Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

trenování taktiky na PC
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 7:25 am    Předmět: trenování taktiky na PC Odpovědět s citátem

Servis zajímá mě jestli někoho napadá hra na compa, ve který by se dala přes zimu trénovat týmová taktika. Já pařim battlefielda 2, ale tam je to dost o technice. Dál mě napadá CS:Source.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádná. A jestli k tomu má něco alespoň vzdáleně blízko, tak jedině OFP, nebo Armed Assault, ale rozhodně ne klasické fofr masičky typu BF2 nebo CoD
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vietcong, pokud se dokazes oprostit od pocitu, ze to ma na dnesni dobu zastaralou grafiku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkal Mihal, žádná. Taktika se dá ale v rámci možností a po domluvě s dobrýma lidma docela dobře trénovat už v řečeném OFP, nebo America Army. I Rainbow Six Vegas2 MP neni špatnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no neni to tak uplne pravda, existujou hodne dobre mody na Battlfield 2 (myslim konkretne PR) ktere tezkymi podminkami umoznuji vyrazneji propracovany teamwork, ale i tak se tu neuplatni nektere zakladni veci z paintrealu Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vietkong - opravdu to byla hra co mě vtáhla do děje ( hrál jsem ji rád za úplné tmy ).
Ale strategické myšlení dle mě dostaneš u her které spíše jsou druhem Budování, realstrategií.
Rozhgodně ti nepomůže nějaká chodička typu Call of D. nebo jim podobný - i když se na první pohled zdá že ano.

Pokud chceč rozvíjet strategické myšlení - to už je lepší hrát Stronghold, Lord of the rings ( bitva o středozem ), veškerý Command conqer, Star wars galactik war ( strategi ). a spousta jiných her tohoto žánru.
Už lepší než klasická chodička je víc namáhaná makovice u Sims - kterou hrají i děti. - a chodičky jso první hry, který si nový malí hráč vybere dříve než nějakou složitou strategii ( už zde je jasné že chodičky jsou takřka jen o postřehu a vžití se do počítžače než o myšlení ).

Hodně výmluvná hra kde opravdu musíš myslet je Seetler 2 je to sice hodně staré, ale tak složitě těžké a omezené že tě to dost naučí si každý krok předem pořádně rozmyslet.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je docela takticky vymakaný American Army: Earn in Blood
Hlavně ta hra je na tom postavená. Máš team kterýmu dáváš příkazy. Máš přehled nad bojištěm pro vymyšlení nejlepší taktiky a hlavně je to o tom že se zbraně chovají téměř jako opravdové. Kopou, když tě někdo dobře trefí tak jsi dead atd... Doporučuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prez zimu se da tymova taktika trenovat perfektne .. co takhle vytahnout zbrane maskace a vyrazit ven ???? ...

nechapu hrace paintbu ktery s prvnima mrazkama koncej s hranim a cekaj na jaro ... hry v zime kdyz mrzne a hlavne na snehu maji svy neopakovatelny kouzlo Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
prez zimu se da tymova taktika trenovat perfektne .. co takhle vytahnout zbrane maskace a vyrazit ven ???? ...

nechapu hrace paintbu ktery s prvnima mrazkama koncej s hranim a cekaj na jaro ... hry v zime kdyz mrzne a hlavne na snehu maji svy neopakovatelny kouzlo Smile


Taky ty hry jsou skvělé - slabý odpadnou a jedinci co opravdu paint žerou ( a většinou hrají good, přiznávají a jiné ) se sejdou u pohodové hry kde je jen jedna emoce a to je adrenalin Cool
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, dyt muzes dostat rýmu! Ste se posrali ne Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja hraju nejradsi day of defeat, tam je treba kooperovat celkem dost
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 12:54 pm    Předmět: hmm Odpovědět s citátem

super takže popořadě
taktiku trénovat u SIMS? hhhhh Laughing Laughing Laughing to mě dostalo. To je hra u který sem nikdy nepochopil jak to někdo může hrát a neni holka. Ke strongholdu a c a c se ani nebudu vyjadřovat je to úplně mimo mísu. Tady jde o vojenskou taktiku a ne stavění hradu a cvičení půl milionu jednotek. Samozřejmě mam na mysli online hry, kde proti sobě hrajou jenom lidi a dá se u toho mluvit přes team speka nebo ventrillo. Napadá mě například starej - novej SWAT, kde se dá v multiplayeru docela dobře trénovat čištění objektů, krytí dveří a takový ty základní věci. P.S. paitballka je tam taky Twisted Evil

Jinak k tomu hraní v zimě: To je každýho věc. Rozhodně se v zimě tolik nehraje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ty vole, dyt muzes dostat rýmu! Ste se posrali ne Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



ver mi ze zitra dostaneme vic veci nez jen rymu Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BF 2 je úžasnej, pokud se ovšem víc lidí domluví a komunikují přes sluchátka a mikrofon ....jinak jak už to tu padlo - nic nenahradí výcvik taktiky v terénu - neexistuje špatný počasí - jen blbě oblečený paintballista Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 2:21 pm    Předmět: Re: hmm Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
super takže popořadě
taktiku trénovat u SIMS? hhhhh Laughing Laughing Laughing to mě dostalo. To je hra u který sem nikdy nepochopil jak to někdo může hrát a neni holka. Ke strongholdu a c a c se ani nebudu vyjadřovat je to úplně mimo mísu. Tady jde o vojenskou taktiku a ne stavění hradu a cvičení půl milionu jednotek. Samozřejmě mam na mysli online hry, kde proti sobě hrajou jenom lidi a dá se u toho mluvit přes team speka nebo ventrillo. Napadá mě například starej - novej SWAT, kde se dá v multiplayeru docela dobře trénovat čištění objektů, krytí dveří a takový ty základní věci. P.S. paitballka je tam taky Twisted Evil

Jinak k tomu hraní v zimě: To je každýho věc. Rozhodně se v zimě tolik nehraje.

Sna dněkdy pochopíš proč se tomu říká strategické hry. Chodičky jsou jen o postřehu a rychlosti ( a tyto hry zvládají bravůrně i 10leté děti ), ale né rozhodně o nějakém složitém myšlení - jak píšu je složitější hra Sims co jí hrajou malé děti než CoD a jiné..

´Vem si takové šachy - je to válečná hra a přitom tam nepadne ani rána....a přeci v sobě rozvijíš strategii boje Cool
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taktiku na CS:S sice nenacvičíš, ale jednu výhodu mít budeš. Před nějakým delším časem byla totiž studie o hraní fps a zjistilo se, že zkušení hráči co hrají již nějakou dobu mají cca o 30 setin rychlejší postřeh. Než běžný občan. Rychlejší pohyb očí a rychlejší schopnost zhodnocení situace.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ti možná pomůže, když uhybáš před kuličkou, ale na taktickém výcviku se to asi nepodepíše Smile.
Jak ale řekl Mihal, žádná snad jen... To bych si dovedl doplnit, možná i upřesnit. Žádná. Ano, to co je za prvním slovem v předchozí větě je skutečně standardní tečka, v níž se neukrývá žádné další poselství. Jakákoliv hra na PC a hra paintball nemají ve své podstatě vůbec nic společného. Krom toho, že se u obojího "střílí" a běhají tam "vojáci".
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit snad jedině OFP, nebo Armu, jak už tu říkal někdo přede mnou. Ale je to stejně někde úplně jinde. Ale to každá hra, že. Nicméně nechápu jakej je problém s paintem v zimě?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 11:12 pm    Předmět: Re: hmm Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
super takže popořadě
taktiku trénovat u SIMS? hhhhh Laughing Laughing Laughing to mě dostalo. To je hra u který sem nikdy nepochopil jak to někdo může hrát a neni holka.



Hele jako Sims 2 je good..... na ty mi nesahej... naucil jsem se slusne vydeavat penize jako seriovej vrah Smile S nekym se seznamis, nechas ho k sobe nastehovat, on tim padem prinese penize, pak ho posles do bazenu, seberes mu schudky ven a on se utopi.... Smile velmi zabavna strategicka hra.... Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 1:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je nejlepší hidden and dangerous 2. Není to žádná bezduchá střílečka, ale hra u které se musí i přemýšlet a taktizovat, navíc sou k dispozici 4 maníci, kterým musíte velet a zadávat úkoli. Taky pro neznalé AJ je výhoda, že je komplet v češtině.
_________________
Bojovat za něco
je lepší
než žít pro nic
George S. Patton

Taktické vybavení http://www.frogman.cz
člen =DG=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 9:24 am    Předmět: Re: hmm Odpovědět s citátem

Fanas napsal:



Hele jako Sims 2 je good..... na ty mi nesahej... naucil jsem se slusne vydeavat penize jako seriovej vrah Smile S nekym se seznamis, nechas ho k sobe nastehovat, on tim padem prinese penize, pak ho posles do bazenu, seberes mu schudky ven a on se utopi.... Smile velmi zabavna strategicka hra.... Smile


Tak to je fakt dobrý Laughing Laughing Já to dělám se sociálkou.
Nebo rozmnožuji Michaela Jaksona s retardovanými. ( když mám teda čas )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na sníh sem čekal. Konečně vyzkoušíme zimní camo.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
zetka



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Bezirk Beneschau

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se na zimní camo těším, u nás je už pět čísel, tak to snad co nejdřív prubnem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že to vydrží alespoň do 30 na trénink. Loni sem chtěl taky zimní camo zkusit, ale sníh sem nestihnul.
K taktice na PC nevim jestli je to dobrý řešení. Realita bývá většinou úplně jiná.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/arma-ii-gameplay-trailery-0ye-/clanek.A081125_082916_bw-zurnal-pc_osk.idn

http://cz.youtube.com/watch?v=0t0PLLb4Cpw

neco pro battlefieldisty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/arma-ii-gameplay-trailery-0ye-/clanek.A081125_082916_bw-zurnal-pc_osk.idn

http://cz.youtube.com/watch?v=0t0PLLb4Cpw

neco pro battlefieldisty


co ma arma spoplecnyho s battlefieldem ?? ... arma stoji na flashpointu . jedina poradna hra na pc Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všimli jste si náklaďáku Praga V3S ?? ( škoda jen že valník bez plachty ).
Tatra zná sestru a to je právě Praga Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
fallout.boy napsal:
http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/arma-ii-gameplay-trailery-0ye-/clanek.A081125_082916_bw-zurnal-pc_osk.idn

http://cz.youtube.com/watch?v=0t0PLLb4Cpw

neco pro battlefieldisty


co ma arma spoplecnyho s battlefieldem ?? ... arma stoji na flashpointu . jedina poradna hra na pc Smile



to se me jako ptas? nechapu....neres kraviny. Flashpoint jedina dobra hra na PC? To bys nesmel mit pentium 300, 256 mb ram a 16Mb grafku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

martas napsal:
Podle mě je nejlepší hidden and dangerous 2. Není to žádná bezduchá střílečka, ale hra u které se musí i přemýšlet a taktizovat, navíc sou k dispozici 4 maníci, kterým musíte velet a zadávat úkoli. Taky pro neznalé AJ je výhoda, že je komplet v češtině.


Touhle hrou jsi to vystihl dokonale. HaD2 je dost luxusní válečná hra,je pravda že to chce přemýšlet,taktizovat...
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:

to se me jako ptas? nechapu....neres kraviny. Flashpoint jedina dobra hra na PC? To bys nesmel mit pentium 300, 256 mb ram a 16Mb grafku


Od kdy se měří kvalita hry podle výkonu PC? Já mám Core2 6400, 4Gb RAM, NVIDIA quatro FX 4500 a na Flashpoint mi nesahej. Je to podle mě jedna z nejlepších her a to že je graficky na dnešní dobu už trochu někde jinde, na tom nic nemění.
jinak pro fandy flashpointu jeden odkaz http://pc.hrej.cz/clanky/tema/druha-miza-operace-flashpoint-arma/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate