Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Balistický štít

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:16 pm    Předmět: Balistický štít Odpovědět s citátem

Už kdysi mne to napadlo, ale teď se zeptám tady:

Jak vidíte použití balistického štítu v PB? Tyto štíty se používají a jsou dobrým taktickým doplňkem. Zajímaly by mne názory, nápady atd. na užití tohoto doplňku při PB.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:24 pm    Předmět: Re: Balistický štít Odpovědět s citátem

sevcikcz napsal:
Už kdysi mne to napadlo, ale teď se zeptám tady:

Jak vidíte použití balistického štítu v PB? Tyto štíty se používají a jsou dobrým taktickým doplňkem. Zajímaly by mne názory, nápady atd. na užití tohoto doplňku při PB.

Nad touto koupí jsme původně uvažovali taky, ale nakonec jsme si to rozmysleli. Napadají mě jen dva případy kdy se to dá využít a to pro ochranu kameramana nebo fotografa a nebo pro tým který dobývá budovu. Pak je ještě potřeba si uvědomit jestli to neni příliš velká výhoda oproti partě která barák brání.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, už to nehulte Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co takhle neprustrelny vesty a nebo si hrat na terminatory ???? Smile v paintballu plati jakykoliv zasah do hrace vcetne jeho vyzbroje .. tzn ze pokud si nese stit a nekdo ho do nej trefi, je out Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Terminátory jsem nemyslel. Nicméně právě vzhledem k pravidlu smrti při zásahu do jakékoliv části výstroje jsem to hlavně psal. A názor tu je, tak díky.

Na druhou stranu: Co zásah do taktického zrcátka (taky součást výstroje)? Už jsem o dost takových zásazích slyšel a smrt nenásledovala.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale mu to vypálilo oči Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš jsem si to uvědomil, když se jelo na WZ - tam by se malá jednotka s užitím balistického (podotýkám balistického štítu a ne těch protiúderových) docela dobře hodila do těch baráků.

Záleželo by na nich. Takový štít má ňákých 6-13 kilo a to by si každý zvážil, jestli se s tím bude tahat. A navíc není celoprůhledný.

Proto díky za další názory na věc; zda by třeba šel zakomponovat do hry.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono spíš bude dost záležet na tom, co tomu říkají chlapi od tebe z týmu a jestli jsou schopni zavedení tohohle prvku akceptovat. Dále taky na tom jakým stylem hrajete. Zdá se mi, že štít je použitelnej pouze při polecejním stylu dobývání objektů. Takže podle mého názoru jen na nějaký speciální scénář pro spestření hry. Každopádně mě by to ani nelákalo...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
a co takhle neprustrelny vesty a nebo si hrat na terminatory ???? Smile v paintballu plati jakykoliv zasah do hrace vcetne jeho vyzbroje .. tzn ze pokud si nese stit a nekdo ho do nej trefi, je out Smile

Trochu mimo mísu Patrasi. Proč by se povoloval balistickej štít, když by byl k ničemu bez výjimky z pravidla??
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prave proto je k nicemu ... protoze jde primo proti zakladim pravidlum MP
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo si chce hrat na policajty a rukojmi at si pouziva balistickej stit, v armade je nepouzitelnej, jadrovou munici ani granat neprecura Laughing Takze at si ho pouzivaj ti co paint timhle zpusobem, nevidim v tom problem. Stejne nesmyslne je zakazovat zrcatka nebo tvrdit, ze zasah do nich vyrazuje hrace, nas Dominik bezne uziva cepici na klacku Laughing Laughing a taky neni vyrazenej, kdyz to do cepice dostane Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
kdo si chce hrat na policajty a rukojmi at si pouziva balistickej stit, v armade je nepouzitelnej, jadrovou munici ani granat neprecura Laughing Takze at si ho pouzivaj ti co paint timhle zpusobem, nevidim v tom problem. Stejne nesmyslne je zakazovat zrcatka nebo tvrdit, ze zasah do nich vyrazuje hrace, nas Dominik bezne uziva cepici na klacku Laughing Laughing a taky neni vyrazenej, kdyz to do cepice dostane Cool

EDIT: No koment.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.


Naposledy upravil Rogan dne čt listopad 06, 2008 1:32 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To já vím, že kydž to budeš chtít zakomponovat do nějaké akce, tak samosebou tam přijede ten, komu to nebude vadit nebo komu to příjde zajímavé. Spíš jsem to psal, abych viděl, jestli o tom taky někdo přemýšlel, a když, tak na co přišel Wink

Obecně hrát se štítem hrát nemá smysl - a ani by mne to nebavilo - ale právě tyto pohledy, které se tu prezentovali jsou dostačující pro to, abych si udělal obrázek a od toho to byla diskuse. A od toho přeci fórum je. Tak díky všem zúčastněným Smile
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj my jsme si ho pořídily a docela je s ním sranda, používáme ho teda jen v objektech, ale hrály jsme i duel se štíty a tiberiusy,Lieger od TT mi udělal pár jizev na památku, (Jeden na jednoho). Nebo jsme s ním dobývaly domek u TT. Úkol byl, dostat se s ním co nejblíž a "vykouřit je" (hodit jim dýmovnici do okna). Pak se jen čekalo až budou vylézat a lapat po dechu. Twisted Evil
Pravidla jsou pravidla, ale pokud s tím celá skupina hráčů souhlasí, tak nevidím důvod proč ho nepoužít. Je pravda, že pokud máš semi zbraň a třeba 50 nebo 100 zásobník, tak je opravdu obtížné tě dostat. Používáme ho jen pro zpestření.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cerv napsal:
Ahoj my jsme si ho pořídily a docela je s ním sranda, používáme ho teda jen v objektech, ale hrály jsme i duel se štíty a tiberiusy,Lieger od TT mi udělal pár jizev na památku, (Jeden na jednoho). Nebo jsme s ním dobývaly domek u TT. Úkol byl, dostat se s ním co nejblíž a "vykouřit je" (hodit jim dýmovnici do okna). Pak se jen čekalo až budou vylézat a lapat po dechu. Twisted Evil
Pravidla jsou pravidla, ale pokud s tím celá skupina hráčů souhlasí, tak nevidím důvod proč ho nepoužít. Je pravda, že pokud máš semi zbraň a třeba 50 nebo 100 zásobník, tak je opravdu obtížné tě dostat. Používáme ho jen pro zpestření.

Žádné pravidlo ti nezakazuje použití balistického štítu Smile V tom je ten fór. Jde jen o to se dohodnout, ale to někteří prostě nechápou víš?!
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Žádné pravidlo ti nezakazuje použití balistického štítu Smile V tom je ten fór. Jde jen o to se dohodnout, ale to někteří prostě nechápou víš?!


Hezky pristup.... Rolling Eyes
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate