Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zbran do 6000kc (priblizne)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 12:36 pm    Předmět: sp1 Odpovědět s citátem

papeži z tvojich příspěvků mě fakt taky připadá že nevíš pořádně o čem mluvíš (v případě SP1).
U nás máme SP1 3 lidi (teď už vlastně 5). nemáme el. zásobníky a já osobně nesouhlasím s tvojím rčením, že když el. zbraň tak jedině s el. zásobníkem.
Mám el. zbraň z pohodlnosti a auto nebo 3-burst používám jen občas a to na kricí palbu nebo když sem fakt ve sračkách.
Střílíme pouze s kvalitníma kuličkama ale koupili sme bednu za 30h. Do místností stačí, na dálku hrůza. Zkoušel sem i s nima auto co gravitační zásobník dovolí a nic se mě netrhlo. Za celou dobu co tu zbraň máme myslim že pouze Tantalovi praskla koule v hlavni že tam měl nějakej bordel či co.
Přesnost nic moc? Mám CO kluci teď vzduch. Zkus si ji zastřílet a pak něco plácej o přesnosti. Military vzhled? No nemá nic extra, ale to tipman má? Všechno se dá přidat, pouze u SP1 to zatim musí být samo domo (největší nevýhoda).

Hrál sem půl sezóny s MR2 a pouze jednu jedinou hru sem neměl problém, že bych nečistil. A to sem hrál pouze na semi. S SP1 se fakt nebojim přepnout na jiné módy.

Tak prosím buď objektivní, a když o ničem moc nevíš tak to tu hned nehaň. Což z tvých příspěvků je jednoznačné, že prostě SP1 za ty prachy je naprd. Osobně mě připadá že naopak ti děláš reklamu nějaké značce tím, že pomlouváš ostatní.
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Ja to beru ciste z pohledu uzivatele ktery zbran vyuziva na maximum(proc mit ferari a jezdit 80 na dalnici?).....pokud pouzivas davku a nebo auto zridka, tak je to neco jineho, nedosahujes ani v jednom pripade kadence 12BPS....ja se snazim naznacit ze pokud chces zbran co da 12BPS tak za ty penize jsou lepsi varianty.

Pokud je nekdo pohodlnej a koupi si kvuli tomu elektriku, ze se snaz macka, a hraje semi, tak me to prijde divny, ale proc ne je to taky duvod.

Ja nerikam ze je ta zbran nejhorsi vec na svete, ale pro novacka, pokud chce "zkusit" paintball? A kdyz uz koupit elektriku, tak proc ne rovnou neco poradnyho, co ma LPR(low pressure regulator) apodobne veci....?

Muzete me tu pet odu na tu bran jak netrha, jak je skvela, ja to beru realne, je to low-endova elktricka zbran, jedna z nejlevnejsich, docela povedena(ve sve kategorii levnych znackovacu), ale v cenove kategorii jsou i lepsi. Nicmene i horsi.
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Alfe, cena nedela dobre kulicky, ty dela vyrobce.
napr:
V Anglii na Milleniu byla proste spata varka draxxus gold a i nejlepe hodnocene kule na svete (bedna za 45euro) byli nanic......ale samozrejme vetsinou jsou ty drazs lepsi


Vubec vetsinou jsou ty drazsi veci lepsi....sakra kdyz je to PS1 tak uzasny, netrha, tak proc je tak levny a nehraje s nim zadnej tym na svete speedball, kdyz i ty krasny novy DM9 co stoji 30 000 trhaji koule? Protze i SP1 trha koule, jen pokud vystrilis za den 50 kulicek tak prd poznas.....pac 50 kuli bez trhnuti da vetsina zbrani bez problemu.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil ZAVEREM VSEM: Twisted Evil

KAZDA PAINTBALLOVA ZBRAN TRHA KULICKY A JINAK TO DLOUHO NEBUDE, POUZE VECI JAKO ACT NEBO JINE VECI JAKO V SP1 A NEBO U ZAVODNICH ZBRANI DOVOLUJI VYSTRELIT VICE KULICEK BEZ TRHNUTI NEZ NAPR.:VYSOKOTLAKE ZBRANE NA CO.....ALE VE FINALE TRHNE KAZDA ZBRAN, MUZETE SE STAVET NA HLAVU, MUZETE S TIM NESOUHLASIT, ALE STEJNE DRIV NEBO DYL TRHNETE Laughing Laughing Laughing


Ale chapu ze kdyz tydne vydim vystrileno prez paletu kuli(200 000kulicek) tak do toho nemam co mluvit, pac tady pani mistri uz vystrileli par pytlu za tenhle rok..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil jsem strasnej rejpal Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a proc si nekoupit SP1, kdyz ma ten LPR regulator?? Opet potvrzeni, ze nevis o cem je rec Smile

Tim ze pouziva davku a fullauto jen zridka nedosahuje rychlosti 12bps? No ja nevim, ale i trojkova davka je rychlosti 12bps, sice to zmakne za ctvrt vteriny ale porad je to 12bps. Full auto s gravitacnim zasobnikem opravdu 12bps neda, no a co? tak proste kdyz neni kule na svym miste, tak mechanismus zacykluje znovu a tim se rychlost zpomali, ale rozhodne to kulicku nesekne.


Ano low endova elektrika to je, ale svoji vybavou a technikou hrave predci vetsinu mnohem drazsi konkurence. Jeste bych prosil priklad lepsi varianty nez SP1 v dane cenove kategorii cca 4000 kc. Idealne asi s temito parametry: nizkotlak, provoz na co2 i vzduch, nejaka antichop technologie, alespon jeden rail, mody alespon semi, davka, full
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no na té ceně asi něco bude - protože SP8 je už dražší a přitom použití je scela stejné.
Nebo že by SP byli tak hodní a dali možnost nákupu méně movitým tím že zhotový levnou a sakra dobrou zbraň konkurujicí jiným i 2x dražším ( i ve své vírobě.. )

Přemýšlel jsem o koupi další zbraně ( komkrétně SP1 ,) ale ta cena mě trochu odradila a tak raději počkám ještě půl roku....jestli se něco neukáže....
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi je, ze kdyz napise svoje zkusenosti majitel sp1+zkusenosti dalsich jemu blizkych osob, papez zacne couvat a pausalizovat hlaskami typu "kazda zbran jednou sekne" Ano to je pravda, ale rozhodne to neni tak, jaxi popisoval ve svych prvotnich prispevcich. Z predchoziho tedy vyplyva, ze cela tahle debata byla zbytecna, protoze trhaji vsechny zbrane.

A to ze vidis vystrilet tydne 200000 kuli jeste neznamena, ze si mistr v oboru. Nad moji hlavou taky denne proleti halda hooodne rychlejch letadel, ale to ze mne nedala ani prumerneho pilota. Takze se kousni, za rohem si dej par facek (a pritlac, delas to pro sebe) a prober se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já se připojím se svou troškou :

- měl jsem MR2 elektrika hraná jen s gravitačním zásobníkem

trochu jsem to poladil a netrhal jsem žádnou ani na troj dávku , full jsem ani neměl v úmyslu používat

- měl jsem možnost vyměnit MR2 za SP8 ( verze UK - jen semi ) + doplatek

šel jsem do toho a zase používám gravitační zásobník

= jsem magor na druhou Wink

a ano je to pohodlnéjší , není takovej odpor při mačkání spouště a taky mě to vyhovuje

a Ferari bych si nekoupil , protože se mě nelíbý

a SP-1 jsem si nekoupil jen proto , že v republice nebyla k dostání

faktem je , pokud máš něco nahraný , tak už bys měl mít představu o tom co chceš hrát a podle toho si kup co ti vyhovuje , podívej sa na různý bazary , lidi prodávají prakticky nový gany jen proto , že si něco koupily a potom splakaly nad koupí

asi tak
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
a proc si nekoupit SP1, kdyz ma ten LPR regulator?? Opet potvrzeni, ze nevis o cem je rec Smile


No LPR SP1 nema, teda ne v klasickem slova smyslu, SP1 je sice nizkotlaky znackovac, ale ma pouze in line regulator coz ovsem neni to same jako regulator LPR.....ja vim o cem mluvim

Zbran co je stejna draha a lepsi? Tahle, krome vzhledu (chapu ze pro nekoho je to urcujici kriterium)da SP1 bez problémů: http://www.paintballshop.cz/zbozi/8701-proto-slg-black

No na zacatek si koupit elektriku....nejlip jit nekam na komercni hriste a tam si ji pujcit aby clovek vedel do ceho jde.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozdil mezi LPR a nizkotlakym inline regulatorem? Asi takovy, jako je rozdil mezi prednima a zadnima kolama u auta. Oboje se toci, ale jsou umisteny jinde+predni zataci, zadni ne. Nerikam, ze maxflo r, ktere je na sp1 je kdovijakej zazracnej kus regulatoru, ale svoji praci za dane prachy odvadi sakra dobre

ProtoSLG ma jednu podstatnou vadu, nejede na co2, coz je pro nektere hrace limitujici zalezitost. Navic to vlastne ani neni skutecny elektro pneu, ale ma to mnohem bliz k solenoidovymu sytemu treba tippmannu. Takze jak to tak vypada, horko tezko naleznes v dane kategorii levneho nizkotlaku pro sp1 konkurenci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten regulator zajisti sice ze zbran jako takova je nizkotlaka, ale prave LPR umoznuje regulaci toho tlaku, coz se da vuzit podle druhu kulicek - trhas li, snizis si tlak a netrhas...

SLG se sice neda pouzit na CO, ale CO stejne mizi az zmizi(treba za 5 let...). Vetsina vetsich komercnich hrist prechazi nebo uz je na vzduchu, i na military akcich je uz normalni ze je zajistene plneni vzduchu, kdo si dneska koupi CO ke zbrani, v podstate dela chybu, protoze vzduch se da poridit za podobne penize, jeho provoz je VYRAZNE levnejsi a k tomu dost podstatne ovlivni vlastnosti znackovace k lepsimu.

Ja chapu ze se tento nazor urcite nebude spouste lidem libit, ale CO je problemove pri plneni, skladovani, pouzivani, je drazsi pri provozu a snad jedine jeho plus je ze je o trosku dostupnejsi nez vzduch a to uz taky neni moc pravda - kompresor maj vetsinou kazdy hasici a ty sou v kadzy vesnici....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes Ty Pape vážně netušíš která bije CO2 je daleko skadnější a to je pro spoustu lidí vlastnost k nezaplacení - až se ti do lahve rozměrů 3,5OZ vejde tolik vzduchu, že na ní budeš moct vystřílet 150 výstřelů na jedno naplnění tak potom možná COčko zmizí z nabídky nebo až do 12gr bombičky narveš tolik plynu že dáš 30 ran
Jinak jsi nesmyslně zaslepen dílčími výhodami vzduchu nehledě na to že je mnohem nebezpečnější než CO už jen pro ten tlak se kterým ten systém pracuje Wink Laughing
nebo nebezpečí požáru při styku s mastnotou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslel skladnost s ohledem na teplotu, vzduchovy bomby muzes uplne s prehledem nechat v aute na slunicku aniz by jsi rikoval ze ti ujdou.

Jinak vzduchovy bomby velikosti 3,5Oz co daj 150 kuli jsou, staci mit poradnej kompresor co dava stabilne 4,5psi , dobrej ventil a bombu co to vydrzi. Jenze to nikdo ve velkym nedela a uz vubec ne v evrope, pac by na to nemel odber.....

Samozrejme pokud je nekdo sikovnej a dokonce tak, ze mu bouchne kdekoliv u tela tlakova bomba pak nevidim rozdil, zda-li je to CO nebo vzduch, tak jako tak bude mluvit o stesti kdyz ten vybuch prezije
Twisted Evil

A jen tak mezi nama, ty ocelovy vzduchovy lahve co mame na hristi pro komercaky jsou neustale mlaceny, nekomu pada apod. sance ze ji prorazis se musi rovnat umyslu podporenym nejakym hydraulickym bodakem, protoze do ni neudelas diru ani krumpacem....

No a vzhledem k tomu ze kdyz mas gun na vzduchu, kterej se nesundava ani na plneni a v nem samomaznej dalinovej bolt, tak nepotrebujes zadny oleje, satci ti na celou komercni hernu o 50gunech jedna mala tubicka SLEEKU za 200Kc na celej rok na to jedno tesneni uvnitr zbrane misto olejovych orgii na -O- krouzkach u CO bomb....ja tam tech vyhod vidim moc a u CO opravdu malo
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

By jsi měl jít dělat politiku okecávat umíš výborně hoď sem nějakej odkaz na vzduchovou lahem velikosti 3,5OZ jinak řečeno o objemu cca 0,01 litrů
na kterou se dá Tippmannem vystřílet 150 ran a já rozdám všechny CO lahve a jdu do toho
Jinak to jsou jen planý keci bez reálnýho základu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 3:04 pm    Předmět: SP1 Odpovědět s citátem

papeži, mi se bavíme o military ne speedballu, tak nevím proč furt operuješ že ta zbraň netrhne když pojedu full auto na max s el. zasobníkem 12BPS. Já hraju military a tam to neni o tom že budu držet spoušť abych vystřílel 250 kuliček v kuse. (vím že na speedballu se s elektrikou většinou nehraje).
Prostě military hráč většinou jede single shot a jen občas využije dávku. A na to SP1 je v pohodě. Tu zbraň cos tam dal super, ale hraju military chci aby mě zbraň vypadala alespoň trochu military
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Ten regulator zajisti sice ze zbran jako takova je nizkotlaka, ale prave LPR umoznuje regulaci toho tlaku, coz se da vuzit podle druhu kulicek - trhas li, snizis si tlak a netrhas...

SLG se sice neda pouzit na CO, ale CO stejne mizi az zmizi(treba za 5 let...). Vetsina vetsich komercnich hrist prechazi nebo uz je na vzduchu, i na military akcich je uz normalni ze je zajistene plneni vzduchu, kdo si dneska koupi CO ke zbrani, v podstate dela chybu, protoze vzduch se da poridit za podobne penize, jeho provoz je VYRAZNE levnejsi a k tomu dost podstatne ovlivni vlastnosti znackovace k lepsimu.

Ja chapu ze se tento nazor urcite nebude spouste lidem libit, ale CO je problemove pri plneni, skladovani, pouzivani, je drazsi pri provozu a snad jedine jeho plus je ze je o trosku dostupnejsi nez vzduch a to uz taky neni moc pravda - kompresor maj vetsinou kazdy hasici a ty sou v kadzy vesnici....


tak to vezmem od zadu. zkousel si nekdy nechat si naplnit flasku u potapecu? asi ne, jinak bys podobnej blabol nemohl napsat. Hasici maji velmi prisny regule, co se plneni tyka a pokud chces u nich plnit, je to takovej maraton po nadrizenych stupnich s vsemoznejma papirama, ktery i kdyz dodas vsechny, tak to nezarucuje, ze ti to povoli. A kdyz uz ti to konecne jeden hasicskej urednicek povoli, tak druhej rekne, ze nevi, kolik si za to maji uctovat, protoze nesmi na tom byt biti, ale zaroven nesmi vykazat zisk. Dokonce ani pres znamyho u hasicu, co dela primo foukani pouzitejch flasek pri zasahu to nejde, protoze vsechno je tezce evidovany, at motohodiny kompresoru, tak vydejchany flasky-dokonce i poklesy tlaku pri nevydejchani. Vsechno se pak porovnava a o pruser nikdo nestoji.

Ze by co2 zmizelo? No, kdyz vezmu, ze vzduch se v pb pouziva uz drahnou dobu a co2 nevymizelo zatim ani v mnohem paintbalove rozvinutejsich zemich, nez je cr, tak se tvuj argument zda prinejmensim usmevny. A ze by provoz byl levnejsi, o tom taky pochybuju. Kdyz mas moznost levneho plneni, tak ano, jinak je nakup komplet vzduchoveho know-how takova financni rana, ze by se to vyplatilo az hodne pocetnemu tymu zdatnych kropicu. Schvalne by stalo za to spocitat, jak je to vlastne s navratnosti takove investice, ale me se do toho dvakrat nechce.


Ze by jen pokles tlaku byla ta zazracna formulka na netrhani, to se mi nejak nezda. Kdyby tomu tak bylo, taxe vyrabi jen same ultra low pressure znackovace, ale jelikoz tomu tak neni, opet tento argument neberu jako realny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele kluci vraťte se prosím k tématu!

millitary zbran okolo 6K ! díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bendercz napsal:
hele kluci vraťte se prosím k tématu!

millitary zbran okolo 6K ! díky


Osobně doporučuji Tippmanna ( 4,500,- Basic ) nutnost koupit kovový rachet sistém ( asi do 400,- ) a pak nějakou hlavěn ( bohatě stačí dvou průměr 14" AA )

Má osobní zkušenost :

Koupil jsem typáče v prosinci a hnedky v lednu jsem naběhl s vlastní úpravou ( tunning ) - který mám vyvěšený na webu zde. JENŽE díky tomu že mám tuto zbraň, začal jsem se o ní zajímat - sledoval všemožné světové weby - diskusi zde - ba i vývoj místních tipků.
Nakonec to dopadlo že až po půl roce jsem měl jasno jak má zbraň vlastně bude vypadat ( hodně mě ovlivnilo toto forum : http://kexo.edoma.sk/forum/viewtopic.php?t=737 )

A započal jsem novou výrobu a nápady které pomalu a precizně realizuji..

Chci tím ti říct že pokud dáš na vzhled a kompaktnost, je to nejlepší volba - protože po pár vyzkoušení zjistíš - jaký pádlo by ti tak mohlo vyhovovat, jaká mířidla či optika a tak postupně budeš vytvářet to co k tobě jde nejlépe...
Ano jsou tu diskuse o tom jací to jsou zmetci, ale pokud beru mou učast při hře - zbraň mě nikdy nezradila...a jsem sní velice spokojenej a koupil bych si jí znovu a znovu. ( SP1 chci koupit synátorovy, sice zní jde domácí prací udělt fešáka, ale to jde i z IOna který má dokonce větší předpoklady ( díky menšímu tvaru...))

Je i dle mě nešťastné volit již hotovou zbraň z reálním vzhledem jako jsou Brava, Takama a jím podobné když teprve zjišťuješ co přesně chceš - napodobit to jde i právě Tippmanem. ( omlouvám se majitelům reálnějších verzí PB Gunů - je to jen můj osobní dojem a tím Vás nechci nijak hanit Wink ).
Prostě ti radím nijak nepospíchej - protože možná po půl roce na tom budeš úplně jinak než dnes ( Bazary jsou této neuváženosti svědkem ).
To platí i pro tunning díli - dopadneš jako já, že zahodíš pěkných pár tisíc za plastový ko**tiny.
Wink Cool

Všichni ti budou doporučovat to čemu fandí ( jako já Cool ). Ale ty si musíš sám zhodnotit pro a proti každé zbraně. Nikdo ti tu neporadí tak jak si sám přeješ...
Další rada nedej na prodejce v PB Shopu..
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky tracker

to ares prosim te vyplati se koupit jako 1 zbran BT Delta Elite? apex, ripclip, e grip ( uz tyhle veci zaplatej obycejnou deltu...) a jestli je tak tezka ( kolik vazi) jak se pise na netu ( ze pry prevazuje na predek) a jestli je to lepsi nez zaklad a jestli clovek vyuzije tolik e grip ( o rip clipu nepochybuju) a ten apex ze je prej super v flatline modu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tezko rict, jestli se vyplati. pro mne osobne to byla jasna volba, protoze sem chtel elektriku, a nejakej bocni podavac. apex mi netrapil vubec. kdyz se objevila zakladni delta, okamzite sem si ji zkouknul, apk i omakal v realu a uz uz ji objedna. s tim, ze k ni koupim i egrip a qloader, nebo nejakym zpusobem na ni nabastlim warp feed. Paxe objevila verze elite a bylo jasno. po financni strance je to vyhodny, jen mi trosku mrzela nepritomnost klasicky spouste, to z toho duvodu, kdyby se egrip vyhnojil, tak bych jen prehodil spoust a jel dal. Vyhoda zakladni verze s upgradama je oproti elite jeste v tom, ze mas i zakladni krcek na beznej zasobnik, takze kdyby se opet stalo neco s ripclipem, za 5 vterin poracujes dal s normalnim gravitakem. No a osobne se mi vzhledove vic libi ta zakladni verze MP5, nez mp5sd, ale to neni zas tak dulezity.

Delta elite vazi s ripclipem, montazi na kolimator a kolimatorem walther par gramu pres tri kila. Samotnej ripclip vcetne baterii ma skoro pul kila. Neco malo vazi i ten plastovej srac kolem hlavne (odborne je to asi shroud) a na konci par gramu apex. Bez kulicek je to, nechci rict perfektne, ale docela dobre padnouci do ruky, je to takovej solidni pocit. Zakladni verze delty je o poznani lehci, muj odhad bude tak o trictvrte kila. Kdyz nasypes do zasobniku (takovej ten placatej z x7, do kteryho kdyz zhora dostanes zasah a je plnej, tak jsou kule na maderu) na ripclipu 200 kulicek, tak uz u delty je to zatizeni na predek dost znacny, az mi to zacalo stvat, protoze kdyz zvedas vetsi vahu, si pomalejsi a i pri nejakem delsim drzeni je to opravdu znat. Proto sem vyrobil bulp loader, ktery pojme taky 200 kuli, ale teziste se diky tomu ocitlo mnohem vic vzadu a zbran je ted vyvazenejsi a manevrovatelnejsi. Navic jako bonus mam mensi celni profil, zhruba stejne velkej, jako s 50kovym taccapem. Nejradsi bych jeste vymenil shroud z elit za ten normalni, jenze to nikde neni Sad.

Vyuziti zakladniho egripu je trochu omezeny svitchem, kterym si prepinas mody. Ty jsou celkem 4. Ramping 10 a 12 bps a semi do 10 nebo 12 bps. Bohuzel, kyzda zmena se provadi uvnitr gripu, takze to musis rozsroubovat, prepnout, zasroubovat... A je to bud semi, nebo ramping. Zadnej rychlej volic mezi mody tam neni. Rampingy jsou ale skvely, kdyz tedy protihraci neprskaj Smile. Ja si koupil rampage board, kterej je plne stavitelnej, nejen co se modu tyka, ale i nastaveni dwelu a debouce. Myslel sem si, ze tohle nastaveni budu nejak stelovat, ale zatim sem na to nesah, protoze to proste nebylo potreba. Na rampage boardu je modu 8, z toho 2 sportovni, ostatni vicemene kalsika-semi, davka, reactive, fullauto, turbo+ a rampage. Vsechno je nastavitelny, treba je mozne urcit, ze davka bude tolik a tolik kulicek, minimalne 2, maximalne 7 na jedno zmacknuti. ramping se necha nastavit pri jake frekvenci mackani se ma spustit a kolik to ma pak zacit sypat. Hlavne se ale daji nepotrebny mody zcela vypnout a nechat jen ty ktery chces a nemusis pri prepinani nic rozebirat, vse se prepina zvenku.
Egrip je hlavne o pohodlnosti a mozna o rychlejsi strelbe v kriticke situaci, kdy si schopnej poslat o par kulicek vic, nez s mechanikou a obcas ti to pomuze prezit. Proste pro me,jakozto totalni lamu, ktera nic netrefi, nutna nezbytnost Smile.

apex je spis hracka a jeho realny vyuziti je dost maly. Ja sem s nim zatim trefil jen jednou, ted o vikendu, hrace, kterej byl schovanej za nejakou haldou sterku a poslal jsem mu tam kule s horni rotaci, tery pak prudce klesaj za prekazku(mj. pekne pak drzkoval). Flatline efekt to ma, ale trefit s tim neco je umeni, respektive potrebujes vic kuli. jako priklad bych uved, kdyz jsem byl s jednim kolegou na akci, kdy on mel flatlinu, ja strilel klasik. On mel vystrileno 500 kuli a 6 zabitych, ja tak 30 a zabity 2. Proste jakmile mas flatline, nebo apex, musis to podporit vetsim mnozstvim kuli. Dostrel, kdyz zvednu hlaven nahoru a poslu kuli bez apexu je podle mne vetsi, nez s apexem, ale jde spis o to, ze s velkym nadsazenim nemuzes strilet trebas v lese, kde se ti kule rozseka o vetve. Apex a flatka posle kuli relativne po primce a na zhruba stejnou vzdalenost, jako s velkym nadsazenim. Velikou vyhodou apexu oproti flatce je nenarocnost na strelivo, kule nepraskaj a kdyz uz praskne, taxe nic nedeje, pac je to na konci hlavne a dalsi kule tu gumovou desticku "umeje". pak volba "sily flat efektu a moznost otoceni do stran a nahoru/dolu) Oproti tomu, flatka mi prijde presnejsi, ale zase citlivejsi na kule a kdyz nejaka praskne, tak je to peklo. Uz mam vymyslenej malej upgrade na apex, kterej by mel udelovat bez nebezpeci rozbiti kule daleko vetsi rotaci, ale letos to uz nestihnu realizovat, pristi sezonu to nejak spacham a napisu vysledky na forum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky moc ares za vycerpavajici odpoved, nejspis se rozhodnu pro obycejnou deltu jako svoji 1. zbran , nema cenu do zacatku hrotit apex s elektrikou kdyz me s kadenci staci xtra nebo proste obyc semi, ten ripclip bych spis bral jako antichop technologii s moji kadenci takze asi tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost lidí si tady u nás do začátku jen na zkoušky koupilo xtru nebo podob obyč zbraň, aby si vyzkoušeli co a jak a postupně si pak našli (u ostatních ošahali, prolezli weby a prorovnali se svými zkušenostmi a praktickými potřebami) finální zbraň. Nějkýho obyč spydera koupíš za pár šupů ojetýho. Je to taky možnost.
Jinak jak psal tracker, u toho tipmana je ta modulovatelnost obrovská výhoda. Je na to mrtě kitů, to na ostatní zbraně fakt neni. Akorád u toho tipmana si musíš koupit jino hlaveň a doporučuju si pořádně vybrat, protože hlaveň dělá dost. Kluci si koupili progressive 16 a nakonec stejně šli do AA. Já mám takovou spešl, ale zase byla drahá jako kráva. Je to otázka investice
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo s xtrou uz hraju skoro 3 roky, tak uz trochu vim co od paintballu ocekavat, nevyhoda/vyhoda modulovatelnosti je pak velka cena, kdybych si z A-5 chtěl udělat G36 tak je to skoro 10k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 7:47 pm    Předmět: Pokorná prosba paintballovému bohu Odpovědět s citátem

Ó PAPEŽI, Ty nejlepší a největší znalče všeho paintbalového vybavení, odpust pokornému hráči, který si nepřečetl tvou recenzi a koupil si SP1. Velmi se omlovám, že se mi za celou sezónu 2008 podařilo trhnout jen jednu kuličku a to dne 26.11.2008 v 16:45 hod.. Dále se omlovám, že na této zbrani používám gravitační 50tkovej zásobník. Pokorně doufám, že mi tyto hříchy odpustíš, nesešleš na mne svůj hněv a jednou se dostanu do Tvého paintbalového nebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fox



Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 2:35 pm    Předmět: Re: Pokorná prosba paintballovému bohu Odpovědět s citátem

Polda napsal:
Ó PAPEŽI, Ty nejlepší a největší znalče všeho paintbalového vybavení, odpust pokornému hráči, který si nepřečetl tvou recenzi a koupil si SP1. Velmi se omlovám, že se mi za celou sezónu 2008 podařilo trhnout jen jednu kuličku a to dne 26.11.2008 v 16:45 hod.. Dále se omlovám, že na této zbrani používám gravitační 50tkovej zásobník. Pokorně doufám, že mi tyto hříchy odpustíš, nesešleš na mne svůj hněv a jednou se dostanu do Tvého paintbalového nebe.
Nádhera, sám bych to nevymodlil líp Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono někdy záleží jakej kousek se ti dostane do ruky. Já začínal s Xtrou 06 a nemůžu si na ní stěžovat a ani kámoš co si jí ode mě vzal. Kule mi skoro netrhala. Švára měl tu samou a mohl se z ní posra..., Pořád jen čistil. Asi záleží jakej kus zrovna dostaneš. Jako u kuliček - jedna várka super, druhá na prd.
U nás v týmu máme SP1 čtyři a další už jí objednávaj.
Máme všichni tyhle zkušenosti:
1 bezporuchvej chod
2 jednoduchá rozborka
3 vzhled jakž takž
4 je to neuvěřitelný, ale už základní hlaveň je dobrá, takže pokud nemáš zrovne love, můžeš s koupí nové hlavně posečkat
5 a to hlavní - kule to fakt netrhá (za celej rok 2008 jsem trhnul jen jednu kuličku a tu jsem možná křupnul při převozu)

Mám jí a jsem s ní spokojenej. Mohla by mít sice trochu víc reálnej vzhled, ale pro její spolehlivost jí to odpouštím.

Stejně si koupíš to, co se ti bude líbit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 9:51 am    Předmět: Re: Pokorná prosba paintballovému bohu Odpovědět s citátem

Polda napsal:
Ó PAPEŽI, Ty nejlepší a největší znalče všeho paintbalového vybavení, odpust pokornému hráči, který si nepřečetl tvou recenzi a koupil si SP1. Velmi se omlovám, že se mi za celou sezónu 2008 podařilo trhnout jen jednu kuličku a to dne 26.11.2008 v 16:45 hod.. Dále se omlovám, že na této zbrani používám gravitační 50tkovej zásobník. Pokorně doufám, že mi tyto hříchy odpustíš, nesešleš na mne svůj hněv a jednou se dostanu do Tvého paintbalového nebe.


Laughing Laughing Laughing Ukazkova prishlaska o posledni pomazani Laughing Laughing Laughing
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poldo, no jestli ti nejde zas tolik o "reálnej" vzhled, aby to vypadalo jako AK apod, prostě jen aby to vypadalo trochu military tak se s tim dá pohrát. Jukni se do galerie. Vím, ty co chtěj mít prostě repliky budou remcat že to je divný apod., ale nám se ty naše docela líbí, vypadá to alespoň trochu military. BTW a žádné růčo dodělávky, na to sem nešikovnej hehe. BTW někde sem měl fotky SP1 co vypadala jak nějakej plazmovej kanón, akorád už takhle ji mam dost těžkou. Njn já sem spíše na scifi tak i u zbraní se mě to líbí.

Ale jinak souhlasím s tím co si napsal. Po sezóně žádná prasklá kulička a do budov si taham základní hlaveň, střílí super a je malá (ta moje 16 je dost dlouhá přeci jen).
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate