Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

"Che" Guevara
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud to bereme jako stav války a tak to Mašínové dnes interpretují - zabít toho policajta byla jediná možnost, jak zabránit své identifikaci a dopadení ... taky v tom asi hrál roli strach a stress
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to opravdu nevím,upřímně... Také je nesoudím,neví nikdo,kromě nich,jak to bylo,a nikdo z nás neví,jak by se třeba zachoval v dané situaci..Je možné,že v šílené hrůze z odhalení,zadržení a následným persekucím se člověk odhodlá asi ke všemu,a je schopen i tohoto..
Tím chci říct,že pohnutky se dají pochopit,čin,ale omluvit nelze-i sám mohu říct:to se mi to ted kecá,ale je to jen můj názor,z pohledu pozorovatele,ne účastníka..

_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Panove, panove! Nezda se vam, ze se poustite na dost tenkej led??? Devadesat pet procent lidi kdo tu debatuje nad Masinama ani komunismus nezazila, sotva se v nem narodila a polemizujete, jestli to byla vrazda nebo hrdinskej cin nebo kdo byl horsi jestli oni nebo komunisti. Muj nazor je nechat to na hystorikach a pak si otom nastudovat treba pri dejepise. Nikdo z nas u toho nebyl, takze tesko soudit jestli to bylo nutne nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ciza má asi pravdu ...na druhou stranu, koukám každé pondělí na Maděru a z toho filmu mám vždy těžkou depresi, je to totiž přesná ukázka zločinů komunismu ...i proto mi nevadí, že Mašínové zabili toho poldu

Naposledy upravil holoubek dne ne listopad 02, 2008 11:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no cizo zas tak mlady piva nejsme Laughing ale jinak mas pravdu, hlavne ten nas komunismus (kdyz mi bylo 16) byl jinej nez ten v 50 letech, diskutujeme tu jen hypoteticky a jeste casto (jako treba ja) bez podrobnejsi znalosti pripadu, takze pryc z tenkeho ledu panove Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no cizo zas tak mlady piva nejsme Laughing ale jinak mas pravdu, hlavne ten nas komunismus (kdyz mi bylo 16) byl jinej nez ten v 50 letech, diskutujeme tu jen hypoteticky a jeste casto (jako treba ja) bez podrobnejsi znalosti pripadu, takze pryc z tenkeho ledu panove Wink


respect a souhlas.. ,od che gevary jsme fakt "trochu"odbočili Wink
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lubano1



Založen: 12. 09. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste tohle, třeba vám to pomůže nasměrovat úhel pohledu. Soustřeďte se především na Mašínovic výchovu, jejich otce a to kolik jim bylo let, když celou činnost provozovali, až poté se dají pochopit jejich činy v nějakém celku a nezapoměňte na to, že když se jim podařilo utéct stále ve svém boji pokračovali (nástup do US ARMY). Je to sice delší, chce tomu věnovat trocha času, ale čte se to poměrně dobře.

http://www.totalita.cz/odbsk/odbsk_masin.php
http://www.valka.cz/newdesign/v900/clanek_11587.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky vysla pomerne dobra knizka ZATIM DOBRY, dost detailne mapujici jejich osudy, uz mi to asi dva roky lezi v knihovne a nemuzu se dokopat to precist.

A taktez naprosto zastavam nazor,ze kazdy fizl byl tenkrat nepritel a v padesatych letech se slo do uranovejch dolu, nebo na spagat za mnohem mensi veci, nez co delali Masinove. Piloti RAF by mohli vypravet a kazdej kdo tohle podporaoval (obzvlast policajti) se tim pustril do boje s kapitalistickym zivlem. Ten fizl by se asi moc nerozpakval je napraskat a poslat na sibenici. Tak proc by se rozpakovali oni? Kdyby tenkrat slo vzit kufr a odjet pryc, tak by treba odjeli, jenze ono to neslo, takze vzit samopal a prostrilet se pres VEZNITELE, nebyla az zas tak spatna vec. Chapu, ze pokud vam je dvacet, asi to moc nepobirate, protoze ste nezazili poradny bolsevicky mrdky, ale ja tu atmosferu zazil a bylo to priserny i v tech osmdesatkach.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuhle knihu jsem přečet. A to jedním dechem, je to fakt skvělé čtení.
vřele doporučuji. Kniha není jen o bratrech Mašínech, ale o celé jejich rodině. Od babičky přes otce až po Zdenu Mašínovou. Naprosto čtivě napsané.
Pokud Vás opravdu zajímá proč měli například "pauzu" mezi akcema tak se dozvíte například že si taky něco odseděli. Jo a podpálit 11 stohů slámy po celém kraji ve třech lidech a to tak aby začali hořet všechny současně, vyžaduje docela důmyslnou přípravu.
Ono se nám to odsuzuje, ale jejich rodina si opravdu užila své. Za války němci (gestapo) a po válce Komouši.
Jejich otec byl opravdu kapacita: jeho chuť se postavit němcům v roce 39, útok na velitelství v německu atd. atd.
mimo jiné mladí Mašíni dostali ještě jako "kluci" po válce v Poděbradech vyznamenání od prezidenta (nejmladší vyznamenané osoby v ČSR) za odboj proti německým okupantům a ukrývání ruského zajatce. No a po roce 48 jim zabásli mámu, postupně je připravili o majetek (činžák v Olomouci a vila v Poděbradech, pak v dolech nedobrovolně odvedli lidu kus práce, něco si odseděli.
To by nasralo i mne a to jsem poměrně mírná povaha. Very Happy
Pro mne vrahzi ani zloději nejsou!
Souhlas s No55.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne čt listopad 06, 2008 8:13 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pravda je že to trochu odbočilo od che. Cool ale rád bych dodal pro ty "lidumili" tady na foru že v padesátých letech milicionáři a spol nebyli jen tak ledajací legrační strejdové s pistolí jak je známe z filmu pelíšky (no prostě dvě dávky).... To byli tepaní soudruzi jenž viděli třídního nepřítele ve všem podezřelém a neváhali použít kdykoliv na kohokoliv zbran. Jasně svazaný policista po propuštění by asi nebyl jen tak vděčný že by ho pustili a troufám si říct že při nejbližší možnosti by všechny smahnul tak jak mu velela tehdejší stranická povinnost aniž by chvilku popřemýšlel o vděku za to že ho pustili. Lidové milice byla v padesátých letech dosti tvrdá parta, bez svědomí, bez soucitu, to samé byli policisté. A nemějte naději že tam byli normální lidé. Tvrdé třídní prověrky zaručili že na tomto místě bude opravdu odpovědný soudruh. To co se udávalo v 80 letéch je spíše už jen slabý odvar a s odstupem času usměvné ale padésátá léta byla velmi krutá. Přesdstavte si že lidé z LM či VB byli schopni šikanovat týrát či zabit člověka jen proto že nechtěl do družstva. Navíc lidé lidé u těchto utvarů byli většinou politicky zpracovaní jednoduší lidé kteří si zas až tak něják hlavu nelámali jestli je to vražda či ne, byli schopni na příkaz partaje střelit svého dlouholetého souseda do zad jen proto že bylo podzření na zabotážní činost. Většinou to byli jen tehdejším mrzkým zákonem posvěcení tyrani a vrazi. Navstává pak otázka z románu Vyšší princip zdali vražda na tyranovi je vraždou....Vemte si gestapáka za protektorátu, když ho partyzání podřizli dnes o tom někdo neuvažuje jako o vraždě.. většina z nás si řekne dobře mutak němčourovi jednomu... tohle je stejné jen druhá strany byla jaksi trošku jiná....bohužel za to můžou devadesátá léta kdy narozdíl od roku 1945 neproběhlo jasné odsouzení totalintího režimu a jaksi se nad tím mávlo rukou. Následně na to další genrace získali vlastně dojem že tenkrát se vlastni nic nedělo. Celých 40 let se vlastni nic nedělo, jenže ono se dělo a velmi mnoho. vypěstované srabství, prorůstání totality do charkterů lidí si většina z nás a našich rodičů nidky nedokázala přiznat. Chybé omluvenky stylu tenkrát byla taková doba atd jsou jen ubohou výmluvou. Pochopitelně, nikdo si nepřizná s nadšením že to tenkrát zbaběle vzdal a sklonil hlavu. Když se dneska podívate kolik zločinů KSČ byloodsouzeno snadno to spočítáten a prstech. S porovnáním s rokem 1945 kdy kolikrát viseli na klandrech i antihitlerovští němci je toto smutná bylance. Nechceme o tom mluvit páč se za tu dobu stydíme. Odbojové skupiny jsou nám nepříjemným důkazem že existovali lidé co se nebali. vyčnívaji nad nas, ukazujíé nám "my jsme bojovali" zatím co my ostatní šli tupě v davu. To se samozřejmě nikomu nelibí, nikdo nechce aby tohle bylo připomínano. Hledáme ruzné berličky jak tyto statečnější jedince schodit na naši uroven lepe ještě níž. Oni jsou totiž důkazem našeho srabství..... Cool Jezdím na srazy s ruskou technikou, sovětská vlajka a sovětské vozy kolikrát vyvolávají asociace některých občanů, vždy odpovím "auta, vlajky, technika nikoho neudávala nepopravovala.. vše dělali jen lidé. Občané ČSSR občanům ČSSR" jednoduché svést moje srabáctví na neživý předmět jednoduché. Udělejte si doma takový průzkům, zeptejte se svých blízkých co zažili totalitní režim, jak se jim žilo, jak s tim souhlasili a jak s tim bojovali.... 90% lidí vám odpoví že nedělali nic, místo odpovědí že se báli uslyšíte jen "tenkrát byla taková doba"......

soráč že unavuju Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ciza napsal:
Devadesat pet procent lidi kdo tu debatuje nad Masinama ani komunismus nezazila, sotva se v nem narodila ...


Prožil jsem v tom "lehkém komunismu" (normalizační dítě) celé dětství a část dospívání a bohatě to stačilo, paměť mám jako slon.
Já osobně ty tvrdé roky nezažil, ale naše rodina má docela bohaté vzpomínky na padesátá léta a roky po šedesátem osmém a to mě na vytvoření vlastního (subjektivního) pohledu stačí.

Historii a dějepis píšou vždy ti kteří vládnou v součastnosti. To není 300let stará věc, aby se o tom v učebnicích psalo relativně objektivně.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V ucebnicich dejepisu se nepise objektivne o nicem. Jakakoli vec, kterou jsem si z historie zacal nastudovavat sam z ruznych zdroju a knih je v dejepise naprosto zkreslena. Mam rad krizove vypravy a prakticky vsechno co se o nich doctes ve zkracene forme v ruznych ucebnicich shrnujicich delsi obdobi je naprosty nesmysl. Vcetne toho, ze jsme si zacali "my" krestane a ze byly delane pro penize a uzemi. Prave naopak. Legrace taky byla, kdyz nas ve skole ucil profesor dojemnou historku, ze Mikolas Ales prestal malovet velke oleje kvuli tomu, ze ho komise na vyzdobu narodniho divadla nenechala malovat samotneho a musel delat s Zeniskem. Ze z toho mel strasne trauma a uz nikdy nenamaloval velky obraz. Kamarad druhy den prinesl do skoly korespondenci Alse, ve ktere se svoji Marence chlubil, jak se perfektne dohodl s Zeniskem, protoze on sam by to tak hezky nenamaloval a spolecne to vyhrajou Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten dejepis byl jen priklad. Jsem taky jak se rika Husakovo dite, takze si taky neco z tech dob pamatuju. Je fakt, ze nam na skole pekne ty mozecky propirali. Jen si myslim, ze je pro cloveka tezke soudit bez dostatecnych informaci, ktere maji v tomhle pripade asi jen kluci Masinovi. Pokud si nekdo mysli, ze o tom vi vse, tak se mu omlouvam a at klidne soudi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze ta kniha shrnuje vsechno, co vedi nejen kluci Masinovi, ale cela jejich rodina a je to opravdu poucne cteni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Připomínám, že téma zní CHE GUEVARA!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je ten zmrd Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
Připomínám, že téma zní CHE GUEVARA!!!


jo jo... podle toho se jmenuje tenhle topic, ze ??? Myslim ze o nem uz se reklo dost (Hellboy to ted shrnul) a proc zakladat dalsi topic ? Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CHE byl prej buzerant a o potěšení se dělil s určitýmy kamarády z revoluce. ( to byl jeden z hlavních skrytých důvodů proč se pustil do revolucí - velký přísun oblých zadečků )

Zjistili to nedávné odkryté dokumentace v jižní americe. Už jako student s tím měl problémy a údajně ho i vyhodili ze studií medicíny pro obtěžování ředitele školy.

Tak nakonec to je přece jen jinak - žádná revoluce pro lidi - ale jen pro svou úchylku Cool
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pockej a to je jako sranda, nebo pravda?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm tracker se zase inteligentně projevil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fabulátor Tracker je stále lepší a lepší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
Hmm tracker se zase inteligentně projevil...


Vždycky je to jinak než se jeví a nikdo mu do hlavy neviděl. To je to samé že počáteční důvod proč Hitler nesnášel židy bylo to, že se v Rakouském nevěstinci nakazil pohlavní chorobou od židovské prostitutky. Pak zjistil že na tuto dobu je to dobré téma k prosazení již naštvaných obyvatel německa a tak rozvíjel svou zlobu i na jiné menšiny a národy... Wink .

A CHE nesnášel americký " konzervativní " postoj k jeho úchylce.
Osobně obrázek na tričku i chápu že se nosí - je to hezký obrázek a ten člověk je mrtvej - i když nezdílím jeho názory...
Osobně jsem měl tričko s velkým nápisem KGB kde vespod byl menším písmenem a anglicky napsáno - Pozor stále tě sleduje - a důchodci když mě viděli tak byli hotový že to prosazuji - jenže pokud by uměli trochu anglicky, pochopili že je to právě naopak - Další příklad toho že se něco tváří jinak než to doopravdy je.

Inteligentně jsem se projevil z toho důvodu, že tato diskuse pro dnešní dou již nemá váhu a vyhrát mi to Big game také nepomůže.
To už je lepší řešit RADAR v brdech Razz Wink . ( i když to je také o ničem )

A tak si někteří všimli, že jsem se velice dlouho zdržel přidat svou myšlenku do tohoto vlákna.

Jedinou revoluci pro prosazení něčeho možného je snad překecat PRIMU, aby začali dávat seriál Star Gate - Atlantis Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A na toho Hitlera a tu prostitku jsi prosim tě přišel kde? Shocked Mohl bys uvést nějakou citaci, protože něco takového si žádný z velkých historiků říct netroufne...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
A na toho Hitlera a tu prostitku jsi prosim tě přišel kde? Shocked Mohl bys uvést nějakou citaci, protože něco takového si žádný z velkých historiků říct netroufne...


citaci asi dodá těžko protože tato příhoda se v jejich sudeťácké rodině předává ústně z generaci na generaci ....a ta nakažená dívka byla údajně sirotek a Trackerovi předci se jí pak ujali a navedli ji na správnou cestu .... po roce 1948 pak vystupovala na besedách s pionýry a o tomto zážitku vyprávěla ....Klementu Gottwaldovi dokonce několikrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
Ondraus napsal:
A na toho Hitlera a tu prostitku jsi prosim tě přišel kde? Shocked Mohl bys uvést nějakou citaci, protože něco takového si žádný z velkých historiků říct netroufne...


citaci asi dodá těžko protože tato příhoda se v jejich sudeťácké rodině předává ústně z generaci na generaci ....a ta nakažená dívka byla údajně sirotek a Trackerovi předci se jí pak ujali a navedli ji na správnou cestu .... po roce 1948 pak vystupovala na besedách s pionýry a o tomto zážitku vyprávěla ....Klementu Gottwaldovi dokonce několikrát Very Happy
Laughing Laughing Laughing
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To že Áda chytl syfla jsem už také slyšel. Dokonce jsem zaslechl i tu verzi o židovské prostitutce, která ho nakazila. Údajně si za Velké války odskočil ze zákopu vrznout do bordelu někde ve Vídni. Ovšem co je na tom pravdy.... Ostatně slavných mocipánů, o kterých se říká, že měli tuto chorobu je více, Lenin, Stalin, Gotvald, dokonce i sám Karel IV. Údajně se v jeho kostech našly zbytky rtuti, kterou se ve středověku felčaři snažili syfilidu léčit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stalin, tak to nevím, ale u Lenina to byla matka dotyčné Hitlerovy nakazitelky, která pak zmizela v některém z gulagů - proto viz přechozí příspěvek, dívka byla proto sirotek ...více info má Tracker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no pokud bych pokračoval, Ano žila ve Vídni a mý předci se jí ujali - čistě z obchodního ( i trochu etického ) důvodu. Byla ještě mladá kolem 16let. A tak nemohla patentovat silikon, který hojně využívala pro zlepšení své vyzáže Wink
Tak se jí ujali pod podmínkou tento patent uplatnit jejich oasobami, stím že se o ní budou starat až do konce života.
Přímá rodová linie, se ale rozhodla po nástupu Komunismu odstěhovat do ameriky a jen malá část zde zůstala. V americe se pak začal tento silikon využívat v odvětví které již známe.
No a prostitutka zůstala v čechách a pak pařila ( jak psal Holoubek ) s Gotwaldem. Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady se to zacina rozjizdet.... a zda-li pak vite, proc se nedava nobelovka za matematiku ?
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože se uděluje pouze v oborech, které Alfred Nobel zmínil ve své závěti... Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate