na našem foru nepobral a furt tam mlel o tom, že by chtěl vydět naše 13 letý hlavičky ... takže asi tak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno ohledně věku stačí kouknout na složení teamů......a je to jistý!! Very Happy specialně Sudeta Ore ....... tam nás je dost co zachvilku budouu řešit krizy středního věku!!! Laughing Laughing Laughing ....... mě je např. 35 a co si pamatuji tak 12ti letýho hocha sem viděl na akci jednoho a ten měl sebou strejdu jako dozor.....tak že tak...heh....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no od nas z tymu jsem nejmladsi, je mi 26 Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno Laughing ještě pár let a budu mít na PB zvýšené náklady,protože si budu muset kriplkárku nechat stříknout kamufláží a ošetřovatelce koupit maskáče,blembák a masku!!!! Laughing Laughing Laughing

a nebo bych mohl fungovat jako stacionární obrannej bod!!!a kdo mě trefí,tak mě za odměnu dá napít Ruma a odtlačí na mrtvoliště!!! Laughing Laughing Wink
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spis se budeme stridat o osetrovatelku a o tvuj odvoz budeme tahat sirky Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Švejk to taky na vozejku dal Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
spis se budeme stridat o osetrovatelku a o tvuj odvoz budeme tahat sirky Smile


ste teda charakteři!!!!!! Laughing Laughing Laughing v tom případku požaduji 50ti letou chlapici s ramenama jako šváca a ksichtem jako stalon!!!ha ha ha hááááá!!!! Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak takovej masochista nejsi, taky se o tebe musi starat, co vozik to bych prezil, ale tohle kdyby se o me staralo tak radsi zajedu do reky
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale měl bych jistotu,že by ste mě ji nezneuživali a když tak já bych nemohlo tak bych ji na vás poštvalo.... Laughing Laughing Laughing

ale pravda.....to by bylo za trest!!!! Rolling Eyes Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misi



Založen: 09. 12. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teď u nás na foru padnul docela zjamvý názor na kindersáky

citace:
6. Kinder airsofťáci? Raději ty menší kluky uvidím v naší společnosti, než abych je někde viděl třeba fetovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 1:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja myslim, ze borec co jde delat ramba na As na akce typu BC3, pak klidne fetovat muze potom i pri tom taky Smile Na paibtu fetujeme vsichni o sto sest Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No ja myslim, ze borec co jde delat ramba na As na akce typu BC3, pak klidne fetovat muze potom i pri tom taky Smile Na paibtu fetujeme vsichni o sto sest Twisted Evil

Ahaaaa, tak proto všichni řvou banzaaaaiiiii a ženou se do první linie Razz
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To ale není kvůli fetu, ale že jsme všichni masochisti Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
spis se budeme stridat o osetrovatelku a o tvuj odvoz budeme tahat sirky Smile


to jako že si budem tahat sirky kdo s ní pude? že by ste tam měli Sněhurku? Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Misi nezlob se ale tu diskuzi na kterou tu byl odkaz sem nedal, jako názory jak z nosu a tradči sem s končil na druhé stránce. Můj názor zůstává stejnej že tam se seskupuje 85% lesních modulů (chtěl sem říct modelů ale lesní modul mi z toho vzniklo omylem) a 15% to něják zachranuje.. vyber si kam chceš patřit Laughing

Pojem Lesní modul - hráč v poli nevalných výkonů, výbava a výstroj dle posledního katalogu USArmy, jakékoliv poškození své výstroje nese s nelibostí a proto se do některých akcí moc nehrne či je vynechává, to se samozřejmě pozná na jeho herním výkonu. Je vždy pečlivě upraven tak jak to vyžaduje ustrojní kázen. Na mrtvolišti lesního modula poznáte tak že neustále drží svoji nejvícmilitary zbran, vážně sleduje okolí v drsném postoji jako by byl vždy připraven, či jen tak ledabyle pokuřuje jako kdyby se právě vrátil z jatek wietnamské džungle a čeká až se na tuto pozu chytí hráč, kterému by předal všechny své zkušenosti. Většinou ho poznáte že k drsné poze se představuje do vysílačky nějákym hodně zvučným cizím jménem a zásadně odpovídá ROGER. Důležitým prvkem je hodnost na jeho uniformě, nejčastěji si ji sám přidělí a to "poručík, nadporučík, desátník, četař, seržant" samozřejmě že by nejrději chtěl majora ale ti moc do akce podle filmu nechodí takže volí onu nižší hodnost se kterou se ztotožňuje jako že neni uplný vojclový pako ale že je to vlastně dobrej důstojník. Samozřejmě k unifomrě používá spousty vubec na nic nehodících se doplňku, na ploše počítače má většinou nějákou drsnou fotku jež kopíruje, nebo se snaží. Pokud se shlédne v nějákem takové obrázku kde má aktér tohoto snímku třebas na koulích zavěšenou cihlu, je schopen lesní modul cihlu taktéž tahat na akce aniž by mu byla k užitku. Proto se někdy setkáváme na denních akcí s nočním viděním, či plovací záchranou vestou uprostřed krajiny kde široko daleko není ani rybník. Filmy jsou kapitola sama pro sebe, obsáhle o nich dokáže vyprávět, zejmena o tom kde někoho něco rozstřelí. Lesnímu modulovi jde bojování spíše hubou a jde mu to aby dobře vypadal, vyhrát nad protivníkem ho jakso moc neoslovuje. Až bude v MPB lesních modulů jak nasráno pověsim flilntu na hřebík a seru na to...... Evil or Very Mad
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda klobouk dolůl - líp nebo spíše přesněji si to pospsat nemohl.
úplně se vším souhlasím ( jen jestli ti to neuškodí vzhledem k mé osobě zde Wink )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vzhledem k Tvé osobě Trackere, mu to uškodí celkem jistě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná nás již v dohledné začnou pronásledovat podobné problémy, jako jsou v AS komunitě.

Arrow http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=tymy&tid=321

Nejde o žádnej o útok na daný tým, jen prostě o věkovou hranici, která si i u nás stále snižuje...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alespoň nevymřeme a něco po nás zůstane...... POTOPA ! ! ! ! Laughing Laughing Laughing
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
...Pokud se shlédne v nějákem takové obrázku kde má aktér tohoto snímku třebas na koulích zavěšenou cihlu, je schopen lesní modul cihlu taktéž tahat na akce aniž by mu byla k užitku. Proto se někdy setkáváme na denních akcí s nočním viděním, či plovací záchranou vestou uprostřed krajiny kde široko daleko není ani rybník...


OT: Prosím tě, nenič mě, rozbrečel jsem se smíchy Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Důležitým prvkem je hodnost na jeho uniformě, nejčastěji si ji sám přidělí a to "poručík, nadporučík, desátník, četař, seržant" samozřejmě že by nejraději chtěl majora

Je třeba to vzít tak nějak po vojensku no Wink Laughing Laughing Laughing
Výstižné.........
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu, já bych se tomu zas tak nesmál. Za chvilku budete úplně stejní. Předpokládám, že jste začínali s teplákama o vodovodníma trubkama a teď už máte maskáčové komplety a snažíte se ze všech sil, aby ty vaše "taky zbraně" vypadaly jako airsoftová (reálná) nejvícmilitary zbran. Nebyla náhodou v sekci o kulometech diskuse o váze kulometů a munice ? Že by snad na ty cihly došlo ? Smile
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvan napsal:
Nu, já bych se tomu zas tak nesmál. Za chvilku budete úplně stejní. Předpokládám, že jste začínali s teplákama o vodovodníma trubkama a teď už máte maskáčové komplety a snažíte se ze všech sil, aby ty vaše "taky zbraně" vypadaly jako airsoftová (reálná) nejvícmilitary zbran. Nebyla náhodou v sekci o kulometech diskuse o váze kulometů a munice ? Že by snad na ty cihly došlo ? Smile


no mozna mas pravdu, ze se takove veci vyskytnou, ale nemas pravdu v tom, ze sme vsichni zacinali v teplakch s vodovodnima trubkama s tim ze ted se snazi mit military vzhled zbrane, nekdo totiz uz pred vic jak 10 lety zacal od zacatku v maskacich a dodnes mu je jedno jak vypada jeho zbran, ale jak strili, to tu chtel asi No55 svym prizpevkem rici, tady jde o funkcnost ne o VZORY a pokud se hovorilo o vaze kulometu, pak nejmene ja jsem tu vahu kvitoval s povdekem vzhledem k funkci kulometu na bojisti, jakozto podpurny prostredek poskytujici kryti, takova zbran se chova jinak, ma jinou funkci (coz je presne to co jeden nejmenovany diskutujici ne a ne pochopit Laughing )....... ale jinak je opravdu mozne, ze vyvoj MPB bude kopirovat vyvoj AS, nicmene zatim takove naznaky nejsou i kdyz je MPB v CR skoro stejne stary jako AS.... a pokud vim, AS byl takovy od sveho zacatku (tehdy jsme jim rikali "amici") a byly to vazne ti nejtvrdsi 16 a 17 lety kluci co jsem videl Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 4:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Většinou ho poznáte že k drsné poze se představuje do vysílačky nějákym hodně zvučným cizím jménem a zásadně odpovídá ROGER.


nebo se rovnou predstavuje jako ROGER Laughing
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misi



Založen: 09. 12. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Pojem Lesní modul - hráč v poli nevalných výkonů, výbava a výstroj dle posledního katalogu USArmy, jakékoliv poškození své výstroje nese s nelibostí a proto se do některých akcí moc nehrne či je vynechává, to se samozřejmě pozná na jeho herním výkonu. Je vždy pečlivě upraven tak jak to vyžaduje ustrojní kázen. Na mrtvolišti lesního modula poznáte tak že neustále drží svoji nejvícmilitary zbran, vážně sleduje okolí v drsném postoji jako by byl vždy připraven, či jen tak ledabyle pokuřuje jako kdyby se právě vrátil z jatek wietnamské džungle a čeká až se na tuto pozu chytí hráč, kterému by předal všechny své zkušenosti. Většinou ho poznáte že k drsné poze se představuje do vysílačky nějákym hodně zvučným cizím jménem a zásadně odpovídá ROGER. Důležitým prvkem je hodnost na jeho uniformě, nejčastěji si ji sám přidělí a to "poručík, nadporučík, desátník, četař, seržant" samozřejmě že by nejrději chtěl majora ale ti moc do akce podle filmu nechodí takže volí onu nižší hodnost se kterou se ztotožňuje jako že neni uplný vojclový pako ale že je to vlastně dobrej důstojník. Samozřejmě k unifomrě používá spousty vubec na nic nehodících se doplňku, na ploše počítače má většinou nějákou drsnou fotku jež kopíruje, nebo se snaží. Pokud se shlédne v nějákem takové obrázku kde má aktér tohoto snímku třebas na koulích zavěšenou cihlu, je schopen lesní modul cihlu taktéž tahat na akce aniž by mu byla k užitku. Proto se někdy setkáváme na denních akcí s nočním viděním, či plovací záchranou vestou uprostřed krajiny kde široko daleko není ani rybník. Filmy jsou kapitola sama pro sebe, obsáhle o nich dokáže vyprávět, zejmena o tom kde někoho něco rozstřelí. Lesnímu modulovi jde bojování spíše hubou a jde mu to aby dobře vypadal, vyhrát nad protivníkem ho jakso moc neoslovuje. Až bude v MPB lesních modulů jak nasráno pověsim flilntu na hřebík a seru na to...... Evil or Very Mad


jop i tací jsou, někdo to prostě dělá e se snaží napodobit reálnou jednotku a tam to prostě patří Very Happy je pravda, že někteří to docela hodně přehání, ale tak to už je jejich věc Smile ale pravda občas sem za ně rád, když jde někdo v acu v lese tak je alespoň vydět na kilometr daleko Smile

s tou cihlou to je fakt moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvane ono je to jak říká jaroslav o funkčnosti a ne o napodobování. Co se týče maskáčů začínal sem s nimi také. Navíc maskáče v týmu plní funkci rozlišovací a maskovací to jsou jediné (zatím) vážné důvody proč většina týmu přechází na uniformitu. Je to prostě že se chtějí rozpoznat páč při 14 lidech v týmu už ti hlava nebere kdo v jakém ustrojení hraje, tudíž stejný tip maskáčů. Maskování nemusím snad vysvětlovat. Celý tym se pak rozhodne co je pro něj dostupné cena/výkon. Doplnky si každý už kompletuje sám, takže se setkáváš s ruznými všechochutěmi které nemají základ v reálné jednotce. reálné jednotky jsou nám jaksi v zadní části, nosíme maskáče protože jsou funkční a ne proto že je nějáká jednotka nosila ve filmu. Rolling Eyes a to je hlavní rozdíl. Dovážování kulometu? je to věc interní tohoto fora, vule pár lidí. Neni to jaksi moc reálné ale jde o previdla a kombinci střelivo/manipulovatelnost zbraně. OV našem týmu chceme pořídit ještě druhou uniformu (ikdyž se to tak uplně nazvat nedá páč se jedná o kalhoty a katata Smile ) ale to z toho důvodu že v každém vegetačním období jsou jiné nároky na maskování, + kampaktibilnost v rozlišení s jinými týmy. Co se týče zbraní je to už takový bonbonek pro jednotlivce, někdy si tu kapotáž tam dá aby vycházel z reálné zbraně ale většina jaksi na to hází šumák. černá bouchačka co tak něják vypadá jako opravdová. Já hraju s rourou od začátku, sice pár dloubanců si poslechneš od ksichtu jako staroch slep atd ale ta kule letí stejně a je stejně platná Laughing shrnuto - nejdeo o napodobování ale o funkčnost.... nejde o to vypadat jako hrdina ze žurnálu, ale to co ty věci ti přinášeji v boji. U vás jedete se všemi doplnku co některé jendotky mají, nehledě na to že na tu akci potřebujete 30% vybavení, to je zbytečná zátěž. Mentalita MPB (ty zde) je prostě o tom jakej mám ukol, jaká je mise, co k tomu potřebuju, a jak to splnim. Ne o tom jak u toho plnění mise vypadám jestli jako swat, delta nebo východní němci. Rolling Eyes Tim nechci říct že jsou všichni as timhle postižený, jen je to prostě viditelná většina, a určitě se taky najdou v as borci který tohle nehrotěji a jde jim jen o splnění ukolu. Přikladem je "Mogadišo" kdy musí bejt všichni v pískových maskáčích, no uznejte že v letní vegetaci je to jaksi kravina..... Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Tim nechci říct že jsou všichni as timhle postižený, jen je to prostě viditelná většina

To zdaleka není - z jednoduchého důvodu, je to drahé...

citace:
nějáká jednotka nosila ve filmu.

Ne ve filmu, v reálu...

citace:
Co se týče zbraní je to už takový bonbonek pro jednotlivce, někdy si tu kapotáž tam dá aby vycházel z reálné zbraně ale většina jaksi na to hází šumák.

Zatím, jakmile se ceny "trubek" a "nejvícmilitary" zbraní, přiblíží, tak do toho taky půjdete. Je to prostě hezčí...

citace:
Přikladem je "Mogadišo" kdy musí bejt všichni v pískových maskáčích, no uznejte že v letní vegetaci je to jaksi kravina..... Rolling Eyes

Jednak to má být na motivy filmu Černý jestřáb sestřelen, tudíž je to žádoucí. A jednak se hraje převážně v zástavbě a vysoké trávě, kde je to stejně jedno. Už když si děcka hrají na indiány, taky mají pírka za čepicí Smile

Prostě vypadá to dobře, udělá to fajn atmosféru... Když hraju za UN, mám mít modrý baret, když za arabáše, tak hadry. Krutohustá deltasuper force bude mít neprůstřelku, přilbu a spoustu hovadin Smile (my se jim taky smějem)... Když chceme hrát "realnější" scénáře, než jenom "vy modří, vy červení, tamhle vlajka. tři, dva jedna uááááááááá", tak se musíme trochu snažit.
(http://mefisto.rajce.idnes.cz/Afghanistan_Milovice_08.-09.05.2008/ -hadráci Smile )

Samozřejmě jsou i tací, kteří to přehánějí - na vlastní oči jsem viděl několikastránkový vlákno o tom, kam až je možné podle polního předpisu srolovat rukávy u blůzy. Ale to je spíše k pousmání. Když budete mluvit o většině AS v souvislosti s tímhle, tak akorát někoho urazíte.
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 32, 33, 34  Další
Strana 27 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate