Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Adaptér pro připevnění flašky místo pažby

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 10:48 am    Předmět: Adaptér pro připevnění flašky místo pažby Odpovědět s citátem

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, kde sehnat adaptér pro připevnění flašky místo pažby? Konkrétně mě zajímá adaptér pro A5.
Díky všem

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/7379-tele-butt-remote--a5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7379-tele-butt-remote--a5


Díky.
Co je to na konci té hadičky - závit? Jde to napojit například na klasické kolínko? Případně jde dodávaná hadička vyměnit za jinou dostupnou běžně v Paintballshopu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7379-tele-butt-remote--a5


Tak tuto pažbu jsem si zakoupil Confused

První věc.... je to sice kovové - ale jen hlavní tělo, ostatní je plast....dále vzhledem ke konstrukčnímu složení se časem začne pažba otáčet kolem dokola.

Druhá věc ....pokud využieš v zadní části oko pro popruh - počítej stím že se ti pažba v těle vylomí - přesně v místě kde je těsnicí okroužek. Tato pažba prostě navydrží svou vahou ani nošení na rameni Confused

Třetí věc - po montáži doporučuji všechny šrouby zalepit lepidlem na závity ( Loctite 213 ) s označením - rozebíratelný. Pokud tak neuděláš - šrouby během her postrácíš a ani každoherní kontrola ti nepomůže Evil or Very Mad

4tvrtá věc - pažba má velkou vůli pokud jí nasuneš do zadní části těla zbraně a opět riskuješ vylomení.

Pokud shrnu mé užití - Půl roku hraní a sraní se se šroubkama - pak vylomení - 2x zalepení a nakonec vzdání se situace a hrát bez pažby ( protože si dělám vlastní ). Nehraji se svým Gunem jako baletka a tak je možné že někteřím to vydrží - pro hru mezi pneumatiky se to možná hodí ,ale do akce v přírodě rozhodně ne...
Dále hadička - o ničem - využití láhve vzadu - o ničem. Nakonec jsem stejně používal vstup média orig. cestou.

Cena je celkem vysoká vzhledem k délce užití Rolling Eyes - ( tím nechci PB shopy nějak hanit - oni to jistě také nakupují za vetší nákupní cenu než to vlastně opravdu má.....).

Doporučuji se této pažbě vyhnout zachránit kamaráda před koupí a vzkázat shopu ať to už nenakupuje, protože si tím akorát nadělá naštvané klienty..

Jistě je lepší " navařit " tyč přímo na zbraň než si pořídit tento " vehikl " Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim mam to asi rok a ani jednu vec jsem nezaznamenal zadny sroub nestratil a funguje to na 100%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

choze napsal:
nevim mam to asi rok a ani jednu vec jsem nezaznamenal zadny sroub nestratil a funguje to na 100%

A používáš tu pažbu nebo tam máš lahev?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oboje spis ale jen tu bombu mam tam 5oz s operkou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

choze napsal:
nevim mam to asi rok a ani jednu vec jsem nezaznamenal zadny sroub nestratil a funguje to na 100%


Tak ti to upřímě závidím, protože těch 1700,- jsem si vůbec neužil.
Možná jsem opravdu moc náročnej a tak si vše virábím sám z duralu.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Oliviero



Založen: 02. 03. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

viete niekto ako na vyrobu niecoho takehoto? ako nasrobovanie flase priamo do tela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitris.K



Založen: 24. 12. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 11:49 am    Předmět: Flaska misto pazby Odpovědět s citátem

Chtel bych otevrit toto tema, Mam A5 ku a chtel bych nechat vyrobit tu zadni koncovku misto ktere se montuje pazba se zavitem na flasku a bocnim privodem pro hadicku.Nejlepe asi z duralu, byl by to pro soustruznika problem? Je tady nekdo takovy kdo uz tuhle vec resil?Nebo neda se uz nahodou takova soucastka koupit?Dekuji za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitris.K



Založen: 24. 12. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 4:32 pm    Předmět: jaký závit ma tlaková láhev? Odpovědět s citátem

Kluci závit na lahvi je G5/8 ví to někdo?Děkuji.Zadal jsem výrobu z mosazi tak příští týden dám vědět jak se to povedlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venda



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano je to závit G5/8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitris.K



Založen: 24. 12. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2014 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tusite nekdo, jestli se necha nekde sehnat nejaky nizkotlaky regulator (150-200psi) rozumnych rozmeru?

Ten co je u GOG G1 je prilis velky na to, aby se pripadne nechal pouzit pro skryti do tela zbrane (po predelani na spodni podavani) Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2014 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skusil bych tohle http://www.paintballshop.cz/zbozi/12457-relay-on-off-asa-regulator-black---bt-tm--invert-mini
ale je to nějaký předražený, ještě nedávno to stálo 1750 myslim.
Jinak si myslim že zrovna sp1 nejde předělat na hranatý hrdla zásobníku z důvodu toho že v komoře je jeden důležitej okroužek tak to tam nepude odfrézovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2014 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.techpb.com/forum/topic/215528-mag-fed-sp1-with-dam-magazines/

Myslim ze by to mohlo jit i na milsig zasobniky - premyslel jsem ze by se odfrezoval ten otvor ktery tma uz je, a spoust by se presunula tam kam by bylo potreba (komora by byla vzhuru nohama).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vezmes tu trubku otočil ji Odrou dolu.upravis dle potřeby. Základní desku upravis -odpaliště mikrospinac a das si ho kam potrebujes takze neni problem.pak jeste obejít pojistky kteří dráhy tvůrci vymysleli a mas vyhrano.me uz konecne střílí spi aspon 320 aby to doletelo nekam.kdyztak posli Pm a ja ti poslu fotky .co budes potrebovat
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate