Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

nakup paintbaloveho vybaveni z USA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Platíš tam za všechno, ale ve výsledku se to vyplatí, jelikož to zboží za tebe i zakoupí a zaplatí. Ty jim jen pošleš český prachy na českej účet a pošleš linky na to, co chceš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 4:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm mno jedine co se muze vyplatit je mensi cena uvedena na celni deklaraci Very Happy jinak me prijde lepsi ze je lepsi si to obednat primo zvlast kdyz si vyjednas slevu nebo tak ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou tam poplatky. Ale ty se při větší objednáce ztratí, popřípadě rozdělí mezi více lidí.

1.9% platíš za konverzi měny při posílání peněz na účet
2$ za jednu položku jimi objednanou, pokud jich je více jak 4 z jednoho obchodu, cena zůstává na 10$
14,90$ se platí za vyexpedování zásilky
a paušálně se platí 10$ za měsíční používání služby. Pokud máš ale schránku prázdnou, nemusíš platit nic. Upozorní tě na platbu až když ti přijde další balík.

Zdá se to celkem dost za poplatky, ale nám se to dost vyplatilo. Až se dokopu k nějakému srovnání konečně, tak vám ho sem pošlu. Cca můžu říct, že jsme objednali pb vybavení za 1100$ včetně poplatků a pošty do čr. a ušetřili jsme kolem 10 - 12.000 oproti českým obchodům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud vam napsali hodne malou cenu na deklatraci tak se usetri hlavne na tom dph .... tam uz je to znat ... ono na 1100 dolarech je to dph a clo uz kolem 250 dolaru a to uz znat je.... kdyz tohle usetris Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za všechno platíš.

1,9% za konverzi měny
2USD za každou položku v nákupu (pokud jich je víc jak 4, platí se 10USD)
14,50USD za vyexpedování zásilky
10USD měsíčně, ale pokud tam nemáš žádnej balík, tak to platit nemusíš..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se promazávají příspěvky?? nějak jsem se překoukl a opakuju se tu jak papošek Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, mel bych dotaz. Jak dlouho zhruba trva doruceni zbozi koupene pres e-bay? Dikes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim jak e-bay ale bude to podobne jako zasilky z ameriky vetsinou 4 - 8 pracovnich dnu zalezi na tom za jak dlouho ti to poslou ... podle celnice se ti to muze protahnout tak na deset
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Zdar, mel bych dotaz. Jak dlouho zhruba trva doruceni zbozi koupene pres e-bay? Dikes


z Hong kongu pocitej cca 10-14 dnu. Zalezi na tom, jestli ma letadlo protivitr Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drob3k



Založen: 27. 06. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mam zkusenost ze zbozi z Hong kongu jde tak 5-7 dnu (2x nakup na eBay) a z USA mi rukavice dorazily za zhruba stejnou dobu. Urcite bude taky zalezet na velikosti baliku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne si nikdy nic nenechte posilat lodi Very Happy Very Happy Very Happy kdysi davno jeste na airsoft jsem potreboval obednavat specialni plyn kterej nebyl v cechach k sehnani ... balicek nikdy nedorazil Very Happy
Lod byla zrejme potopena na ceste z honk kongu do evropy americkou atomovou ponorkou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po letosni zkusenosti s nakupem z ultimate paintbalu - www.pntball.com bych kazdemu chtel doporucit zvazeni pripadneho nakupu u nich. Bylo s tim dost temer neresitelnych problemu a jeden neresitelny skutecne (a stal krasnych 2400 Sad )

Takze jedinna rozumna moznost platby je bankovnim prevodem, ja platil okamzite po objednani, po cca tydnu dorazil mail, kde mi bylo sdeleno, ze to stale zaplaceno neni. Odpovedel jsem, prilozil vypis z uctu, jejich odpoved nic. Po 5ti dnech jsem se ptal znovu, tentokrate pres jejich online formular na strankach, opet zadna odpoved. za dalsi 2 dny dalsi mail k nim, opet bez odpovedi. Chtel jsem poslat fax, bohuzel nejak jim jejich fax nechtel fungovat. nasledoval telefon, jenze na druhe strane je pouze automat se zaznamnikem a i pres zanechany vzkaz jsem se odpovedi nedockal. Na dalsi email odpoved opet nic, nastesti odpovedeli konecne na stejny dotaz zaslany znovu z jejich webu, ze penize konecne dorazili a ja si po dvou tydnech oddychnul Smile.

Doprava fedexem byla supr, za tri dny byla zasilka v praze, prisel mail, ze je to ulozeny na fedexu, at poslu doklady, nebo prijdu osobne. Trosku mi zarazila vyclivaci cena dopravy, ktera byla 221 dolaru (nactena ze systemu fedexu), misto mnou zaplacenych 52, ale po dotazu a osobni navsteve fedexu mi bylo receno (dvema zamestnanci) ze nic platit nebudu a veskere poplatky hradi odesilatel, ale pouze pokud to procli fedex, kdyz si to proclim sam, zaplatim poplatky ja. Divil jsem se, ale podle kodu uvedeneho v systemu fedexu tomu tak skutecne bylo. I kdyby ale nebylo, tak jsem stejne nemohl nijak cenu dopravy prokazat, protoze na fakture cena dopravy nebyla a ja mel jen emailovou uctenku, ktera je neprukazna. Zkusil jsem pozadat ultimate paintball o zaslani faktury i s dopravou, ale marne, jejich system to pry neumi.

Za par dnu prijel fedexak vyndal touzebne ocekavany balicek no a chtel krasnych +-2400 Sad. Za zbozi, ktere stalo puvodne 399 usd a dph melo byt zhruba polovicni to byla docela raketa. Zaplatil jsem a volal na fedex, co s tim. od te doby (3 tydny) to stale resi a neverim, ze bych prasule (pac nejsou moje, zasilka byla pro kamose) videl. Aspon ze to prislo v poradku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rangers007



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam objednávám často a vše až na tu českou poštu funguje dobře.
_________________
www.Skalkajda.cz
Ghost - Attackgear@gmail.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové rád bych si něco objednal z tohoto shopu http://www.gunitpaintball.com myslíte, že to půjde? Nemám totiž vůbec žádnou zkušenost s objednáváním ze zahraničí... Poradíte mi někdo? Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No v podstatě ti to pošlou vždycky ale záleží jestli přímo do Čech a nebo přes fiktivní adresu ve státech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš mi to blíže specifikovat?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zřejmě Ti chtěl říct, že ne každý e-shop v USA posílá zboží do Evropy. A pokud neposílá, je možné vytvořit si fiktivní adresu v USA (něco jako náš POBox) a poslat si zboží do Čech právě přes tuto fiktivní adresu. Podívej se na http://www.shipito.cz/ bude Ti to jasnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s posilenim dolaru mi ceny ve statech uz zase tak zajimavy neprijdou Smile ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde vůbec o cenu, ale o jedinečné tězko sehnatelné zboží. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No u nas Zeman objednava z krajny za velkou louzi nieco snad kazdy den. Jeho najblazenejsi pocit vyjadruje veta po zaplateni, ze nic lepsie ako PayPal nikto nikdy nevymyslel. Prvy krat ked som to pocul som to siel hned skusit, ze to bude asi zadarmo, ale eeee... Ale inak funguje to spolahlivo, naposledy prisli veci z Ciny a spokojnost nadovsetko.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud platis za zbozi, tak defacto je to zdarma, protoze poplatky hradi prodejce. Pri presunu penez plati odesilatel za konverzi meny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak a mame po nakupech Smile Aspon do doby, kdy zase padne dolar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
tak a mame po nakupech Smile Aspon do doby, kdy zase padne dolar Smile



Změny limitů v cestovním styku a celních sazeb u zásilek při dovozu do EU, uplatňované na území České republiky od 1. prosince 2008

Osvobození zboží dováženého cestujícími ze třetích zemí od cla, daně z přidané hodnoty (DPH) a spotřební daně (SPD) se vztahuje na dovoz zboží neobchodní povahy, tedy určeného pro osobní potřebu dovážející osoby nebo jako dar pro soukromou osobu, kdy dovoz se uskutečňuje pouze příležitostně. Ruší se ustanovení o osvobození od cla při dovozu věcí k vybavení druhé domácnosti, kterou si osoba se sídlem ve třetí zemi zřizuje v EU.

nevím jak to mám chápat, takže ted už neplatí clo atd jenom zaplatím poštovné a nic neřeším ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to se tyka pri dovozu, kdy si to zbozi vezes pri ceste ze zahranici letadlem domu. Trebas si koupis ve statech na vejlete notebook a driv se ti mohlo stat, ze ti celnici booka vzali a chteli potvrzeni o nakupu v cr, nebo simusel cvaknout dan a dph. tak tohle uz by ted hrozit nemelo, ale na klasickym dovozu se nic nemeni, tedy alespon podle toho, co si postnul....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Změny limitů v cestovním styku a celních sazeb u zásilek při dovozu do EU, uplatňované na území České republiky od 1. prosince 2008
..........................................
Zásilky nepatrné hodnoty

Osvobození od cla se poskytuje u zásilek zboží nepatrné hodnoty. Limit, který vyjadřuje pojem "zásilka zboží nepatrné hodnoty" a týká se všech zásilek, které jsou odesílány přímo ze třetí země (není členem EU) příjemci, který se nachází na celním území Společenství (EU), se mění z částky 22 EUR na částku 150 EUR. Osvobození od cla se však netýká alkoholických výrobků, parfémů a toaletních vod, tabáku a tabákových výrobků.

Už někdo může výše uvedené potvrdit z praxe?

Celá zpráva je zde: http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Tiskove-centrum/Tiskove-zpravy/081127-limity-zbozi.htm

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednodiše řečeno. Např. Když si koupím vybavení, nebo cokoliv jiného přez firmu: http://www.zasilkovasluzba.com/ a ti na balík napíší cenu do 150 EUR. Jsem osvobozen od CLA a daně? A ještě jeden dotez, když se uvede, že balík má cenu do 150 EUR. Je možné ho pojistit na vyšší částku? Abych v případě stráty nepřišel o peníze.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O DPH jsem tam nic nečetl.....
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
O DPH jsem tam nic nečetl.....


takže je vše , jak to bylo dřív ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rangers007



Založen: 17. 10. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel to není jistý, že jsi osvobozen, protože pokud ti k tomu prodávající dá ůčet, tak zásilková služba ho nevyndá ani na žádost a chce skutečnou cenu. Dost prodávajících na Ebay jsou firmy a v USA většina dává ůčty..Tam nemaj bordel jak u nás.
_________________
www.Skalkajda.cz
Ghost - Attackgear@gmail.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
O DPH jsem tam nic nečetl.....

Pokud ti celní úřed propustí zásilku bez vyměření cla tak to máš automaticky i bez daně.
A to že ti na bednu a průvodku napíšou že je do 150 Eur ještě neznamená že se celník co zrovna obsluhuje retgen nechá oblafnout nebo že zrovna není šťoura pokud se mu to nebude zdát tak to klidně rozbalí a když podle svých zkušeností zjistí, že deklarovaná cena je mnohonásobně nižší než hodnota balíku ve zkutečnosti tak si tě pozvou a budou s tebou řešit jak určit skutečnou hodnotu zboží. Nehledě na to že pokud jim přeběhne přes retgen něco co připomíná zbraň tak to rozbalujou automaticky - jsou na to prej dost hákliví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate