Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

trenování taktiky na PC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj také nechápu, jak někdo může měřit kvalitu hry podle grafiky... holt asi nějaký děcko. Komp mám podobný jako Tomas a že bych zrovna pařil nějaký grafický megapecky se říci nedá. Navíc střílečky nemám rád, hraji stratetegie a tam grafika je k ničemu, když není dobře propracovaný děj, ovládání atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bucek



Založen: 19. 05. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

edine přijed do lokte zežerem se a kdo projde kolem obejváku kde sedí moje polovina má taktiku zvládnutou a nepotřebuje nic trénovat ani na pc mam xbox a at hraješ co hraješ nikdy u toho nefuníš takže je to špatně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

for buček : jediné co mi sedí je to slovo ''zežerem'' Laughing

PC mužeš mít jaký chces,bud nadupaný nebo starou Amigu 500,ale vždy existuje nějaká hra,která má něco v sobě. Např Sethlers I. to je tak stará strategie,že do ted nevim jak se hraje Rolling Eyes
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wishmaster napsal:
for buček : jediné co mi sedí je to slovo ''zežerem'' Laughing

PC mužeš mít jaký chces,bud nadupaný nebo starou Amigu 500,ale vždy existuje nějaká hra,která má něco v sobě. Např Sethlers I. to je tak stará strategie,že do ted nevim jak se hraje Rolling Eyes

Ta je velice good na svou dobu - a je celkem jednoduchá možná potřebuješ jen český překlad -ono tomu anglicky není moc rozumět. Pochopíš to pak nechtíc špatně. Jednou jsem se tak vžil do hry že jsem jí hrál po příchodu z práce a zkončil když se zase venku rosvítilo a zase jsem mazal makat Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové,..doma u počítače natrénujete tak leda křivou páteř,nic jinýho.Proč?...no prože u počítače se nikdy nedozvíte,jak se chodí po lese aby vás nebylo slyšet,u počítače se v životě nenaučíte plazit nechráněným prostorem aby jste nebyli vidět a nikdy se u počítače nenaučíte vidět a nebýt viděn.JO vono se to taktizuje ,když jde o kulový ale přátelé,...realita je někde úplně jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A máš Gordone zkušenosti s realitou? Nemyslím paintball...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gordon napsal:
Pánové,..doma u počítače natrénujete tak leda křivou páteř,nic jinýho.Proč?...no prože u počítače se nikdy nedozvíte,jak se chodí po lese aby vás nebylo slyšet,u počítače se v životě nenaučíte plazit nechráněným prostorem aby jste nebyli vidět a nikdy se u počítače nenaučíte vidět a nebýt viděn.JO vono se to taktizuje ,když jde o kulový ale přátelé,...realita je někde úplně jinde.

Já se skoro každěj dne plazim k zapínání repráků pod stolem pro počítač Smile
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkušenosti s realitou?...no nějaký mám...byl jsem na vojně kromě jinýho u průzkumáků,je to sice už pravda 30.let ale návyky zůstaly...tuhle jsem sledoval naše spolubojovníky jak se pohybují v lese,..náš starej by řekl (švajnerain), nikdo si nedělá násilí kam šlápne, jestli náhodou nešlápne na větev,...to byl takovej rachot,že by nás musel i hluchej slyšet na kilometr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan...hele....nech si někde venku zalehnout kamarády a ať střílej tak 30cm.nad terénem a pak se pod tím plaz..to je daleko nejlepší..... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gordon napsal:
Rogan...hele....nech si někde venku zalehnout kamarády a ať střílej tak 30cm.nad terénem a pak se pod tím plaz..to je daleko nejlepší..... Very Happy

Ty mi raď holomku nevymáchaná Very Happy Při několika posledních hrách jsem víc ryl hubou v zemi než stál na nohou Laughing A to byl prosím woodball, kde se na nějaké schovávání moc nehraje Wink Když ta tráva k tomu tak strašně sváděla a já si nemohl pomoct xD
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan,..no vidíš,tak válet se už umíš,teď ještě k tomu přidat přemisťování v ohroženým prostoru nejlíp po břiše a základ taktiky máme,taktika je jasná,nenechat se trefit a zvítězit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gordon napsal:
Rogan,..no vidíš,tak válet se už umíš,teď ještě k tomu přidat přemisťování v ohroženým prostoru nejlíp po břiše a základ taktiky máme,taktika je jasná,nenechat se trefit a zvítězit. Very Happy

Rytí hubou = plazení. Lokace se stává ohroženým prostorem až v momentě kdy se na něm objevím já Twisted Evil
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
h@ck3er



Založen: 02. 01. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Žádná. A jestli k tomu má něco alespoň vzdáleně blízko, tak jedině OFP, nebo Armed Assault, ale rozhodně ne klasické fofr masičky typu BF2 nebo CoD

TO neni pravda. Dobre es to da trenovat na S.W.A.T 4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak trénuj Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

h@ck3er napsal:
Mihal napsal:
Žádná. A jestli k tomu má něco alespoň vzdáleně blízko, tak jedině OFP, nebo Armed Assault, ale rozhodně ne klasické fofr masičky typu BF2 nebo CoD

TO neni pravda. Dobre es to da trenovat na S.W.A.T 4

A už si tu taktiku ze hry někdy využil v praxi? To by mě zajímalo jak si dopad. Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prej rychleji umí utíkat očima Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem vcera objevil "takticky" MOD k HalfLife 2 zvany Insurgency. Je to neco jako counter strike, ale o neco realnejsi. Nejsou tam zamerovace, musite mirit naslepo, nebo pres miridla. Neni tam ukazatel poctu naboju. Je to zalozene na teamove hre (pokud se sejdou lidi ochotni to tak hrat) a ukolech. Da se tam plazit, jedna rana rovna se smrt atd. vcelku mi to prijde povedene.

Vsechno se to odehrava v iraku, takze to je US vs Insurgents. Na rozdil od CSka, kde jsem se po dlouhe odmlce moc nechytal, tady mi navyky z PB docela pomahaly a docela mi to slo Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OFP je best hra.česká,neomezenej pohyb po ostrově,různé zbraně(=různá taktika),velení týmu.
SWAT je pomalá blbost,furt stejný.BF2 je speedball,CoD a MoH nemaj s taktikou nic společnýho,Crysis je jen o grafice,strategie bych sem vůbec netahal (nevim kdo má v týmu rotu Abramsů nebo jinejch mašin).
Mam novej komp a pařim starý hry.Proč? Nový hry stojí za prd.Všechno už tady bylo,všichni tuní efekty,příběh a hratelnost nikde, prostě mě nudí.
Nejlíp si zastřílim v Max Payne 2,nevíc se plazim ve Vietcongu
a když se chci odreagovat,tak si v Sims 2 postavim 5ti patrovej luxusní barák,s plnou výbavou,s bazénama a tak.Architektura je tady dost vymakaná a mě baví stavět.Možná to je holčičí hra,ale propracovaná.určitě víc než Hidden and Dangerous 1,2. Lepší je Brothers in Arms:HH

Ale to všechno jsou jen polemiky,každe jsme ňákej a každýho baví něco jinýho,i v PB...
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja teda zkusenosti s realitou mam a kdo byl na paintball campumuze potvrdit ze lidem primo na bojisti/cvicisti muzete stokrat rikat komunikuje, nemirte si na nohy apod. a oni stejne jenom bezhlave strili a delaji to furt blbe....

doma u kompu to je neco jinyho jak ve hre pod palbou....

I sebelepsi simulator aut vas nenauci ridit tak jako autoi---- zkratka realita je the best!
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahodou, ja se v Gran Turismu naucil o rizeni auta pomerne dost veci, obzvlast v modu treninku, ktery vylozene nuti hrace ridit urcitym stylem.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ajk



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: random Ceska Trebova/Pha

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 6:22 pm    Předmět: progaming a paintball Odpovědět s citátem

jakozto ex-pro v PC/console hrach, muzu rict jedine - pravda je tam venku =)
ke vsem hram co jsem kdy hral (quake, cs, css, tekken, street fighter, live for speed) jsem pouzival specializovane ovladace (herni zarizeni), tudiz g-25 racing wheel, hori real arcade pro 2 stick, logitech gaming mouses, gamepady vsech druhu a znacek.
Stejne tak v paintballu, je potreba si nastavit hranici vybaveni (ne ceny) a to si poskladat ku spokojenosti uzivani, szit se a pak jen vylepsovat svoje manevry v koordinaci s teamem.
Hrani her vas, jak uz tu nekdo psal, nauci reflexu a rychlemu vyhodnoceni situace, pokud ovsem ty situace mate zazite. Dal pak komunikaci na nezbytne nutne urovni (zbytecne popisy, nadavky, keci v kleci ven).
Neda se to srovnat, jen par prvku vyuzit a vychazet z nich, nic komplexniho... bohuzel =) ale hry hrajte, aspon mam koho krajet =))))
_________________
Team S.I.X. (Space Invaders eXtreme) we shoot to kill, not wait until the enemy dies of age. CZMP scene is one endless shit big time!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je na nácvik taktickýho myšlení docela dobrá Brothers In Arms: Earn in Blood. Hrál jsem to a jedním z hlavních prvků hry je právě taktika. Vaše banda jde buď za váma a nebo jde tam, a dělá to co jí určíte. Dalším skvělým prvkem je v boji taková pauza kdy se vám to přepne do ptačí perspektivi a vy můžete skouknout bojiště a podle toho rozmístit lidi atp. S realitou to moc společnýho nemá ale je to na cvičení taktiky celkem dobrý. (Hlavně to člověk používat nemusí a taktizovat jen podle toho co vidí.)
Ostatní BiA neznám, takže nemůžu posoudit Wink
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už se tu rozjíždí i auta,tak musim říct,že není lepší simulátor než RBR (pro ty,co se už strácej ve zkratkách,je to Richard Burns Rally),a to bez debat. Všechny NFS,všechny CmR Rally i Dirt,všechny Test Drive,všechny Fuely a jiný autíčka sou jenom arkády bez fyziky. A TOCA3 je fejk největší.chtěl bych toho programátora potkat v lese s puškou,bych ho zalil barvou...
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no nevím, vietconga na netu ( resp. first alfa ). jsem dokázal " přenést i do reálu ". Lehání na zem jak ve hře tak i v reálu = super uhybnej manévr Wink . Jen to bláto trochu vadí. ( vyzkoušeno ! ) A další prvky, které pomáhají ve hře uhýbat kulkám také nejsou na škodu. V barácích docela použitelné Smile .
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fyziku nenahradí sebelepší simulátor čehokoliv a všem bych doporučil pustit z hlavy všelijaké taktiky a soustředit se na ty nejjednodušší paintballové prvky. Resp. toho se dle mého na herním poli nejvíce nedostává.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle chlap má pravdu,ale stejně si rád zasimuluju Laughing
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je jasné že nenahradí, ale občasné využití do reálu některé " úhyby z her se mi opravdu vyplatilo " i když to zní jako blbost.
A sebelepší instruktážní video, kniha a nebo jinak mi nijak extrémě nepomohlo. Prostě vystřelit z vrchu zalíst mezi futra okamžitě lehnout ( vietcong Wink ) vystrčit gun a střelit = 99% úspěch.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate