Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SZ WAR II
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomas hanis



Založen: 17. 09. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepatrně zdržet znamená těžce oslabit.
Rejmi napsal:
jestli se můžu přidat že za prwní dvě hodiny sme hráli frašku byla taky ftom ,že nás bylo asi o 20 miň a my (co sme se nepatrně zdrželi)sme šli do boje asi ve skupině 13 lidí tak si to spočítej a nebudeš tam mít 30 lidí a to je moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych to nějak nehrotil, Jsem vůbec rád že jsem si mohl zahrát a prožít super den. A hlavně se nikomu nic nestalo ( třeba proražená lebka o větev stromu, zavalení člověka nestabilní budovou.....).

osobně si myslím že kvalitní hru má na svědomí nepřítel daného hráče - díky nepříteli byl váš spoluhráč donucen k myšlení a k nějakým fizickým výkonům ač byli malé nebo velké. je poznat už na situaci že SZ Action nás rozdělili absolutně geniálně, protože to opravdu bylo hodně vyrovnané a upřímně, kdybych měl před sebou slabého protivníka - patřil bych mezi první co odjíždí...prostě by to byla nuda Wink
A takto nebyla - dokonce si to budu pamatovat, protože se mi moc dobře vedlo ( kdybych hodil zde na foru číslo skalpů tak by jste mě měli za lháře Wink ) a mooc mě to byvilo - taky to uteklo.
ráno jsem přijel a frrnk - slunce bylo na druhé straně Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal :
Na body to skoncilo 2237 : 2556 kdyz se to vsechno secte a ne odecte, jak to zakerne udelal George Smile Takze to bylo docela vyrovnane a to i presto, ze nam od zacatku chybelo 20% lidi a troufnu si tvrdit, ze klidne dalsich 20 odjelo v prubehu dne, protoze velkou cast lidi jsem na mrtvolisti od zahajeni nepotkal. (Navic jste meli vyhodnejsi stranu, ale na to je jen dalsi konspirace ze strany SZ Smile )



To že někteří nedorazili, mě taky pěkně sere a to, že někteří odjíždí z akce dřív (nebyly to jen Svině které to vysvětlili ) by se asi taky měli zveřrejnit, ať víme kdo je co zač Idea Mě jde o to že tu pak čtu věci jako jeli jsme si zagrilovat a podobně Idea To že si jel někdo jen tak zastřílet přeci neni nic špatného, ale to že někdo ovlivní průběh hry mě štve Evil or Very Mad Jinak nic ve zlém, ale nevim co si o takových hláškách myslet Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Jinak nic ve zlém, ale nevim co si o takových hláškách myslet Cool


nic, vetsinou sou to jen keci............ me bolej nohy jeste ted, skoro sem nemoh v nedeli chodit, nebyl sem za celej den na mrtvolisti dele nez 5 minut a uz sem hnal v dalsim okne pryc (kecam, jednou sem si vychutnal 15 min) a myslim ze takovych bylo vic, videl jsem vsak na nasem mrtvolisti lidi, co se opalovali nebo odpocivali nekolik oken za sebou, ale ti se tu nevyjadruji a pokud ti jde o hlasky na nasem foru pred hrou, ty byly vedeny jen proto, abychom svym spolubojovnikum dali jasne najevo, ze na nas se tentokrate spolehat nemaji, coz vsak zjevne nepochopili Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Dvorzak napsal:
Jinak nic ve zlém, ale nevim co si o takových hláškách myslet Cool


nic, vetsinou sou to jen keci............ me bolej nohy jeste ted, skoro sem nemoh v nedeli chodit, nebyl sem za celej den na mrtvolisti dele nez 5 minut a uz sem hnal v dalsim okne pryc (kecam, jednou sem si vychutnal 15 min) a myslim ze takovych bylo vic, videl jsem vsak na nasem mrtvolisti lidi, co se opalovali nebo odpocivali nekolik oken za sebou, ale ti se tu nevyjadruji a pokud ti jde o hlasky na nasem foru pred hrou, ty byly vedeny jen proto, abychom svym spolubojovnikum dali jasne najevo, ze na nas se tentokrate spolehat nemaji, coz vsak zjevne nepochopili Wink


Nejhorší na tom je, že zde odpovídají lidé, které jsem neměl na mysli Rolling Eyes Jediné vysvětlení je, že soutěží s Hellboyem o největšího plkala Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Nejhorší na tom je, že zde odpovídají lidé, které jsem neměl na mysli Rolling Eyes Jediné vysvětlení je, že soutěží s Hellboyem o největšího plkala Cool


a vedu Wink moc se omlouvam za ten spam, ale je to tezky souper Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy ten pocet prispevku stejne za chvili dohoni Laughing

ale bylo to prijemne zpestreni vikendu Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jak mam dohonit Jaroslavuv generator nahodnych prudicich prispevku. Nejsem prorgamator Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po stopadesaté,ale znovu Rolling Eyes Dík za sqělou akci a příjemně strávený den.Už se těším až vstanu z postele ty puchejře budou asi na dýl. Very Happy Very Happy
_________________
TPN Bravo one Tactical,All American 14"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
feek



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no asi by bylo fajne si to příští rok zopakovat ... třeba se karta obrátí ... Wink
jinak jak psal Predators SK - věř že takovejch lidí bylo víc kterým došla munice ... a néé jen u modrých Very Happy Wink

tak zase za rok ... myslím že farma se už těší Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirasz napsal:
Po stopadesaté,ale znovu Rolling Eyes Dík za sqělou akci a příjemně strávený den.Už se těším až vstanu z postele ty puchejře budou asi na dýl. Very Happy Very Happy


No jo. Koukám prokletí nových a nevyšlápnutých kanad... Laughing Jsme na tom asi stejně. Wink
_________________


Naposledy upravil Ondraus dne po říjen 06, 2008 10:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvě otázky: Question

Arrow Je nějakej přehled o poču hráčů, kteří se zúčastnili?
Arrow Je tu někdo kdo pořídil alespoň nějaký video z bojů a plánuje ho sem přidat?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Je nějakej přehled o poču hráčů, kteří se zúčastnili?
2) Je tu někdo kdo pořídil alespoň nějaký video z bojů a plánuje ho sem přidat?

1) No papiry z registrace ale stim se asi budete muset obratit na George jeste je treba uz nevyhodil

2) Obavam se ze bohuzel ne alespon z organizatoru ne a z hracu o zadnem nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ageso



Založen: 07. 06. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 12

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 9:11 am    Předmět: Počty Odpovědět s citátem

Počty hráčů byli:
Modří - 86
Rudí - 104

Seznam hráčů kteří na akci byli či měli být zatím nezveřejňujeme. Je do z důvodu řešení jednoho hráče, který způsobyl pár kyksů. Pár lidí si pro něj muselo dojít :( a podle mého včerejšího zjištění pravděpodobně 2x.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dámy a pánové,

tým SZ vám děkuje za účast na druhém ročníku SZ WARu. Obávali jsme se nízké účasti, ale nakonec chuť hrát paintball převládla nad různými nemocemi a opět se jednalo o big game. Snažili jsme se pro vás oproti loňsku připravit pár novinek, kterými byla slepá mapa, nebodované intervaly a 20 minutová okna pro recyklaci. Nápady se ujaly velmi dobře a naprosto splnily náš záměr – hledat, nekempit a recyklovat ve větších útvarech. Někteří si myslí, že herní prostor jsme oproti loňsku zvětšili, ale není tomu tak (možná o malinko). Právě nová pravidla výrazně zrychlila hru a donutila hráče prozkoumávat i ty nejzazší kouty herního prostoru. Upřímně jsem neočekával až takovou fyzickou náročnost, ale z výrazů hráčů bylo vidět velkou vyčerpanost, i přesto se stále s elánem a touhou po vítězství vrhali do bojové zóny. Přálo nám i počasí, a tak jsme zažili krásný slunečný podzimní den. Z našeho pohledu proběhla akce bez sebemenších problémů a až na pár vyjimečně vyjimečných výjimek s absolutním dodržovaní pravidel. Za tuto pohodovou a kamarádskou atmosféru vám také patří poděkování. V takovémto kolektivu je prostě radost pracovat.

Výsledky jsem již zveřejnil ve fóru a za celé SZ gratuluji červeným k vítězství.

Paintballu zdar

GEorGE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak uz muzu ta oddelena fora smaznout ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smaz to Rolling Eyes
Docela by mne zajimalo kdo vymyslel ze chceme hrat woodsball proti MP
ja osobne o tom nevim, my jsme meli jen pozadavek aby Farma pokud mozno hrala pospolu.Tot vse o nicem jinem nevim a zbytek teamu nam byl pridelen poradatelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tak uz muzu ta oddelena fora smaznout ???


ještě je nemaž, teď jsem dorazil z germany a chci se s tím taky pomazlit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm, už je to pryč Sad .... musíme udělat debriefing někde v hospodě a musíte mi to celý převyprávět, abych mohl zaujmout správný stanovisko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tak na to koukám, tak SZ WAR prokázala, že důvody, které jsou tu zmiňovány pro uzavřené hry jsou z části liché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
Jak tak na to koukám, tak SZ WAR prokázala, že důvody, které jsou tu zmiňovány pro uzavřené hry jsou z části liché.


Není akce jako akce. Uvědom si, že na jedné straně stála Farma zvířat a na druhé "MPB" - to už zaručuje dodržování pravidel u nějakých 100 lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
Jak tak na to koukám, tak SZ WAR prokázala, že důvody, které jsou tu zmiňovány pro uzavřené hry jsou z části liché.


mne akce jen potvrdila, ze duvody pro ktere urcite typy her musi byt uzavrene jsou potvrzeny

Preci neni jedinym duvodem pro uzavirani her pohodovy a bezkonfliktni prubeh, to je jen jeden z aspektu. Stejne podstatnym je napriklad schopnost kooperace a podrizeni se veleni (+ plneni nevdecnych ukolu typu hlidani nekolik hodin zadni bod). A toho tady ti lide (na strane modrych) schopni nebyli a ani se za to na ne nezlobil, nebot ten charakter akce byl takovy. Tedy akce jako je Alej prokleti, ktera je bytostne zalozena na kooperaci nemohou byt otevrene, uz u takove Warzony je to celkem problem, ze je az tolik otevrena. Naopak u SZWar je to otevreni pozitivni. Takze podle mne by vzdycky organizator mel uvazovat nad tim, co akci sleduje a podle toho ji bud otevrit nebo uzavrit. Je nesmysl delat jako otevenou hru ve ktere je nutna vysoky stupen kooperace stejne jako uzavrenou akci, kde jde jen o pifani, pripadne o ukoly, ktere jsou schopny plnit i male jednotky bez vzajemne souhry.

ale vlastne mas pravdu z casti se potvrdilo, ze scena se nam vyviji pozitivnim smerem k dodrzovani pravidel, za coz sem vice nez jen rad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Pifat si jdi na Alej, ty Pomlouvačný Pecivále Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jé tak krásně ho popíchnu a on si teď hraje na práci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze vse uz bylo vyrceno. zamykam.
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate