Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR1 + Kolimator !!!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 3:04 pm    Předmět: Spyder MR1 + Kolimator !!! Odpovědět s citátem

čus kluci, chci se zeptat. O prazdninách budu kupovat Spydera MR 1čku. Budu to kupovat jako celej set se všim všady, a takový ty ptakovinky k tomu Smile. Chtěl sem ktomu i kolimator. Chtěl sem koupit ten Red Dot scop http://www.paintballshop.cz/zbozi/5011-red-dot-scope-pbs-30mm-7-8-mount jenže sem slyšel takovy ty věci, že kvuli hornimu natahovani, a třeba kvuli pažbě do toho neuvidim. No a protože se mi nechce a nebude chtit řezat pažbu( bylo bi mi to líto Laughing ) tak sem slyšel že se to dá vyřešit zvyšovacími adaptery např.:http://www.paintballshop.cz/zbozi/4601-action-higher-scope-mount-base ale samosřejmě ho musim nejdřiv zkratit. No a ja se chci zeptat, jestli když koupim tento adapter, zkratim ho na potřebnou delku, a pote koupim již zminovaný kolimoš, tak jestli do toho uvidim, i přes tu pažbu( nevyřízlou Laughing ). THX

P.S: ještě fota:http://www.paintballgame.cz/coppermine/displayimage.php?album=73&pos=2
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebo jak to mate udělaný vy! jaky mate adaptery a kolimatory. diky

P.S: Laughing na těch fotkach je jiny adapter, tak se chci zeptat, jestli ten co jsem posilal je podobny svou vyškou, a jestli bych potom stim co sem posilal ja ten adapter, do toho kolimatoru viděl. THX Very Happy
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, tu pažbu budeš muset stejně říznout - s ní se prostě nedá hrát. Až to budeš mít v ruce, tak jí fikneš okamžitě Smile

Já jsem jí ještě uříznul tu zadní část, co se opírá o rameno a poposunul jsem ji o cca 5 cm níž, takže mám na konci takový "T". Teď je to ideální...

JirkaSpyder napsal:
a nebo jak to mate udělaný vy! jaky mate adaptery a kolimatory. diky

P.S: Laughing na těch fotkach je jiny adapter, tak se chci zeptat, jestli ten co jsem posilal je podobny svou vyškou, a jestli bych potom stim co sem posilal ja ten adapter, do toho kolimatoru viděl. THX Very Happy

_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaSpyder



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Tyn nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

máš prosim foto??
_________________
www.paintball-tnv.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud ještě není pozdě tak skvěle to vyřešil Synus http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=272 .... je to ta nejlepší doma dělaná montáž co jsem zatím viděl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo třeba má montáž http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=280
Stálo mě to 450,- a druhou pulku kolejnice muzes strelit kamaradovi ...
Kolimator mam v idealni vysce i to hezky vypada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to vyřešil svoji vyvýšeninou...
http://military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=315
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kurt.Adrenaline



Založen: 06. 09. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám tohle http://www.paintballshop.cz/zbozi/8421-tactical-rail-handle-7-8-fits-7-8 a jsem s tim max spokojenej...s neřízlou pažbou jsem někdy trochu nakláněl zbran abych se neopíral o pažbu,ale stejně jsem jí říznul..je to tak fakt mnohem lepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, tak jsem se rozhodnul, taky investovat a hrát paintball se svějma věcma. Koupil jsem MRjedničku. Zatim jsem ji střílel na jedná osmyhodinový akci a netrhla mi ani jednu kuličku a ani se nijak nesekla, takže to byl signál pro neprodělečné zakoupení hlavně a kolimatoru Smile
Chci se jen zeptat z vaší zkušenosti (pokud to registrujete) v kolika procentech hry asi ten kolimator využijete?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na kolimátor si buď zvykneš nebo ne. Jak si na něj zvykneš, používáš ho pořád.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Furt !!!
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně no, půjde o ten zvyk. Zbytečnost to ale myslim nebude. Teď jsem kámošivo seřídil kolimator na jeho zbrani a jelikož má už lepší hlaveň, tak mu to lítá fakt přesně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate