Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Vojenská přehlídka 28.10.2008

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký je váš názor?
Souhlasím a pojedu se podívat.
27%
 27%  [ 9 ]
Souhlasím, ale nikam nejedu.
39%
 39%  [ 13 ]
Spíše nesouhlasím.
9%
 9%  [ 3 ]
Zbytečné plýtvání peněz!
24%
 24%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 33

Autor Zpráva
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:18 pm    Předmět: Vojenská přehlídka 28.10.2008 Odpovědět s citátem

V úterý 28. října 2008 od 13.00 hodin se v Praze 6 na Evropské ulici zúčastní Přehlídky 2008 více než 1600 pochodujících vojáků a představí se více než 190 kusů lehké i těžké vojenské pozemní i letecké techniky. Společně s nimi se představí i vojáci Hradní stráže, policisté Policie ČR, hasiči Hasičského záchranného sboru, zaměstnanci Zdravotnické záchranné služby a strážníci Městské policie hlavního města Prahy. Přehlídka se do Prahy vrací po 23 letech. web MOČR

Co si o tom myslíte? Souhlasíte s tímto nápadem, proč? Pojedete se podívat?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mého názoru jde o dobrý záměr a souhlasím s takovouto prezentací našich ozrbrojených a neozbrojených sborů. Když už by mi někdo kladl protiargument, že to není třeba, trval bych na tom, že tito lidé si to prostě zaslouží. Nahlížím na to z pohledu těch, kteří účast na přehlídce berou jako čest (tak jak bych to vnímal a vnímám já).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja tam pojedu s mladou urcite. klepu se na to uz dva mesice:)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na co se rovněž těším je další z částí programu/oslav 28. října, a to vzorová ulice, která bude odrážet jednotlivá období naší republiky. To znamená, že část ulice bude udělaná jako za první republiky (obchody, oblečení, automobily), za války, čssr, atd. Prý budou tisknout i zelené pětikoruny z roku 1963 a každý si bude moci vystát frontu na půl kila banánů...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo, jenom pochybuju ze se bude dat vsechno stihnout probehnout za jedno odpoledne, lidi tam bude mraky, samej kocarek a dite, aby clovek potreboval pluh Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rád bych se zájemci z řad MG šel na tuto přehlídku.....takže já rozhodně půjdu Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

borci co jste tam byli, budete hazet foto nekam na web? bo video?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
borci co jste tam byli, budete hazet foto nekam na web? bo video?

No určitě tam bylo dost lidí tak by se mohli podělit o zážitky. Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na prehlidce jsem nebyl, ale priste by se mohli aspon unavovat takovymi kravinami jako treba vyznaceni objizdne trasy, ne jen tim ze den predem nahazi vsude zakazy vjezdu, ale treba i nejakou tu oranzovou sipku prihodi (nebo je vsechny zabavila CSSD? Sad )... a kdyz uz na krizovatce v noci stoji policajt a dela ze ridi dopravu, tak by ji mohl opravdu ridit... kdyz uz nepousti auta pres krizovatku do pryc kvuli kolone co nacvicuje prujezd, mohl by je poustet aspon v dobe kdy siroko daleko zadna kolona vojska neni... ze si mestaci vecer odstavi svych dvacet povozu do praveho pruhu a zablokuji i tak ucpanou vypadovku, kdyz o 50m dal je odstavny pruh me uz ani neprekvapilo.
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

byl sem a mohu konstatovat že na to jak to bylo masírovaný tak kluci v zelenym nic moc.... armáda má techniky tři prdele a to co předvedli bylo ne moc ke koukání. 2 tanky, 6 bvp, a spoutsy tater s nějákym kontejnerem u kterého pokud vám to neřekli se ani nedalo rozlišit co to je... poměr zajimávé techniky a možností byl teda dost ubohy.. za to hasiči mě překvapili že vytáhli hasičské speciály... to mě asi zaujalo víc než kdejaká vojenská osmikolka s boudou.... pokud bych se měl rozhodovat jestli mám jít po druhé nešel bych.. možná je to i tím že jsem zmlsaný z různých srazů vojenských aut tak mě tohle něják moc nenadchlo
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86


Naposledy upravil No55 dne st říjen 29, 2008 3:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě hodně zaujl i ten zdravotnický kamión - nevěděl jsem že mají i mobilní operační sál takového rozměru Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na přehlídku jsem se bohužel kvůli zdravotním problémům nedostal (nevydržel bych tam stát). Sledoval jsem ale celou akci v televizi. Co se týče představení samotné armády a její techniky, tak jsem na tom obdobně jako No55. Vymetání různých srazů současné ale i historické techniky způsobuje, že mě ne vše už tak překvapí. Stále si však myslím, že je dobře, že se armáda začala prezentovat na veřejnosti, a že pro velkou spoustu lidí to byl zajímavý zážitek. Prý tam byla i statická ukázka, nevím tedy jestli tam se objevily nějaké zajímavější kousky, které nejely v koloně. Hodně mě potěšilo i vystoupení hasičů, protože ty borci si to opravdu zaslouží!

Shrnul bych to tak, že se podle mého názoru tato přehlídka stala důstojnou součástí oslav 28. října...

edit: Ještě snad jen škoda těch gripenů a přeletu Mi-24.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no moc sem po tom nepátral ale statická ukázka tam asi nebyla teda pokud pominu jednoho defendra sanitu a uaze co byli zaparkovaný bokem....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate