Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Walther P99 Rap4

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rangers007



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 11:58 pm    Předmět: Walther P99 Rap4 Odpovědět s citátem

Ahoj všem. Nemá tu někdo zkušenost s Walther P99 od RAP 4 na 43 Caliber? Pořád to prohlížím a nevím co si myslet. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RUDA



Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: ŽACLÉŘ

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.Odpovídám trochu pozdě,ale teprve teď jsme ji dostatečně vyzkoušeli.V létě jsme si ji nechali dopravit.Německo vyhrálo cenou.Na naše 4500kč,což byla nejlepší cena na trhu.Bohužel kuličky jsme nakoupili tady v jednom airsoftovým krámu a byla to bída.Pořád se trhaly kuličky a i přesnost nestála za nic. Minulý týden nám přivezl kamarád originální kuličky z Německa.Sice vyšší cena,ale kvalita úplně někde jinde.Bez plošek a netrhla se ještě ani jedna.Náš názor se okamžitě změnil.Kvalitní kuličky dělají z tohoto Waltra skvělou záložní zbrań.Prostě, za tuto cenu+kvalitní kuličky výborná volba pro někoho kdo chce záložní zbraň, třeba do baráku.A ještě navíc skvěle vypadá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Rudou, moc pěkná zbraň, ideální do míst, kde dlouhý lauf zavazí, čili budovy a podobně. Ovšem nečekej od ní, že tě spasí, když ti selže tvoje primární zbraň.
Průser jsou kuličky. Ty co se prodávají v čechách opravdu do této zbraně nejde použít. Jedině gumový.

Dotaz na Rudu: "píšeš, že máte kuličky z Německa, nemohl by jsi prosím hodit do placu odkaz na obchod? Já sice mám origoš kuličky, ale ty jednou dojdou Smile"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jose



Založen: 15. 05. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemáte tam pleas nějakej odkaz na ten obchod??? dik Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RUDA



Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: ŽACLÉŘ

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ty kuličky jsou trochu problém.Adresu shopu nemám,protože nám je přivezl kámoš,který tam dělal.Zapojil do toho nějakýho místního kluka.Kuličky jsou černý a dokonale kulatý.Tady prodávají oranžový v Bohemia-airsoft a to je humáč.Jedna stojí 1,60kč a z Německa stojí 1.80,tak ten rozdíl ještě jde.Ale spoj se s klukama ze Zlína.Mančaft se jmenuje Točna Zlín.Já jsem se obrátil na jejich hráče jménem Choze.Byl moc ochotný a ve všem mě poradil,protože v jejich mančaftu mají Waltrů několik. A velký zkušenosti s touto zbraní.A hlavně mají zdroj na náhradní díly a kuličky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RUDA



Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: ŽACLÉŘ

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš to hledat na německých airsoftových nebo paintbalových stránkách.Já jsem to tenkrát našel přes odkazy na Waltra p99 ram.Je to trochu složitější,ale dá se to.Nebo bych vyzkoušel Polsko.Tam je Waltr taky za slušnou cenu.Kuličky mají taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

treba www.umarex.de
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cau cau tak tady mas ten odkaz odkud kupujeme http://www.waffen-krausser.com/index.php?cat=c215_Real-Action-Marker.html&XTCsid=5b67a47fdb003e98ff7bc50266dd2911
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Služebníček pánové, děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo ty kulicky jsou u nas hrozne hlavne bohemiaairsoft ci jak se to menuje tam nam poslali kulicky ktere praskaly jenom ses na to podival a kdyz jsme je reklamovali tak nam rekli ze je to nase chyba spatneho skladovani a kdyz jsem je stim poslal do hajzlu tak mi napsali ze nam daji nove za 1/3 ceny a bylo to to same tak jsem se na ne vysral na curaky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja celkem koukam ze ty zbrane prodavaji zrovna v nemecku. koukam na to protoze maj 1,6J, v nemecku je povoleno do 0,8 jestli se nemylim
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je všechno pěkný, ale kde na to sehnat těsnění - samozřejmě nemám na mysli o-kroužky ty se daj sehnat i jinde než v PB shopech, ale zrovna v týhle potvoře je jedno sakra důležitý a to je nějakej plast . Je to něco jako těsnění pod jehlou na klasické PB zbrani, ale chtěl bych vědět kde ho sehnat, protože jestli se někomu ještě nevysypalo tak je to jen otázka času a bez něj tu pistoli můžu spláchnout tak akorát do hajzlu. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to opravujes tu zbran od toho borce od nas?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj to je ona a padlo na ní už 16 bombiček abych zjistil, že se tohle těsnění na koleně vyrobit nedá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm to bude asi to co mu uchazelo. zasrata soucastka. na tech shopech v nemecku to neni? nebo nekdo hazel kachnu ze tym tocna zlin tyhle zbrane pouziva, mohli by vedet
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
choze



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak u nás se takovy problem jeste nevyskytl ale v tom nemecku ty nahradni soucastky jsou jenom nejsou na webu mi to resime osobně a jeden kluk od nas bral nahradni hledi a bjednali mu to bez problemu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crenshaw
Team Raptor


Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Neuvedeno

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Choze:

Mohl bys tady napsat,jaky mate zkusenosti s objednavanim z Reichu? Na kolik vyjde doprava zbozi sem k nam, jak dlouho jim to trva, zkusenosti s obchodem(www.waffen-krausser.com)
A kdyby jsi napsal,jaky mate zkusenosti s pouzivanim a fungovanim tech RAM P99.Streliva,jak normalnich kuli,tak i tech gumovych.

Ja sam jsem mel moznost vyzkouset si dlouhy RAMky,meli jsme MP5 i M4,a moc velkej zazrak to nebyl.Problem byl hlavne v kulich(spis v sisoidech Mad ) a malej pocet vystrelu na bombu.Proti .68 zbranim to bylo ne moc uspesne pouzitelny.Tehdy jsem se zaprisahnul,ze uz na RAMku ani nekouknu,pze jsem na tom ztratil asi 15tisic,ale na letosni WZ jsem potkal nejaky lidi,ktery tyhle kvery meli,a docela me to prijemne prekvapilo.M
Myslim,ze jako zalozni zbran by to nebylo spatny.Vim,ze v pokud se to srovna s tiberiem,tak to dostane na prdel,ale jako zalozni zbran se mi Tiberius kvuli rozmerum moc nezamlouva.
To,ze zasah je min citi jsme si vyzkouseli,dokonce i v boji.Mozna by to slo vyresit tim,ze by se pouzivali treba ty gumove kule a stahla byse treba ustova rychlost(mela bybyt nastavitelna v rozsahu 200-300fps jestli se nepletu).
Kdokoliv kdo mate nejake dalsi zkusenosti, se tu k tomu prosim vyjadrete.Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že bys s tou záložní stříkačkou měl počkat, až co ukáže Tipmann po novým roce. Taky totiž hodně přemejšlím, že bych něco na stehno narval, ale Tiberius je fakt velkej a ta RAM má slabou šlehu.To bys musel trefit frajera do skla masky, aby věděl že je aut. A vzhledem k tomu, že se už nějaký obrázky od Tipa ukázaly na netu a nějaký čtení už taky bylo, je to jen otázkou času, kdy se s tím vytasej. Jen doufám že to bude menší než Tiberius a bude to mít pohyblivej uzáver jako RAM. Jo a taky si spočítej, kolik by Tě vyšlo střílení s těma gumovejma kulema. 100 kulí 405 Kč. Což už je docela znát. Budeš je pak po hře zbírat?
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crenshaw
Team Raptor


Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Neuvedeno

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele myslim,ze ten novej timpán o moc mensi nez tiberius nebude.Delty,Zeusy i PGPcka nejsou mysli taky o moc jinci.

Gumovy kule a cena? Je vyssi,ale pokud by lidi bez problemu priznavali po takovym zasahu,tak to za to stoji.Dobry je taky,ze se ti nestane,abys kuli trhnul,nez zasahne cil:).Taky nepredpokladam,ze se sekundarkou budu az tak moc strilet.Ne ze bych ji tudiz chtel na ozdobu(to uz by byla lepsi kovova ASplynovka),ale obcas se to proste hodi,a dokazu si dobre predstavit,ze bych ji cas od casu vyuzil.

Mozna vezmem jednu na test podle toho se rozhodneme dal.Ted chci ale jeste slyset proste nejaky dalsi ohlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RUDA



Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: ŽACLÉŘ

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No to je všechno pěkný, ale kde na to sehnat těsnění - samozřejmě nemám na mysli o-kroužky ty se daj sehnat i jinde než v PB shopech, ale zrovna v týhle potvoře je jedno sakra důležitý a to je nějakej plast . Je to něco jako těsnění pod jehlou na klasické PB zbrani, ale chtěl bych vědět kde ho sehnat, protože jestli se někomu ještě nevysypalo tak je to jen otázka času a bez něj tu pistoli můžu spláchnout tak akorát do hajzlu. Evil or Very Mad

Ahoj.Našel jsem tuto stránku s náhradníma součástkama na Waltra.Já nevím jestli je tam co hledáš, tak tam mrkni. Taky samozřejmě vím,že si nechat posílat těsnění ze států není to pravý ořechový.Možná v Německu to seženou.
Teď nám sehnali M16 zásobníky na Tippmany 98.Taky nám tady tvrdili,že nic takovýho není a nejde sehnat.Tam to nebyl problém.Sice to trvalo a museli jsme zapojit místního kluka,ale dopadlo to.Tady je ten odkaz
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://rap4.com/paintball/os/Walther_P99_RAM.html&sa=X&oi=translate&resnum=4&ct=result&
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RUDA napsal:
Rajko napsal:
No to je všechno pěkný, ale kde na to sehnat těsnění - samozřejmě nemám na mysli o-kroužky ty se daj sehnat i jinde než v PB shopech, ale zrovna v týhle potvoře je jedno sakra důležitý a to je nějakej plast . Je to něco jako těsnění pod jehlou na klasické PB zbrani, ale chtěl bych vědět kde ho sehnat, protože jestli se někomu ještě nevysypalo tak je to jen otázka času a bez něj tu pistoli můžu spláchnout tak akorát do hajzlu. Evil or Very Mad

Ahoj.Našel jsem tuto stránku s náhradníma součástkama na Waltra.Já nevím jestli je tam co hledáš, tak tam mrkni. Taky samozřejmě vím,že si nechat posílat těsnění ze států není to pravý ořechový.Možná v Německu to seženou.
Teď nám sehnali M16 zásobníky na Tippmany 98.Taky nám tady tvrdili,že nic takovýho není a nejde sehnat.Tam to nebyl problém.Sice to trvalo a museli jsme zapojit místního kluka,ale dopadlo to.Tady je ten odkaz
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://rap4.com/paintball/os/Walther_P99_RAM.html&sa=X&oi=translate&resnum=4&ct=result&


No tak tohle je hodně zajímavý opravdu jsem tam našel všechny díly co potřebuju dík
Jen doufám že na těch pověstech co kolujou kolem firmy Rap4 není moc pravdy a to že do čech nechtěj nic posílat a rychlost s jakou reagujou taky za moc nestojí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rangers007



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně s RAP4 nemám dobrý zkušenosti. Na objednávku reagovali až po 3 emailu, pak, že to do Čech nepošlou a ve finále to neposlali ani na adresu v US, kvůli CZ kartě...takže o ničem.
_________________
www.Skalkajda.cz
Ghost - Attackgear@gmail.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate