Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

smrtak pri paintu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 5:18 pm    Předmět: smrtak pri paintu Odpovědět s citátem

prave mi kamos telefonicky sdelil, ze nekde v teplicich se stal pri paintu smrtelnej uraz. nevi o tom nekdo neco? Nedokazu si predstavit, ze by si hrou nekdo zpusobil takovej uraz, aby to nevydejchal. Odhaduju budto prejeti nejakym vozidlem pri hre, pad z vejsky nebo pad na neco spicatyho/ostryho.

Kazdopadne pokud je to pravda, tak uprimnou soustrast.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Emigroval podlahou o patro níž. Myslím, že to byl objekt bývalý šachty. Magneti odebrali co mohli a maník pak propadnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle je proste hrozny, nicmene kazdy z nas kdyz hrajeme v budovach bychom si meli uvedomit takovou eventualitu, vzdycky kdyz vidim zborcene betonove stropy rikam si, ze pod tim nekdo z nas mohl byt..... snad se nebudou takove pripady opakovat
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto jsem našel na netu:

http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/mladik-zemrel-pri-paintballu-na-cinovci.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas s Jaroslavem, stropy, podlahy, chybejici poklopy u kanalu atd... nekdy to je fakt o hubu, zvlaste kdyz je to novy neprozkoumany objekt.

jinak chudak kluk :p RIP
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smutné..

Chce to mít zvýšenou opatrnost hlavně v zápalu adrenalinu, nikde člověk neví kde na co spadne, nebo o co zakopne, a to nejen v budovách.

Je mi trošku blbě, když se nad tím zamyslím.

Upřimnou soustrast
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Některé ty objekty sou už skutečně v žalostném stavu a za pomoci těch debilních magnetů to začíná bejt horší a horší.
Vždycky je potřeba si fakt dávat bacha kam člověk šlape. Horší je to na otevřenym terénu tam prostě ta díra fakt nemusí bejt vidět a průser je na světě.
Douifejme, že tento případ byl poslední a všechny povede k zamyšlení.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prostě neni to jen o střílení ale trochu přemejšlet o tom kam šlapu.. kord když ty magneti jsou schopný podpalit si pod sebou nosnej trám... každopádně smutná událost a dost blbej pád přijde mi že první patro neni zas tak vysoko.... Rolling Eyes ale bůh ví jak to bylo... Rolling Eyes jojo profesionální paintballovej hrač.... to mě trochu dostal..ono právě tyhle starý budovy maji svoje kouzlo než pneu hřiště... Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no podle toho videa bylo to prvni patro sakra vyskoko a proto to asi dopadlo takhle spatne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy nezapomenu, když jsem skákal do výtahový šachty, byla tma, ale viděl jsem její dno ... a ejhle při dopadu jsem zjistil, že je to hladina vody.

Prostě pěkná koupel, plavat s gunou v ruce a maskou na ksichtě je pěknej hnus.

Od tý doby si sakra rozmýšlím kam lezu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to hnus Sad
Odhadem tak 4metry vejšky. A bůh ví na co spadl.
R.I.P.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no 4m vejšky... fakt záleží jak ten kluk nebohá spadl. Nedávno bylo jak vožralej slovák hupsnul z 10 patra na stavbě a dole se sebral a a šel do sanitky po svejch. V nemocnici s nim dělali rozhovor a ještě si z toho dělal prdel jak měl zbytkáč, kámoš takhle sušupačil ze skály když lezl bez jištění z 6 m na břízu která snim ještě mrskla o zem a byl dole ani nevěděl jak a v pohodě. Pak u nás chlapík šel do sklepa a že to bylo jen pár schodů a už se nevrátil....prostě někdy máte z prdele kliku že i sloní prdel je na tu kliku malá a někdy je to jen zkurveně blbá kombinace....

jo georgi a ted si předstva že do tý šachty určo někdo namočil Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 1:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fakt totalne nahovno zprava, na posledni wz to od nas odsral frantisek kterej spadl do blbyho kanalu kterej byl uplne zakrytej travou a stalo ho to nastesti jen zlomeny zebro. Cumim furt kam slapu, ale prave ve hre se musis venovat tolika vecem najednou ze kdyz po tobe nekdo strili, velmi rychle to prehlidnes
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No PB je prostě činnost kterou musíš brát i stím špatným - jako jsou střepy na zemi kde se potřebuješ zalehnout - schátralé budovy - vyčuhujicí rezavé dráty o které můžeš zakopnout a píchnout se třeba do oka Wink . A jiné.
Skvělé zážitky v reálném prostředí musíš vyvážit i tímto " nutným " nešvarem, který to délá realistické ( pro to do těch budov lezem - proto chodím pozpátku po schodišti kde není zábradlí - ale musím se krýt... a spooousta dalších riskantních činností stím spojené.)

Pokud bych se bál že se mi něco stane - hraju mezi pneumatikama, na stále stejném hřišti a možná by mě to ani tolik nechytlo a do dnes pořád Victoruji do ostatních, v jehličkovejch maskáčích a skalhotama od montérek.
Je to hrozné pokud se něco takového stane, ale jsme dospělí a víme snad do čeho jdeme.
Jak jsem se dozvěděl co se hráči PB stalo měl jsem chuť všechny potenciální Magnety seřezat ( nebo spíše Gunem označit Twisted Evil )
Zmrdi to jsou a škodná je vzácnější než Debil s kárkou, kterého jak někdy potkám tak ho ohodím bahnem když budu kolem projíždět. Evil or Very Mad
Ti kreténi stále útočí na naše hřiště apořád tam devastuji vše co není kovové.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

o zranění není nouze - moje zlomené křídlo z letošního léta ze hry v Bělé to potvrzuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem na letošní WZ taky spadnul do kanálu aměl jsem z toho 14 dní na bouku jelito,který hrálo všema barvama na štěstí jinak nic horšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate